piątek, 03 lutego 2023
- REKLAMA -
naszamlawa.plWażneCzy LG w Mławie pracuje?
- REKLAMA -
 • Działka w Mławie o pow. 8116m2
  Działka w Mławie o pow. 8116m2
  Cena: 295 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Dom wolnostojący na 19-arowej działce w Wiśniewie
  Dom wolnostojący na 19-arowej działce w Wiśniewie
  Cena: 589 000 zł  / Miejscowość: Wiśniewo  / Kategoria: Nieruchomości
 • Działka pod inwestycję w centrum Mławy
  Działka pod inwestycję w centrum Mławy
  Cena: 1 300 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:…
 • Lokal Użytkowy 88,19 m2, ŚWIETNA LOKALIZACJA!
  Lokal Użytkowy 88,19 m2, ŚWIETNA LOKALIZACJA!
  Cena: 1 950 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na OKM w Mławie
  Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na OKM w Mławie
  Cena: 255 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Gustownie i stylowo wykończone mieszkanie w bloku z 2017r.
  Gustownie i stylowo wykończone mieszkanie w bloku z 2017r.
  Cena: 399 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Chcesz sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas: 502 483 438
  Chcesz sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas: 502 483 438
  Cena: 350 000 zł do negocjacji  / Miejscowość: Mława  /…
 • Posiadłość ze stawami w otoczeniu ciszy i natury...
  Posiadłość ze stawami w otoczeniu ciszy i natury...
  Cena: 590 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Działka 3683m2 pod handel, usługi, zabudowę mieszkaniową
  Działka 3683m2 pod handel, usługi, zabudowę mieszkaniową
  Cena: 1 200 000 zł do negocjacji  / Miejscowość: Mława …
 • Nieruchomość inwestycyjna w dzielnicy przemysłowej
  Nieruchomość inwestycyjna w dzielnicy przemysłowej
  Cena: 4 950 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:…
 • Trzypokojowe mieszkanie na osiedlu "Zielone Tarasy"
  Trzypokojowe mieszkanie na osiedlu "Zielone Tarasy"
  Cena: 367 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Dwupokojowe mieszkanie na partarze, pow. 47 m2
  Dwupokojowe mieszkanie na partarze, pow. 47 m2
  Cena: 255 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości

Czy LG w Mławie pracuje?

-

W piątek – po otrzymaniu komunikatu z LG Electronics – informowaliśmy o planach wstrzymania produkcji w zakładzie (na tydzień) od 23 marca. Przekazano nam jednak informację, że wielu tam zatrudnionych poszło dziś do pracy.

- R E K L A M A -

W związku z nowymi doniesieniami, na temat produkcji w LG, postanowiliśmy poznać stanowisko kierownictwa zakładu.

W dniu dzisiejszym produkcja w LG Electronics Mława Sp. z o.o. jest wstrzymana. Żadne linie produkcyjne nie są uruchomione. Część pracowników, w głównej mierze pracowników biurowych, przebywa na terenie Spółki w celu koordynowania bieżących spraw mających istotne znaczenie dla funkcjonowania zakładu pracy, a których nie można wykonać w ramach pracy zdalnej. Na chwilę obecną na terenie Spółki pracę wykonuje około 3% zatrudnionych pracowników. Niemniej, na okres od 25  do 27 marca planowane jest próbne wdrażanie nowych modeli telewizorów, co wiąże się z koniecznością zapewnienia podstawowej obsady procesu produkcyjnego na poziomie około 9% zatrudnionych. W kwestii przeciwdziałania zagrożeniu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-Cov-2. Spółka podjęła szereg działań, o których informowała wcześniej. Spółka na bieżąco obserwuje rozwój wydarzeń w kraju oraz w regionie – informuje portal Nasza Mława Krystian Karcz – administration department Leader, LG Electronics Mława Sp. z o.o.

- R E K L A M A -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
22 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie
Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Stanowiska pracy -odległość ok.1,5 metra pracownik od pracownika.Kpina!!! Pracownicy kłębią się obok siebie.Administracja też- jeden obok drugiego.Kontrole pracowników wchodzących i wychodzących-setki ludzi stłoczontch na sobie.Autobusy- horror.Ale komu mamy się poskarżyć.Polskie służby nas olewają.Pracować chcemy……Ale żyć jeszcze bardziej!!!!!!!!!

