Nowe mieszkania dla mławian. Rusza budowa kolejnego bloku TBS?

0
1277
Miasto niedawno oddało blok przy ul. Nowowiejskiego. Teraz planuje kolejny. fot. Nasza Mława
- REKLAMA -

W tej chwili to tylko plany, ale jak informuje prezes TBS Andrzej Więckowski budowa nowego bloku powinna rozpocząć się w najbliższych latach.

- REKLAMA -

Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Mławie otrzymało od miasta działkę pod kolejną inwestycję. Budynek znajdować ma się przy ulicy Nowowiejskiego – tak jak ten niedawno oddany do użytku. Prace nad projektem rozpoczną się w najbliższym czasie, jednak z tym nie powinno być większych problemów, gdyż budynek wyglądać ma identycznie jak poprzedni.

W budynku wielorodzinnym o powierzchni użytkowej 1446 m kw. znajdą się 24 mieszkania (powierzchnia od 41 do 48 m kw.). Przy bloku powstaną m.in. miejsca postojowe i plac zabaw dla dzieci. Jak informuje prezes Więckowski, lokale zostaną przyznane rodzinom, które znajdują się na ratuszowej liście oczekujących na mieszkanie komunalne. Mają być gotowe w ciągu najbliższych pięciu lat.

PODZIEL SIĘ

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Powiadomienia są wysyłane na podany adres email.
Adres email nie jest widoczny dla innych użytkowników.
Nie wysyłamy niechcianych wiadomości.
Jednym kliknięciem możesz zrezygnować z subskrybcji