piątek, 22 września 2023
naszamlawa.plWiadomościPrezes Mławianki Janusz Czerwiński zrezygnował
- REKLAMA -
 • Siedlisko z dostępem do jeziora, Jeleń k. Lidzbarka
  Siedlisko z dostępem do jeziora, Jeleń k. Lidzbarka
  Cena: 290 000 zł  / Miejscowość: Jeleń  / Kategoria:
 • Dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu tuż przy lesie
  Dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu tuż przy lesie
  Cena: 1 600 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Działka budowlana w centrum Mławy
  Działka budowlana w centrum Mławy
  Cena: 135 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Posiadłość o p. 1,81ha- dom i dwa stawy komercyjne, Drążdżewo
  Posiadłość o p. 1,81ha- dom i dwa stawy komercyjne, Drążdżewo
  Cena: 1 700 000 zł  / Miejscowość: Drążdżewo  / Kategoria:
 • Gospodarstwo rolne 3,0272 ha - Ferma drobiu
  Gospodarstwo rolne 3,0272 ha - Ferma drobiu
  Cena: 3 100 000 zł  / Miejscowość: Żuromin  / Kategoria:
 • Działka o pow. 1309 m2 wraz z domem
  Działka o pow. 1309 m2 wraz z domem
  Cena: 455 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Nowe mieszkanie w rejonie dzielnicy przemysłowej
  Nowe mieszkanie w rejonie dzielnicy przemysłowej
  Cena: 1 600 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Dom w zabudowie bliźniaczej na nowo powstającym osiedlu w Mławie
  Dom w zabudowie bliźniaczej na nowo powstającym osiedlu w Mławie
  Cena: 675 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Nowe 2-pokojowe mieszkanie w pobliżu dzielnicy przemysłowej
  Nowe 2-pokojowe mieszkanie w pobliżu dzielnicy przemysłowej
  Cena: 1 600 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Narożny lokal z dużymi witrynami przy ul. Napoleońskiej
  Narożny lokal z dużymi witrynami przy ul. Napoleońskiej
  Cena: 4 750 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Eleganckie i gustowne mieszkanie w stylu glamour!
  Eleganckie i gustowne mieszkanie w stylu glamour!
  Cena: 483 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Budynek handlowo-usługowy przy trasie E7, Żurominek
  Budynek handlowo-usługowy przy trasie E7, Żurominek
  Cena: 415 000 zł  / Miejscowość: Żurominek  / Kategoria:

Prezes Mławianki Janusz Czerwiński zrezygnował

-

Prezes MKS Mławianka Mława Janusz Czerwiński złożył na ręce zarządu rezygnację z pełnionej funkcji 3 września 2023 r. Zrezygnował też z działalności jako członek zarządu. 

- R E K L A M A -

 

Prezes Mławianki Janusz Czerwiński zrezygnował

O rezygnacji z funkcji dotychczasowego szefa klubu informuje dziś w poniedziałek 4 września zarząd klubu MKS Mławianka Mława.

„Informujemy, że dnia 3.09.2023 r. dotychczasowy prezes MKS „Mławianka” Mława, Janusz Czerwiński, złożył na ręce zarządu rezygnację z pełnionej funkcji prezesa, oraz członka zarządu. Do decyzji dotychczasowego prezesa podchodzimy z ogromnym szacunkiem oraz ze zrozumieniem.
Chcielibyśmy tym samym złożyć serdeczne podziękowania ze strony nie tylko władz klubu, ale też całej społeczności Mławianki za cały nieoceniony wkład, jaki został wniesiony przez dotychczasowego prezesa. Miłość i pasja do klubu, jaką często pokazywał, nie jest spotykana na co dzień i zawsze była wyrazem ogromnego zaangażowania w pracę.🤍
Informujemy także że będziemy niezwłocznie informować o zmianach podejmowanych przez zarząd klubu.”
- R E K L A M A -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
30 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie
Koko
Koko
16 dni temu

Czy jest z nami trener

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
Odpowiedź do  Koko
11 dni temu

Z dzisiejszego wyniku na wyjeździe 10.o9 w Łowiczu widać że trenera chyba już nie ma!!! PORAZKA MLAWIANKI AZ 6:0 !!! coś się zaczyna kruszyć !! A tak nie dawno myślano o awansie do II LIGI

Zasadniczo
Zasadniczo
16 dni temu

Z tego co wyczytałem jakby zebrał Was wszystkich do kupy jako zarząd dał parę złotych to 1 Iiga by była. Wg mnie to szkoda potencjału tych młodych ludzi , nie lepiej być lotnikiem maszynistą lub kosmonautą . Przecież to super głupie patrzeć i się podniecać sportem jako takim . Owszem rekraacyjnie można sobie pobiegać ale robić z tego jakies halo to coś wg nie normalnego . Generalnie więcej byłoby pożytku jak cały mosir przeznaczyć na działki i kwiatki chodować….

