czwartek, 08 grudnia 2022
- REKLAMA -
naszamlawa.plWiadomościDoganiamy Japonię - relacja z wizyty Jarosława Kaczyńskiego w Mławie (FILMY i...
- REKLAMA -
 • Dom wolnostojący, 5 pokoi, Mława-Wólka
  Dom wolnostojący, 5 pokoi, Mława-Wólka
  Cena: 585 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Hala produkcyjna, park maszynowy na gruncie 5787 m2
  Hala produkcyjna, park maszynowy na gruncie 5787 m2
  Cena: 920 000 zł  / Miejscowość: Kuczbork-Osada  / Kategoria: Nieruchomości
 • Działka 1028m2, Parcele Łomskie
  Działka 1028m2, Parcele Łomskie
  Cena: 147 999,98 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości

Doganiamy Japonię – relacja z wizyty Jarosława Kaczyńskiego w Mławie (FILMY i ZDJĘCIA)

-

Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, partii rządzącej w Polsce 11 lipca przyjechał do Mławy.

- R E K L A M A -

 

Kilka minut po godzinie 17.00 dotarł do I Liceum Ogólnokształcącego. Witał go m.in. Marek Kiełbiński, dyrektor ILO, radny miejski, a zarazem szef lokalnych struktur PiS. Zebrani których było ok 400 osób (liczba mogących uczestniczyć w spotkaniu została ograniczona ze względu na ograniczenia pandemiczne) odśpiewali hymn (możesz wysłuchać TUTAJ).

Gość wygłosił szeroko komentowane w mediach ogólnopolskich przemówienie dotyczące partyjnego programu gospodarczego „Polski Ład”. Prezes PiS stwierdził między innymi, że w jednym z rankingów polska praktycznie dogania Japonię i zajmuje miejsce bezpośrednio za nią. Zapewniał że w ramach programu  gospodarkę zasili bilion dwieście miliardów złoty, a sytuacja naszego kraju będzie najlepsza od tysiąca  pięćdziesięciu lat.

W całości (ok. 37 min), możesz je wysłuchać tutaj TUTAJ.

Na zakończenie podziękowania wygłosił starosta mławski Jerzy Rakowski (dostępne tutaj TUTAJ).

Przed budynkiem zebrała się grupa kilku osób, które spokojnie stały z transparentem wyrażającym sprzeciw wobec partii rządzącej, jak i głównej partii opozycyjnej.

Poniżej prezentujemy fotorelację z wydarzenia autorstwa Bogdana Jakubowskiego:

 

 

- R E K L A M A -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
48 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie
Posady i Stolki
Posady i Stolki
1 rok temu

Dobre zdjecia.
Nareszcie widac twarze (WYMODEROWANO) :))

mławianka
mławianka
1 rok temu

Czy ci wszyscy ludzie wchodzący na to spotkanie mieli opaski na nadgarstku (bransoletki) żeby wiadomo było kogo wpuszczać na salę, a kogo nie? kto swój a kto obcy? (Wymoderowano)

Nikt
Nikt
1 rok temu

A urzędy miały być wolne od polityki. Widać na załączonych zdjęciach jak dyrektorzy urzędów i szkół są wolni od polityki. Oj takie mamy państwo….

Dawid
Dawid
1 rok temu

Hahahaha chyba mu się z Koreą północną pomyliło

Sis
Sis
Odpowiedź do  Dawid
1 rok temu

Albo z Wietnamem i miską ryżu

DWIE WIŚNIE
DWIE WIŚNIE
1 rok temu

Silna grupa pod wezwaniem….OPOZYCJI . Hehe i ten transparent. Droga opozycjo musisz zrozumieć jedno, że talent choćby nawet największy stanowi niewielki margines, reszta to praca(ciężka) i zaangażowanie. A Kaczyński no cóż jest wielkim politykiem . Czekam na kolejnego, który zbuduije wokół swojego autorytetu blok polityczny i takie zaufanie jakie udało się zdobyć Kaczyńskiemu. (WYMODEROWANO)

Zdziwiona
Zdziwiona
Odpowiedź do  DWIE WIŚNIE
1 rok temu

Biorcy 500+, bezrobotni zwyboru, robotnicy, rolnicy, emeryci, absolwenci szkół podstawowych i zawodowych …oni zaufali/ufają Kaczyńskiemu, bo DOSTALI jakieś drobne i obietnice kolejnych drobnych. Ludzie młodzi -uczniowie studenci pracownicy umysłowi, przedsiębiorcy, artyści … nie chcą cofać się do połowy ubiegłego wieku, nie potrzebują klękać w podzięce za 'bóg honor ojczyzna’, nie mają zamiaru rezygnować z bycia Europejczykami (nawet za cenę wyjazdu), chcą kształcić się za granicą i poznawać świat, chcą żyć po swojemu i, jeśli mają ochotę, omijać kościół szerokim łukiem. A Kaczyński powiedział, że poza kościołem jest nihilizm i to jest przede wszystkim cyniczne i obraźliwe. Pogarda dla 'NieFanów’ jest ewidentna. Ktoś napisał o prezesie: „Patrzysz na ludzi a widzisz błoto…” To jest zaufanie? Naprawdę? Powiedzenie: „Najłatwiej zrobić z człowieka niewolnika dając mu pieniądze, których nie zarobił”

DWIE WIŚNIE
DWIE WIŚNIE
Odpowiedź do  Zdziwiona
1 rok temu

Banał , banał, banał! No cóż miał rację klasyk gdy powiedział „oni nie są wykształceni im wydaje się, że są wykształceni” to tyle ad vocem komentarza powyżej .WASZE ZAKLINANIE RZECZYWISTOŚCI NIC WAM NIE DA…. A co do intelektualistów no jeśli, wasze środowisko ma takiego idola jak JAŚ KAPELA( zapewne nie wiesz o czym piszę….)to ja wolę być przedstawicielem ciemnogrodu.

AS
AS
1 rok temu

Po słowach Kaczyńskiego że sytuacja naszego kraju będzie najlepsza od tysiąca pięćdziesięciu lat – czyli od 971 roku jestem w stanie w to uwierzyć. Wszystko idzie w tym kierunku abyśmy cofnęli się nie tylko do 971 roku ale do epoki ka.ienia łupanego.

Karina1997
Karina1997
Odpowiedź do  AS
1 rok temu

Jeszcze zapłaczecie nad grobem Pana Kaczyńskiego. Za poprzednich rządów była duża różnica pomiędzy bogatymi, a biednymi, których było w Polsce dużo. Teraz coraz więcej ludzi stać na różne rzeczy, mogą jeździć na wakacje itd. Bogaci mają tyle pieniędzy, że mogą płacić wyższe podatki, w innych krajach jest tak samo i nikt nie narzeka.

bodek
bodek
Odpowiedź do  Karina1997
1 rok temu

Życie na kredyt, to jest ten dobrobyt, a wszystko coraz droższe.

mamma50
mamma50
Odpowiedź do  Karina1997
1 rok temu

Na wakacjach nie byłam od 10 lat, a mam jedno dziecko i oboje pracujemy, to gdzie ten dobrobyt? Ostatnio podano dane dotyczące skrajnego ubóstwa w Polsce, radzę się zapoznać, się Pani Karina zdziwi…

Rozbawiony
Rozbawiony
Odpowiedź do  Karina1997
1 rok temu

Bogaci mają płacić na nierobów no super możesz płakać na (WYMODEROWANO)

l.m
l.m
1 rok temu

Nie ma tu co za bardzo komentować, bo zaraz zakrzyczą nas fanatycy PIS.

Kazimierz
Kazimierz
1 rok temu

Stanąć pod płotem z zrzędzić i nic nie robić tylko czekać aż coś DADZĄ …, jest najłatwiej. Pokaż ile dobra wniosłeś(aś) w swoim życiu w życiu drugiego człowieka, co zrobiłeś dla swojej Ojczyzny aby nam wszystkim żyło się lepiej, może spróbować swoich sił na scenie politycznej, możesz być kimś. Może Polska oczekuje takich ludzi którzy nie ustawiają na narzekaniu. Działaj i pozwól działać tym którzy już coś w tym kraju zrobili. Jeśli nie możesz nic zrobić to bynajmniej nie przeszkadzaj tym którzy są przez politycznym sterze.

