piątek, 22 września 2023
naszamlawa.plWiadomościZ OSTATNIEJ CHWILI. Nowy prezes i zarząd Mławianki
- REKLAMA -
 • Eleganckie i gustowne mieszkanie w stylu glamour!
  Eleganckie i gustowne mieszkanie w stylu glamour!
  Cena: 483 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Nowe 2-pokojowe mieszkanie w pobliżu dzielnicy przemysłowej
  Nowe 2-pokojowe mieszkanie w pobliżu dzielnicy przemysłowej
  Cena: 1 600 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Siedlisko z dostępem do jeziora, Jeleń k. Lidzbarka
  Siedlisko z dostępem do jeziora, Jeleń k. Lidzbarka
  Cena: 290 000 zł  / Miejscowość: Jeleń  / Kategoria:
 • Działka o pow. 1309 m2 wraz z domem
  Działka o pow. 1309 m2 wraz z domem
  Cena: 455 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu tuż przy lesie
  Dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu tuż przy lesie
  Cena: 1 600 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Nowe mieszkanie w rejonie dzielnicy przemysłowej
  Nowe mieszkanie w rejonie dzielnicy przemysłowej
  Cena: 1 600 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Gospodarstwo rolne 3,0272 ha - Ferma drobiu
  Gospodarstwo rolne 3,0272 ha - Ferma drobiu
  Cena: 3 100 000 zł  / Miejscowość: Żuromin  / Kategoria:
 • Dom w zabudowie bliźniaczej na nowo powstającym osiedlu w Mławie
  Dom w zabudowie bliźniaczej na nowo powstającym osiedlu w Mławie
  Cena: 675 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Budynek handlowo-usługowy przy trasie E7, Żurominek
  Budynek handlowo-usługowy przy trasie E7, Żurominek
  Cena: 415 000 zł  / Miejscowość: Żurominek  / Kategoria:
 • Narożny lokal z dużymi witrynami przy ul. Napoleońskiej
  Narożny lokal z dużymi witrynami przy ul. Napoleońskiej
  Cena: 4 750 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Działka budowlana w centrum Mławy
  Działka budowlana w centrum Mławy
  Cena: 135 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Posiadłość o p. 1,81ha- dom i dwa stawy komercyjne, Drążdżewo
  Posiadłość o p. 1,81ha- dom i dwa stawy komercyjne, Drążdżewo
  Cena: 1 700 000 zł  / Miejscowość: Drążdżewo  / Kategoria:

Z OSTATNIEJ CHWILI. Nowy prezes i zarząd Mławianki

-

MKS Mławianka Mława ma nowego prezesa klubu, którym został Marcin Tomczyk. Powołano też nowy zarząd. Jakie osoby są we władzach klubu? 

- R E K L A M A -

 

Z OSTATNIEJ CHWILI. Nowy prezes i zarząd Mławianki

Marcin Tomczyk został prezesem Zarządu MKS Mławianka Mława. Informację przekazano na oficjalnym profilu klubu dziś 13 września o godzinie 13:32. Wkrótce poznamy też nazwisko nowego trenera Mławianki.

Poniżej pełna treść komunikatu ze składem zarządu. 

„Miło nam poinformować, że zgodnie ze statutem klubu, rozdziałem 4, paragrafem 25 wykrystalizował się zarząd klubu MKS Mławianka Mława.

Struktura władz klubu wygląda następująco:
✅ Marcin Tomczyk — Prezes Zarządu MKS Mławianka Mława
✅Mariusz Ogrodowczyk – V-ce Prezes Zarządu
✅ Patryk Deręgowski — Skarbnik
✅ Grzegorz Przybyłowski — Sekretarz
✅ Maciej Rogalski — Członek Zarządu.

ℹ️Do struktur klubu zgodnie ze statutem wprowadzono także następujące stanowiska:
✅ Sylwester Kareńko – Przedstawiciel Zarządu ds. organizacyjnych.
✅ Maciej Mostek – Przedstawiciel Zarządu ds. sportowych
✅ Dawid Rachuba – Specjalista ds. Rozgrywek Seniorskich, młodzieżowych, oraz administrowanie zadań z tym związanych w systemie Extranet.

ℹ️ Możemy także poinformować, że w ciągu kilku dni poznamy nazwisko trenera pierwszej drużyny.”

- R E K L A M A -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie
Prezes
Prezes
7 dni temu

Czas rozliczyć panów z wydatków na co gdzie się przeznacza bo na biletach nr nawet już nie ma

BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
8 dni temu

MIŁO MI POINFORMOWAĆ , ŻE ZGODNIE ZE STATUTEM KLUBU — to rozdzial 4 paragraf 25– który brzmi następującą cyt — punkt 1. Walne zgromadzenie jest najwyższą władzą Klubu. punkt 2. Walne zgromadzenie zbiera się raz na rok i jest prawomocne przy obecności: w pierwszym terminie przynajmniej 50% + 1 członkó klubu, a w drugim terminie bez względu na ilość członków !!!– ale jest także paragraf 24 STATUTU który mówi –WALNE ZGROMADZENIA MOGĄ BYĆ ZWYCZAJNE I NADZWYCZJNA !!– TYLE MÓWI STATUT KLUBU !! — Niestety rzeczywistość zgodnie z powyższą informacją mówi co innego !! bo w tej informacji jest brak danych w jakiej formie się odbyło to posiedzenie powołujące nowy ZARZĄD KLUBU !! –Bo w tej informacji wynika brak danych o odbytym WALNYM ZEBRANIU — między innymi– ILU BYŁO OBECNYCH CZŁONKÓW –I CZY TO WALNE BYŁO PRAWOMOCNE ???–CZY ODBYŁO SIĘ ZGODNIE Z PARAGRAFEM 26 STATUTU KLUBU — NA KTÓRY SIĘ KLUB POWOŁUJE –CZY ODBYŁO SIĘ W PIERWSZYM CZY W DRUGIM TERMINIE — CZY JEST UCHWAŁA O ZMIANACH W SKŁADZIE ZARZĄDU I WYBORU PREZESA –ORAZ CZY ZOSTAŁ SPORZĄDZONY PROTOKÓŁ Z WALNEGO ZEBRANIA — do którego winna być załączona lista obecności !!!!—

TOTO
TOTO
Odpowiedź do  BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
7 dni temu

To się skończy okręgówką, Zarząd w ciągu 1 roku poda się do dymisji, rozłoży ręce, bo ich na starcie już przerasta. Jaki Zarząd taka będzie liga,…liga okręgowa

treneiro
treneiro
Odpowiedź do  BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
7 dni temu

Chłopie nie znasz się to nie pisz i się nie ośmieszaj – co za ludzie

BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
Odpowiedź do  treneiro
7 dni temu

CHŁOPI TO W POLU PRACUJĄ !!! [WYMODEROWANO] rady które chcesz udzielać nie spowodowały tego że MKS MŁAWIANKA –MPOŻE WRÓCIĆ TAM GDZIE BYŁA PRZED LATY IV -liga !!! oby tak się nie stało bo szkoda tego dorobku pokoleń !!

MK
MK
8 dni temu

A gdzie jest Księgowość i Finanse? Marketing? Kto zarządza Akademią? Może mi ktoś to powiedzieć?

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
Odpowiedź do  MK
7 dni temu

Ano właśnie — pytań jest wiele, i to bardzo ważnych, pytań o sprawy które winny być podstawą działalności MKS MLAWIANKA — TYLKO ZE NIE MA OSOBY KTORA BY NAM KIBICOM I MLAWIAKOM TO WSZYSTKO WYJAŚNIŁA!! Z pierwszych informacji wynika że przy wyborze nowych władz KLUBU złamano STATUT KLUBU i popełniono błędy — które mogą spowodować że ten wybór jest nie Ważny!!!!!!

Swój
Swój
Odpowiedź do  Baczny obserwator !!!..
7 dni temu

Panie skończ Pan. Jak nie W. B to obserwator. Czy naprawdę myślisz że ludzie są tak głupi i nie spostrzegawczy że nie widzą powiązania twojego.
Poza tym nie znasz się kompletnie na prawie i tym jak stowarzyszenie działa. Musi być sprawozdanie i walne w grudniu oficjalne. Gdy się nie zwiększa stanu członków Zarządu nie trzeba robić walnego. Wiem 30 lat temu było inaczej. Nie czaimy.

WŁODZIMIERZ BRUZDZIAK
WŁODZIMIERZ BRUZDZIAK
Odpowiedź do  Swój
7 dni temu

Mogę tak myśleć –ja nie muszę się znać na prawie po to są prawnicy, ale po tym co napisałeś to zaniemówiłem !!!– MOGĘ CI POWIEDZIEĆ ŻE JA NA PEWNO NIE SKOŃCZĘ i nie przestanę a to dlatego że za dużo pracy włożyłem w to aby w latch 1996 –2006 działało STOWARZYSZENIE MKS MŁAWA , I ABY OBECNIE W KLUBIE BYŁO NORMALNIE ZGODNIE ZE STATUTEM !!! A że nie jest normalnie to pokazały obchody 100 lecia kubu !!! i obecna sytuacja !!–i tylko tyle i aż tyle !! — a gdy się zwiększa stan członków zarządu musi być zachowana 1/3 stanu zarządu aby takie sprawy przeprowadzić z pozniej zatwierdzić na walnym!!!– Mam tylko nadzieję ze ty nie należysz do głupców i ludzi –którzy mnie obrzucali błotem !! — a na uroczystości piersi wystawiali do odnaczeń !! na przyszłość zastanów się co piszdsz bo zbyt małó wiesz aby wystawiać takie oceny które nie są zgodne z prawdą !!!