Kowal
Kowal
17 dni temu

Teraz to będą jaja.Nie sądze,by znalazł się odważny,który przejmie stery.Janusz był ostatnim,który się zgodził.Kto będzie chciał uczestniczyć w takim chejcie.Pezecież to funkcja społeczna.Tylko głupek się zgodzi kandydować!!!!!!

Baczny obserwator !!!..
Baczny obserwator !!!..
Odpowiedź do  Kowal
17 dni temu

Różnie to bywa, kiedyś tak jak piszesz znaleźli się tacy głupcy którzy ratowali Klub, i przez swe działanie spowodowali że MKS MŁAWA GRAL W II LIDZE!! TAKZE wszystko jest możliwe!!!

Kibic
Kibic
18 dni temu

Zgadzam się z rodzicem który twierdzi że Mławianka to zbieranina piłkarzy z całego świata a nie z Mławy. Nasi młodzi piłkarze siedzą na ławce albo szukają szczęścia w oklicznych klubach.Jak tak dalej będzie to za rok z naszych zostanie kapitan Komorowski i Jakub Tworek. Na obchodach 100 lecia mówiono Mławianka Mława to Duma i Sława – jaka to Duma i Sława beż piłkarzy z Mławy. ( wczoraj nasi łącznie grali 270 minut)

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  Kibic
17 dni temu

Tak mądralo? Najlepsze jest to, że ten prezes pompował balonik i robił niby huczne świętowanie 100-lecia, które nie było wcale takie huczne. A tak naprawdę doszło do rozbioru drużyny i za rok najprawdopodobniej skończymy w IV lidze, z której praktycznie nie da sie wyjść przez kolejne 15 lat, bo już teraz jest mega silna. Mało tego ściągnęli jakąś zbieraninę ludzi z całej Polski i pół Europy, ale o tym pisałem już dawno. Dawno temu już też pisałem, że za pół roku, a na 100 procent za rok nikogo już z tej zbieraniny nie będzie. Zakład? Podsumowując nie ma już praktycznie Mlawianki co widać na boisku. Brak walki i zaangażowania ze strony połowy drużyny. Nie ma nawet komu rozegrać pilķe. Ci co coś potrafili sukcesywnie byli odpalani. I co teraz każesz przychodzić nam i prezesować? Teraz jak zostały zgliszcza? Nie bądź bezczelny. Zostawili drużynę rodem z okręgówki i piszą do innych żeby się wykazali. Za rok będzie kolejna przebudowa całej drużyny i to dzięki wam. A tak pisali i się chwalili, że robią taki profesjonalizm.[WYMODEROWANO] mówił, że wszyscy nam zazdroszczą. Chyba jego nam zazdroszczą. Drużyny z mniejszych miast występują po kilkanaście sezonów w III lidze, a my w swoim stuleciu już prawie szorujemy o dno. I tak dobrze wiemy, że gdyby nie ŚP to by tego nie było.

Prezes
Prezes
Odpowiedź do  Mir K.O.
17 dni temu

Skutecznie zniechęcacie ludzi do działania w tym klubie, a sami nic nie robicie. Piąta kolumna z was , a nie kibice. Remisik nie pasuje, tylko wygrane ?. Ogarnij się, bo nigdy nie wyjdziesz z fikcyjnego świata swojej wyobraźni. Przyjdź, prezesuj ha, ha, ha. Brak odwagi?

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  Prezes
17 dni temu

Teraz to sam prezesuj jak uciekłeś z tonącego pokładu. Sam do tej pory świeciłeś przed obiektywami w glorii chwały, gdy był mocny zespół zbudowany przez poprzedniego prezesa. Teraz gdy wzięliście się sami za budowę drużyny i wyszła z tego jedna wielka porażka i padaka to uciekłeś i zostawiłeś tonący okręt. I teraz nam każesz prezesować? Szczyt bezczelności.
Jak ta drużyna wygląda w ogóle?
Nawet nie ma komu przytrzymać piłkę na boisku czy rozegrać. Gramy bez środka pola. Główne założenia taktyczne to laga na Odilona. Tak chcieliście grać w III lidze? Obrona też nie jest lepsza niż w poprzednim sezonie.
Kogo wy podpisaliście? Grajków z okręgówek? Główny motor napędowy to już w ogóle bliżej końca kariery niż dalej i nie wiem czy by się łapał w sowim starym zespole do pierwszego składu.
Pamiętacie jak pisałem, że po pierwszej rundzie będzie 15 punktów maksymalnie 17-18? Ktoś pisał robię screeny. Masz je jeszcze człowieku?
Mamy za sobą 6 kolejek i na koncie 5 punktów. Do końca rundy zostało 11 kolejek. W takim tempie to nawet tych 15 punktów nie będzie.

