Mławianin poszukiwany listem gończym

0
6495
Źródło: KPP Mława

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie poszukuje na podstawie listu gończego, wydanego przez Sąd Rejonowy w Mławie w dniu 29 października, Sebastiana Bukowskiego, ur. 06.02.1985 r., ostatnie miejsce zamieszkania: Mława.

– Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką Policji, prokuraturą lub sądem. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239§1 k.k.). Ponadto, zgodnie z art. 280§2 k.p.k. , osoba informująca pozostanie utrzymana w tajemnicy – podaje policja.

- REKLAMA -

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego, należy zgłaszać pod numer 997 lub 112 ( z tel. komórkowego).

- REKLAMA -

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię