Sytuacja na Lelewela niekiedy staje się dramatyczna. Korkuje się też skrzyżowanie

6
4144
fot. Nadesłane
- REKLAMA -

Mławianie alarmują o korkach na skrzyżowaniu Piłsudskiego – Kopernika – Żwirki – Lelewela w Mławie. Najgorzej jest na ulicy Lelewela w godzinach komunikacyjnego szczytu. Trwa tam budowa tzw. ronda przed policją.

- REKLAMA -

Chwilami kierowcy osobówek nie mogą się przedostać (z Lelewela) ze względu na blokujące przejazd pojazdy z budowy.

Wysłano nam zdjęcia zakorkowanego skrzyżowania, wykonane dziś około godziny 9 rano.

– Lepiej omijajcie ulicę Lelewela, jeśli nie chcecie stać w korkach. Blokuje się też całe skrzyżowanie Żwirki – Lelewela – Kopernika – Piłsudskiego. Sytuacja na Lelewela staje się coraz bardziej dramatyczna. Jeden pas ruchu chwilami jest całkowicie zakorkowany. Ciężarówka co jakiś czas wjeżdża na jezdnię i blokuje przejazd autom nadjeżdżającym od strony skrzyżowania – relacjonuje mieszkaniec Mławy.

Inwestycja dopiero się rozpoczęła. Strach pomyśleć co będzie się działo, kiedy prace ruszą pełną parą.

6 KOMENTARZE

 1. 3
  2

  I tak będzie z 4lata bo znając życie ta przebudowa nie zostanie oddana w terminie jak wszystko w naszym mieście.

 2. 19
  7

  No nie.. Teraz będzie biadolenie, że są korki.
  Kurde przecież każdy normalny mieszkaniec Mławy, wie, że jest zwężenie drogi.
  Co za problem pojechać dalej.
  Nie róbcie sensacji NaszaMlawa

 3. 8
  4

  Czy przypadkiem przed rozpoczęciem takiej inwestycji nie powinny być najpierw opracowane objazdy adekwatne do etapów prowadzenia prac? Jezdnie na których prowadzone są roboty powinny być wyłączone z ruchu – było by bezpieczniej dla kierowców i szybciej dla wykonawcy. Ale najciemniej po latarnią;)

 4. 20
  1

  Problem to mają jak już mieszkańcy i firmy mieszczące się na Lelewela bo to że będą tam prowadzone prace to było wiadomo od dawna. Więc kierowcy którzy sie tam pchają „na skróty” to sami są sobie winni że stoją w korku. Szybciej objechać inna trasą ale przecież ponarzekać trzeba a potem lament że niema tego czy tamtego.

 5. 11
  1

  Temu kto jest odpowiedzialny za inwestycję to nie przeszkadza,że tworzą się korki. Kierowcy powinni unikać tej ulicy jeśli zależy im na czasie. A najlepszym rozwiązaniem chyba było by czasowe wyłączenie jej z użytkowania bo w ten sposób nie tylko ul. Lelewela jest zapchana ale i ulice prowadzące bezpośrednio do niej.

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Powiadomienia są wysyłane na podany adres email.
Adres email nie jest widoczny dla innych użytkowników.
Nie wysyłamy niechcianych wiadomości.
Jednym kliknięciem możesz zrezygnować z subskrybcji