DSC 0637

Podczas sobotniej zabawy w świetlicy w Miączynie Dużym udało się zebrać 3075 zł zł. Pieniądze zostały przekazane rodzinie państwa Kopowiczów, których  córeczka  choruje na raka.

pilka

W rywalizacji z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie zbyt dużo sytuacji podbramkowych nie było. Rywale występują na co dzień na szczeblu trzeciej ligi – po siedemnastu jesiennych pojedynkach plasuje się na drugim miejscu. Do lidera, ŁKS-u Łódź tracą zaledwie pięć punktów. W rywalizacji z Mławianką kontrolowali przebieg rywalizacji od pierwszej minuty.

DSC 0249

Mławski ratusz do końca sierpnia 2018 roku planuje zakończyć remont budynku znajdującego się w parku miejskim. Właśnie ogłoszono przetarg na wykonanie projektu przebudowy obiektu. Popówka ma się stać swego rodzaju pałacem ślubów.

DSC00988

Zostały wybudowane pod koniec 2015 roku, kierowcy jednak nie mogą z nich korzystać, ponieważ nie zostały oddane do użytku. Cztery wiadukty, w Konopkach, Woli Kolonii, Wyszynach i Trzciance, inwestycja Polskich Kolei Państwowych PLK, miały usprawnić komunikację i ułatwić życie mieszkańców gmin Stupsk i Szydłowo. Póki co, wzbudzają złość i irytację.

wolf 635063 1920

Były widziane już w okolicach Lipowca Kościelnego, Kuczborka,  Bieżunia i Ciechanowa. Leśnicy z naszego regionu coraz częściej otrzymują informacje o kolejnych osobnikach przemykających między drzewami.

DSC 0548

Za mało jest lekarzy i za mało pieniędzy – to zdaniem Jacka Białobłockiego, dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mławie, główne bolączki polskich, publicznych lecznic i wprowadzenie pomysłu z siecią szpitali tego nie zmieni.

DSC 1078 1

Nad uchwałą w sprawie zamiaru zamknięcia tej samorządowej instytucji kultury radni miejscy będą głosować na najbliższym posiedzeniu. W jej miejsce powstanie zakład badań.

16930390 1345551078821845 1977995840 o

Strażacy z powiatu mławskiego otrzymali w mijającym tygodniu wiele zgłoszeń, w których mieszkańcy prosilio pomoc w wypompowywaniu wody. Nagłe ocieplenie i deszcz spowodowały szybkie topnienie śniegu. Woda zalewała posesje i wdzierała się do piwnic i niżej położonych garaży.

jacek szybicki 2

Odwiedziliśmy jedną z mławskich cukierni i sprawdziliśmy jak przebiegają przygotowania do tłustego czwartku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie