Nad Mławą przeleciało kilkadziesiąt śmigłowców [WIDEO]

6
5572
fot. Bartek Stasiak

Dziś (16 czerwca) rano mieszkańcy naszego miasta mogli zaobserwować niecodzienny widok, budzący nawet niepokój. Nad Mławą przeleciało kilkadziesiąt wojskowych helikopterów. Jeden z czytelników portalu „Nasza Mława” przesłał nam nagranie – dziękujemy.

- REKLAMA -

autor nagrania: Bartek Stasiak

Jak się okazuje, to wojska NATO wracały do baz z międzynarodowych ćwiczeń Saber Strike 2018, które odbywały się na terenie Estonii, Litwy, Łotwy i Polski. Manewry zakończyły się wczoraj. Między 16 a 23 czerwca przez Polskę będą także wracały ogromne kolumny pojazdów wojskowych.

 

- REKLAMA -

6 KOMENTARZE

  1. Wśród nich BlackHawki, legendarne Apache i jeden Chinook (transporter z podwójnym śmigłem, linia używana juz w kampanii Wietnamskiej). To był niecodzienny widok, który należało podziwiać, dla wielu z nas to jedyna szansa w życiu na oglądanie takich maszyn w locie.

  2. Ludzie każdy może się przejęzyczyć no i z czego te „halo”. Zawsze najwięcej do powiedzenia mają „najbardziej poprawni” w mowie i piśmie, wręcz profesjonaliści !

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię