sobota, 15 czerwca 2024
naszamlawa.plWiadomościZ ostatniej chwili: Nauczyciele z ILO nie spotkają się dziś z rodzicami....
- REKLAMA -
 • Efektowne mieszkanie na nowym osiedlu w Mławie
  Efektowne mieszkanie na nowym osiedlu w Mławie
  Cena: 470 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Siedlisko o pow. 0,5496 ha, gm. Strzegowo
  Siedlisko o pow. 0,5496 ha, gm. Strzegowo
  Cena: 320 000 zł  / Miejscowość: Józefowo  / Kategoria:
 • Działka rolna pow. 1,70 ha - Wiśniewko
  Działka rolna pow. 1,70 ha - Wiśniewko
  Cena: 70 000 zł  / Miejscowość: Wiśniewko  / Kategoria:
 • Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie w Mławie
  Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie w Mławie
  Cena: 2 500 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Teren inwestycyjny 2,22 ha + zabudowania k. Mławy
  Teren inwestycyjny 2,22 ha + zabudowania k. Mławy
  Cena: 450 000 zł  / Miejscowość: Turza Mała  / Kategoria:
 • Wynajem dla Firm! Wyposażone mieszkanie dla 4-6
  Wynajem dla Firm! Wyposażone mieszkanie dla 4-6
  Cena: 1 799,99 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Do wynajęcia lokal użytkowy 152m2 na OKM
  Do wynajęcia lokal użytkowy 152m2 na OKM
  Cena: 2 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Atrakcyjna posiadłość 2,25 ha k. Strzegowa
  Atrakcyjna posiadłość 2,25 ha k. Strzegowa
  Cena: 890 000 zł  / Miejscowość: Dalnia  / Kategoria:
 • Las w Uniszkach Zawadzkich p. 3,1027 ha
  Las w Uniszkach Zawadzkich p. 3,1027 ha
  Cena: 160 000 zł  / Miejscowość: Uniszki Zawadzkie  / Kategoria:
 • Dom w stanie surowym otwartym, Szydłowo
  Dom w stanie surowym otwartym, Szydłowo
  Cena: 298 000 zł  / Miejscowość: Szydłowo  / Kategoria:
 • Idealny lokal pod inwestycję!
  Idealny lokal pod inwestycję!
  Cena: 550 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Dom idealny dla dwóch rodzin - Uniszki Zawadzkie
  Dom idealny dla dwóch rodzin - Uniszki Zawadzkie
  Cena: 298 000 zł  / Miejscowość: Uniszki Zawadzkie  / Kategoria:

Z ostatniej chwili: Nauczyciele z ILO nie spotkają się dziś z rodzicami. Nikt nie chce reprezentować strajkujących

-

Sytuacja w I Liceum Ogólnokształcącym w Mławie zmienia z godziny na godzinę. Okazuje się, że nikt nie będzie reprezentował strajkujących. W dzisiejszym spotkaniu z dyrektorem szkoły wezmą udział jedynie rodzice maturzystów.

- R E K L A M A -

Dziś około godziny 12 dyrekcja ILO w Mławie rozesłała do rodziców drogą elektroniczną ogłoszenie na temat planowanego zebrania – rodzice kontra kadra pedagogiczna.

Z pierwotnej informacji przekazanej zainteresowanym drogą elektroniczną wynikało, że nauczycieli będą reprezentować członkowie Rady Rodziców, którzy już o godzinie 9 rano przyszli spotkać się ze strajkującymi.

Nie wiadomo dlaczego strajkujący nauczyciele – wśród, których są wychowawcy klas maturalnych – nie przyjdą spotkać się twarzą w twarz z rodzicami i zakomunikować swoje stanowisko w sprawie klasyfikacji klas maturalnych.

Przed godziną 15 poinformowano nas, że wspomniane osoby z Rady Rodziców nie będą reprezentantami strajkujących pedagogów. Na zebraniu rodzice maturzystów spotkają się jedynie z dyrektorem szkoły.

Oto pełna treść pierwszego rozesłanego ogłoszenia.

