wtorek, 16 lipca 2024
naszamlawa.plWiadomościPrezes Mławianki Janusz Czerwiński zrezygnował
- REKLAMA -
 • Dom w zab. bliźniaczej na nowo powstającym osiedlu
  Dom w zab. bliźniaczej na nowo powstającym osiedlu
  Cena: 675 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Działki rolne, docelowo pod zalesienie – 3,9010 ha
  Działki rolne, docelowo pod zalesienie – 3,9010 ha
  Cena: 163 800 zł  / Miejscowość: Strzałkowo  / Kategoria:
 • Siedlisko na działce o pow. 2663 m2, Kraszewo
  Siedlisko na działce o pow. 2663 m2, Kraszewo
  Cena: 265 000 zł  / Miejscowość: Kraszewo  / Kategoria:
 • Teren 11,9456 ha - pod produkcję, magazyny, usługi
  Teren 11,9456 ha - pod produkcję, magazyny, usługi
  Cena: 13 737 600 zł  / Miejscowość: Ciechanów  / Kategoria:
 • Lokal użytkowy o pow. 152 m2, cena 1809zł/m2 !
  Lokal użytkowy o pow. 152 m2, cena 1809zł/m2 !
  Cena: 258 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Dom z reprezentacyjnym ogrodem w Szydłowie
  Dom z reprezentacyjnym ogrodem w Szydłowie
  Cena: 1 200 000 zł  / Miejscowość: Szydłowo  / Kategoria:
 • Lokal użytkowy 86 m2 na parterze, os. Sienkiewicza
  Lokal użytkowy 86 m2 na parterze, os. Sienkiewicza
  Cena: 1 600 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Grunt rolny 6,616 ha – Strzałkowo, gm. Stupsk
  Grunt rolny 6,616 ha – Strzałkowo, gm. Stupsk
  Cena: 293 920 zł  / Miejscowość: Strzałkowo  / Kategoria:
 • Przytulne i dwustronne M3 z dwoma balkonami
  Przytulne i dwustronne M3 z dwoma balkonami
  Cena: 420 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Zielone Tarasy
  Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Zielone Tarasy
  Cena: 390 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Grunt 8,7527 ha o potencjale inwestycyjnym - Ciechanów
  Grunt 8,7527 ha o potencjale inwestycyjnym - Ciechanów
  Cena: 10 065 600 zł  / Miejscowość: Ciechanów  / Kategoria:
 • Eleganckie i gustowne mieszkanie w stylu glamour
  Eleganckie i gustowne mieszkanie w stylu glamour
  Cena: 505 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:

Prezes Mławianki Janusz Czerwiński zrezygnował

-

Prezes MKS Mławianka Mława Janusz Czerwiński złożył na ręce zarządu rezygnację z pełnionej funkcji 3 września 2023 r. Zrezygnował też z działalności jako członek zarządu. 

- R E K L A M A -

 

Prezes Mławianki Janusz Czerwiński zrezygnował

O rezygnacji z funkcji dotychczasowego szefa klubu informuje dziś w poniedziałek 4 września zarząd klubu MKS Mławianka Mława.

„Informujemy, że dnia 3.09.2023 r. dotychczasowy prezes MKS „Mławianka” Mława, Janusz Czerwiński, złożył na ręce zarządu rezygnację z pełnionej funkcji prezesa, oraz członka zarządu. Do decyzji dotychczasowego prezesa podchodzimy z ogromnym szacunkiem oraz ze zrozumieniem.
Chcielibyśmy tym samym złożyć serdeczne podziękowania ze strony nie tylko władz klubu, ale też całej społeczności Mławianki za cały nieoceniony wkład, jaki został wniesiony przez dotychczasowego prezesa. Miłość i pasja do klubu, jaką często pokazywał, nie jest spotykana na co dzień i zawsze była wyrazem ogromnego zaangażowania w pracę.🤍
Informujemy także że będziemy niezwłocznie informować o zmianach podejmowanych przez zarząd klubu.”
- R E K L A M A -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
30 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie
Koko
Koko
10 miesięcy temu