Anonim
Anonim
Odpowiedź do  Kazimierz
1 rok temu

Suweren 😀
Co ty zrobiłeś dla swojej ojczyzny, żeby Polako0m żyło się lepiej?
Bierzesz pincet plus czy 13-tą i 14-emeryture i pasują ci te o0chłapy z pańskiego stołu, co?

Kazimierz
Kazimierz
Odpowiedź do  Anonim
1 rok temu

Nie biorą 500+ ani 13 czy 14 emerytury, jestem czynny zawodowo i to co mam to tylko z ciężko wypracowanych pieniędzy. Proszę aby każdemu i każdej przyświecał jeden cel Bóg Honor Ojczyzna. Abyśmy byli jedno w naszej ukochanej Ojczyźnie jaką jest Polska…, dopuki mamy gdzie wracać w którym można mówić jednym polskim językiem.

XAWERY
XAWERY
Odpowiedź do  Kazimierz
1 rok temu

Ci młodzi pod tym płotem z tym niby transparentem, to młodzi gniewni Z KOFEDERACJI czyli z deszczu pod rynnę, a przy tym politycznym sterze są najgorsi (WYMODEROWANE) od lat tak jak KACZYŃSKI wykładowca na WUML, SASIN którydoo dziś nie ponióslkonsekwencjiza organizacje wycieczki do SMOLEŃSKA, A do (WYMODEROWANO) winien się rozliczyć ze SKOK WOLOMIN. ***** *** !!!!!!

Ml00dy
Ml00dy
Odpowiedź do  XAWERY
1 rok temu

Nie jest to prawda, jeden z młodych należy do Lewicy, natomiast reszta nie należy do żadnej partii, ani nie mówili na kogo zagłosują w następjych wyborach.

Olo
Olo
Odpowiedź do  XAWERY
1 rok temu

Sasin i wycieczka do Smoleńska? Raczej Tusk I Arabski

Patriota
Patriota
Odpowiedź do  Kazimierz
1 rok temu

Jeżeli jest to komentarz odnośnie młodych stojących z banerem to mogę zapewnić, że żaden nie czeka aż rząd coś DA, bo żaden nie jest socjalistą. Są tacy którzy uważają, że w Polsce przydałaby się zmiana, może mniej rozdawnuctwa, więcej możliwości i właśnie dlatego postanowili uświadomić ludzi, że można mieć różne pomysły dla kraju i można chcieć innego kierunku dla Polski. To jeden z elementów wpływania na ludzi, po to żyjemy w demokracji, by móc legalnie strajkować, móc wybrać partię zgodną z naszymi poglądami. To są realne czyny jakie może zrobić obywatel dla ojczyzny. Poza tym, nie istnieje coś takiego jak przeszkadzanie komuś u władzy. Po to mamy sejm i senat by partie o różnych poglądach się ze sobą spierały i robiły jak najlepsze ustawy. Uważanie, że PiS powinien mieć pełną władzę, nawet jeżeli PiS jest dobrą partią kłóci się z trójpodziałem władzy.

Ja
Ja
Odpowiedź do  Patriota
1 rok temu

Dlaczego Ci mlodzi ludzie nie pójdą do urn w czasie wyborów. Tylko moher o nas decyduje. Młodych to nieinteresuje niestety.

Nie ja
Nie ja
Odpowiedź do  Ja
1 rok temu

Mamy coś takiego jak niż demograficzny. Na prawdę myślisz, że chciało im się protestować a na wybory pójść już nie. Niestety sami młodzi nie wystarczą, żeby przegłosować (WYMODEROWANO), dlatego trzeba dotrzeć również do nich, zwłaszcza że większość nie wie nawet jak jest zbudowany parkament.

