środa, 19 czerwca 2024
naszamlawa.plWiadomościZ OSTATNIEJ CHWILI. Nowy prezes i zarząd Mławianki
- REKLAMA -
 • Dom w stanie surowym otwartym, Szydłowo
  Dom w stanie surowym otwartym, Szydłowo
  Cena: 298 000 zł  / Miejscowość: Szydłowo  / Kategoria:
 • Wynajem dla Firm! Wyposażone mieszkanie dla 4-6
  Wynajem dla Firm! Wyposażone mieszkanie dla 4-6
  Cena: 1 799,99 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Atrakcyjna posiadłość 2,25 ha k. Strzegowa
  Atrakcyjna posiadłość 2,25 ha k. Strzegowa
  Cena: 890 000 zł  / Miejscowość: Dalnia  / Kategoria:
 • Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie w Mławie
  Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie w Mławie
  Cena: 2 500 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Działka rolna pow. 1,70 ha - Wiśniewko
  Działka rolna pow. 1,70 ha - Wiśniewko
  Cena: 70 000 zł  / Miejscowość: Wiśniewko  / Kategoria:
 • Idealny lokal pod inwestycję!
  Idealny lokal pod inwestycję!
  Cena: 550 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Efektowne mieszkanie na nowym osiedlu w Mławie
  Efektowne mieszkanie na nowym osiedlu w Mławie
  Cena: 470 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Siedlisko o pow. 0,5496 ha, gm. Strzegowo
  Siedlisko o pow. 0,5496 ha, gm. Strzegowo
  Cena: 320 000 zł  / Miejscowość: Józefowo  / Kategoria:
 • Teren inwestycyjny 2,22 ha + zabudowania k. Mławy
  Teren inwestycyjny 2,22 ha + zabudowania k. Mławy
  Cena: 450 000 zł  / Miejscowość: Turza Mała  / Kategoria:
 • Do wynajęcia lokal użytkowy 152m2 na OKM
  Do wynajęcia lokal użytkowy 152m2 na OKM
  Cena: 2 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Dom idealny dla dwóch rodzin - Uniszki Zawadzkie
  Dom idealny dla dwóch rodzin - Uniszki Zawadzkie
  Cena: 298 000 zł  / Miejscowość: Uniszki Zawadzkie  / Kategoria:
 • Dom z reprezentacyjnym ogrodem w Szydłowie
  Dom z reprezentacyjnym ogrodem w Szydłowie
  Cena: 1 200 000 zł  / Miejscowość: Szydłowo  / Kategoria:

Z OSTATNIEJ CHWILI. Nowy prezes i zarząd Mławianki

-

MKS Mławianka Mława ma nowego prezesa klubu, którym został Marcin Tomczyk. Powołano też nowy zarząd. Jakie osoby są we władzach klubu? 

- R E K L A M A -

 

Z OSTATNIEJ CHWILI. Nowy prezes i zarząd Mławianki

Marcin Tomczyk został prezesem Zarządu MKS Mławianka Mława. Informację przekazano na oficjalnym profilu klubu dziś 13 września o godzinie 13:32. Wkrótce poznamy też nazwisko nowego trenera Mławianki.

Poniżej pełna treść komunikatu ze składem zarządu. 

„Miło nam poinformować, że zgodnie ze statutem klubu, rozdziałem 4, paragrafem 25 wykrystalizował się zarząd klubu MKS Mławianka Mława.

Struktura władz klubu wygląda następująco:
✅ Marcin Tomczyk — Prezes Zarządu MKS Mławianka Mława
✅Mariusz Ogrodowczyk – V-ce Prezes Zarządu
✅ Patryk Deręgowski — Skarbnik
✅ Grzegorz Przybyłowski — Sekretarz
✅ Maciej Rogalski — Członek Zarządu.

ℹ️Do struktur klubu zgodnie ze statutem wprowadzono także następujące stanowiska:
✅ Sylwester Kareńko – Przedstawiciel Zarządu ds. organizacyjnych.
✅ Maciej Mostek – Przedstawiciel Zarządu ds. sportowych
✅ Dawid Rachuba – Specjalista ds. Rozgrywek Seniorskich, młodzieżowych, oraz administrowanie zadań z tym związanych w systemie Extranet.

ℹ️ Możemy także poinformować, że w ciągu kilku dni poznamy nazwisko trenera pierwszej drużyny.”

