piątek, 27 maja 2022
- REKLAMA -
naszamlawa.plWiadomościO tym informujemy pierwsiByły dyrektor szpitala zwolniony z pracy
- REKLAMA -
 • Nieruchomość 18200 m2 z halą i cz. mieszkalną - okolice Mławy
  Nieruchomość 18200 m2 z halą i cz. mieszkalną - okolice Mławy
  Cena: 450 000 zł do negocjacji  / Miejscowość: Kosiny Bartosowe …
 • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum Mławy
  Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum Mławy
  Cena: 259 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Przestronny narożny lokal usługowo-handlowy, 96,94m2
  Przestronny narożny lokal usługowo-handlowy, 96,94m2
  Cena: 3 393 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości

Były dyrektor szpitala zwolniony z pracy

-

Jacek Białobłocki – były szef mławskiego szpitala 26 lutego otrzymał wypowiedzenie umowy o pracę w SP ZOZ w Mławie. – Czas na radykalne zmiany i to jeszcze nie koniec – swoją decyzję komentuje dla portalu Nasza Mława Waldemar Rybak – obecny dyrektor szpitala w Mławie.

- R E K L A M A -

Nieoficjalną informację o zwolnieniu z pracy poprzedniego dyrektora szpitala Jacka Białobłockiego otrzymaliśmy od Czytelniczki. Potwierdził to nam obecny szef placówki medycznej.

 – Potwierdzam informację. Mija właśnie rok urzędowania na stanowisku dyrektora i czas na radykalne decyzje – wyjaśnia swoje stanowisko Waldemar Rybak – dyrektor SP ZOZ w Mławie.

Kto będzie zastępował?

– Jestem właśnie po rozmowach w tej sprawie. Na pewno nie ma żadnego zagrożenia dla funkcjonowania szpitala, wszystko jest pod kontrolą – zapewnia szef szpitala Waldemar Rybak.

To jeszcze nie koniec zmian.

– Czas na naprawdę radykalne, poważne zmiany w tym szpitalu i one się właśnie zaczęły. Mam tu określone zadanie, żeby doprowadzić do sytuacji, żeby ten szpital był wzorcowym szpitalem jeżeli chodzi o satysfakcję pacjentów. Jeszcze dużo trzeba zrobić. To jeszcze nie koniec zmian, mam nadzieję, że pozytywnych – dodaje Waldemar Rybak.

Jacek Białobłocki zaskoczony decyzją

Dowiedzieliśmy się też, że Jacek Białobłocki – koordynator oddziału wewnętrznego – otrzymał dokument o rozwiązaniu stosunku pracy 26 lutego 2020 r. z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia. Obecnie przebywa na urlopie. Jak nam powiedział, wypowiedzenie było dla niego zaskoczeniem.

– Jestem na przymusowym urlopie, miałem rozpisane dyżury na marzec i miałem zarejestrowanych pacjentów w poradni kardiologicznej. Wypowiedzenie otrzymałem wczoraj na dyżurze o godzinie 16. Bardzo mi przykro, że tak się dzieje. To nie powinno odbywać się w taki sposób z uwagi na ogrom tego, co przez 20 lat zrobiłem. Tej placówce poświęciłem swoje serce, pot i krew, pracując na 3 etatach. Zwłaszcza że nie było żadnego powodu do zwolnienia mnie. Obawiam się, że to może być początek, który poruszy lawinę, bo atmosfera nie jest najlepsza. O lekarzy trudno. Zespół się bardzo długo tworzy, a szybko może się rozpaść. Oddział wewnętrzny jest najlepszym w szpitalu, jedynym, który przynosi zysk. Gdyby nie ten oddział, to strata byłaby jeszcze większa. Pewnie, że zdarzają się narzekania. Na oddziale przyjmującym dwa tysiące ludzi najciężej chorych, umierających, nie ma osób w stu procentach zadowolonych. Jednak nie myślę, żeby pacjentom krzywda się działa, albo oddział był źle zarządzany. Jeśli rok temu dostałem pierwsze wyróżnienie jako menadżer roku. To świadczy o tym, że potrafię zarządzać personelem. A przecież przez 16 lat szpital przynosił zyski, rozwinął się i nabył nowe urządzenia pod moim kierownictwem. I nie znam szpitala, który w mediach społecznościowych miałby dobre recenzje. Tak będzie, dopóki ludzie nie zrozumieją, że nie wszystkie powody do narzekań są związane z naszą pracą, ale wynikają z niedofinansowania. Teraz kiedy przestałem dyrektorować, mogłem poświęcić więcej czasu na leczenie pacjentów. Zostawiłem panu dyrektorowi szpital w doskonałej kondycji, dobrze zarządzany, dobrze zorganizowany, nie uciekłem z tego szpitala. Nie rozumiem tej decyzji. Na oferty pracy nie narzekam, bo już się to rozniosło, ale nie o to chodzi. Tu jest moje serce, ten szpital to moje dziecko i chciałem tu pracować. Zawsze decyzję można zmienić. Mam taką nadzieję. Każdą zmianę decyzji jestem w stanie zaakceptować – wypowiedział się dla portalu Nasza Mława Jacek Białobłocki.

