Nominowani do Fryderyków zagrają w ciechanowskim klubie

0
77
Źródło: Organizatorzy
- REKLAMA -

Już niebawem w ciechanowskim Zgrzycie usłyszymy nominowanych do Fryderyków – czyli do najważniejszych nagród muzycznych w Polsce – wykonawców: Pablopavo i Ludziki. Zespół pojawi się w ramach „Marginal Tour”.

- REKLAMA -

Wydany w październiku 2018 album „Marginal” to piąta płyta Pablopavo i Ludzików. Jest to płyta dyskotekowa, choć nie ma pewności czy istnieją odpowiednie dyskoteki, w których można by ją zagrać.

Na płycie znajduje się 13 piosenek o różnym natężeniu disco, skomponowanych przez Ludziki, z tekstami Pablopavo (choć są dwa wyjątki).

– Staraliśmy się działać wedle zasady, że nie wolno pozostawiać tak poważnej rzeczy jak muzyka taneczna ludziom bez wyobraźni i iskry szaleństwa – tak o płycie mówią sami artyści.

Paweł Sołtys to nie tylko muzyk i tekściarz, ale również pisarz. Jego opowiadania ukazywały się w „Lampie”, „Ricie Baum”, „Studium”a prozatorski debiut „Mikrotyki”, który ukazał się w 2017 roku i otrzymał Nagrodę Literacką im. Marka Nowakowskiego, Nagrodę Literacką Gdynia. Znalazł się także w finale Nagrody Literackiej NIKE oraz otrzymał nominacje do Paszportów Polityki 2017, Nagrody im. Cypriana Kamila Norwida i Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza.

Koncert Pablopavo i Ludziki odbędzie się 2 lutego o godzinie 20.00. Bilety na wydarzenie dostępne są zarówno w klubie jak i na stronie internetowej www.zgrzyt.info.

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Powiadomienia są wysyłane na podany adres email.
Adres email nie jest widoczny dla innych użytkowników.
Nie wysyłamy niechcianych wiadomości.
Jednym kliknięciem możesz zrezygnować z subskrybcji