Swój
Swój
Odpowiedź do  WŁODZIMIERZ BRUZDZIAK
6 dni temu

Nie należę do nich, jestem bocznym obserwatorem od jakiegoś czasu. Obserwuje Pana wypowiedzi też od jakiegoś czasu. Dla Pana wszyscy zbyt mało wiedzą. Ale z tego co widze i słyszałem Pana ogólno pojęta wiedza na różne tematy nie wykracza poza kanony sprzed kilkudziesięciu lat. Zdecydowanie jest w niej niedobór podstawowych elementów zarówno jeśli chodzi o podstawowo wiedze jak i świadomość stanu klubu w obecnym momencie. Słowotok bez sensu. Żegnam

WŁODZIMIERZ BRUZDZIAK
WŁODZIMIERZ BRUZDZIAK
Odpowiedź do  Swój
6 dni temu

SZANOWNY PANIE !!— w nicku przedstawia się Pan jako „Swoj”–ale kiedy zgłębiam się w pańskie posty, i ich treść to ten swój przeobraża się w obcego — któremu nie jest w smak że jest ktoś w naszym mieście który pisze i opisuje fakty z działalnosci ludzi a nie tylko swojej które dotyczą w szczególności mławskiej piłki i KLUBU MŁAWIANKA — zarzuca mi pan że dla mnie wszyscy za mało wiedzą –TAK bo taka jest prawda i nie chcą znać historii klubu tej sprzed lat 60 ciu, jak i tej najnowszej !!! Widać aż natto wyraznie jak bardzo co niektórym –zwłaszcza panu który z hitposrią klubu nie chce mieć nic wspólnego , bo interesuje pana tu i teraz !!! i to panu bardzo przeszkadza że byłem światkiem tej historii a także jej uczestnikiem !!!ostatnio miałem taki monolog z pewnym człowiekiem który mienił się znawcą i kibicem, ktoremu właśnie nie podobało się że wspominam swoją i nie tylko historię –i musiałem go zablokować aby nie czytać tych jego głupich i nie przyjemnych komentarzy !!!!! Z tych wszystkich komentarzy po moich postach wynika jedno—ŻĘ JESTEM SOLĄ W OKU ZNAWCÓW MŁAWSKIEJ PILKI I NIE TYLKO !!!– ALE MOŻECIE WIEDZIEĆ JEDNO –ŻE NIGDY ANI PAN ANI KIBICE MŁAWSCY NIE DOCZEKAJĄ SIĘ TAKICH SUKCESÓW!!! –JAKICH JA W MŁAWSKIEJ PIŁCE DOCZEKAŁEM — i mogłem w tym sukcesie uczestniczyć wraz z grupą LUDZI MŁAWSKIEGO BIZNESU KTÓRYCH NA 100 LECIU –potraktowano tak jak by ich w ogóle nie było — ICH SUKCES WYRZUCONO POZA NAWIAS I NA MARGINES TEJ HISTORII— I DLATEGO JA KTÓRY BYŁEM ŚWIADKIEM TYCH SUKCESÓW CZY TO SIĘ PANU PODOBA CZY TEŻ NIE– NIGDY O TYM NIE ZAPOMNĘ I BĘDĘ O TYM PRZYPOMINAŁ !!! BO DLA WAS NAJWAŻNIEJSI SĄ CI CO ZA TO ŻE SĄ LOKALNYMI POLITYKAMI SĄ NAGRADZANI WIELOKROTNIE — A ICH JEDYNĄ ZASŁUGĄ JEST TO ŻE DO KLUBU PRZEKAZUJĄ PIENIĄDZA NASZE PIENIĄDZE!!– DUŻO PRZEŻYŁEM LAT W NASZYM MIEŚCIE MŁAWIE — DZIAŁAJĄC NIE TYLKO W MŁAWSKIEJ PIŁCE, ALE TAKŻE W SAMORZĄDZIE LAT DAWNYCH JAK I OBECNYCH !!!–TYLKO NIC NA TO NE PORADZĘ ŻE TAKIM LUDZIOM JAK PAN TO BARDZO PRZESZKADZA–I BOJĄ SIE SWYCH OCEN I NIE UZASADNIONEJ KRYTYKI PODPISAĆ SWYM IMIENIEM I NAZWISKIEM !!! czyżby się pan wstydził samego siebie –więcej odwagi anonimowy bohaterze !!— — I MOGĘ PANU NAPISAĆ –TAK ŻEGNAM pana bo dla mnie jest pan nikim nasłuchał się pan plotek i opowiesci i przekłada to na swój słowotok — ale to ne tak dla mnie jest pan nikim, i nigdy nie dorówna mi pan co do moich osiągnięć — które z sukcesami przez 60 lat realizowałem dla mławskiej społeczności !!!! a że wśród tej społeczności są ludzie tak jak pan i ludziska –to nic na to nie poradzę !!! bo taka jest nasza mławska rzeczywistość !!!

