niedziela, 16 czerwca 2024
naszamlawa.plWiadomościMława. 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
- REKLAMA -
 • Las w Uniszkach Zawadzkich p. 3,1027 ha
  Las w Uniszkach Zawadzkich p. 3,1027 ha
  Cena: 160 000 zł  / Miejscowość: Uniszki Zawadzkie  / Kategoria:
 • Działka rolna pow. 1,70 ha - Wiśniewko
  Działka rolna pow. 1,70 ha - Wiśniewko
  Cena: 70 000 zł  / Miejscowość: Wiśniewko  / Kategoria:
 • Dom idealny dla dwóch rodzin - Uniszki Zawadzkie
  Dom idealny dla dwóch rodzin - Uniszki Zawadzkie
  Cena: 298 000 zł  / Miejscowość: Uniszki Zawadzkie  / Kategoria:
 • Siedlisko o pow. 0,5496 ha, gm. Strzegowo
  Siedlisko o pow. 0,5496 ha, gm. Strzegowo
  Cena: 320 000 zł  / Miejscowość: Józefowo  / Kategoria:
 • Teren inwestycyjny 2,22 ha + zabudowania k. Mławy
  Teren inwestycyjny 2,22 ha + zabudowania k. Mławy
  Cena: 450 000 zł  / Miejscowość: Turza Mała  / Kategoria:
 • Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie w Mławie
  Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie w Mławie
  Cena: 2 500 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Do wynajęcia lokal użytkowy 152m2 na OKM
  Do wynajęcia lokal użytkowy 152m2 na OKM
  Cena: 2 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Dom w stanie surowym otwartym, Szydłowo
  Dom w stanie surowym otwartym, Szydłowo
  Cena: 298 000 zł  / Miejscowość: Szydłowo  / Kategoria:
 • Idealny lokal pod inwestycję!
  Idealny lokal pod inwestycję!
  Cena: 550 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Efektowne mieszkanie na nowym osiedlu w Mławie
  Efektowne mieszkanie na nowym osiedlu w Mławie
  Cena: 470 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Wynajem dla Firm! Wyposażone mieszkanie dla 4-6
  Wynajem dla Firm! Wyposażone mieszkanie dla 4-6
  Cena: 1 799,99 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Atrakcyjna posiadłość 2,25 ha k. Strzegowa
  Atrakcyjna posiadłość 2,25 ha k. Strzegowa
  Cena: 890 000 zł  / Miejscowość: Dalnia  / Kategoria:

Mława. 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

PATRONAT MEDIALNY PORTAL NASZA MŁAWA

-

Największa orkiestra świata już gra. 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 28 stycznia 2023 roku. Jednak w Mławie finał zacznie się wcześniej i zagra przez cały weekend. Zbiórka w naszym mieście już się rozpoczęła. Puszki można znaleźć w szkołach i miejskich instytucjach.

- R E K L A M A -

 

Mława. 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ruszyła zbiórka na licytacje WOŚP. Mławski sztab zachęca firmy do ofiarowania voucherów na usługi lub produkty, a mieszkańców do przekazywania przedmiotów, które mogą zainteresować innych i przyczynić się do sukcesu aukcji. Każdy dar przyczynia się do walki o zdrowie i życie.

Redakcja Serwisu Informacyjnego Nasza Mława przekazała REKLAMĘ na portalu na licytację WOŚP. Zachęcamy do udziału w 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zbiórka jest prowadzona do 19 stycznia w Miejskim Domu Kultury.

Zaczynamy na sportowo
W piątek 26 stycznia o godzinie 18.00 w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 zapraszamy na Turniej piłki nożnej halowej. Zapraszamy drużyny do zapisu swojego udziału w turnieju pod nr telefonu: Zbyszek: 600 065 086 lub Natalia: 734 411 767. Symboliczne wpisowe do puszki WOŚP. Zapewniamy pełnowymiarową halę, zaplecze dla zawodników, profesjonalnych sędziów oraz opiekę medyczną. Drużyny otrzymają pamiątkowe puchary!

Fitness, rajdówki i disco-lodowisko w sobotę
Zaczynamy w sobotę o 13.00 maratonem fitness w sali Szkoły Podstawowej nr 6. Do współpracy zaprosiliśmy mławskie kluby i ich instruktorów. Rozgrzewkę rozpoczniemy o godzinie 13.00, a następnie będziemy pracować w 30-minutowych cyklach nad brzuchem i pośladkami, nad zdrowym kręgosłupem, potem Total Body Conditioing oraz Flow Body, a na koniec rozciąganie. Wszystko to pod okiem profesjonalistów. Nie obowiązują zapisy, wystarczy przyjść i ćwiczyć z nami.