 

 

- R E K L A M A -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
55 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie
Marek
Marek
2 lat temu

Pan Jacek Białobłocki jest świetnym lekarzem i szefem . Teraz wszystko się rozłazi bo nie ma lidera z autorytetem .

M
M
2 lat temu

Ja przyznaję że na początku leczenia dr Białobłocki wkurzał mnie bo ciągle czepiał się że palę papierosy .Od 14 miesięcy nie palę Dziękuję panie doktorze za pana mocne słowa ! Warto było

Mławianin
Mławianin
2 lat temu

Dr Białobłocki to wspaniały Lekarz i Człowiek. cała nasza rodzina korzystała z jego opieki w szpitalu i poradni dzięki niemu mój ojciec żyje po ciężkiej chorobie a ja po 9 latach rzuciłem palenie

Anonim
Anonim
2 lat temu

Ciekawe dlaczego Lejko 9 razy zmieniał miejsce pracy Może warto się tym zainteresować

Mławianin
Mławianin
2 lat temu

DOKTOR BIAŁOBŁOCKI był wspaniałym szefem, nikt go nie zastąpi.

Pacjent
Pacjent
2 lat temu

A po co komu w Mławie szpital ? Rybak go zlikwiduje i pójdzie na emeryturę

Mławianin
Mławianin
2 lat temu

DOKTOR BIAŁOBŁOCKI :
– wyprowadził szpital z kilku milionów długu z komornikiem na karku ,
– wybudował blok operacyjny i oddział ortopedyczny ,
– utworzył oddz. kardiologiczny,
– wybudował sterylizatornię,
– zbudował aptekę czynną 24 godz. dla pacjentów,
– zbudował lotnisko dla śmigłowców ,
– zbudował SOR ,
– utworzył pracownię tomograficzną, – wyremontował przych. na Sądowej i 18 stycznia,
– wybudował stację dializ,
– zbudował oddz. rehabilitacyjny
– skomputeryzował szpital ! ! !

PAN RYBAK :
– pogrążył szpitale w Solcu i Konstancinie ,
– uciekł przed redukcja z NFZ ,
– wyrzucił dr Białobłockiego.

Elka
Elka
Odpowiedź do  Mławianin
2 lat temu

Wszystko to co zrobił ze to swojej prywatnej kieszeni… ? Raczej nie. Zastanówcie się co Wy ludzie piszecie… Przecież podatnik za to zapłacił..Lepiej zajmij się sprawą, że ludzie leżą na oddziałach po 2 tygodnie i jak nie było wiadomo dlaczego trafili do szpitala to dalej nie wiadomo. Wypisują … a za kilka chwil znów to samo … Informacji od lekarzy prowadzących jak nie było tak nie ma.

Bogdan Bednarek
Bogdan Bednarek
2 lat temu

W PRL był taki dowcip, wynikajacy z życiowego doświadczenia: Nowym dyrektorem naczelnym został niejaki Pan AA. Ponieważ swoją nominację zawdzieczał poparciu partii a nie umiejętnościom zawodowym, pyta poprzednika co teraz ma robić. Ten zaś go poucza. Nie martw się, w biurku masz trzy koperty z radami. Otwiera pierwszą i czyta: Nie musisz nic robić a jak będzie źle, to „zwalaj na poprzednika”. No ale rok mija i krytycy mówią, że poprzednik już dawno odszedł a dalej jest źle. Pan AA otwiera drugą kopertę i czyta. Nie martw się, „przeprowadź reorganizację i obiecuj, ze bedzie wspaniale”. Tak zrobił ale po roku dalej źle więc otwiera trzecią kopertę a tam rada: „napisz trzy listy i zostaw następcy”.