Kacper
Kacper
Odpowiedź do  Kazimierz
1 rok temu

Strajkowanie jest jedną z form działania. Dodatkowo, nie da się przeszkadzać komuś kto jest u władzy. Obecny rząd ma większość w sejmie więc w sejmie nikt nie może zablokować ich ustawy na poziomie sejmu. Dodatkowo, jeden z młodych działa w polityce, ma wiele wspaniałych pomysłów jak poprawić życie w naszym państwie i zawuważa obecne problemy, ale jego partia nigdy nie będzie w stanie przepuścić żadnej ustawy, bo dopóki zarówno PiS jak i PO będą miały tak wielkie poparcie, mniejsze partie nie zrealizują żadnego ze swoich pomysłów. Dlatego powinniśmy zwracać uwagę na to, że istnieje coś innego niż PiS i PO dyskutować z ludźmi na temat wyborów które się będą odbywać.

Karina1997
Karina1997
1 rok temu

Wielkie wyróznienie dla Mławy, że Pan Premier odwiedził nasze miasto i opowiedział o szansie na poprawę dobrobytu, który i tak od czasów PO i tego (WYMODEROWANO) nieustannie idzie w góre. Oby Pan żył jak najdłużej i poprowadził nas do najbogatszego kraju w Europie!

Jolka
Jolka
Odpowiedź do  Karina1997
1 rok temu

Karyna Ty już się nie wypowiadaj. Nagotuj tam chłopu obiadu na budowę na cały tydzień i zajmij się swoimi bąbelkami. Na spacer je weź czy poczytaj im coś zamiast tu głupoty wypisywać.

Rdenny Mławiak
Rdenny Mławiak
Odpowiedź do  Jolka
1 rok temu

Jolka! Cymbalistów było wielu ale ty pokonałaś Jankiela swoją (WYMODEROWANO)

Mławianka
Mławianka
Odpowiedź do  Karina1997
1 rok temu

PADŁAM już nie pamiętam kiedy się tak uśmiałam

Anja
Anja
Odpowiedź do  Karina1997
1 rok temu

Ktoś tu cierpi na dziury w mózgu (haha) Wychodzi na to, że KASA z UE jest poważnie zagrożona (choćby ostatnie: projekt ustawy anty tvn, kwestionowanie prawa unijnego itede…), to skąd ten 'Pan oby żył jak na dłużej’ weźmie 'piniądz’ na tę JAPONIĘ??? Wy naprawdę traktujecie poważnie brednie tego starego wyeksploatowanego dziadka, który jeździ po wiochach i wciska kity ciemnemu ludowi? Pułtusk, Rypin, Mława i inne miasteczka do 30 tys mieszk. Jeździ z obstawą, wchodzi/wychodzi bocznymi drzwiami obawiając się słownego i 'banerowego’ ataku młodzieży, bo w sali Suweren 70+… 71 letni dziadek 'poprowadzi nas do najbogatszego kraju w Europie’ Karina przeczytała TO, co napisała??? Ile ma lat? Jeśli młoda to czeka ją 'Kształtowanie Cnót Niewieścich’, jak obiecuje minister umysłowa pustynia …Niech cię czarnek prowadzi, z bogiem

Olix
Olix
1 rok temu

Niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest, że dyrektor szkoły, pedagog, jest jednocześnie czynnym politykiem!!? Czy tylko ja widzę, że to jest po prostu niewłaściwe?

Osiemgwiazd
Osiemgwiazd
Odpowiedź do  Olix
1 rok temu

Skoro biskup może być sołtysem…

MH-15
MH-15
Odpowiedź do  Olix
1 rok temu

Tego typu szkoła nie należy pod administrację rzadową a samorzadową dlatego może być w polityce.
Gdyby był np. pracownikiem urzędu skarbowego nie mógłby należeć do partii bo to administracja rządowa.

xawery
xawery
1 rok temu

No tak drugą JAPONIĘ będziemy mieli za chwilę, czyżby zapomiał że mial być BUDAPESZT— ale dobrze chociaż że miał parę butów, jednakowych. A naiwnych którzy w to wierzą na salinie było zbyt wiele. była CAŁA WIERCHUSZKA ZE STAROSTWA , BURMISTRZA NIE BYŁO, ALE WYSŁAŁ SWEGO ZASTĘPCE !!!–chyba tylko po to aby mieć wiadomości z pierwszej ręki.

