czwartek, 01 lutego 2024
naszamlawa.plNa sygnaleZasady są po to, ażeby je łamać?
- REKLAMA -
 • Eleganckie i gustowne mieszkanie w stylu glamour
  Eleganckie i gustowne mieszkanie w stylu glamour
  Cena: 505 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Nowy 3-pokojowy apartament, gotowy do wejścia
  Nowy 3-pokojowy apartament, gotowy do wejścia
  Cena: 585 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Dom w urokliwej otulinie lasu, działka 2041 m2
  Dom w urokliwej otulinie lasu, działka 2041 m2
  Cena: 480 000 zł  / Miejscowość: Cegielnia Lewicka  / Kategoria:
 • Dom w stanie surowym otwartym, Szydłowo!
  Dom w stanie surowym otwartym, Szydłowo!
  Cena: 318 000 zł  / Miejscowość: Szydłowo  / Kategoria:
 • Funkcjonalny dom wolnostojący, blisko centrum
  Funkcjonalny dom wolnostojący, blisko centrum
  Cena: 575 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Do sprzedaży siedlisko na działce o pow. 6400 m2
  Do sprzedaży siedlisko na działce o pow. 6400 m2
  Cena: 210 000 zł  / Miejscowość: Wyszyny Kościelne  / Kategoria:
 • Mieszkanie w ścisłym centrum - 3 pokoje, miejsce postojowe
  Mieszkanie w ścisłym centrum - 3 pokoje, miejsce postojowe
  Cena: 350 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Komfortowy lokal 238 m2, na największym osiedlu w centrum Mławy !!!
  Komfortowy lokal 238 m2, na największym osiedlu w centrum Mławy !!!
  Cena: 7 500 zł do negocjacji  / Miejscowość: Mława  /…

Zasady są po to, ażeby je łamać? [ZDJĘCIA]

-

Zasady są po to, ażeby je łamać? – Kto TAK parkuje na Nowej — czytelnicy zbulwersowani sposobem parkowania pojazdów osobowych na świeżo zmodernizowanej drodze w dzielnicy przemysłowej.

- R E K L A M A -

 

Na ścieżce rowerowej na ulicy Nowej w Mławie sznur zaparkowanych samochodów.

– Jak parkować na ścieżce rowerowej?! Dzielnica przemysłowa, ulica Nowa, ścieżka też nowa. Jednym słowem nowe parkingi — napisał zbulwersowany Czytelnik.

Nadesłał też zdjęcia.
- R E K L A M A -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
22 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie
Marysia
Marysia
2 miesięcy temu

Powinno być po 300 zł i 1 punkcie od łebka plus ewentualne odszkodowanie za powstałe zapadliska. Ta droga będzie na pewno często uczęszczana w cieplejszym okresie i czuję, że będzie dużo narzekania na powstałe zapadliska (świeża kostka, mokro, mróz – sprzyja ich powstawaniu).

WWL
WWL
2 miesięcy temu

Jeżeli będzie do użytku oddana i będzie oznakowanie 🙂 to może wtedy sprzedawać konfident 😀

WML
WML
Odpowiedź do  WWL
1 miesiąc temu

Będziesz pierwszy zakapowany.

Konduktor
Konduktor
2 miesięcy temu

Ta sytuacja dowodzi jednego, że komunikacja miejska w Mławie nie spełnia swojego zadania, nie jest w stanie zapewnić ludziom transportu do pracy i z pracy, dlatego w dzielnicy przemysłowej codziennie obserwujemy najazd tysięcy samochodów prywatnych. Ludzie jeżdżą nimi do pracy bo są zmuszeni. Komunikacja w Mławie jest fasadowa, jak dekoracja, zapewnia dobre samopoczucie [WYMODEROWANO] i nie spełnia swoich zadań.

Yogi
Yogi
2 miesięcy temu

Kilka papiaków załatwi temat wsiowych kierowców.

Pracownik
Pracownik
2 miesięcy temu

Droga została zmodernizowana w taki sposób, żeby zabrać połowę miejsc parkingowych. Więc nie ma się co dziwić. Ludzie muszą gdzieś zostawić auta, gdy są w pracy.

Adam
Adam
Odpowiedź do  Pracownik
2 miesięcy temu

Ale możne nie centralnie na ścieżce rowerzyści tez chcą przejechać można im troch miejsca zostawić.

Ania
Ania
2 miesięcy temu

Proponuję zapisać numery rejestracyjne i wystawić tym panom oprócz mandatów rachunek za wymianę/naprawę kostki. Policja lub straż miejska powinna tam jeździć codziennie i robić sobie żniwa po 500 zł od łebka.