Szanowni pacjenci szpitala w Mławie. Jesteście już po otwraciu drugiej koperty (reorganizacja) a rok temu np 22.05.2019 w Radiu 7 było zwalanie na poprzednika.
Za rok bedzie zmiana (koperta trzecia!) – tyle tylko, że zniszczony zostanie jeden z najlepszych oddziałów Waszego szpitala. I to bedziecie odczuwać przez następne lata.
Zapomnieliście, że „lepsze jest wrogiem dobrego”.

Panie dr Białobłocki niech Pan zostawi kontakt do siebie. Dzięki Panu moje serce pracuje bez chirurga już od ponad 20 lat leczone, a mam 74 lata.
Wdzięczny pacjent

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Chwalicie Nowego Dyrektora. To poczytajcie w necie wpisując w wyszukiwarce Waldemar Rybak Solec i Konstancin
Godne uwagi.

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Zauważyłam że tu dużo ludzi chwali Pana Rybaka. Ciekawe. Powinni chyba najpierw dowiedzieć się z kim i czym mają do czynienia
Wystarczy wpisać w wyszukiwarce Waldemar Rybak Solec i Konstancin. Warto poczytać.

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Nie moja to sprawa ,ale jak czytam te komentarze to widzę ,że wszystkie szpitalne brudy na wierzch wychodzą.
Jakaś dziwna panika i brak dowartościowania swojej osoby.
A może wyrzuty sumienia u niektórych.
DZIWNA SPRAWA.

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Co za starocie, tak jakby sam był dużo młodszy , dorwał się do władzy a sam powinien też już odpocząć, nie dużo młodszy od kobiety 60letniej.

Hanna Cybulska
Hanna Cybulska
2 lat temu

A rodziny same w oddziale zaopiekuję się chorymi. Powodzenia

Do Dyrektora Rybaka
Do Dyrektora Rybaka
2 lat temu

Brawo Panie Rybak. Czas na radykalne zmiany. Jeszcze doktor [WYMODEROWANO] powinien wylecieć.

Brat
Brat
2 lat temu

Skoro tak źle się wszyscy w szpitalu opiekują i nie leczoto dlaczego Ci wspaniali opiekunowie oddają swoich rodziców na święta do szpitala

pracownik szpitala
pracownik szpitala
2 lat temu

Tak się składa Szanowna Pani [WYMODEROWANO] że nie jestem ani z obozy władzy ani z układów itp. To nie tajemnica, iż jestem pielęgniarką z 32-letnim stażem pracy. Wiem zarówno ja jak i prawdopodobnie większość szpitala co się działo zarówno na szpitalu jak i biurowcu, łącznie z tym co napisałam o kotach, Pani układach z Pani koleżankami i inne sprawy. Takie mydlenie oczu, zasłanianie się kwitami itp to może Pani wciskać młodym pracownikom którym można wcisnąć wiele. Ktoś napisał że karma wraca odnośnie Pana Dyrektora Białobłockiego. Pragnę Pani także powiedzieć i Pani koleżankom które odeszły w grudniu że karma karma karma wraca czego jesteście przykładem.

Hanna Cybulska
Hanna Cybulska
Odpowiedź do  pracownik szpitala
2 lat temu

Szanowna Pani. Nie dyskutuję z osobami bez twarzy.

Parodia
Parodia
Odpowiedź do  Hanna Cybulska
2 lat temu

To nie pani tylko pan….niedocenione ucho prezesa he

Szczesliwy
Szczesliwy
2 lat temu

Brawo wreszcie dyrektor z jajami życzę powodzenia. Były dyrektor a zarazem lekarz był zadlugo dyrektorem a jeśli chodzi o jego umiejętności jako kardiologia to proszę się zgłosić do mamy mojego kolegi, która po przeczytaniu art w tygodniku poznała chorobę syna wystarczyło zrobić ablacje ale pan B chyba nie wie co to jest ale zapraszał na prywatne wizyty co miesidz krótko mowiadz z niego lekarz jakz koziej…..