W dniu 18 kwietnia 2019 roku (czwartek) o godzinie 18.00, na życzenie Rodziców, planowane było zebranie z udziałem strajkujących nauczycieli. Na dzisiejszym spotkaniu dyrekcji szkoły ze strajkującymi ustalono, że będą ich reprezentować przedstawiciele Rady Rodziców, którzy spotkali się z nimi o godzinie 9.00 rano – informuje dyrekcja szkoły.

Oto drugie – uaktualnione – ogłoszenie.

Spotkanie z Rodzicami W dniu 18 kwietnia 2019 roku – czwartek godzina 18.00 (sala nr 8) odbędzie się zebranie dyrekcji szkoły z Rodzicami Uczniów klas trzecich. Tematem spotkania będzie sytuacja związana ze strajkiem Nauczycieli I LO oraz klasyfikacją Uczniów klas trzecich – informuje dyrekcja szkoły.

- R E K L A M A -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie
mławiak
mławiak
5 lat temu

To zwykli [WYMODEROWANO]tchórze a nie nauczyciele!

:)
:)
5 lat temu

Widmowy, tylko czasami trzeba pomyśleć o innych, a nie tylko o sobie. Matura to najważniejszy egzamin i dobrze by było, aby odbył się w terminie, w końcu decyduje o przyszłości. Gdybym była nauczycielką na pewno w tym czasie nie strajkowałabym, zawsze można strajkować po maturze, jest jeszcze cały czerwiec, może rząd w końcu dałby tą podwyżkę ze względu na długi strajk, a nie ze względu na nie odbycie się matur i niepotrzebny stres dla młodzieży. Szkoła do której chodziłam zawiesiła strajk ze względu na matury i jestem z nich dumna, ale tam większość nauczycieli to dobrzy ludzie o wielkim sercu, więc nic dziwnego, że matury się odbędą.

Wojtek
Wojtek
5 lat temu

1. „Nie wiadomo dlaczego strajkujący nauczyciele – wśród, których są wychowawcy klas maturalnych – nie przyjdą spotkać się twarzą w twarz z rodzicami i zakomunikować swoje stanowisko w sprawie klasyfikacji klas maturalnych.” – bo przecież już się z nimi spotkali, rano.
2. Rodzice nie są stroną w konflikcie z nauczycielami, jest nią rząd.
3. Dziś jest Wielki Czwartek i może po prostu zamiast wsadzać kij w mrowisko to o 18.00 trzeba było pójść do kościoła na Mszę a nie na spotkanie do szkoły. Może nauczyciele i część rodziców tak zrobiła?

widmowy
widmowy
5 lat temu

Brawo nauczyciele I LO. Jestem nauczycielem szkoły średniej, wstydzę się, że moja szkoła zawiesiła strajk!!!! Jestem z wami codziennie i was podziwiam za wytrwałość i determinację. Nie słuchajcie tego młąwskiego bełkotu, ludzi którzy albo mają podwójną moralność (biznesmenów PISOWSKICH, którzy prowadzą dwa magazyny jeden pratwy drugi lewy i wyznają prawo Kaliego, lub nieudaczników życiowych dla, których każdy co ma więcej jest złodziejem. Uczyliście się tyle lat, na argument, że macie iść na kasę do biedronki lub lidla, jest prosta odpowiedź: ja tam pójdę mnie jeden dzień przeszkolą i będę pracował!!!! W moim przypadku w drugą stronę tak to nie zadziała. Szkoda, że nie wiedziałem o tym spotkaniu bo bardzo chętnie bym był na nim zobaczył te twarze rodziców i Kiełbińskiego, którego PIS przyniósł w walizce !!!! Trzymajcie się !!! Dla chętnych polemiki jestem do dyspozycji [email protected]

Obłędna mama
Obłędna mama
Odpowiedź do  widmowy
5 lat temu

Jak już tacy waleczni jesteście to zawalczcie o 10 tysięcy złotych miesięcznie, dziewięć miesięcy urlopu, wolne poniedziałki, kartę nauczyciela i emeryturę w wieku 40 lat. Trzymam kciuki. Wytrwajcie. O uczniów się nie martwcie. Dadzą sobie radę. Podejrzewam że nawet nie zauważą że Was nie ma.