- R E K L A M A -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie
Prezes
Prezes
9 miesięcy temu

Czas rozliczyć panów z wydatków na co gdzie się przeznacza bo na biletach nr nawet już nie ma

BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
9 miesięcy temu

MIŁO MI POINFORMOWAĆ , ŻE ZGODNIE ZE STATUTEM KLUBU — to rozdzial 4 paragraf 25– który brzmi następującą cyt — punkt 1. Walne zgromadzenie jest najwyższą władzą Klubu. punkt 2. Walne zgromadzenie zbiera się raz na rok i jest prawomocne przy obecności: w pierwszym terminie przynajmniej 50% + 1 członkó klubu, a w drugim terminie bez względu na ilość członków !!!– ale jest także paragraf 24 STATUTU który mówi –WALNE ZGROMADZENIA MOGĄ BYĆ ZWYCZAJNE I NADZWYCZJNA !!– TYLE MÓWI STATUT KLUBU !! — Niestety rzeczywistość zgodnie z powyższą informacją mówi co innego !! bo w tej informacji jest brak danych w jakiej formie się odbyło to posiedzenie powołujące nowy ZARZĄD KLUBU !! –Bo w tej informacji wynika brak danych o odbytym WALNYM ZEBRANIU — między innymi– ILU BYŁO OBECNYCH CZŁONKÓW –I CZY TO WALNE BYŁO PRAWOMOCNE ???–CZY ODBYŁO SIĘ ZGODNIE Z PARAGRAFEM 26 STATUTU KLUBU — NA KTÓRY SIĘ KLUB POWOŁUJE –CZY ODBYŁO SIĘ W PIERWSZYM CZY W DRUGIM TERMINIE — CZY JEST UCHWAŁA O ZMIANACH W SKŁADZIE ZARZĄDU I WYBORU PREZESA –ORAZ CZY ZOSTAŁ SPORZĄDZONY PROTOKÓŁ Z WALNEGO ZEBRANIA — do którego winna być załączona lista obecności !!!!—

TOTO
TOTO
Odpowiedź do  BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
9 miesięcy temu

To się skończy okręgówką, Zarząd w ciągu 1 roku poda się do dymisji, rozłoży ręce, bo ich na starcie już przerasta. Jaki Zarząd taka będzie liga,…liga okręgowa

treneiro
treneiro
Odpowiedź do  BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
9 miesięcy temu

Chłopie nie znasz się to nie pisz i się nie ośmieszaj – co za ludzie

BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
Odpowiedź do  treneiro
9 miesięcy temu

CHŁOPI TO W POLU PRACUJĄ !!! [WYMODEROWANO] rady które chcesz udzielać nie spowodowały tego że MKS MŁAWIANKA –MPOŻE WRÓCIĆ TAM GDZIE BYŁA PRZED LATY IV -liga !!! oby tak się nie stało bo szkoda tego dorobku pokoleń !!

MK
MK
9 miesięcy temu

A gdzie jest Księgowość i Finanse? Marketing? Kto zarządza Akademią? Może mi ktoś to powiedzieć?

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
Odpowiedź do  MK
9 miesięcy temu

Ano właśnie — pytań jest wiele, i to bardzo ważnych, pytań o sprawy które winny być podstawą działalności MKS MLAWIANKA — TYLKO ZE NIE MA OSOBY KTORA BY NAM KIBICOM I MLAWIAKOM TO WSZYSTKO WYJAŚNIŁA!! Z pierwszych informacji wynika że przy wyborze nowych władz KLUBU złamano STATUT KLUBU i popełniono błędy — które mogą spowodować że ten wybór jest nie Ważny!!!!!!

Swój
Swój
Odpowiedź do  Baczny obserwator !!!..
9 miesięcy temu

Panie skończ Pan. Jak nie W. B to obserwator. Czy naprawdę myślisz że ludzie są tak głupi i nie spostrzegawczy że nie widzą powiązania twojego.
Poza tym nie znasz się kompletnie na prawie i tym jak stowarzyszenie działa. Musi być sprawozdanie i walne w grudniu oficjalne. Gdy się nie zwiększa stanu członków Zarządu nie trzeba robić walnego. Wiem 30 lat temu było inaczej. Nie czaimy.

WŁODZIMIERZ BRUZDZIAK
WŁODZIMIERZ BRUZDZIAK
Odpowiedź do  Swój
9 miesięcy temu

Mogę tak myśleć –ja nie muszę się znać na prawie po to są prawnicy, ale po tym co napisałeś to zaniemówiłem !!!– MOGĘ CI POWIEDZIEĆ ŻE JA NA PEWNO NIE SKOŃCZĘ i nie przestanę a to dlatego że za dużo pracy włożyłem w to aby w latch 1996 –2006 działało STOWARZYSZENIE MKS MŁAWA , I ABY OBECNIE W KLUBIE BYŁO NORMALNIE ZGODNIE ZE STATUTEM !!! A że nie jest normalnie to pokazały obchody 100 lecia kubu !!! i obecna sytuacja !!–i tylko tyle i aż tyle !! — a gdy się zwiększa stan członków zarządu musi być zachowana 1/3 stanu zarządu aby takie sprawy przeprowadzić z pozniej zatwierdzić na walnym!!!– Mam tylko nadzieję ze ty nie należysz do głupców i ludzi –którzy mnie obrzucali błotem !! — a na uroczystości piersi wystawiali do odnaczeń !! na przyszłość zastanów się co piszdsz bo zbyt małó wiesz aby wystawiać takie oceny które nie są zgodne z prawdą !!!