Kochająca swoich BLISKICH.
Kochająca swoich BLISKICH.
2 lat temu

O kilka lat za późno by moja Babcia żyła. Wymowienie? Ten [WYMODEROWANO] powinien dostac [WYMODEROWANO]. Jest jakaś mała nadzieja ze inni starsi ludzie będą wychodzić z tego szpitala o własnych siłach a nie w kapsułach z zakładu pogrzebowego.
Do zwolnienia jest jeszcze jeden specjalista. Myślę że to kwestia czasu.
Oddział wewnętrzny to umieralnia dla starszych Babć i Dziadków.
Panie dyrektorze proszę przejrzeć dokumenty że stycznia 2018 roku gdy na oddziale wewnetrznym umarła kobieta.
O tym trzeba mówić.
To fakt że to rodziny opiekują się swoimi bliskimi na oddziale wewnętrznym. Jednak to też trzeba sobie wywalczyć.
Kim jest lekarz który przyjmuje starszego chorego czlowieka przywiezionego karetka że stwierdzonym zagrożeniem życia i kładzie go na oddziale wewnętrznym w sali na której panuje grypa???!!!!???
Niech opinia publiczna na to pytanie sobie odpowie.
DLATEGO JEŚLI KOMUŚ ZALEŻY NA ŻYCIU BLISKICH NIECH NIE POZOSTAWIA ICH W TYM SZPITALU DOPÓKI WYPOWIEDZENIA NIE DOSTANĄ INNI „LEKARZE”.
MAM NADZIEJĘ ŻE NOWEMU DYREKTOROWI TO SIĘ UDA JAK NAJSZYBCIEJ.

Zadowolona
Zadowolona
2 lat temu

Gratuluję Panie Dyrektorze Rybak słusznej decyzji. Tyle co Pan Bialoblodzki [WYMODEROWANO]to już chyba nikt nie zdoła. Zadufany impertynent. Jakby wszyscy tak dbali o swoje dzieci jak Pan Bialoblodzki o szpital to zapewne [WYMODEROWANO] na oddziale wewnętrznym była by nie do ogarnięcia. Ktoś tak wspolczol pielęgniarkom, że tak mają ciezko. Zapewne siedząc na internecie i szukając przepisów na ciasta świąteczne, a rodziny chorych odstawiaja cała robotę za nie. Trzymam kciuki i życzę powodzenia.

Małgorzata
Małgorzata
2 lat temu

Panie Bialoblocki, karma karma karma zna pan takie słowo.. Oby żaden porządny szpital nawet nie spojrzal w Pana stronę bo to będzie dla każdej placówki początek końca. I tak za długo to trwało, ale się udało.

Szczesliwa
Szczesliwa
Odpowiedź do  Małgorzata
2 lat temu

Pani Małgorzato, nic dodać, nic ujac

Mlawianka
Mlawianka
2 lat temu

Szkoda mi Pana Bialoblockiego to jest wspaniały lakarz i bardzo pomocny

Iga
Iga
2 lat temu

I bardzo do dobrze! Z Białobłockim żyli wszyscy jak z kolegą a nie przełożonym a teraz jak w końcu ktoś wprowadza dyscyplinę to personel się denerwuje. Ale jak ma nie mieć do tego powodów skoro w szafkach na SORZe znajduje się alkohol w szafkach. Młodzi pracownicy jakby nigdy nic w budynku biurowca urządzają sobie wigilię zakrapianą alkoholem i Pan Białobłocki przemykal na to oko. Większość osób chodzi i nic nie robi, więcej przegada niż przepracuje. Wynoszą środki czystości i inne materiały a teraz płacz że na magazynie nic nie ma. Weźcie się ogarnijcie bo pojdziecie do innego zakładu pracy to dopiero otworzycie oczy jak wygląda zycie

inka
inka
Odpowiedź do  Iga
2 lat temu

Dlaczego wcześniej Pani tego nie zgłosiła tylko przechodziła obok i nie reagowała???

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Stało się to, co powinno się stać bardzo dawno! Leżąc kiedyś na oddziale wewnętrznym widziałam jak się naśmiewał z chorej chodząc z pielęgniarkami na wieczornym obchodzie. Ham jakiego jeszcze nie widziałam. Myślał że jest niezastąpiony. Brawo Panie doktorze Rybak!!!