Czy jest z nami trener

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
Odpowiedź do  Koko
10 miesięcy temu

Z dzisiejszego wyniku na wyjeździe 10.o9 w Łowiczu widać że trenera chyba już nie ma!!! PORAZKA MLAWIANKI AZ 6:0 !!! coś się zaczyna kruszyć !! A tak nie dawno myślano o awansie do II LIGI

Zasadniczo
Zasadniczo
10 miesięcy temu

Z tego co wyczytałem jakby zebrał Was wszystkich do kupy jako zarząd dał parę złotych to 1 Iiga by była. Wg mnie to szkoda potencjału tych młodych ludzi , nie lepiej być lotnikiem maszynistą lub kosmonautą . Przecież to super głupie patrzeć i się podniecać sportem jako takim . Owszem rekraacyjnie można sobie pobiegać ale robić z tego jakies halo to coś wg nie normalnego . Generalnie więcej byłoby pożytku jak cały mosir przeznaczyć na działki i kwiatki chodować….

Z bliska xxx!!!!
Z bliska xxx!!!!
10 miesięcy temu

Gdyby nie Mir K.O — to byś o niczym nie wiedział!! –+ a dzięki niemu to coś [WYMODEROWANO] coś zostanie!!!

Kowal
Kowal
10 miesięcy temu

Teraz to będą jaja.Nie sądze,by znalazł się odważny,który przejmie stery.Janusz był ostatnim,który się zgodził.Kto będzie chciał uczestniczyć w takim chejcie.Pezecież to funkcja społeczna.Tylko głupek się zgodzi kandydować!!!!!!

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
Odpowiedź do  Kowal
10 miesięcy temu

Różnie to bywa, kiedyś tak jak piszesz znaleźli się tacy głupcy którzy ratowali Klub, i przez swe działanie spowodowali że MKS MŁAWA GRAL W II LIDZE!! TAKZE wszystko jest możliwe!!!

Kibic
Kibic
10 miesięcy temu

Zgadzam się z rodzicem który twierdzi że Mławianka to zbieranina piłkarzy z całego świata a nie z Mławy. Nasi młodzi piłkarze siedzą na ławce albo szukają szczęścia w oklicznych klubach.Jak tak dalej będzie to za rok z naszych zostanie kapitan Komorowski i Jakub Tworek. Na obchodach 100 lecia mówiono Mławianka Mława to Duma i Sława – jaka to Duma i Sława beż piłkarzy z Mławy. ( wczoraj nasi łącznie grali 270 minut)

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  Kibic
10 miesięcy temu

Tak mądralo? Najlepsze jest to, że ten prezes pompował balonik i robił niby huczne świętowanie 100-lecia, które nie było wcale takie huczne. A tak naprawdę doszło do rozbioru drużyny i za rok najprawdopodobniej skończymy w IV lidze, z której praktycznie nie da sie wyjść przez kolejne 15 lat, bo już teraz jest mega silna. Mało tego ściągnęli jakąś zbieraninę ludzi z całej Polski i pół Europy, ale o tym pisałem już dawno. Dawno temu już też pisałem, że za pół roku, a na 100 procent za rok nikogo już z tej zbieraniny nie będzie. Zakład? Podsumowując nie ma już praktycznie Mlawianki co widać na boisku. Brak walki i zaangażowania ze strony połowy drużyny. Nie ma nawet komu rozegrać pilķe. Ci co coś potrafili sukcesywnie byli odpalani. I co teraz każesz przychodzić nam i prezesować? Teraz jak zostały zgliszcza? Nie bądź bezczelny. Zostawili drużynę rodem z okręgówki i piszą do innych żeby się wykazali. Za rok będzie kolejna przebudowa całej drużyny i to dzięki wam. A tak pisali i się chwalili, że robią taki profesjonalizm.[WYMODEROWANO] mówił, że wszyscy nam zazdroszczą. Chyba jego nam zazdroszczą. Drużyny z mniejszych miast występują po kilkanaście sezonów w III lidze, a my w swoim stuleciu już prawie szorujemy o dno. I tak dobrze wiemy, że gdyby nie ŚP to by tego nie było.