Rysiek bez klanu
Rysiek bez klanu
2 lat temu

Szkoda mi niektórych komentujących ludzi.
Fabryka pracuje – źle, fabryka w której pracuje kilka tyś. ludzi zeszła do absolutnego minimum – też źle. Ludzie muszą pracować, bo nikt im nie da pieniędzy za siedzenie w domach. Nie każdy pracownik ma możliwość pracy zdalnej z domu, nie każdy ma dziesiątki dni zaległych urlopów z poprzednich lat.
Poza tym proszę się trochę doedukować. Na wirusy nie ma lekarstw, są tylko szczepionki. Marne szanse aby w najbliższym miesiącu wynaleźli ją na tego – poza tym na początku pewnie i tak niewiele osób będzie na nią stać. On dopadnie każdego, tak właśnie działają wirusy. Jedni przejdą go bezobjawowo, jedni niestety zapłacą za to najwyższą cenę. Człowiek nie jest na niego w pełni odporny. Nie powstrzymamy go, możemy go tylko rozłożyć w czasie liczbę zarażeń.
Dlatego żeby nie zostali złapani wszyscy na raz, zamiast panikować i oskarżać innych i szerzyć agresję w internecie po prostu siedźcie w domach i oglądajcie dalej sobie szanowną TV polską, dbajcie o higienę, a innym pozwólcie pracować na to aby mieli co włożyć do „michy”, przekazujcie jak największej liczbie osób aby przestrzegali podstawowych zasad panujących podczas stanu epidemii. Krzyki w internecie do nich nie należą.
Pozwólcie innym żyć! Oni pracują, zarabiają na chleb, a nie przychodzą tam dla rozrywki. A Wy, drodzy agresorzy, bylibyście zadowoleni jakbyście z dnia na dzień musieli siedzieć w domu bez możliwości zarobku? Ankiety w internecie byście wypełniać chcieli za marne parę zł/msc, czy wolicie pracować i dalej żyć. Nie ważne czy w koreańskiej, czy polskiej, czy niemieckiej firmie.
Umyjcie rączki śpiewając piosenkę Bajmu i pomagajcie innym, a nie panikujecie i wylewacie agresję. Pozdrawiam cieplutko starsze kobiety, które już nie wjeżdżają w tyłek swoim wózkiem w marketach. Kocham Was! 🙂

Spotek
Spotek
2 lat temu

Witam Wszystkich. Tak czytam te komentarze i trzeba moi drodzy dostosować potrzeby do sytuacji jaka dopadła cały świat no i oczywiście ten nasz kawałek ziemi jakim jest Mława. LG oczywiście jest ,że tak nazwę chlebem dla Mławy. Pracowałem w tej firmie w biurze i cos wiem na temat co jest najważniejsze… oczywiście że telewizory ,,, człowiek tam jest tylko jednym ogniwkiem które można szybko wymienić jak nie będziesz oddany na zawsze .Przełożeni no cóż zawsze byli za górą no bo jak inaczej. A gdzie dostaniesz takie pobory jak w LG na kierowniczych stanowiskach. Mentalność Koreańska jest taka ,że tylko wyniki się liczą. Odniosę się do tego wpisu Zarządu LG,,, na pewno to ktoś z kadr… Szanowny kolego lub koleżanko jak zachorują ludzie w LG i rozniosą to na całą okolice to zrobicie drugie Włochy. Nowe modele i tak będzie można zrobić w innym terminie. Odwołuje się większe imprezy chociaż by EURO 2020 a jakieś tam nowe modele…. kogo to interesuje jak jest zagrożenie życia. Zastanówcie się chociaż raz w obliczu takiego przerażenia ….

srs
srs
Odpowiedź do  Spotek
2 lat temu

ale jak zrobi się smród to Koreańczyki pójdą w cholerę. Wycisnąć ile się da i finito. Wg mnie ma tym etapie nawet lepiej żeby wszytko chodziło na maxa . Łatwiej będzie określić jak zachowa się wirus w takiej zbiorowości . Tak jak to było na wycieczkowcu . Korea już wie jak ograniczyć wirusa ale u Siebie . Tutaj co najwyżej mogą się przyglądać i minimalizować straty oczywiście finansowe na które i tak nie będą mieli wpływu w skali makroregionu .

Ja
Ja
Odpowiedź do  Spotek
2 lat temu

Do Spodek. Dlaczego pan porównuje imprezę masową do pracy zarobkowej? Imprezy niech zamykają,bez tego da się żyć, bez pieniędzy już raczej nie bardzo.

Mlawianka
Mlawianka
Odpowiedź do  Ja
2 lat temu

To co wyżej czytamy to moze nie porównanie lecz ukazanie jak rozsądek może wziąć górę nad epidemia Odwołując imprezę masową ktoś także traci pieniądze Ale zdrowie najważniejsze.LG w Mławie zatrudnia mlawian i ololiczna ludność jednak w Polsce powinniśmy kierować się prawem Polskim podczas takiego zagrożenia.Zasady wypłat pensji jak zwał tak zwał w LG także podlega SPECUSTAEIE!Koreańczycy nie mogą w Polsce w swoich firmach wprowadzać wew zasad to bezprawne.Apeluje aby zająć się w prawny sposób pracownikami a także nie sprawiać zagrożenia w tak nie dużym mieście jakim jest Mława.Panie BURMISTRZU bądź STAROSTO apel o rozsądek nowy model telewizorów wyprodukować można ze zdwojoną siłą po epidemii! Bez strachu z tyłu głowy.To nasze miasto.