Joanna
Joanna
2 lat temu

Ja nie mam nic do lekarza Bialoblockiego, nie był prowadzącym lekarzem mojej cioci u ktorej zdiagnozowano raka płuc, nie operacyjny nie nadaje sie na chemie, na naświetlania, nie chciala kategorycznie isc do hospicjum tylko chciala spokojnie doczekac smierci w domu, P. Bialoblocki zaprosil mnie na rozmowe wyjasnil na czym moje zobowiazanie wobec ŚP. Cioci polega, ze bedzie ciezko, podpowiedzial jak jej moge pomoc, wypożyczyć koncentrator kupic tlen w spreyach, kazal zwrocic sie do hospicjum o pomoc zeby przyjezdzali do domu. Sam soe poprostu zaoferowal z pomoca, niewiem czy zaskoczyl go moj mlody wiek i taka decyzja ze tak zareagowal, niewiem ale bardzo nam pomógł sama rozmowa poprostu i pokierowaniem. Jezdzilismy czesto z ciocia na odsysanie wody z płuc. Takze serdecznie dziekuje za pomoc jeszcze raz i pozdrawiam Pana Doktora.

Toma
Toma
2 lat temu

Nasz córka (studiuje medycynę). Pierwszą praktykę odbyła w mławskim szpitalu – oddział wewnętrzny.Jednego dnia powiedziała , że przebywała na sali ze starszym pacjentem.Pacjent zaczął mówić z trudem go zrozumiała ,ale go zrozumiała.Poszła do „sióstr” i powiedziała , że pacjent chce pić (jej nie wolno było nic zrobić pierwszy rok). Siostry odpowiedziały , a to on mówi ????
Taki jest mławski oddział wewnętrzny.

Anonimowo
Anonimowo
Odpowiedź do  Toma
2 lat temu

Od kiedy na praktykach po pierwszym roku stażysta nie może podać pacjentowi pić? Ludzie skoro już coś piszecie to trochę pomyślcie… Widać chęci pomocy brakło nie pielęgniarkom a córce…

Ali
Ali
Odpowiedź do  Anonimowo
2 lat temu

To chyba Ty mało wiesz I się doucz , nie wolno podawać studentom nic samodzielnie ponieważ można zaszkodzić pacjentowi z uwagi na ich chorobę lub podawane leki

inka
inka
Odpowiedź do  Ali
2 lat temu

śmieszne … od kiedy szklanka wody zaszkodziła ??? czy łyk wody zaszkodził ??? czy nawet zwilżenie ust wilgotnym gazikiem zaszkodziło ???

Anonimowo
Anonimowo
Odpowiedź do  Ali
2 lat temu

Inka, zwilżenie ust to faktycznie nie zaszkodzi, ale w niektórych sytuacjach szklanka wody podana pacjentowi może doprowadzić nawet do śmierci pacjenta. Raczej nie dzieje się to na oddziałach wewnętrznych, ale praktykantka postąpiła słusznie trzymając się odgórnych zaleceń.

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Brawo Panie Dyrektorze taka decyzja powinna być już dawno.

BRAWO
BRAWO
2 lat temu

Brakowało tutaj takiego Człowieka od dawna. Bardzo Panu kibicuję.. Proszę robić to po co Pan tu przyszedł, proszę dalej podnosić standardy opieki nad pacjentami, proszę transferować lepszych specjalistów… Ma Pan bardzo dobrą kadrę (pielęgniarki i niektórych lekarzy) tylko trzeba nią odpowiednio kierować. POWODZENIA

pracownik szpitala
pracownik szpitala
2 lat temu

Pani [WYMODEROWANO]. Co Pani opowiada. Chwali Pani bo dyrektora zarówno Pani jak i Pani [WYMODEROWANO] dawał co tylko chciałyście. Olewałą Pani pracę. zamiast skupić się na pracy wolała Pani koty karmić. Dyrektor Rybak poznał się na pewnych osobach tzn kto co sobą reprezentuje oraz kto uczciwie wykonuje pracę i postanowił 3 osobom nie przedłużyć umowy w grudniu 2019r. Miała pani przeszkolić pracownika na BHP zatrudnionego w administracji a świadomie nie zrobiła tego Pani. Mało tego. Chodziła i psuła mu opinię że się nie nadaje mimo że pracował za siebie i swoją Panią Kierownik które tez już nie ma. Udawała Pani że pracuje i jeszcze na dodatek zero uprzejmości dla nikogo. Ale jak się ciągnęło z dojnej krowy (dyrektor Białobłocki) to było dobrze. Jka nowy Pan Dyrektor zaczął robic porządki to źle było i się dołki kopało. Proszę się nie kompromitować. Pisze Pani że nie podziękowano Pani i Pani koleżankom? a za co? za to jak traktowałyście szpital i ludzi? Z 40 osób z administracji ile poszło na pożegnanie? 5? Nie dało Pani to do myślenia? A może powie Pani w jaki sposób zaprosiliście ludzi? Nie było zaproszenia. Brak słów. Atmosfera lepsza odkąd kilku osób nie ma. Oby Dyrektorowi Rybakowi sie udało i starczyło cierpliwości. Większość mu kibicuje.