Fajny tata
Fajny tata
Odpowiedź do  Obłędna mama
5 lat temu

Mamo, ciebie ten obłęd trzyma i dlatego napisałaś takie farmazony.

Mieszkanka Mławy, absolwentka
Mieszkanka Mławy, absolwentka
5 lat temu

Przykro patrzeć na tą sytuację. Rozumiem nauczycieli ale uważam że wybrali najgorszy moment na strajk(Dodam że jestem pewna że zrobili to celowo i to jest najgorsze).KAZDY kto miał przyjemność zdawania matury ma świadomość że jest to dla każdego maturzysty bardzo obciążający psychicznie i fizycznie czas.Maturzysci powinni dostać wsparcie od rodziców ale przede wszystkim od was drodzy pedagodzy gdyż to wy przygotowujecie ich przez kilka lat do jednego z najważniejszych egzaminów.Jestem rozczarowana tym że pijecie sobie kawkę i plotkujecie zamiast wspierać waszych uczniów i możliwe jak najmocniej ich uspokoić, żeby mogli spokojnie skupić się tylko na napisaniu dobrze testów a nie zajmowaniu się waszym strajkiem. Nauczyciele powinni dawać przykład! Wpajacie im wiedzę przez kilka lat ,czasem ,,mordujecie,,żeby czegos ich nauczyc a jak przychodzi do najważniejszego egzaminu dla nich w danym momencie wypinacie swoje tylki na nich i nic was nie obchodzi !jestem zniesmaczona waszym postępowaniem.uwazam że jest to brak szacunku dla dzieciaków i ich rodziców.przykro mi najbardziej że strajkujecie kosztem dzieciaków.wiecej dodawać nie trzeba

Uczen
Uczen
5 lat temu

Brawo nauczyciele! Walczcie do końca!

Xyz
Xyz
5 lat temu

Walczą o swoje. I dobrze! Ile czasu można podkulać ogon? Nadal są nauczycielami i wartościowymi ludźmi.

Jan
Jan
5 lat temu

Nauczycielie obciach że daliście się wmanewrować w politykę komunistycznemu kacykowi.

art
art
5 lat temu

Wytrwajcie do końca nauczyciele póki macie jeszcze argumenty bo jak poddacie się to nikt was nie będzie słuchał. ..a zwłaszcza ci co się mają za yntelygentów a dali się zmanipulowac taniej propagandzie

Ramzes
Ramzes
Odpowiedź do  art
5 lat temu

Zgadzam się. Walczcie póki macie zakładników! Karta nauczyciela to stanowczo za mało

Rodzic
Rodzic
5 lat temu

Nauczyciele właśnie pokazują, jaki mają i mieli przez trzy lata nauki stosunek do ucznia. Ta szkoła to marnowanie czasu. Przestrzegam wszystkich, nie puszczajcie tu swoich dzieci, zwłaszcza ambitnych !

Anonim
Anonim
Odpowiedź do  Rodzic
5 lat temu

„Nie puszczajcie” hahahah. Ot poziom!

Mieszkaniec mławsi
Mieszkaniec mławsi
Odpowiedź do  Rodzic
5 lat temu

Dwoje moich dzieci ukończyło tę szkołę, a teraz studiują w warszawskich uczelniach. Tak mi się wydaję, że to dzięki tym opluwanym nauczycielom. Wstyd uczniowie i absolwenci. Rozumiem emocje, ale braku rozsądku nic nie tłumaczy.

Sus Ki
Sus Ki
Odpowiedź do  Rodzic
5 lat temu

Do „Rodzica”
Tak, drodzy rodzice, niech Wasze ambitne dzieci idą do szkół zawodowych. Za dużo jest inteligentów w Mławie z maturą bez pracy. Pora odbudować klasę robotniczą:)

Adam
Adam
5 lat temu

Oni już nie są żadnymi nauczycielami, co najwyżej [WYMODEROWANO]

Milena
Milena
Odpowiedź do  Adam
5 lat temu

Sa i beda. I nie przestana bo ty tak mowisz

Rywalizacja, zgranie, zaangażowanie obu zespołów

0
Klub POWER Basket w środę 12 czerwca rozegrał piąty i zarazem ostatni sparing z planowanej serii rozgrywek obu Lig Sekcyjnych koszykówki chłopców w tym...