A w godzinach 16.00- 20.00 będzie można zasiąść w fotelu pilota i przejechać się autami WRC po centrum naszego miasta! Do dyspozycji będą m. in: Subaru Impreza WRC, Toyota Yaris, Mitsubishi Lancer Evo zaopatrzone w klatki bezpieczeństwa i posiadające wszelkiego rodzaju atesty. Kierowcami będą: Rafał Chrzczon, Radosław Borkowski, Michał Małolepszy,  Tomasz Sokal. Chętni będą mogli się przejechać za datek do puszki (min. 100 zł).

Z kolei od 20.00 do 23.00 zapraszamy na gorączkę sobotniej nocy na krytym lodowisku przy MOSiR w Mławie! Zapewniamy wszystko, idealnie przygotowana tafla, łyżwy, nastrojowe oświetlenie a DJ zadba o imprezową atmosferę.

Morsujemy na Krajewie
W niedzielę startujemy o 10.00 na Krajewie. Nad jeziorko, na  III edycję Morsowania dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zapraszamy wszystkich śmiałków i wielbicieli zimowych kąpieli.
Przed wejściem do wody – rozgrzewka, a potem sauna, jacuzzi, ognisko i gorąca grochówka.

Sztafeta pływacka  
W niedzielę o 12.30 rozpocznie się IV edycja sztafety dla WOŚP na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie. Uczestnicy sztafety nie płacą za wejście, wysokość zebranej kwoty zależy od ich siły. Każdy tor będzie objęty patronatem innego sponsora, który zobowiąże się zapłacić za przepłynięty dystans. Szybsi zawodnicy – większy dystans – więcej zebranych pieniędzy. A zwycięzcą jest każdy. Bo przecież liczy się każdy metr, każda złotówka. Pływacy mogła się zgłaszać, pisząc na adres [email protected].

Policzmy się z cukrzycą
Bieg „Policz się z cukrzycą” zaczynamy o godzinie 12.00 na stadionie MOSiR-u. Mława. Uczestnicy pobiegną atestowaną 5-kilometrową trasą. W biegu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani – niezależnie od wieku, wytrawni biegacze, jak i początkujący. Bieg od 18 lat towarzyszy finałowym wydarzeniom. Akcja ma na celu promocję zdrowego i aktywnego trybu życia oraz zwrócenie uwagi na problem cywilizacyjny, jakim jest cukrzyca. Żeby wziąć udział w wydarzeniu i zdobyć pakiet startowy należy zapisać się na głównej stronie biegu „Policz się z cukrzycą”. Można też zgłosić do nas chęć przebiegnięcia trasy w dniu finału. Na mecie każdy otrzyma piękny, WOŚP-owy, pamiątkowy medal! Chęć startu w obu przypadkach prosimy zgłosić na adres mailowy [email protected] do dnia 12 stycznia 2024 roku.

Koncerty, licytacje, atrakcji moc
Główny finał Mławskiej Wielkiej Orkiestra Świątecznej Pomocy odbędzie się w Mławskiej Hali Sportowej. Zapraszamy 28 stycznia od 13.00. Gwiazdami naszego koncertu będą – tradycyjnie – wschodzące talenty naszego regionu.
W przerwach między występami będą prowadzone licytacje podarowanych przez darczyńców wyjątkowych przedmiotów i voucherów. Nie zabraknie też stoisk uginających się od wyjątkowych przedmiotów, czy potraw, pozytywnie zakręconych, uśmiechniętych ludzi oraz innych atrakcji dla małych i dużych!

W programie pojawiają się kolejne wydarzenia, zachęcamy do śledzenia profilu Facebooka WOŚP Mława. 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Organizatorem wydarzenia w Mławie jest Sztab #4287 –  z szefem Szymonem Zejerem na czele – który powstał z inicjatywy Burmistrza Mławy Sławomira Kowalewskiego.

Źródło: WOŚP MŁAWA

- R E K L A M A -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie
Strażak
Strażak
5 miesięcy temu

Ktoś pytał rodziców czy nauczyciele mogą od małych dzieci zbierać do puszek?