Andy
Andy
2 lat temu

A co z Wipaszem? Pracuja czy nie?

Leon zawodowiec
Leon zawodowiec
2 lat temu

Te lg to jakas patologia jakie nowe tv skoro jest najgorszy okres pandemii czy wy jesteście po…..?

Pracownik
Pracownik
Odpowiedź do  Leon zawodowiec
2 lat temu

Oczywiście że pracuje no przecież telewizory są potrzebniejsze niż chleb

Andrzej
Andrzej
Odpowiedź do  Pracownik
2 lat temu

Tylko bez tych telewizorow nie bedziesz mial chleba. Tzn ty moze akurat tam nie pracujesz. Pewnie jest 500 zasilki mieszkaniowe dodatki i praca na czarno… A na starosc placz oszukali mnie i nie mam za co zyc…

Anonimowo
Anonimowo
Odpowiedź do  Andrzej
2 lat temu

No to idz tam i zapier ,,,aj a niedozyjesz tej starości i nie będziesz płakał. Ps. A jezeli przezyjesz to i tak bedziesz żył za głodową emeryturke chyba że LG zycie ci urotowalo i jesteś jakims kierowniczkiem a czy ludzie przyjda do pracy to twoje być albo nie być . Kto jest głupi to niech idzie . A LG niech się upewni czy nie łamie praw czowiczło. Czas kołchozów dawno minął.

Xxyz
Xxyz
2 lat temu

Powiedzieli że zakład wstrzymuje produkcję A oni po ludziach dzwonią i do pracy karzą przyjść bo telewizory ważne A wszystkiemu winny jakiś [WYMODEROWANO] bo on nie widzi aby wstrzymać produkcję aż naprawdę ktoś kogoś tam zarazi i wtedy bedzie płacz albo będą ukrywać .

Jan
Jan
2 lat temu

A czy te nowe modele są tak potrzebne jak chleb codzień
Teraz telewizory nie są potrzebne do życia są ważniejsze rzeczy

Zarzad LG
Zarzad LG
Odpowiedź do  Jan
2 lat temu

O kurde dzieki za komentarz. Od jutra przerzucamy sie na produkcje chleba. Zarzad LG.

Leon zawodowiec
Leon zawodowiec
2 lat temu

(WYMODEROWANO) Mialo byc tydzień a teraz juz od czwartku… Stanie sie cos jak zaczna produkcję nowego modelu od poniedziałku?

Ela
Ela
Odpowiedź do  Leon zawodowiec
2 lat temu

Jakos dziwnym trafem jak dzisiaj LG bylo pierwszy dzien zamkniete to na miescie znacznie wiecej ludzi. Najpierw plakali ze sie zaraza bo tam skupisko ludzi a jak dostalu wolne to co? Cyyyyyk do sklepow i na spacery:)

Jolka
Jolka
2 lat temu

Ale się uczepiliscie tego LG ech. Czy ktoś się zastanowił za co ludzie tam pracujący będą żyć jak tak zamkną firmę na dłużej niż miesiąc bo chyba wiadomo że za dwa tygodnie ta epidemia nie minie. A firma za siedzenie w domu płacić nie będzie. Przecież tam całe rodziny pracują. Co jak stracą źródło dochodu. Państwo pomoże? Jasne. Jak będzie trzeba to oczywiście pewnie zamkną ale tu to ludzie tylko o tym piszą, jakby to firma LG była winna całej tej epidemii.

Kojot
Kojot
Odpowiedź do  Jolka
2 lat temu

Jeden z niewielu rozsądnych komentarzy. Jolka chcę Cię poznać.

Japata
Japata
Odpowiedź do  Jolka
2 lat temu

Bo może być winna. Zdrowie ogółu jest w tym przypadku ważniejsze niż jakieś głodowe wypłaty z LG

Medyk
Medyk
Odpowiedź do  Jolka
2 lat temu

W tej chwili maja ruszyć z produkcją nowych telewizorów to nienormalne gdzie chorych przybywa a najgorsze przed nami!Tak nie powinno być bo Mława nigdy z tego nie wyjdzie.Pół Mławy zachoruje to jakieś nieporozumienie Burmistrz ma dbać o nas mieszkańców w tej okropnej chwili.