Rdzenny Mławiak
Rdzenny Mławiak
Odpowiedź do  xawery
1 rok temu

A czy zapomniałeś jak (WYMODEROWANO) z Po mówili że cyt:” piniędzy nie ma i nie będzie”. Chcesz powrotu do dwu cyfrowego bezrobocia, do pracy za 2,50 na godzinę?

Jolka
Jolka
Odpowiedź do  Rdzenny Mławiak
1 rok temu

Uuuu tu dyskusji merytorycznej nie będzie bo Pan pisowiec zajadły, zaraz nas tu pozagryza kto ma odmienne zdanie.

Jolka
Jolka
1 rok temu

Doganiamy Japonię… w ilości drukowania pieniedzy.

Osiemgwiazd
Osiemgwiazd
Odpowiedź do  Jolka
1 rok temu

I w samobójstwach dzieci.

Mario
Mario
Odpowiedź do  Jolka
1 rok temu

I w czasie ile pracujemy 😉

Prezes kłamie
Prezes kłamie
1 rok temu

Znowu będzie przekupstwo pożyczonymi pieniędzmi aby tylko utrzymać się u władzy.
A zadłużenie kraju gigantyczne. Socjalizm powraca.

XAWERY
XAWERY
Odpowiedź do  Prezes kłamie
1 rok temu

ZADŁUZENIE POLSKI ZA RZĄDÓW PIS i tego specjalisty MORAWIECKIEGO WYNOSI JUŻ PÓŁTORA BILIONA ZŁÓTYCH. !!!!

Mirka
Mirka
Odpowiedź do  Prezes kłamie
1 rok temu

Zobacz jak zadłużone są Włochy, USA,Niemcy jaki mają socjal i nie wypisuj ģłupotn (WYMODEROWANO).

Prezes kłamie
Prezes kłamie
1 rok temu

Ale nie powiedział komu zabierze żeby dać tym, którzy stale dostają pieniądze od PiS. Wobec tego domyślam się, że znów zadłużą Polskę następnymi kredytami i dodrukują pienìądze.
Wszystko po to aby utrzymać się u władzy.

Rdzenny Mławiak
Rdzenny Mławiak
Odpowiedź do  Prezes kłamie
1 rok temu

Zabiorą (WYMODEROWANO) z PO i (WYMODEROWANO) z konfederacji. Należałem do UPR i wiem Jak działa Korwin ,Braun i spółka

Kuba
Kuba
1 rok temu

Tę wizytę zatytułowałbym:

„Sen o potędze.”
Stary chory człowiek przedstawił swój nocny chory sen o potędze.
Jemu się nie dziwię, widać, że zmęczony, niewyspany i przestraszony, ma wizję i niech ją ma.
Dziwię się tym ludziom, którzy go słuchają, którzy mu wierzą i którzy biją mu brawa, a widać, że na widowni są ludzie wykształceni… czyżby i im TVP wypaliło szare komórki?
Rodacy wyłączcie telewizory, zacznijcie myśleć – może jeszcze nie jest za późno…

Osiemgwiazd
Osiemgwiazd
1 rok temu

Doganiamy Japonię chyba tylko w starzeniu się społeczeństwa i nikłej rozrodczości. Przekupstwo 500+ nie wystarczy żeby Polki rodziły dzieci.

Irwin
Irwin
Odpowiedź do  Osiemgwiazd
1 rok temu

Prawda jest taka, że Polki jak kobiety z innych krajów europejskich rodzą podobną ilosć dzieci. Problem w tym, że ludzie z Polski wyjeżdżają dlatego coraz mniej obywateli a nie z powodu małej rozrodczosci.
Marnujemy pieniądze na docjal zamiast na pensje przeznaczyć. Ponosimy koszt wyksztalcenia i wychowania a nastepnie Zachód przejmuje takich gotowych obywateli dając im przyzwoite pensje. To jest frajerstwo Polski od wielu wielu lat.
Tylko kościół moze się cieszyć bo do nich niedoplaca ani zlotowki. A to, ze wyjadą niewazne. Jeśli nie w Polsce to da na tacę we Wloszech, Anglii. Jak bedzie chcial to odnajdzie kościół na obczyźnie.