Filipek
Filipek
Odpowiedź do  Strażak
5 miesięcy temu

Dobre pytanie. Dodam kilka uszczegóławiających. Kto decyduje o ustawieniu puszki w szkole? Gdzie stoją puszki w szkołach? Kto do nich zbiera? Czy szkoła dąży do ustalenia rekordu zebranych pieniędzy lub pobicia rekordu ubiegłorocznego? Czy dyrekcja i nauczyciele zachęcają dzieci aby wrzucały swoje kieszonkowe do puszek WOŚP? Czy nauczyciele chodzą po klasach i zbierają do puszki? Czy możliwe jest wejście ucznia do szkoły tak aby osoba zbierająca pieniądze nie wywierała na niego presji? Czy jest obowiązek aby uczeń wrzucił do puszki? Co jeśli uczeń do puszki nie wrzuci? Co z uczniami, którzy spotykają się z agresją rówieśników bo nie wrzucili pieniędzy do puszki?

tadek
tadek
5 miesięcy temu

Szkoda tych młodych z puszkami Jeśli pomagać to przez przelew na konkretny cel a nie dla cwaniaków

Rywalizacja, zgranie, zaangażowanie obu zespołów

0
Klub POWER Basket w środę 12 czerwca rozegrał piąty i zarazem ostatni sparing z planowanej serii rozgrywek obu Lig Sekcyjnych koszykówki chłopców w tym...

Policjanci szkolą Wojsko Polskie

0
Policjanci szkolą Wojsko Polskie pełniące służbę na polsko-białoruskiej granicy. Zajęcia odbyły się niedawno w Olsztynie. Policjanci żołnierzom przekazywali wiedzę na temat techniki i taktyki...
las i łąka

Nadchodzą upalne dni

0
Nadchodzą upalne dni. W najbliższy weekend temperatura w ciągu dnia nie powinna przekraczać 24 stopni, ale zmieni się to już w poniedziałek.   W poniedziałek słupek...

Multimedaliści z Husarii. Podium mistrzostw Polski

2
Wspaniałe wieści napłynęły z Mińska Mazowieckiego. W trakcie czwartej edycji mistrzostw Polski służb mundurowych w brazylijskim jiu-jitsu nasi wojownicy przedarli się aż czterokrotnie na...
 • Wynajem dla Firm! Wyposażone mieszkanie dla 4-6
  Wynajem dla Firm! Wyposażone mieszkanie dla 4-6
  Cena: 1 799,99 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Działka rolna pow. 1,70 ha - Wiśniewko
  Działka rolna pow. 1,70 ha - Wiśniewko
  Cena: 70 000 zł  / Miejscowość: Wiśniewko  / Kategoria:
 • Siedlisko o pow. 0,5496 ha, gm. Strzegowo
  Siedlisko o pow. 0,5496 ha, gm. Strzegowo
  Cena: 320 000 zł  / Miejscowość: Józefowo  / Kategoria:
dziecko

Wniosek 800 plus do końca czerwca

0
Rodzice planujący korzystanie ze świadczenia rodzinnego 800 plus powinni pamiętać o terminie złożenia wniosku — do końca czerwca.  Wniosek 800 plus do końca czerwca Od 1...

Dzieci pokazały prace w Galerii Foyer

0
Dzieci uczęszczające na zajęcia rysunku i malarstwa do Joanny Rodowicz do Miejskiego Domu Kultury w Mławie pokazały swoje prace podczas wernisażu wystawy 11 czerwca...

W niedzielę mecz o awans. Wieczfnianka kontra Gryf

0
W niedzielę zostanie rozegrana ostatnia seria spotkań w ciechanowskiej B-klasie. Awans w miniony weekend świętowali już reprezentanci Wkry Cieksyn. O drugie premierowe miejsce powalczy...
- REKLAMA -
- REKLAMA -

Rzadziej chorujemy [SPONSOROWANE]

0
Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości powietrza na Mazowszu znacząco spadła. Tak wynika z raportu Europejskiego Centrum Czystego Powietrza. Mowa o ponad...

Setki mieszkańców pobiegło ulicami Mławy [ZDJĘCIA]

2
Setki najmłodszych mieszkańców miasta uczestniczyło we wtorek na mławskim rynku w 11 odsłonie biegu ulicznego im. Ojca Bernarda Kryszkiewicza.  Setki mieszkańców pobiegło ulicami Mławy 11...

Ruszyła budowa plaży nad Zalewem Ruda

8
Ruszyła budowa plaży nad Zalewem Ruda. Dowiedzieliśmy się, że prace rozpoczęto z inicjatywy mławskiego samorządu. Powstanie miejsce do kąpieli z ratownikami, którzy będą zatrudnieni...

Nasi biegacze bez zadyszki. Podium w Szulmierzu

0
Impreza o nazwie Leśna Zadyszka organizowana w Szulmierzu doczekała się już dziewiątej edycji. Tradycyjnie biegacze mieli do wyboru dwa odcinki o długości 5 lub...
- REKLAMA -
3
0
Przejdź do komentarzyx