.
.
Odpowiedź do  WŁODZIMIERZ BRUZDZIAK
5 dni temu

Słowotok

beka
beka
9 dni temu

składniki te same, tylko inaczej zamieszane

Stłuczka na Piłsudskiego

0
W pobliżu marketu na Al. Piłsudskiego w Mławie doszło do kolizji drogowej. Jeden z kierujących był nietrzeźwy, ponadto nie miał uprawnień do kierowania. Policja...
wysypisko

Wysypisko śmieci na Kolejowej? Sprzeciwia się też burmistrz

4
Wysypisko śmieci na Kolejowej? Przeciwny temu pomysłowi jest nawet burmistrz Mławy. Na wspomnianej ulicy w naszym mieście — niedaleko m.in. galerii handlowej Stacja Mława...

Radość w Radzanowie. Czwórka Gołębiewskiego

0
Na trzech porażkach z rzędu zakończyła się zła passa futbolistów Wkry Radzanów. W niedzielne popołudnie nastąpiło w końcu przełamanie. Na swoim boisku okazali się...

5 osób zatrzymanych z towarem wartym 18 mln zł

0
Mławska skarbówka informuje, że mazowiecka KAS, wspólnie z CBŚP i SG rozbiły tytoniowy gang i zatrzymały 5 osób. Mundurowi zgarnęli towar o wartości szacowanej...
 • Dom w zabudowie bliźniaczej na nowo powstającym osiedlu w Mławie
  Dom w zabudowie bliźniaczej na nowo powstającym osiedlu w Mławie
  Cena: 675 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Nowe mieszkanie w rejonie dzielnicy przemysłowej
  Nowe mieszkanie w rejonie dzielnicy przemysłowej
  Cena: 1 600 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu tuż przy lesie
  Dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu tuż przy lesie
  Cena: 1 600 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:

Dokładne oszacowanie wynagrodzenia B2B. Jak je obliczyć?

0
Na pierwszy rzut oka odpowiedź na pytanie o wynagrodzenie B2B może się wydawać prosta. W rzeczywistości jednak zależy ona od wielu czynników. Dzięki nowoczesnym...

Oszust do nas napisał. Nagłaśniamy sprawę

0
Oszust do nas napisał. Nagłaśniamy próbę wyłudzenia pieniędzy lub przejęcia kontroli nad urządzeniem mobilnym w celu wyczyszczenia konta. To z wykorzystaniem profilu na Messengerze...

Kontrola obowiązku nauki. Kara grzywny

0
Mławskie władze kontrolują czy dzieci i młodzież (do ukończenia 18 roku życia) chodzą do szkoły. Dotyczy to także dzieci ukraińskich zamieszkałych na terenie Mławy....
- REKLAMA -
- REKLAMA -
kobieta wyjmuje kartę z portfela

Dają się nabrać na szybkie płatności

0
Trudno uwierzyć, że ktoś nie słyszał o włamaniach na konta użytkowników portalu społecznościowego i prośbach o pożyczkę, rozsyłanych z komunikatora przez hakera. Pomimo tego...

Rodzaje kredytów – jakie są? Najważniejsze informacje o popularnych świadczeniach

0
Kredyty to popularne produkty bankowe, które umożliwiają przypływ dodatkowej gotówki. Przy ich użyciu można uregulować rachunki, kupić nieruchomość, nowy samochód czy polecieć na wymarzone...

Policja będzie stanowczo działać na stadionie

16
Policja będzie stanowczo działać na stadionie MOSiR w Mławie. Mundurowi odnieśli się do zarzutów dotyczących jej działań na trybunach podczas spotkań MKS Mławianka Mława.   Policja...
kobieta

Anna Maria Jopek wystąpi w Mławie

0
Jak już informowaliśmy, Anna Maria Jopek wystąpi w Mławie jako jedna z gwiazd Victor Young Jazz Festival Mława 2023.   Już w piątek 22 września i...
- REKLAMA -
13
0
Przejdź do komentarzyx