Swój
Swój
Odpowiedź do  WŁODZIMIERZ BRUZDZIAK
9 miesięcy temu

Nie należę do nich, jestem bocznym obserwatorem od jakiegoś czasu. Obserwuje Pana wypowiedzi też od jakiegoś czasu. Dla Pana wszyscy zbyt mało wiedzą. Ale z tego co widze i słyszałem Pana ogólno pojęta wiedza na różne tematy nie wykracza poza kanony sprzed kilkudziesięciu lat. Zdecydowanie jest w niej niedobór podstawowych elementów zarówno jeśli chodzi o podstawowo wiedze jak i świadomość stanu klubu w obecnym momencie. Słowotok bez sensu. Żegnam

WŁODZIMIERZ BRUZDZIAK
WŁODZIMIERZ BRUZDZIAK
Odpowiedź do  Swój
9 miesięcy temu

SZANOWNY PANIE !!— w nicku przedstawia się Pan jako „Swoj”–ale kiedy zgłębiam się w pańskie posty, i ich treść to ten swój przeobraża się w obcego — któremu nie jest w smak że jest ktoś w naszym mieście który pisze i opisuje fakty z działalnosci ludzi a nie tylko swojej które dotyczą w szczególności mławskiej piłki i KLUBU MŁAWIANKA — zarzuca mi pan że dla mnie wszyscy za mało wiedzą –TAK bo taka jest prawda i nie chcą znać historii klubu tej sprzed lat 60 ciu, jak i tej najnowszej !!! Widać aż natto wyraznie jak bardzo co niektórym –zwłaszcza panu który z hitposrią klubu nie chce mieć nic wspólnego , bo interesuje pana tu i teraz !!! i to panu bardzo przeszkadza że byłem światkiem tej historii a także jej uczestnikiem !!!ostatnio miałem taki monolog z pewnym człowiekiem który mienił się znawcą i kibicem, ktoremu właśnie nie podobało się że wspominam swoją i nie tylko historię –i musiałem go zablokować aby nie czytać tych jego głupich i nie przyjemnych komentarzy !!!!! Z tych wszystkich komentarzy po moich postach wynika jedno—ŻĘ JESTEM SOLĄ W OKU ZNAWCÓW MŁAWSKIEJ PILKI I NIE TYLKO !!!– ALE MOŻECIE WIEDZIEĆ JEDNO –ŻE NIGDY ANI PAN ANI KIBICE MŁAWSCY NIE DOCZEKAJĄ SIĘ TAKICH SUKCESÓW!!! –JAKICH JA W MŁAWSKIEJ PIŁCE DOCZEKAŁEM — i mogłem w tym sukcesie uczestniczyć wraz z grupą LUDZI MŁAWSKIEGO BIZNESU KTÓRYCH NA 100 LECIU –potraktowano tak jak by ich w ogóle nie było — ICH SUKCES WYRZUCONO POZA NAWIAS I NA MARGINES TEJ HISTORII— I DLATEGO JA KTÓRY BYŁEM ŚWIADKIEM TYCH SUKCESÓW CZY TO SIĘ PANU PODOBA CZY TEŻ NIE– NIGDY O TYM NIE ZAPOMNĘ I BĘDĘ O TYM PRZYPOMINAŁ !!! BO DLA WAS NAJWAŻNIEJSI SĄ CI CO ZA TO ŻE SĄ LOKALNYMI POLITYKAMI SĄ NAGRADZANI WIELOKROTNIE — A ICH JEDYNĄ ZASŁUGĄ JEST TO ŻE DO KLUBU PRZEKAZUJĄ PIENIĄDZA NASZE PIENIĄDZE!!– DUŻO PRZEŻYŁEM LAT W NASZYM MIEŚCIE MŁAWIE — DZIAŁAJĄC NIE TYLKO W MŁAWSKIEJ PIŁCE, ALE TAKŻE W SAMORZĄDZIE LAT DAWNYCH JAK I OBECNYCH !!!–TYLKO NIC NA TO NE PORADZĘ ŻE TAKIM LUDZIOM JAK PAN TO BARDZO PRZESZKADZA–I BOJĄ SIE SWYCH OCEN I NIE UZASADNIONEJ KRYTYKI PODPISAĆ SWYM IMIENIEM I NAZWISKIEM !!! czyżby się pan wstydził samego siebie –więcej odwagi anonimowy bohaterze !!— — I MOGĘ PANU NAPISAĆ –TAK ŻEGNAM pana bo dla mnie jest pan nikim nasłuchał się pan plotek i opowiesci i przekłada to na swój słowotok — ale to ne tak dla mnie jest pan nikim, i nigdy nie dorówna mi pan co do moich osiągnięć — które z sukcesami przez 60 lat realizowałem dla mławskiej społeczności !!!! a że wśród tej społeczności są ludzie tak jak pan i ludziska –to nic na to nie poradzę !!! bo taka jest nasza mławska rzeczywistość !!!

