Nad Mławą przeleciało kilkadziesiąt śmigłowców [WIDEO]

6
6710
fot. Bartek Stasiak
- REKLAMA -

Dziś (16 czerwca) rano mieszkańcy naszego miasta mogli zaobserwować niecodzienny widok, budzący nawet niepokój. Nad Mławą przeleciało kilkadziesiąt wojskowych helikopterów. Jeden z czytelników portalu „Nasza Mława” przesłał nam nagranie – dziękujemy.

- REKLAMA -

autor nagrania: Bartek Stasiak

Jak się okazuje, to wojska NATO wracały do baz z międzynarodowych ćwiczeń Saber Strike 2018, które odbywały się na terenie Estonii, Litwy, Łotwy i Polski. Manewry zakończyły się wczoraj. Między 16 a 23 czerwca przez Polskę będą także wracały ogromne kolumny pojazdów wojskowych.

 

6 KOMENTARZE

  1. Wśród nich BlackHawki, legendarne Apache i jeden Chinook (transporter z podwójnym śmigłem, linia używana juz w kampanii Wietnamskiej). To był niecodzienny widok, który należało podziwiać, dla wielu z nas to jedyna szansa w życiu na oglądanie takich maszyn w locie.

  2. Ludzie każdy może się przejęzyczyć no i z czego te „halo”. Zawsze najwięcej do powiedzenia mają „najbardziej poprawni” w mowie i piśmie, wręcz profesjonaliści !

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Powiadomienia są wysyłane na podany adres email.
Adres email nie jest widoczny dla innych użytkowników.
Nie wysyłamy niechcianych wiadomości.
Jednym kliknięciem możesz zrezygnować z subskrybcji