Anonimowo
Anonimowo
Odpowiedź do  pracownik szpitala
2 lat temu

Widzę że jest Pani/Pan z obozu trzymajacego wladze .O mojej pracy świadczą protokoly kontroli różnych instytucji nadzorujacych szpital.Bzdury piszesz. Ja pracowalam do czasu pojscia na zabieg a nie do końca umowy
Życzę sukcesow .

Anonimowo
Anonimowo
Odpowiedź do  pracownik szpitala
2 lat temu

A jeśli chodzi o koty:1.znalazlam dom dla 19 kotów. 2.przyjeżdżalam do pracy pół godziny wczesniej by dac kotom jesc. 3.karme kupilam za swoje pieniądze. A i jeszcze jedno do dnia 26 listopada nie wiadomo bylo komu mam przekazac BHP .Klamie Pan/Pani pisząc że mialam kogoś przeszkolic .Po kolejne TO organizator imprezy decyduje kto bedzie jego gosciem.

Pacjentka
Pacjentka
Odpowiedź do  pracownik szpitala
2 lat temu

Brak mi słów na tą wypowiedź…. To że zmienił się dyrektor nie oznacza że trzeba mu włazić w du.. A prawda jest taka że to są zmiany na gorsze. Upolitcznić szpital to już przesada. To co teraz będziemy leczyć tylko pis A inni ? Czepiasz się człowieku ludzi którzy przepracowali tam pół swojego życia . Miejmy nadzieję że jak przyjdzie następny to Ciebie kopnie w dupe bez powodu ale ty pewnie takiemu Dr Białobłockiemu to do pięt nie dorastasz więc wielkiej straty nie będzie

Szkoda gadać
Szkoda gadać
Odpowiedź do  pracownik szpitala
2 lat temu

O jakim złym traktowaniu ludzi piszesz ? Od kiedy w administracji pracuje 40 osób? Na pożegnanie nie przyszły te osoby które bały się o własne stołki. Ale to już świadczy tylko o nich. Przestań oczerniać ludzi i pisać takie głupoty bo to czyste kłamstwo. No ale fakt najlepiej obmawiac tych których nie ma. Bo zwyczajnie już się nie mogą obronić. Żenada!

wilczyca
wilczyca
2 lat temu

„Oddział wewnętrzny jest najlepszym w szpitalu”?!?!?! No chyba zaraz pekne! To jest umieralnia, katownia, nie oddział! Takiej znieczulicy, jaka tam panuje, nie widziałam w żadnym innym szpitalu! Starzy ludzie leżą całymi dniami bez kropli wody, często w brudnej i zasikanej pościeli. A jak się do nich personel odnosi… Chamstwo i lekceważenie do kwadratu.
Wrogowi nie życzę pobytu na wewnętrznym w mlawskim szpitalu.

Ikaaa44
Ikaaa44
Odpowiedź do  wilczyca
2 lat temu

Chyba Pani nie wie co pisze. Oddział wewnętrzny jest oddziałem najcięższym z wszystkich. Ogrom pacjentów i pracy a pielęgniarek na dyżurze ok 4, w nocy są 2 pielęgniarki czasem na 40 osób! Nawet Pani nie wie ile zdrowia fizycznego i psychicznego taka praca kosztuje, gdzie kobiety po 50-60 kg muszą dźwigać pacjentów po 100 kg. Ale najlepiej tylko oceniać, nie mając faktycznej wiedzy na ten temat.