.
.
Odpowiedź do  WŁODZIMIERZ BRUZDZIAK
9 miesięcy temu

Słowotok

beka
beka
9 miesięcy temu

składniki te same, tylko inaczej zamieszane

100-lecie Lasów Państwowych w Nadleśnictwie Dwukoły

0
Nadleśnictwo Dwukoły zorganizowało obchody setnej rocznicy utworzenia Lasów Państwowych. Rozpoczęły się mszą świętą w kościele Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w Iłowie-Osadzie. 100-lecie Lasów...

Rezerwy nie dały rady. Awans uciekł w ostatniej kolejce

0
Dobiegł końca sezon na A-klasowych boiskach. Niestety rezerwom Mławianki nie udało zrealizować ambitnego celu jakim był awans do ligi okręgowej. W ostatnim meczu polegli...
węgiel

Niedługo wprowadzą zakaz sprzedaży węgla

0
Niedługo wprowadzą zakaz sprzedaży węgla do ogrzewania domów. Rząd pracuje nad przepisami uniemożliwiającymi sprzedawania niektórych rodzajów węgla na potrzeby grzewcze właścicieli domów.   Projekt rozporządzenia...

Informacje z Mazowsza 64 [SPONSOROWANE]

0
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" mówimy m.in. o wybranym nowym zarządzie województwa, spadku zachorowań w związku z lepszą...
 • Dom z reprezentacyjnym ogrodem w Szydłowie
  Dom z reprezentacyjnym ogrodem w Szydłowie
  Cena: 1 200 000 zł  / Miejscowość: Szydłowo  / Kategoria:
 • Wynajem dla Firm! Wyposażone mieszkanie dla 4-6
  Wynajem dla Firm! Wyposażone mieszkanie dla 4-6
  Cena: 1 799,99 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Działka rolna pow. 1,70 ha - Wiśniewko
  Działka rolna pow. 1,70 ha - Wiśniewko
  Cena: 70 000 zł  / Miejscowość: Wiśniewko  / Kategoria:

Ucieczka kierowcy audi. Samochód porzucił w lesie

0
Kompletnie pijany 30-letni kierowca audi spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia, porzucając w lesie samochód. Został zatrzymany krótko po zgłoszeniu, miał ponad 2,3...

Strzelanina przy Stacji Mława. Powiesili nawet tarcze strzelnicze

2
Wandale strzelali do latarni ulicznych, przy Alei św. Wojciecha w Mławie. Powiesili nawet tarcze strzelnicze. Ktoś sprawdzał celność przy publicznej drodze o ogromnym natężeniu...

Mieszkańcy alarmują o nietrzeźwych kierowcach

0
Mieszkańcy alarmują policję o nietrzeźwych kierowcach. Dzięki reakcji świadków patrol dzielnicowych zatrzymał nietrzeźwego kierującego volkswagenem. Do zdarzenia doszło 16 czerwca, po południu, w centrum...
- REKLAMA -
- REKLAMA -
gotówka

Rząd podjął decyzję o płacy minimalnej

0
Polski rząd podjął decyzję co do proponowanej stawki płacy minimalnej na 2025 rok. Zdecydowano się na podwyżkę o 326 złotych, czyli o 7,58 procent....

Trwa remont zabytkowej kamienicy „pod cycami”

2
Trwa remont zabytkowej kamienicy w centrum miasta tak zwanej "pod cycami". W miniony piątek wylewano jeden ze stropów.    Mławianie interesują się remontem kamienicy "pod cycami",...
taśma

Fentanyl prawdopodobną przyczyną śmierci 5 mieszkańców Żuromina

0
Fentanyl - narkotyk 100 razy silniejszy od morfiny - prawdopodobną przyczyną śmierci pięciorga mieszkańców Żuromina. Wojewoda mazowiecki na wtorek 18 czerwca zwołuje w tej...

Beniaminkowie znani. Wigry, Polonia, Wisła i Sokół

4
W miniony weekend poznaliśmy już wszystkich beniaminków, którzy wystąpią w trzeciej lidze w sezonie 2024/2025. Do Polonii Lidzbark Warmiński dołączyli Sokół Aleksandrów Łódzki, Wigry...
- REKLAMA -
13
0
Przejdź do komentarzyx