Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

24 stycznia 2017, imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz

Seniorzy świetnie bawili się na andrzejkach
2016-11-29 06:43:16
Impreza odbyła się w czwartek, 24 listopada w Miejskim Domu Kultury w Mławie.
Seniorzy z klubu „Milonga” bawili się przy muzyce na żywo, którą zapewnił Piotr Marlęga. Gdy tylko rozległy się pierwsze dźwięki utworu Mieczysława Fogga „To ostatnia niedziela” ruszyli na parkiet. W repertuarze znalazły się także przeboje z ostatnich lat, przy których zebrani bawili się nie mniej ochoczo.
 

Podczas andrzejek nie mogło zabraknąć wróżb. Szczególnie panie były ciekawe, co czeka ich w przyszłości. Lały rozgrzany wosk przez klucz, a potem starały się odgadnąć, co może oznaczać powstały kształt. Autor: el
Poleć znajomemu | Drukuj | Poleć na Facebook facebook
Komentarze
Wydawca portalu NaszaMława.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

dodał: ~pankracy • data dodania: 2016-12-03
koko - brodacz i reszta po prostu unika niewygodnych pytań i stara się zmienić temat i atakować każdego kto śmie cokolwiek powiedzieć przeciwko KK To zapewne jest ktoś z jej bliskiego otoczenia. To jest jedna osoba. Ciekawe czy ma świadomość tego że robi z siebie jednocześnie d****a swoimi "argumentami" a nie konkretną rozmową. No ale kto co lubi

dodał: ~do Brodacza • data dodania: 2016-12-03
Gdyby pod tym artykułem "bredzono" na inny temat to by było źle, ale to "bredzenie" jest tu akurat na miejscu, tym bardziej, że dotyczy szefa zajmującego sie KULTURĄ Panie Brodacz
Pan natomiast wynosisz te Panią pod niebiosa, ale argumentów czyli jej zasług jakoś nie podajesz.

dodał: ~Tofik • data dodania: 2016-12-03
Ciebie brodaczu czy też Brodaczu z racji tak ślepego zapatrzenia w wątpliwe walory pani KK, które w tych wszystkich komentarzach zostały wymienione (jazda po pijaku z pracy, a więc praca także raczej, złośliwość, manipulatorstwo, obłuda, itp.) także spycha na samo dno, bo albo jesteś pupilkiem w pracy tej pani albo staruszkiem z Milonga i pod wpływem jakichś emocji nie możesz dokonywać obiektywnej oceny.

dodał: ~do brodacza i spółki • data dodania: 2016-12-02
No Pani Dyrektor jest bardzo wiarygodna i energiczna. Przez 4 lata nie zdobyć żadnych dofinansować z UE które obiecywała "konsekwentnie pozyskiwać" daje dużo do myślenia. To samo z kinem

dodał: ~koko • data dodania: 2016-12-02
Widać brodacz nie potrafi odpowiedzieć na konkretne pytania. Za to lubi popisywac się swoim "rozumkiem"

dodał: ~Brodacz • data dodania: 2016-12-02
No cóż jak widać Tofik, Alicja i inne malowańce nie mają daru przekonywania chociażby nawet staruszków/ nie mówiąc już o innych mieszkańcach Mławy.Ciągłe bredzenie o Pani KK. i MDK, zsuwa tych autorów do rynsztoka konwersacji,i stawia ich jako ludzi mściwych, wrednych ibez najmniejszych szans na wiarygodność.

dodał: ~Alicja • data dodania: 2016-12-02
No cóż, uparty" brodaczu, niektórzy ludzie przywiązują się do miejsc, ja też, a więc się tym ludziom nie dziwię, a że Pani Kaszuba potrafiła swymi słodkimi słówkami przekabacić ludzi to też nie ma się co dziwić. Starsi ludzie są bardzo łasi na miłe, słodkie gesty.
Przykładem może być tu burmistrz, mistrz manipulacji, który zahipnotyzował staruszków obu płci swoim dżentelmeństwem.
Nie piszę bajek i nie jestem z krainy czarów.

dodał: ~brodacz • data dodania: 2016-12-02
Alicja to pewno z '' Krainy czarów"bo lubi wymyślać bajki. Ciekawe ja Alicja wytłumaczy że tak znaczna rozsądnych członków Pogodnego uśmiechu-po podziale- nie chciała odejść z Prezesem i jego zarządem i wolała pozostać w MDK-u i dalej kontynuować /w spokoju bez awantur/ dobre tradycje współpracy z MDK-em. Nawet najstarsi członkowie klubu wraz z niektórymi w czasie dalszym odeszli do Milonga

dodał: ~Alicja • data dodania: 2016-12-01
Pani Anno inne miasta i inne miejscowości umieją zdobyć pieniądze na remonty swoich domów kultury i kin, a Mława nie potrafi.
Jedyne co Pani KK potrafi to jeździć z pracy po pijanemu (bo z pracy, wszak wracała z występów w parku) i obiecywać złote góry.
MDK zawsze był prężnie działającym ośrodkiem kultury, a teraz coraz bardziej o nim cicho, więcej się pisze o bibliotece i muzeum.
Rekonstrukcje z początku wojny 1939 też były o niebo lepsze niż po nastaniu tej Pani.