Adam
Adam
2 lat temu

A i cały czas słychać płacz że jest mało lekarzy żeby obstawić wszystkie drzury a pan zwalnia znakomitego fachowca bez podania przyczyny zapewne przyczyną są poglądy polityczne

policyjna taśma

Makabryczne odkrycie w rzece. Tragedia na Mazowszu

0
Wczoraj po południu w rzece Wisła na wysokości miejscowości Czerwińsk nad Wisłą (powiat płoński) znalezione zostały zwłoki mężczyzny.   Makabryczne odkrycie w rzece. Tragedia na Mazowszu Ciało,...
policja mierzy prędkość

Kierowca musi zdać kolejny egzamin

0
Teren zabudowany — noga z gazu! To powinno być motto kierujących. Inaczej grożą nam surowe konsekwencje. Ostatnio przekonał się o tym kierowca w...
strażacy

Bus zderzył się z osobówką na drodze wojewódzkiej

0
Na drodze wojewódzkiej pomiędzy Turzą Wielką a Lipowcem Kościelnym 26 maja doszło do zderzenia busa z osobówką. Samochodami podróżowały 3 osoby, które doznały niewielkich...
rury w przekopie

Zmiany na Wójtostwie

0
1 czerwca 2022 r. rozpocznie się budowa sieci wodociągowej w ulicy Wójtostwo. W związku z tym mogą wystąpić chwilowe przerwy w dostawie wody. Nastąpi...
- REKLAMA -
 • Szczoteczka do twarzy QuantBeauty Mini - PROMOCJA 50% TANIEJ
  Szczoteczka do twarzy QuantBeauty Mini - PROMOCJA 50% TANIEJ
  Cena: 49 zł  / Miejscowość: Warszawa  / Kategoria: Sport i…
 • mKlocki.pl Średni zestaw klocków. NOWY klocki magnetyczne
  mKlocki.pl Średni zestaw klocków. NOWY klocki magnetyczne
  Cena: 199 zł  / Miejscowość: Warszawa  / Kategoria: Dla dzieci
 • BrumBrum Balon! Aerodynamiczny samochodzik NOWE zabawka KOT
  BrumBrum Balon! Aerodynamiczny samochodzik NOWE zabawka KOT
  Cena: 125 zł  / Miejscowość: Warszawa  / Kategoria: Dla dzieci
 • BrumBrum Balon! Aerodynamiczny samochodzik NOWE zabawka PTAK
  BrumBrum Balon! Aerodynamiczny samochodzik NOWE zabawka PTAK
  Cena: 125 zł  / Miejscowość: Warszawa  / Kategoria: Dla dzieci

Od półmaratonu po IronMan. Kuciejczyk na podium

0
Sezon biegowy oraz triathlonowy rozpoczął się na dobre. Korzystają na tym nasi sportowcy. Reprezentujący Tempo Mława Henryk Kuciejczyk powalczył w Serocku w piątej edycji...
Z OSTATNIEJ CHWILI

Z ostatniej chwili: Wypadek na drodze wojewódzkiej

0
Na drodze wojewódzkiej między Turzą na Lipowcem Kościelnym dziś 26 maja doszło do wypadku drogowego.   Z ostatniej chwili: Wypadek na drodze wojewódzkiej Na tę chwilę wiadomo,...
dziewczyna z laptopem

Zalety zakupów online

0
Internet zrewolucjonizował nasze życie. Obecnie wiele spraw można załatwić online bez wychodzenia z domu. Wielu Polaków bardzo cieszy możliwość robienia zakupów online. Zakupy w...
- REKLAMA -
Dni Mławy

Burmistrz na Dni Mławy: „Rozważamy Shakirę”

0
Oczywiście Shakira na Dni Mławy to żart, na który pozwolił sobie burmistrz Sławomir Kowalewski podczas ostatniej sesji rady miasta. Dobra wiadomość jest taka, że...
śmieci

Spalarnia w Mławie? Burmistrz wypowiedział się jednoznacznie

2
Temat ewentualnego powstania spalarni śmieci w Mławie rozgrzewa emocje mławian nie od dziś. Ostatnio dyskutowano o tym podczas sesji rady miasta. Burmistrz Sławomir Kowalewski...
karta

Dzień Matki. Nasza Mława życzy wszystkiego najlepszego

0
Dziś obchodzimy Dzień Matki. Nasza Mława życzy wszystkiego najlepszego wspaniałym mamom z okazji ich święta.     W Miejskim Domu Kultury w Mławie zaplanowano na dziś koncert,...
mieszkanie po pożarze

Płonęło mieszkanie. Wyniesiono lokatora

0
Do groźnego zdarzenia doszło w Glinojecku. Strażacy gasili pożar mieszkania w jednym z bloków. Panowało silne zadymienie, a płomienie szybko się rozprzestrzeniały. Razem z...
- REKLAMA -
55
0
Przejdź do komentarzyx
()
x