Iga
Iga
Odpowiedź do  Medyk
2 lat temu

A co ma teraz burmistrz do tego??? To prywatną firma i jeżeli rząd nie zabroni to mogą pracować kiedy chcą. Tak samo Pan nie da pracownikom LG na chleb i rachunki. Więc jak Pan chce zamknąć LG to i odrazu Biedronki i inne sklepy! Na terenie LG w razie epidemii chociaż znane będą dane ludzi, których należy poddać kwarantanne a w sklepach co chwilę ktoś wchodzi i wychodzi anonimowo a o ich zamknięciu nikt nie powie! Uczepiliscie się jednego zakładu a prawdziwym zagrożeniem są sklepy! Wiszą kartki o max. 2-3os w środku a i tak babcie pchają się do środka, a jak zwrocisz uwagę takiej Pani to tylko stwierdzi, że i tak dużo życia jej nie zostało! O tym powinniście pisać.

Xyz
Xyz
Odpowiedź do  Jolka
2 lat temu

Pracują, bo muszą pracować.

20-tonowy kontener runął na siódemkę

20-tonowy kontener runął na siódemkę [ZDJĘCIE]

0
Na drodze ekspresowej S7 doszło do groźnego wypadku. Z rozpędzonej ciężarówki spadł kontener o wadze 20 ton. Według policji, 35-latek kierujący samochodem ciężarowym z...
kontrole prędkości

Kolejne prawa jazdy zatrzymane

1
Kolejne prawa jazdy zatrzymane. Mazowiecka grupa SPEED podsumowała kolejny tydzień służby na naszych drogach. Kierowcy wciąż przekraczają prędkość. Emocje na drodze skutecznie studzą policjanci z...
kadr z filmu

Blef doskonały z muzyką mławianina RX-a

0
Komedia "Blef doskonały" to najnowsze dzieło polskich filmowców. Obraz uświetniła muzyka autorstwa mławianina RX Rafała Sielawy. 1 lutego 2023 r. zaprezentowano zwiastun filmu.  Blef doskonały...
ostrzeżenie o oszustwie

Oszuści podają się za biuro do zwalczania cyberprzestępczości

0
Pojawił się nowy typ ataku polegający na przesyłaniu wiadomości e-mail rzekomo pochodzącej z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości. Przestępcy sugerują pobranie, rzekomo przygotowanego przez CBZC,...
 • Działka 3683m2 pod handel, usługi, zabudowę mieszkaniową
  Działka 3683m2 pod handel, usługi, zabudowę mieszkaniową
  Cena: 1 200 000 zł do negocjacji  / Miejscowość: Mława …
 • Lokal Użytkowy 88,19 m2, ŚWIETNA LOKALIZACJA!
  Lokal Użytkowy 88,19 m2, ŚWIETNA LOKALIZACJA!
  Cena: 1 950 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Dwupokojowe mieszkanie na partarze, pow. 47 m2
  Dwupokojowe mieszkanie na partarze, pow. 47 m2
  Cena: 255 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości

Finasowanie firmy przez faktoring sposobem na utrzymanie płynności finansowej

0
Biznes w naszym kraju opiera się w znacznym stopniu na kredycie kupieckim, czyli płatnościach z długimi terminami. O ile dla nabywców takie rozwiązanie jest...

Czarna Elka zatrzymana. Joker nie odpuszcza

0
Na dwie kolejki przed końcem tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu w walce o tytuł mistrzowski liczą się już tylko trzy zespoły. Owszem Czarna...
radiowóz na drodze

Kompletnie pijany staranował ogrodzenie na Napoleońskiej

1
Czytelnicy sygnalizują nam o wypadku, w którym kompletnie pijany obywatel Ukrainy wjechał w ogrodzenia posesji przy ulicy Napoleońskiej w Mławie. Policja potwierdza zdarzenie i...
- REKLAMA -
- REKLAMA -
samochód po wypadku

Tragedia na drodze. Zginął 19-latek

0
Dziś około godz. 7.45 na drodze gminnej relacji Ościsłowo – Ościsłowo Kolonia doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym zginął 19-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego....

Płaskostopie poprzeczne – czym jest, przyczyny i sposoby leczenia

0
Płaskostopie poprzeczne to schorzenie dotykające wielu osób, które często nie są go nawet świadome. Jest to o tyle szkodliwe, że odkładanie w czasie wdrożenia...

Pożar w kotłowni w Mławie [ZDJĘCIA]

0
Strażacy interweniowali w jednym z domów przy ulicy Szpitalnej w Mławie, gdzie wybuchł pożar w kotłowni. Pożar w kotłowni w Mławie Do niebezpiecznej sytuacji w...
monety

Stracił ponad 9 500 zł na kupon zakupowy

0
Oszuści nieustannie pracują nad wymyślaniem nowych metod, aby wyłudzić pieniądze. Przekonał się o tym 51-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, który stracił ponad 9 500 zł....
- REKLAMA -
22
0
Przejdź do komentarzyx
()
x