Prezes
Prezes
Odpowiedź do  Mir K.O.
10 miesięcy temu

Skutecznie zniechęcacie ludzi do działania w tym klubie, a sami nic nie robicie. Piąta kolumna z was , a nie kibice. Remisik nie pasuje, tylko wygrane ?. Ogarnij się, bo nigdy nie wyjdziesz z fikcyjnego świata swojej wyobraźni. Przyjdź, prezesuj ha, ha, ha. Brak odwagi?

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  Prezes
10 miesięcy temu

Teraz to sam prezesuj jak uciekłeś z tonącego pokładu. Sam do tej pory świeciłeś przed obiektywami w glorii chwały, gdy był mocny zespół zbudowany przez poprzedniego prezesa. Teraz gdy wzięliście się sami za budowę drużyny i wyszła z tego jedna wielka porażka i padaka to uciekłeś i zostawiłeś tonący okręt. I teraz nam każesz prezesować? Szczyt bezczelności.
Jak ta drużyna wygląda w ogóle?
Nawet nie ma komu przytrzymać piłkę na boisku czy rozegrać. Gramy bez środka pola. Główne założenia taktyczne to laga na Odilona. Tak chcieliście grać w III lidze? Obrona też nie jest lepsza niż w poprzednim sezonie.
Kogo wy podpisaliście? Grajków z okręgówek? Główny motor napędowy to już w ogóle bliżej końca kariery niż dalej i nie wiem czy by się łapał w sowim starym zespole do pierwszego składu.
Pamiętacie jak pisałem, że po pierwszej rundzie będzie 15 punktów maksymalnie 17-18? Ktoś pisał robię screeny. Masz je jeszcze człowieku?
Mamy za sobą 6 kolejek i na koncie 5 punktów. Do końca rundy zostało 11 kolejek. W takim tempie to nawet tych 15 punktów nie będzie.

Włodzimierz Bruzdziakbaste
Włodzimierz Bruzdziakbaste
Odpowiedź do  Prezes
10 miesięcy temu

To co piszę Mir Ko — to nie jest żaden świat fikcji tylko nasza mławska rzeczywistość!! Zdaje sobie sprawę że dla Prezesa czy zarządu prawda jast bardzo niewygodna, najlepiej by było jakbyśmy ciągle was chwalili ale tak się nie da.Jesli się Prezesie podjąłeś tego zadania, to trzeba to wszystko znosić z godnością a nie od razu tworzyć jakieś fochy!!! Mir K. O nie musi się w niczym ograniczać pisze to co widzi i to ci mu się nie podoba w waszej działalności!! i ma do tego pełne prawo– a zarząd może te jego uwagi przyjmować i co niektóre realizować — albo tak jak czynicie odrzucać, co jest najgorszym wyjściem!!

Prezes
Prezes
Odpowiedź do  Włodzimierz Bruzdziakbaste
10 miesięcy temu

Godnie znosić wyzwiska, hejty? Po co? Kto nie jest w zarządzie to może na walnym zgromadzeniu powiedzieć co myśli, ale jakoś nikogo nie słychać.

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  Kibic
10 miesięcy temu

Moja odpowiedź jest do gościa co podpisał się Prezes.