Włodzimierz Bruzdziakbaste
Włodzimierz Bruzdziakbaste
Odpowiedź do  Prezes
17 dni temu

To co piszę Mir Ko — to nie jest żaden świat fikcji tylko nasza mławska rzeczywistość!! Zdaje sobie sprawę że dla Prezesa czy zarządu prawda jast bardzo niewygodna, najlepiej by było jakbyśmy ciągle was chwalili ale tak się nie da.Jesli się Prezesie podjąłeś tego zadania, to trzeba to wszystko znosić z godnością a nie od razu tworzyć jakieś fochy!!! Mir K. O nie musi się w niczym ograniczać pisze to co widzi i to ci mu się nie podoba w waszej działalności!! i ma do tego pełne prawo– a zarząd może te jego uwagi przyjmować i co niektóre realizować — albo tak jak czynicie odrzucać, co jest najgorszym wyjściem!!

Prezes
Prezes
Odpowiedź do  Włodzimierz Bruzdziakbaste
16 dni temu

Godnie znosić wyzwiska, hejty? Po co? Kto nie jest w zarządzie to może na walnym zgromadzeniu powiedzieć co myśli, ale jakoś nikogo nie słychać.

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  Kibic
17 dni temu

Moja odpowiedź jest do gościa co podpisał się Prezes.

Karol
Karol
Odpowiedź do  Kibic
17 dni temu

Ile można ludziom a dokładnie rodzicom bo to oni piszą odpisywać że ich dzieci piłkarze grają na poziomie A-klasy skoro nie grają u Rzepki ,tak trudno to zrozumieć ,to że grali w akademii nie znaczy że będą grać na poziomie 3 czy 2 ligi,dlatego jest druga drużyna dla tych młodych i raczej słabszych tak było i będzie ,jeśli ktoś skończył np.ogólniak nie znaczy że wszyscy zdadzą na politechnikę ,gdzieś prezes napisał wczoraj grało 4 wychowanków to jest sukces raz na ileś lat trafia się rocznik gdzie w 2 lidze mieliśmy większość z Mławy ,teraz każdy młody z papierami zabierany jest do W-WY czy Płocka i to rodzice tego żądają ,słyszałem że nie dawno trenera dla nich zmienili przyszedł z Narzymia i to oni tu sieją ferment już pisałem brac te kuternogi i do W-wy .

rodzic
rodzic
Odpowiedź do  Karol
17 dni temu

(WYMODEROWANO) wiesz i piszesz – zarzucasz rodzicom, że chcą dobrze dla swoich dzieci i chcą rozwoju….zmienili im wcześniej trenera na totalnego lenia i ignoranta, który dodatkowo przez swój chory konflikt i wybujałe ego psuje nowemu trenerowi atmosferę i działania…akademią to powinien ktoś wstrząsnąć i ustawić niektórych do pionu…dzieci mają mnóstwo pasji i nie wolno jej w nich zabijać…a potem pretensje że jadą do w-wy i płocka…

Karol
Karol
Odpowiedź do  rodzic
17 dni temu

Ja się z Tobą zgadzam że walczycie o poziom akademii skoro płacicie macie prawo mieć wgląd w to co się dzieje w akademii ,tylko nie miejcie pretensji że Twoje czy inne dziecko nie gra w zespole Rzepki bo oto jest dyskusja ,akademia to jest przedszkole do -kariery- nie wielu z Mławy gra i grało na wysokim poziomie .Mir K.O.-ja nie piszę o poziomie gry Stryjków tylko jako przykład że wszystkie klubu bazują na graczach z innych miast podobnie jest w tym roku w Mławie co nie koniecznie pochwalam ,mając do wyboru grę -obcymi- w 3 lidze a swoimi LO wybieram to pierwsze .Żle będzie wtedy gdy z braku chętnych i kasy dojdzie do likwidacji jak siatkówka w Mławie ,sprzeczajmy się licząc że ktoś rozsądny ten wózek pociągnie.