Policjanci szkolą Wojsko Polskie

0
Policjanci szkolą Wojsko Polskie pełniące służbę na polsko-białoruskiej granicy. Zajęcia odbyły się niedawno w Olsztynie. Policjanci żołnierzom przekazywali wiedzę na temat techniki i taktyki...
las i łąka

Nadchodzą upalne dni

0
Nadchodzą upalne dni. W najbliższy weekend temperatura w ciągu dnia nie powinna przekraczać 24 stopni, ale zmieni się to już w poniedziałek.   W poniedziałek słupek...

Multimedaliści z Husarii. Podium mistrzostw Polski

1
Wspaniałe wieści napłynęły z Mińska Mazowieckiego. W trakcie czwartej edycji mistrzostw Polski służb mundurowych w brazylijskim jiu-jitsu nasi wojownicy przedarli się aż czterokrotnie na...
 • Siedlisko o pow. 0,5496 ha, gm. Strzegowo
  Siedlisko o pow. 0,5496 ha, gm. Strzegowo
  Cena: 320 000 zł  / Miejscowość: Józefowo  / Kategoria:
 • Działka rolna pow. 1,70 ha - Wiśniewko
  Działka rolna pow. 1,70 ha - Wiśniewko
  Cena: 70 000 zł  / Miejscowość: Wiśniewko  / Kategoria:
 • Wynajem dla Firm! Wyposażone mieszkanie dla 4-6
  Wynajem dla Firm! Wyposażone mieszkanie dla 4-6
  Cena: 1 799,99 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
dziecko

Wniosek 800 plus do końca czerwca

0
Rodzice planujący korzystanie ze świadczenia rodzinnego 800 plus powinni pamiętać o terminie złożenia wniosku — do końca czerwca.  Wniosek 800 plus do końca czerwca Od 1...

Dzieci pokazały prace w Galerii Foyer

0
Dzieci uczęszczające na zajęcia rysunku i malarstwa do Joanny Rodowicz do Miejskiego Domu Kultury w Mławie pokazały swoje prace podczas wernisażu wystawy 11 czerwca...

W niedzielę mecz o awans. Wieczfnianka kontra Gryf

0
W niedzielę zostanie rozegrana ostatnia seria spotkań w ciechanowskiej B-klasie. Awans w miniony weekend świętowali już reprezentanci Wkry Cieksyn. O drugie premierowe miejsce powalczy...
- REKLAMA -
- REKLAMA -

Rzadziej chorujemy [SPONSOROWANE]

0
Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości powietrza na Mazowszu znacząco spadła. Tak wynika z raportu Europejskiego Centrum Czystego Powietrza. Mowa o ponad...

Setki mieszkańców pobiegło ulicami Mławy [ZDJĘCIA]

2
Setki najmłodszych mieszkańców miasta uczestniczyło we wtorek na mławskim rynku w 11 odsłonie biegu ulicznego im. Ojca Bernarda Kryszkiewicza.  Setki mieszkańców pobiegło ulicami Mławy 11...

Ruszyła budowa plaży nad Zalewem Ruda

8
Ruszyła budowa plaży nad Zalewem Ruda. Dowiedzieliśmy się, że prace rozpoczęto z inicjatywy mławskiego samorządu. Powstanie miejsce do kąpieli z ratownikami, którzy będą zatrudnieni...

Nasi biegacze bez zadyszki. Podium w Szulmierzu

0
Impreza o nazwie Leśna Zadyszka organizowana w Szulmierzu doczekała się już dziewiątej edycji. Tradycyjnie biegacze mieli do wyboru dwa odcinki o długości 5 lub...
- REKLAMA -
18
0
Przejdź do komentarzyx