Karol
Karol
Odpowiedź do  Kibic
10 miesięcy temu

Ile można ludziom a dokładnie rodzicom bo to oni piszą odpisywać że ich dzieci piłkarze grają na poziomie A-klasy skoro nie grają u Rzepki ,tak trudno to zrozumieć ,to że grali w akademii nie znaczy że będą grać na poziomie 3 czy 2 ligi,dlatego jest druga drużyna dla tych młodych i raczej słabszych tak było i będzie ,jeśli ktoś skończył np.ogólniak nie znaczy że wszyscy zdadzą na politechnikę ,gdzieś prezes napisał wczoraj grało 4 wychowanków to jest sukces raz na ileś lat trafia się rocznik gdzie w 2 lidze mieliśmy większość z Mławy ,teraz każdy młody z papierami zabierany jest do W-WY czy Płocka i to rodzice tego żądają ,słyszałem że nie dawno trenera dla nich zmienili przyszedł z Narzymia i to oni tu sieją ferment już pisałem brac te kuternogi i do W-wy .

rodzic
rodzic
Odpowiedź do  Karol
10 miesięcy temu

(WYMODEROWANO) wiesz i piszesz – zarzucasz rodzicom, że chcą dobrze dla swoich dzieci i chcą rozwoju….zmienili im wcześniej trenera na totalnego lenia i ignoranta, który dodatkowo przez swój chory konflikt i wybujałe ego psuje nowemu trenerowi atmosferę i działania…akademią to powinien ktoś wstrząsnąć i ustawić niektórych do pionu…dzieci mają mnóstwo pasji i nie wolno jej w nich zabijać…a potem pretensje że jadą do w-wy i płocka…

Karol
Karol
Odpowiedź do  rodzic
10 miesięcy temu

Ja się z Tobą zgadzam że walczycie o poziom akademii skoro płacicie macie prawo mieć wgląd w to co się dzieje w akademii ,tylko nie miejcie pretensji że Twoje czy inne dziecko nie gra w zespole Rzepki bo oto jest dyskusja ,akademia to jest przedszkole do -kariery- nie wielu z Mławy gra i grało na wysokim poziomie .Mir K.O.-ja nie piszę o poziomie gry Stryjków tylko jako przykład że wszystkie klubu bazują na graczach z innych miast podobnie jest w tym roku w Mławie co nie koniecznie pochwalam ,mając do wyboru grę -obcymi- w 3 lidze a swoimi LO wybieram to pierwsze .Żle będzie wtedy gdy z braku chętnych i kasy dojdzie do likwidacji jak siatkówka w Mławie ,sprzeczajmy się licząc że ktoś rozsądny ten wózek pociągnie.

Fizjo
Fizjo
Odpowiedź do  rodzic
10 miesięcy temu

W jeden rok zaprzepaścił kilka lat pracyA.K. większość zdolnych chłopców uciekła z tego rocznika do innych drużyn a wiązaliśmy z nimi duże nadzieję. Była to kolejna nieprzemyślana decyzją zarządu który zniszczył tym rocznik 2009

Prezes
Prezes
10 miesięcy temu

Gość ustawiony, to może podejmować każdą decyzję bez oglądania się na innych. Swoje zrobił u chwała mu za to. Teraz zapraszamy, tych głęboko zaniepokojonych do prezesowania . Macie pole do popisu, więc wstanie od ekranów i do roboty. Wiem jednak, że nikt z was nie przyjdzie.

Prezes
Prezes
10 miesięcy temu

Ma firmę i pieniądze. Może być gdzie sobie wymarzy, więc po co my czytać, czy słychać hejterów.

Ju
Ju
10 miesięcy temu

Brawo Janusz. Mława to jest chore środowisko do piłki nożnej, tu nigdy nic nie będzie.

Włodzimierz Bruzdziak
Włodzimierz Bruzdziak
Odpowiedź do  Ju
10 miesięcy temu

ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ !!!! — że Mława to chore środowisko nie tylko w piłce nożnej !!!– ale mimo tej choroby jednak była II LIGA–+ A że pod koniec rozgrywek II ligi dorwali się do władzy „SPECJALOSCI”–ktorzy
swe rządzenie zaczęli od zwolnienia TRENERA—-, to się wszystko rozleciało!! Nie znam przyczyn rezygnacji, PREZESA — i nie będę się na ten temat wypowiadał!!!– obu to wszystko nie skończyło się tak jak w 2005 roku !!?