Fizjo
Fizjo
Odpowiedź do  rodzic
16 dni temu

W jeden rok zaprzepaścił kilka lat pracyA.K. większość zdolnych chłopców uciekła z tego rocznika do innych drużyn a wiązaliśmy z nimi duże nadzieję. Była to kolejna nieprzemyślana decyzją zarządu który zniszczył tym rocznik 2009

Prezes
Prezes
18 dni temu

Gość ustawiony, to może podejmować każdą decyzję bez oglądania się na innych. Swoje zrobił u chwała mu za to. Teraz zapraszamy, tych głęboko zaniepokojonych do prezesowania . Macie pole do popisu, więc wstanie od ekranów i do roboty. Wiem jednak, że nikt z was nie przyjdzie.

Prezes
Prezes
18 dni temu

Ma firmę i pieniądze. Może być gdzie sobie wymarzy, więc po co my czytać, czy słychać hejterów.

Ju
Ju
18 dni temu

Brawo Janusz. Mława to jest chore środowisko do piłki nożnej, tu nigdy nic nie będzie.

Włodzimierz Bruzdziak
Włodzimierz Bruzdziak
Odpowiedź do  Ju
18 dni temu

ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ !!!! — że Mława to chore środowisko nie tylko w piłce nożnej !!!– ale mimo tej choroby jednak była II LIGA–+ A że pod koniec rozgrywek II ligi dorwali się do władzy „SPECJALOSCI”–ktorzy
swe rządzenie zaczęli od zwolnienia TRENERA—-, to się wszystko rozleciało!! Nie znam przyczyn rezygnacji, PREZESA — i nie będę się na ten temat wypowiadał!!!– obu to wszystko nie skończyło się tak jak w 2005 roku !!?

Rodzic
Rodzic
18 dni temu

Bardzo dobra decyzjatylko szkoda ze lekka ręka razem z trenerem pozbyliscie się takich chłopaków jak Masiak Wodzu Kostyk Piotrek i wielu innych. Trenera zaraz tez nie bedzie i najgorsze jest to ze nie ponosiecie za to żadnej odpowiedzialności ze rozwaliliście drużynę pozbyliscie sie naszych chłopaków, miejscowych albo tych którzy chcieli grać dla Mławy. Bo ci co są teraz to zwykły zaciąg co teraz jest a za chwile ich nie bedzie.

Karol
Karol
Odpowiedź do  Rodzic
17 dni temu

Masiak -LO ,Wodzu 5 liga ,Piotr 5 liga ,Kostyk 4 liga oni mają nam uratować 3 ligę i zrobić awans do 2 ligi żartujesz .Piszecie że obecnie gra dużo obcych w Mławie to w Podbeskidziu też kibice powinni larum robić że jakieś stryjki i 12 obcych zasiliło ich ukochany zespół a miejscowi tłuką gałę 4 lidze ,rogal ,pełkoś grali poza Mławą bo tak to działa ,dzieci też kończą szkoły w Gdańsku i co do Wipaszu mają wracać bo są z Mławy .

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  Karol
17 dni temu

Ty tak na serio z tym awansem do 2 ligi?
Kolego będzie cud jak uratujemy III ligowy byt.
Co do Podbeskidzia to poczytaj sobie trochę ich fb. Tam kibice wcale nie są zachwyceni tym, że przyszło tylu nowych zawodników i oczywiście, że tak dużo starych sprawdzonych odeszło.
Co do Stryjków to pewnie ich nie krytykowali, bo wiązano z nimi duże nadzieje. W końcu mieli kosmiczne statystyki w poprzednim sezonie w III lidze i wszyscy pokładają w nich nadzieję. Zobaczymy co będzie się o nich pisało na koniec tego sezonu?
Póki co to grają po parę minut lub w ogóle nie grają. Jeżeli to się nie zmieni to uwierz mi, że nikt ich tam nie będzie trzymał i pewnie będą szukali nowego klubu w niższej lidze. Myślą, że oni sami też nie są zadowoleni z zaistniałej sytuacji.

Mir K.O.
Mir K.O.
18 dni temu

Dziękujemy za te wielkie sukcesy: policja na stadionie (może niech oni prowadzą doping), wielki zaciąg zagraniczny i ten z okręgówek, prawie strefa spadkowa w III lidze i nieprzejrzysty budżet klubu. No i bym był zapomniał wielkie odejścia naszych zawodników w tym gwiazd i brak atmosfery w klubie. Dziękujemy.