dodał: ~Alicja do brodacza • data dodania: 2016-12-01
"Pogodny uśmiech" został pogoniony z MDK, bo Pani Kaszuba zaplanowała w czwartki spotkania klubu, który sama organizowała, a podobno MDK wynajmuje sale...
"Umowa o lokal w domu kultury, pomiędzy seniorami a MDK, wygasła na początku roku." - chodzi o 2013r. kiedy KK objęła stanowisko dyrektora.
Słowa H. Kacprzaka:
"Tworząc sekcję dla seniorów, dyrektor próbowała rozbić nasz klub. Jednak wiele osób doceniło atmosferę panującą w klubie i przychodzi na spotkania"

dodał: ~Alicja • data dodania: 2016-12-01
Słowa Pani K.
"Zajmuję się różnego rodzaju projektami polskimi i międzynarodowymi od 1997 roku. Zrealizowałam ich już ponad 60, w różnych instytucjach*
Ha, ha, ha
Tuż przed zajęciem swojego stanowiska ta pani obiecywała właśnie pozyskanie środków z zewnątrz na rozwój MDK (teraz tego nie mogę znaleźć w necie, ale było takie oświadczenie jeszcze niedawno dostępne) co, gdzie te środki

dodał: ~Tofik • data dodania: 2016-12-01
Pani Anno
to ja uparty Tofik
Posmaruj Pani, Panią KK miodem to wtedy nawet pszczoły się zlecą bo będzie naprawdę dobra.
Pani KK obejmując stanowisko dyrektora MDK
(bez konkursu nawet, bo pewnie by go nie przeszła)
obiecywała pozyskiwać środki zewnętrzne, minęły 4 lata na stołku i jakie środki pozyskała ta pani

dodał: ~Anna • data dodania: 2016-12-01
Wiem bardzo dobrze kim jesteś i radzę Ci zakończ te swoje gierki, bo to się obróci przeciwko tobie . Mieszkasz za krótko w Mławie i przestań pluć jadem wkoło siebie. Jeśli jeszcze zostało w Tobie choć trochę przyzwoitości. Do tego Twojego wspinania się nie musisz aż udawać rzetelnego obywatela Mławy. Uważaj! wiele osób zna twoją ciemną stronę i daj się na spokój.

dodał: ~do Anny • data dodania: 2016-12-01
A to tylko Pani dyrektor dotacje mogła uzyskać na remont kina? Bo z tego co pamiętam to nie było mowy o konkretnych celach dlatego pytam na jakie cele dyrektor uzyskała dotacje z zewnątrz które tak obiecywała. Poza tym, remontowano część MDK od strony ratusza - ile udziału miały środki zewnętrzne? Remont kina jest tylko częścią kompleksowego remontu MDK. Zadałem konkretne pytanie i oczekuję konkretnej odpowiedzi. Ponadto, rozczaruję Cię ale Tofikiem nie jestem. niestety.

dodał: ~Anna • data dodania: 2016-12-01
Upartość twoja " Tofiku" jest zastanawiająca. Całej Polsce- o ile się orientujesz- grozi obcięcie dotacji unijnych a Ty się czepiasz w kółko mławskiego kina/jeszcze ktoś pomyśli że jesteś Mławianinem/ Szukasz tylko haczyków na bardzo dobrego człowieka Panią K.K, byleby osiągnąć swój mściwy cel. To co może już zakończysz te swoje idiotyczne argumenty w kółko powtarzane.

dodał: ~do brodacza • data dodania: 2016-12-01
Czyżbyś przyjacielu miał problemy z komunikacją czy może boisz się odpowiedzi? Pani dyrektor obejmując posadę konsekwentnie obiecywała środki zewnętrzne na rozwój MDK. Sąsiednim miejscowościom udaje się zdobywać pieniądze - np. Centrum Kultury w Płońsku. Ile zatem środków z zewnątrz (czyli spoza budżetu miasta Mławy) i na jakie cele uzyskał MDK? Kiedy rozpocznie się zapowiadany remont kina?

dodał: ~do Anny • data dodania: 2016-12-01
Czyli skoro księża czy ministrowie popełnią przestępstwo (np. jazda po pijaku) i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności to każdy inny ma prawo też tak postępować? Np. ktoś kto w pewnym sensie odpowiada za kulturę a z którą jest na bakier? Bo mało kulturalne jest zachowanie nietrzeźwego kierowcy który potem ma pretensje że mu odebrali prawko za alkohol.

dodał: ~Anna • data dodania: 2016-12-01
Co do jazdy PaniKK po wpływem alkoholu to jeśli to stwierdzono to jakaś kara może i będzie, ale to nie jest w najmniejszym stopniu powód nawet do zawieszenia. Kontroli dokonano w czasie jazdy prywatnej prywatnym samochodem i nie w miejscu pracy. Iluż to księży łapano dosłownie pijanych i nadal pozostali Księżmi. Podobnie zdarzało się posłom ministrom itd. Głupia nagonka na przydatnego człowieka

dodał: ~Brodacz • data dodania: 2016-11-30
Ja nie pisałem że nie płacił opłat tylko że często zalegał z opłatami z dużym nieraz opóźnieniem regulując. Czytaj Tofiku z założeniem okularów

dodał: ~brodacz • data dodania: 2016-11-30
Uparty Tofiku nie byłeś przy tym to się nie mądrzyj. Był faktycznie podział ,,Pogodnego uśmiechu bo widziałem to na swoje oczy. W przeciągu kilkunastu minut poprzez podniesienie ręki kto zostaje a kto odchodzi z zarządem "pogodnego uśmiechu" nastąpił podział, i Mławskie gazety o tym otwarcie pisały.Widocznie nie było w tym czasie Tofika w Mławie, albo stracił pamięć.

1 2 3 następna wszystkich komentarzy: 41
autor:
e-mail:
treść:
Wpisz kod: Pomiń pierwszy, trzeci oraz czwarty znak.

Sonda

Nie ma aktualnie żadnych aktywnych sond.


Nasza strona wygenerowała już odsłon