Olka
Olka
Odpowiedź do  Ania
2 miesięcy temu

Konfidentka? – Odnośnie tego moim zdaniem nie masz racji, postaw się sama na miejscu pracownika który przyjechał do pracy autem, bo nie innej możliwości dotarcia i nie ma miejsca parkingowego. Musi się gdzieś zatrzymać i zaparkować auto żeby iść do pracy. Cwaniakować to każdy potrafi jak nie jest w sytuacji tego pracownika, a wystarczy trochę wyobraźni. Tają sytuacją jak na zdjęciach to wina władz miasta, że nie zapewnia ludziom parkingu.

Jolka
Jolka
Odpowiedź do  Olka
2 miesięcy temu

Ja jednak stawiam się po stronie tych „słabszych” – rowerzystów, pieszych czy poruszających się na wózkach. Ścieżka rowerowa czy chodnik to nie parking. Dlaczego Kierowca swojego bombowca nie zaparkuje w takim wypadku na środku jezdni? Przecież musiał gdzies zaparkować więc.niech go inne auta omijają.

Anonim
Anonim
2 miesięcy temu

Oddana nie oddana, ale znaki do czegoś obowiązują…

mławianka
mławianka
2 miesięcy temu

Zanim czytelnik się zbulwersuje doszczętnie, to trzeba zauważyć, że ani zakład pracy, ani miasto nie zapewnia miejsc parkingowych pracującym tam ludziom.
To jest wstyd dla miasta, które buduje parkingi dla [WYMODEROWANO] I włazi im w tyłek, najwiekszemu zakładowi pracy pobudowało parking dla TIRów, ale dla pracowników to już nie łaska.
Ludzie nie mają gdzie parkować, wykorzystują każdy skrawek ziemi żeby móc zaparkować i płacą mandaty niestety.
Lepiej drodzy redaktorzy porozmawiajcie z władzami miasta i szefostwem korpo jak mają zamiar rozwiązać problem braku parkingu dla pracowników nim zaczniecie napuszczać opinię publiczną na pracowników korporacji. Nikt tam się nie zatrzymuje ani dla relaksu, ani dla przyjemności, ani na zakupy. Ci ludzie ciężko pracują dla zapewnienia bytu swoim rodzinom i odprowadzają podatki w większości do US w Mławie, a więc Mława mogłaby im w zamian zapewnić miejsca parkingowe w pobliżu ich pracy.

Nie jestem pracownikiem LG, ale jak słyszę o tym problemie od pracowników to mnie szlag trafia, że 2 mln zł można było wydać na parking dla TIRów, ale ludziom, odprowadzającym podatki pewnie w większej kwocie niż korporacja, zapewnić parking to już nie.

Normal
Normal
2 miesięcy temu

Zanim czytelnik się zbulwersuje doszczętnie – nawiasem mówiąc słusznie, to warto podkreślić jedną informację – ta droga nie została jeszcze oficjalnie oddana do użytku.

Gabi
Gabi
Odpowiedź do  Normal
2 miesięcy temu

Jeśli można wtrącić… A co to ma do rzeczy? Jak sama nazwa wskazuje ścieżka rowerowa jest dla rowerów, a nie do parkowania samochodów osobowych. Takim oto sposobem zostanie lada moment zniszczona, a kierowcy nic sobie z tego nie robią byle zaparkować gdzie popadnie.
Z jednej strony zrozumiały brak wystarczającej ilości miejsc parkingowych w dzielnicy przemysłowej, a z drugiej bezmyślność kierowców, którzy myślą wyłącznie o sobie.

Lolo
Lolo
Odpowiedź do  Gabi
2 miesięcy temu

Nie byłoby tego problemu gdyby były miejsca parkingowe czy to tak ciężko zrozumieć . Każda modernizacja rozbudowa kończy się tym że miejsc parkingowych jest coraz mniej

Ramzes
Ramzes
Odpowiedź do  Lolo
1 miesiąc temu

No ciężko zrozumieć jak tłuki zastawiają przeszkody pieszym, rowerzystów, inwalidom na wózkach czy rodzicom z wózkiem. Nie tylko w okolicach LG ale w całym mieście. Dlaczego nie zostawi swojej bryki na środku ulicy tylko na środku chodnika?
I ku wyjaśnieniu – sam jestem kierowcą i mam dość duży samochód. Co nie znaczy że zostawiam go gdzie popadnie. Bywam też pieszym i wiem jak przyjemne jest omijanie aut za przeproszeniem, buraków (nie obrażając warzyw), bo inaczej takich ludzi nie można nazwać.

DTY
DTY
Odpowiedź do  Normal
2 miesięcy temu

To nie ma znaczenia. A policja zapadła w sen zimowy.