Rodzic
Rodzic
10 miesięcy temu

Bardzo dobra decyzjatylko szkoda ze lekka ręka razem z trenerem pozbyliscie się takich chłopaków jak Masiak Wodzu Kostyk Piotrek i wielu innych. Trenera zaraz tez nie bedzie i najgorsze jest to ze nie ponosiecie za to żadnej odpowiedzialności ze rozwaliliście drużynę pozbyliscie sie naszych chłopaków, miejscowych albo tych którzy chcieli grać dla Mławy. Bo ci co są teraz to zwykły zaciąg co teraz jest a za chwile ich nie bedzie.

Karol
Karol
Odpowiedź do  Rodzic
10 miesięcy temu

Masiak -LO ,Wodzu 5 liga ,Piotr 5 liga ,Kostyk 4 liga oni mają nam uratować 3 ligę i zrobić awans do 2 ligi żartujesz .Piszecie że obecnie gra dużo obcych w Mławie to w Podbeskidziu też kibice powinni larum robić że jakieś stryjki i 12 obcych zasiliło ich ukochany zespół a miejscowi tłuką gałę 4 lidze ,rogal ,pełkoś grali poza Mławą bo tak to działa ,dzieci też kończą szkoły w Gdańsku i co do Wipaszu mają wracać bo są z Mławy .

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  Karol
10 miesięcy temu

Ty tak na serio z tym awansem do 2 ligi?
Kolego będzie cud jak uratujemy III ligowy byt.
Co do Podbeskidzia to poczytaj sobie trochę ich fb. Tam kibice wcale nie są zachwyceni tym, że przyszło tylu nowych zawodników i oczywiście, że tak dużo starych sprawdzonych odeszło.
Co do Stryjków to pewnie ich nie krytykowali, bo wiązano z nimi duże nadzieje. W końcu mieli kosmiczne statystyki w poprzednim sezonie w III lidze i wszyscy pokładają w nich nadzieję. Zobaczymy co będzie się o nich pisało na koniec tego sezonu?
Póki co to grają po parę minut lub w ogóle nie grają. Jeżeli to się nie zmieni to uwierz mi, że nikt ich tam nie będzie trzymał i pewnie będą szukali nowego klubu w niższej lidze. Myślą, że oni sami też nie są zadowoleni z zaistniałej sytuacji.

Mir K.O.
Mir K.O.
10 miesięcy temu

Dziękujemy za te wielkie sukcesy: policja na stadionie (może niech oni prowadzą doping), wielki zaciąg zagraniczny i ten z okręgówek, prawie strefa spadkowa w III lidze i nieprzejrzysty budżet klubu. No i bym był zapomniał wielkie odejścia naszych zawodników w tym gwiazd i brak atmosfery w klubie. Dziękujemy.

Jk
Jk
Odpowiedź do  Mir K.O.
10 miesięcy temu

Nie będzie pirotechniki, nie będzie policji
Proste

Gruszon
Gruszon
10 miesięcy temu

No to teraz mądrale komentujący na forum Naszej Mławy mają pole do działania. Zapraszamy i czekamy na efekty

Kibic
Kibic
10 miesięcy temu

Tak nagle i niespodziewanie. W tak ważnym roku jubileuszu. Gdy klub kwitnie i świętuje. Coś musi być na rzeczy.

Heniek
Heniek
10 miesięcy temu

Czym to zostało spowodowane?

Dobrze poinformowany
Dobrze poinformowany
Odpowiedź do  Heniek
10 miesięcy temu

Wystąpieniem Henia Kacprzaka na sobotnich obchodach 100- lecia Klubu !

