„Dobrze cię widzieć” – czyli policja w Wyszynach Kościelnych

0
164
fot. KPP w Mławie
- REKLAMA -

W Szkole Podstawowej, im. rtm W. Pileckiego w Wyszynach Kościelnych mławscy profilaktycy wraz z dzielnicowym gminy Stupsk, wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej „Dobrze cię widzieć”.

- REKLAMA -

Wspomniana kampania realizowana jest w ramach projektu „Bezpieczna droga”, której celem jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego a w szczególności dzieci i młodzieży.

Spotkanie z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Wyszynach Kościelnych mławscy policjanci przeprowadzili 8 marca.

Z uczniami rozmawiano o tym jak dbać o swoje bezpieczeństwo, gdy stają się niechronionymi uczestnikami ruchu drogowego. Dzieciom przypominano o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa obowiązujących na drodze. Mundurowi przestrzegali również przed zagrożeniami na jakie są narażeni i  zachęcali do noszenia elementów odblaskowych.

– Największą niespodzianką dla uczniów był zaproszony gość „Komisarz Mławiak” – maskotka mławskiej Policji. „Niebieski miś” wspólnie z dyrektorem placówki Jackiem Wiśniewskim rozdawał dzieciom kamizelki odblaskowe i plany lekcji – informuje mł. asp. Aneta Prusik.

 

PODZIEL SIĘ

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Powiadomienia są wysyłane na podany adres email.
Adres email nie jest widoczny dla innych użytkowników.
Nie wysyłamy niechcianych wiadomości.
Jednym kliknięciem możesz zrezygnować z subskrybcji