Mario
Mario
Odpowiedź do  Osiemgwiazd
1 rok temu

Japonię obiecywał taki jeden elektryk 30 lat temu.

mławianka
mławianka
1 rok temu

Na zdjęciu nr 3 wyraźnie widać strach w oczach. Czego się boi? – ze jak nie da rady utrzymać się u władzy, to pójdzie siedzieć?
Mało tych ludzików było, a przecież ściągnęli z całej okolicy tych swoich klakierów, a cała górna część widowni zionęła pustką.

Dachowanie, sprawa z bobrem i pożar piwnicy [ZDJĘCIA]

0
Pierwsze dni grudnia obfitowały w zdarzenia także na terenie gminy Strzegowo w powiecie mławskim. Dachowanie, sprawa z bobrem i pożar piwnicy. To tylko niektóre...
ulica

30 punktów karnych w kilka minut

0
30 punktów karnych w kilka minut dla 21-letniego kierowcy scanii. Za co? Młody kierujący ciężarówką dwukrotnie przejechał na czerwonym świetle i nie ustąpił pierwszeństwa...

Wyciągnęli kobiecie telefon z kieszeni

0
Uwaga na kieszonkowców w Mławie. Wyciągnęli kobiecie telefon z kieszeni. Wystarczyła chwila, by kobieta straciła aparat telefoniczny w jednym z mławskich sklepów. Panował duży...
mikołajki

Miejskie Mikołajki w Mławie [ZDJĘCIA]

0
Dzieci i dorośli z Mławy świętowali 6 grudnia Mikołajki. Miejska impreza tradycyjnie odbyła się w plenerze przed ratuszem.    Miejskie Mikołajki w Mławie Była to okazja do...
- REKLAMA -
 • Lokal na sprzedaż w centrum Mławy !
  Lokal na sprzedaż w centrum Mławy !
  Cena: 120 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Do wynajęlcia lokal usługowo-handlowy, 130,35 m2
  Do wynajęlcia lokal usługowo-handlowy, 130,35 m2
  Cena: 4 565 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości

Olsztyńskie ściganie Marlina i Płetwala. Medale i rekordy

0
Reprezentanci obu mławskich klubów wzięli udział w szóstej edycji Grand Prix Warmii i Mazur w pływaniu. Płetwal wystawił do boju czternastu zawodników, w przypadku...

Miliard złotych od Marszałka. Gdzie są te pieniądze?

0
Rozmowa z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego Adamem Struzikiem. Za nami trudny rok. Wojna na Ukrainie, rosnąca inflacja i podwyżki cen. Panie Marszałku, jak to wszystko...
wypadek

Kierująca osobówką nie ustąpiła pierwszeństwa ciężarówce

1
Kierująca osobówką nie ustąpiła ciężarówce na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Brukową w Mławie. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem. Informowaliśmy o tym TUTAJ. Policja...
- REKLAMA -
pieniądze

Kto skorzysta na podwyżkach pensji?

0
W 2023 roku dwukrotnie będzie podnoszona najniższa pensja, najpierw z początkiem stycznia, później od lipca. Kto skorzysta? Kto skorzysta na podwyżkach pensji? Za przepracowany styczeń osoby...
studzieniec

Rozbudowa popularnej ulicy

5
Mławski ratusz informuje o postępach prac na ulicy Studzieniec. - Na ul. Studzieniec są wykonywane prace związane z częścią sanitarną – te są najbardziej...

Tenisowe Grand Prix. Najlepsi gracze z kraju

0
Pierwszy weekend grudnia przyniósł ważne sportowe wydarzenie. Przez trzy dni tenisiści stołowi opanowali obiekt Mławskiej Hali Sportowej. W kategorii wiekowej żak toczyła rywalizacja o...

Mazowsze. Wiadomości z regionu 35

0
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy m.in. o tegorocznych inwestycjach w subregionie radomskim ze wsparciem samorządu województwa,...
- REKLAMA -
48
0
Przejdź do komentarzyx
()
x