Samochód stoczył się i przygniótł kobietę do muru

0
Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala kobieta, którą przygniotło własne auto. Samochód stoczył się i przygniótł kobietę do muru. Do zdarzenia doszło w sąsiednim...

W takich warunkach zadbajmy zwłaszcza o dzieci

0
W takich warunkach zadbajmy zwłaszcza o dzieci. Synoptycy zapowiadają falę upałów. Może to być niebezpieczne dla zdrowia i życia. Do funkcjonowania w czasie panowania...
gotówka

Przekonana, że inwestuje bez ryzyka straciła pieniądze

0
Przekonana, że inwestuje bez ryzyka, straciła pieniądze. Mieszkanka powiatu mławskiego znalazła ofertę inwestycyjną na rynku kryptowalut. Weszła w nieznany link, po czym skontaktowali się...

Porażka w pierwszym sparingu. Sześciu na testach

19
Gracze Mławianki rozegrali pierwszy mecz kontrolny przed startem sezonu 2024/2025. W Płocku musieli w sobotnie przedpołudnie uznać  wyższość rezerw tamtejszej pierwszoligowej Wisły. Wśród podopiecznych...
 • Lokal użytkowy o pow. 152 m2, cena 1809zł/m2 !
  Lokal użytkowy o pow. 152 m2, cena 1809zł/m2 !
  Cena: 258 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Działki rolne, docelowo pod zalesienie – 3,9010 ha
  Działki rolne, docelowo pod zalesienie – 3,9010 ha
  Cena: 163 800 zł  / Miejscowość: Strzałkowo  / Kategoria:
 • Siedlisko na działce o pow. 2663 m2, Kraszewo
  Siedlisko na działce o pow. 2663 m2, Kraszewo
  Cena: 265 000 zł  / Miejscowość: Kraszewo  / Kategoria:

Tragedia w Gołotczyźnie. Kierowca mazdy zmarł na miejscu

0
Tragiczny wypadek w Gołotczyźnie w niedalekim powiecie ciechanowskim. 50-letni kierowca mazdy zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Mężczyzna zmarł na miejscu. Tragedia w Gołotczyźnie....

Dni Mławy 2024. Tłumy na stadionie

1
Takich tłumów na Dni Mławy dawno nie było. Podczas tegorocznej imprezy w święto naszego miasta — szczególnie w sobotę 13 lipca na stadionie —...

Publiczność gorąco oklaskiwała Warszawską Orkiestrę Sentymentalną

0
Warszawska Orkiestra Sentymentalna z powodzeniem wystąpiła w niedzielę w parku w Mławie. Licznie zgromadzona publiczność gorąco oklaskiwała występ zespołu.  Publiczność gorąco oklaskiwała Warszawską Orkiestrę Sentymentalną Koncert...
- REKLAMA -
- REKLAMA -

Wypoczywając nad wodą o tym warto pamiętać

1
Wypoczynek nad wodą to świetny pomysł latem podczas upalnych dni. Jednak nie zawsze wystarczająco dbamy o bezpieczeństwo. Mławska przekazuje kilka prostych porad na temat...

W centrum Mławy najlepsze auta tuningowe z całej Polski

1
W centrum Mławy najlepsze auta tuningowe z całej Polski. The Event - Mławski Festival vol.5 - 2024 w sobotę 13 lipca na Starym Rynku...

Jarmark Wojciechowy i pokaz niezwykłych samochodów

9
Blisko 100 wystawców z różnych krańców Polski zaprezentowało się 13 lipca na ul. Kopernika w Mławie.   Jarmark Wojciechowy w momencie publikacji trwa na ulicy...

Burze nad Mławą [FILM]. Jaka dziś pogoda? 

0
Burze nad Mławą wczoraj wieczorem i w nocy. Internautka przesłała film prezentujący uderzenia piorunów. Jaka dziś będzie pogoda?  Burze nad Mławą . Jaka dziś pogoda? Wczoraj...
- REKLAMA -
30
0
Przejdź do komentarzyx