Gilon
Gilon
Odpowiedź do  DTY
2 miesięcy temu

Skoro inwestycja nie została zakończona to raczej nie mogą mandatów wystawiac

Gilun
Gilun
Odpowiedź do  Gilon
2 miesięcy temu

Za to rowerzyści mają prawo reagować na takie „przeszkody” – papiaki czy wykręcone wentylki. Trzeba było nie parkować w miejscu do tego nie przeznaczonym. Ot co.

Yogi
Yogi
Odpowiedź do  Normal
2 miesięcy temu

I w związku z tym można parkować w miejscu do tego nie przeznaczonym?

Anonim
Anonim
Odpowiedź do  Normal
2 miesięcy temu

Druga sprawa, to wstyd dla miasta, że pracownicy nie mają gdzie parkować. Miasto korzysta z ich podatków, a parkingu im nie chce wybudować, dla TIRów to wybudowało, WYMODEROWANO – brak słów.

Yogi
Yogi
Odpowiedź do  Anonim
2 miesięcy temu

A ja nie mogę zaparkować przed wejściem do sklepu u Jasia – kiedy miasto zbuduje dla mnie parking? Zaznaczam że płacę podatki w w tym mieście. Miasto korzysta z moich podatków i bezczelnie nie raczy udogodnić mi zakupów ;/

Czy wysokiej jakości garnki ułatwią Ci gotowanie?

0
Mimo, że garnki są niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni, mało kto poświęca im większą uwagę. Jest to jednak spory błąd. Dlaczego? Bowiem od tego, jakie...

Do czego służy wiertarka pozioma?

0
Wiertarki poziome do drewna to niezastąpione narzędzia w profesjonalnych warsztatach stolarskich, zdolne do precyzyjnej obróbki drewna na różne sposoby. Wiertarki do drewna mają wiele...

Kierowca nie zdołał zahamować na oblodzonej jezdni

9
29-latka została ranna na pasach na ul. Działdowskiej w Mławie. Kierowca nie zdołał zahamować na oblodzonej jezdni. Policja apeluje o ostrożność.  Na ul. Działdowskiej w...

Unia chce zakazać ogrzewania gazem

4
Unia chce zakazać ogrzewania gazem. Dyrektywa budynkowa (EPBD) będzie zmieniona w taki sposób, by m.in. zakazać ogrzewania budynków mieszkalnych gazem.   Parlament Europejski i Rada...
 • Nowy 3-pokojowy apartament, gotowy do wejścia
  Nowy 3-pokojowy apartament, gotowy do wejścia
  Cena: 585 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Funkcjonalny dom wolnostojący, blisko centrum
  Funkcjonalny dom wolnostojący, blisko centrum
  Cena: 575 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Mieszkanie w ścisłym centrum - 3 pokoje, miejsce postojowe
  Mieszkanie w ścisłym centrum - 3 pokoje, miejsce postojowe
  Cena: 350 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:

Joker na czempionacie. Jedna wygrana na koncie

0
Piłkarze Jokera mają za sobą występy na różnego rodzaju turniejach. Sukcesów nie brakowało, triumfowali m.in. w finałowym turnieju Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Teraz...

Małżonkowie na medal

0
Przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę medale za długoletnie pożycie małżeńskie 29 stycznia otrzymały trzy pary z Mławy.   Małżonkowie na medal Burmistrz miasta Mławy Sławomir Kowalewski...

Na stadionie będzie pneumatyczne zadaszenie

12
Pneumatyczne zadaszenie zostanie zbudowane na stadionie nad sztucznym boiskiem na terenie MOSiR Mława. Na stadionie będzie pneumatyczne zadaszenie Rada Miasta Mława przychyliła się do wniosku burmistrza...
- REKLAMA -
- REKLAMA -
leki

Popularny lek na serce wycofany w trybie pilnym

0
Główny Inspektorat Farmaceutyczny w trybie pilnym wycofuje z rynku lek na nadciśnienie. Powodem jest wykrycie w nim wady jakościowej, która powoduje zagrożenie dla zdrowia,...

Derby na początek. Bramek nie zabrakło

0
Drużyny z naszego okręgu występujące na niższych szczeblach rozgrywkowych rozpoczęły na dobre przygotowania do rundy wiosennej. Niektóre spośród nich rozegrały już mecze kontrolne. Na...

Z uszkodzonego pojazdu wyszedł o własnych siłach

0
Kierujący mazdą 30-letni mieszkaniec powiatu mławskiego, uderzył w wyspę, oddzielającą pasy ruchu, a następnie zjechał z drogi do rowu. Z uszkodzonego pojazdu wyszedł o...

Pierwsze kroki w wynajmie autokarów w Krakowie

0
Jesteśmy organizatorami dużego wydarzenia. Potrzebujemy przewieźć grupę ludzi na miejsce i zapewnić im komfortowe warunki podróży. Wybór pada na wynajem autokaru - elastyczne rozwiązanie,...
- REKLAMA -
22
0
Przejdź do komentarzyx