Jk
Jk
Odpowiedź do  Mir K.O.
18 dni temu

Nie będzie pirotechniki, nie będzie policji
Proste

Gruszon
Gruszon
18 dni temu

No to teraz mądrale komentujący na forum Naszej Mławy mają pole do działania. Zapraszamy i czekamy na efekty

Kibic
Kibic
18 dni temu

Tak nagle i niespodziewanie. W tak ważnym roku jubileuszu. Gdy klub kwitnie i świętuje. Coś musi być na rzeczy.

Heniek
Heniek
18 dni temu

Czym to zostało spowodowane?

Dobrze poinformowany
Dobrze poinformowany
Odpowiedź do  Heniek
18 dni temu

Wystąpieniem Henia Kacprzaka na sobotnich obchodach 100- lecia Klubu !

Stłuczka na Piłsudskiego

0
W pobliżu marketu na Al. Piłsudskiego w Mławie doszło do kolizji drogowej. Jeden z kierujących był nietrzeźwy, ponadto nie miał uprawnień do kierowania. Policja...
wysypisko

Wysypisko śmieci na Kolejowej? Sprzeciwia się też burmistrz

4
Wysypisko śmieci na Kolejowej? Przeciwny temu pomysłowi jest nawet burmistrz Mławy. Na wspomnianej ulicy w naszym mieście — niedaleko m.in. galerii handlowej Stacja Mława...

Radość w Radzanowie. Czwórka Gołębiewskiego

0
Na trzech porażkach z rzędu zakończyła się zła passa futbolistów Wkry Radzanów. W niedzielne popołudnie nastąpiło w końcu przełamanie. Na swoim boisku okazali się...

5 osób zatrzymanych z towarem wartym 18 mln zł

0
Mławska skarbówka informuje, że mazowiecka KAS, wspólnie z CBŚP i SG rozbiły tytoniowy gang i zatrzymały 5 osób. Mundurowi zgarnęli towar o wartości szacowanej...
 • Nowe mieszkanie w rejonie dzielnicy przemysłowej
  Nowe mieszkanie w rejonie dzielnicy przemysłowej
  Cena: 1 600 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Dom w zabudowie bliźniaczej na nowo powstającym osiedlu w Mławie
  Dom w zabudowie bliźniaczej na nowo powstającym osiedlu w Mławie
  Cena: 675 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu tuż przy lesie
  Dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu tuż przy lesie
  Cena: 1 600 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:

Dokładne oszacowanie wynagrodzenia B2B. Jak je obliczyć?

0
Na pierwszy rzut oka odpowiedź na pytanie o wynagrodzenie B2B może się wydawać prosta. W rzeczywistości jednak zależy ona od wielu czynników. Dzięki nowoczesnym...

Oszust do nas napisał. Nagłaśniamy sprawę

0
Oszust do nas napisał. Nagłaśniamy próbę wyłudzenia pieniędzy lub przejęcia kontroli nad urządzeniem mobilnym w celu wyczyszczenia konta. To z wykorzystaniem profilu na Messengerze...

Kontrola obowiązku nauki. Kara grzywny

0
Mławskie władze kontrolują czy dzieci i młodzież (do ukończenia 18 roku życia) chodzą do szkoły. Dotyczy to także dzieci ukraińskich zamieszkałych na terenie Mławy....
- REKLAMA -
- REKLAMA -
kobieta wyjmuje kartę z portfela

Dają się nabrać na szybkie płatności

0
Trudno uwierzyć, że ktoś nie słyszał o włamaniach na konta użytkowników portalu społecznościowego i prośbach o pożyczkę, rozsyłanych z komunikatora przez hakera. Pomimo tego...

Rodzaje kredytów – jakie są? Najważniejsze informacje o popularnych świadczeniach

0
Kredyty to popularne produkty bankowe, które umożliwiają przypływ dodatkowej gotówki. Przy ich użyciu można uregulować rachunki, kupić nieruchomość, nowy samochód czy polecieć na wymarzone...

Policja będzie stanowczo działać na stadionie

16
Policja będzie stanowczo działać na stadionie MOSiR w Mławie. Mundurowi odnieśli się do zarzutów dotyczących jej działań na trybunach podczas spotkań MKS Mławianka Mława.   Policja...
kobieta

Anna Maria Jopek wystąpi w Mławie

0
Jak już informowaliśmy, Anna Maria Jopek wystąpi w Mławie jako jedna z gwiazd Victor Young Jazz Festival Mława 2023.   Już w piątek 22 września i...
- REKLAMA -
30
0
Przejdź do komentarzyx