Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

24 stycznia 2017, imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz

SP nr 6. W krainie świętego Mikołaja
2016-12-23 06:26:02
5 grudnia uczniowie klas II d i III d Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie wybrali się do krainy świętego Mikołaja w Leśnych Wrotach pod Olsztynem.

 Dzieci zostały powitane przez sympatycznego elfa, który na rozgrzewkę urządził dla nich turniej rzucania kulkami śnieżnymi do celu. Chętni uczniowie jeździli konno. Na śnieżnym placu zabaw dzieci spacerowały także po mini lodowym labiryncie i szukały skarbów. Uczestnicy wycieczki mieli okazję obejrzeć bożonarodzeniową szopkę ze zwierzętami oraz wystawę choinek z recyklingu. 

 
Po zabawach na śniegu wszyscy otrzymali do picia ciepłą czekoladę oraz drożdżówkę. Kolejną atrakcją był Kąciku Elfów, gdzie na dzieci czekały gry, zabawy, taniec i śpiew. Natomiast w Kąciku Śnieżynki dzieci robiły pierniki oraz kartki świąteczne. 
 
- Wszyscy z wielkim zapałem napisali również list do świętego Mikołaja. Następnie wspólnie zaśpiewaną piosenką dzieci zaprosiły Mikołaja, który spotkał się z nimi i zrobił z każdym pamiątkowe zdjęcie. Na koniec, na mini jarmarku świątecznym, uczniowie mogli kupić upominki i pamiątki, a tym samym wesprzeć fundację opiekującą się zwierzętami. O tym, czy Mikołaj spełni dziecięce marzenia dowiemy się po świętach – relacjonują uczestnicy.


Źródło: SP nr 6 w Mławie
Autor: Oprac. el
Poleć znajomemu | Drukuj | Poleć na Facebook facebook
Komentarze
Wydawca portalu NaszaMława.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału.
autor:
e-mail:
treść:
Wpisz kod: Wpisz jedynie trzeci oraz czwarty znak.

Sonda

Nie ma aktualnie żadnych aktywnych sond.


Nasza strona wygenerowała już odsłon