Widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas! kontakt@naszamlawa.pl

24 stycznia 2017, imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz

Osiemnaście firm chętnych by budować S7
2016-12-23 06:41:01
Ruszył drugi etap przetargu ograniczonego na projekt i budowę drogi ekspresowej S7 Napierki – Mława. Do wykonawców wysłano zaproszenia do składania ofert cenowych.
- Wszystkich osiemnastu wykonawców, którzy w pierwszym etapie postępowania przetargowego złożyli wnioski o dopuszczenie do udziału w przetargu spełniło postawione przez zamawiającego wymagania. W drugim etapie przetargu zostały wysłane do nich zaproszenia do składania ofert cenowych. Na złożenie ofert cenowych oferenci będą mieli czas do 21 lutego 2017 r – informuje olsztyński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. 
 
Jak zdradza, zamawiający przyjął w postępowaniu trzy kryteria oceny ofert. Oprócz ceny, jednym z kryteriów jest termin wykonania. Wykonawca na etapie składania ofert będzie mógł zaproponować wykonanie zamówienia w terminie krótszym niż maksymalny wymagany okres 37 miesięcy, jednak nie krótszym niż 34 miesiące. Trzecim kryterium oceny ofert jest okres gwarancji. Przewidywany termin podpisania umowy na realizację to połowa przyszłego roku.
 

Odcinek Napierki – Mława to pierwszy z czterech odcinków drogi ekspresowej S7 na terenie województwa mazowieckiego przygotowywanych do przebudowy przez olsztyński oddział GDDKiA. Inwestycję obejmującą 71 km drogi S7 podzielono na cztery odcinki realizacyjne: Napierki-Mława (ok. 14 km), Mława – Strzegowo (ok. 21,5 km), Strzegowo-Pieńki (ok. 22 km), Pieńki-Płońsk (ok. 13,7 km). Inwestycja realizowana będzie w systemie „Projektuj i buduj”. Zadaniem wyłonionych w przetargu wykonawców będzie, przed przystąpieniem do prac budowlanych, wykonanie projektów budowlanych i złożenie wniosków o ZRID (Zezwolenie na Realizację Inwestycji Drogowej) dla całego zadania. Rozpoczęcie robót budowlanych planowane jest w II kwartale 2018 r., zakończenie najwcześniej w IV kwartale 2020 r. Źródło: GDDKiA
Autor: el
Poleć znajomemu | Drukuj | Poleć na Facebook facebook
Komentarze
Wydawca portalu NaszaMława.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

dodał: ~Kibol • data dodania: 2017-01-11
Wszyscy Bruździaka znają Człowiek od blokowania i protestów przy budowie nowej S7 Jego nie da się nie znac.

dodał: ~Kibic • data dodania: 2017-01-02
Nie czepiaj się pan człowieka jak go nie znasz

dodał: ~brzęczyszczykiewicz • data dodania: 2016-12-29
BRUŹDZIAK DO BOJU RESZTA DO GNOJU

dodał: ~zdzichu • data dodania: 2016-12-23
Bruździak liczymy na Ciebie! Nie zawiedź nas !

dodał: ~koko • data dodania: 2016-12-23
Bruździak przygotowałeś już protest?

wszystkich komentarzy: 5
autor:
e-mail:
treść:
Wpisz kod: Przepisz tylko drugi, trzeci oraz czwarty znak.

Sonda

Nie ma aktualnie żadnych aktywnych sond.


Nasza strona wygenerowała już odsłon