środa, 12 czerwca 2024
naszamlawa.plWiadomościByły zastępca burmistrza nowym zastępcą wójta
- REKLAMA -
 • Do wynajęcia lokal użytkowy 152m2 na OKM
  Do wynajęcia lokal użytkowy 152m2 na OKM
  Cena: 2 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Efektowne mieszkanie na nowym osiedlu w Mławie
  Efektowne mieszkanie na nowym osiedlu w Mławie
  Cena: 470 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Nowocześnie wykończony 3-pokojowy apartament
  Nowocześnie wykończony 3-pokojowy apartament
  Cena: 540 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Dom w stanie surowym otwartym, Szydłowo!
  Dom w stanie surowym otwartym, Szydłowo!
  Cena: 298 000 zł  / Miejscowość: Szydłowo  / Kategoria:
 • Las w Uniszkach Zawadzkich p. 3,1027 ha
  Las w Uniszkach Zawadzkich p. 3,1027 ha
  Cena: 160 000 zł  / Miejscowość: Uniszki Zawadzkie  / Kategoria:
 • Działka budowlana w części zalesiona - Wola Kolonia
  Działka budowlana w części zalesiona - Wola Kolonia
  Cena: 280 000 zł  / Miejscowość: Stupsk  / Kategoria:
 • Dom na dużej 28-arowej działce, blisko centrum
  Dom na dużej 28-arowej działce, blisko centrum
  Cena: 750 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Działka inwestycyjna k. Mławy, pow. 2,22 ha
  Działka inwestycyjna k. Mławy, pow. 2,22 ha
  Cena: 450 000 zł  / Miejscowość: Turza Mała  / Kategoria:
 • Dom w stanie surowym otwartym, Szydłowo
  Dom w stanie surowym otwartym, Szydłowo
  Cena: 298 000 zł  / Miejscowość: Szydłowo  / Kategoria:
 • Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie w Mławie
  Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie w Mławie
  Cena: 2 500 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Teren 3,1929 ha w dzielnicy przemysłowej Ciechanowa
  Teren 3,1929 ha w dzielnicy przemysłowej Ciechanowa
  Cena: 3 672 000 zł  / Miejscowość: Ciechanów  / Kategoria:
 • Przestronny trzykondygnacyjny dom w Mławie
  Przestronny trzykondygnacyjny dom w Mławie
  Cena: 650 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:

Były zastępca burmistrza nowym zastępcą wójta

-

Były zastępca burmistrza nowym zastępcą wójta. Od 1 czerwca nowym zastępcą wójta gminy Iłowo Osada Sebastiana Cichockiego został były zastępca burmistrza Mławy minionej kadencji Szymon Zejer.

- R E K L A M A -

Były zastępca burmistrza nowym zastępcą wójta

Szymon Zejer, po tym jak został zastępcą wójta gminy Iłowo-Osada, musi ustąpić z funkcji radnego Miasta Mława, którą objął po wiosennych wyborach. W radzie zastąpi go ten z kandydatów z komitetu wyborczego Sławomira Kowalewskiego, który zdobył na tej samej liście kolejną ilość głosów. Tą osobą jest Janusz Wojnarowski radny minionej kadencji.

Szymon Zejer w Iłowie będzie odpowiedzialny za: kulturę, edukację i oświatę, zdrowie, sport, promocję gminy oraz współpracę z organizacjami pozarządowymi, a także nadzór nad gospodarką komunalną.

– Jego bogate doświadczenie oraz merytoryczne przygotowanie sprawiają, że jest idealnym kandydatem na to stanowisko. Szymon ukończył studia z zakresu zarządzania oświatą i marketing w sporcie oraz przez kilka lat pełnił funkcję zastępcy burmistrza. Jego zaangażowanie i wiedza są gwarancją kontynuacji rozwoju oraz podnoszenia standardów w naszej gminie — twierdzi na portalu społecznościowym wójt Cichocki i dodaje — Szymon zastąpi odchodzącą na emeryturę Kierownik Referatu Edukacji Panią Barbarę Berg, kontynuując jej pracę — czytamy.

Sam zainteresowany tak napisał o nowym zadaniu w mediach społecznościowych.

– Z radością chciałbym podzielić się z Wami wspaniałą nowiną! Po prawie pięciu latach intensywnej i satysfakcjonującej pracy w samorządzie Miasto Mława, od 1 czerwca rozpoczynam nowy etap życia na stanowisku zastępcy wójta Gminy Iłowo-Osada.
Chciałbym serdecznie podziękować wójtowi Sebastianowi Cichockiemu za zaufanie oraz za szansę na kontynuowanie pracy w samorządzie. Jego propozycja jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i motywacją do dalszej ciężkiej pracy na rzecz społeczności Gminy Iłowo-Osada. Cieszę się na nowe wyzwania i możliwości, jakie przyniesie mi praca w dynamicznie rozwijającej się gminie. To miejsce, które tętni życiem, pełne jest ambitnych projektów i innowacyjnych pomysłów. Wierzę, że wspólnie z zespołem będziemy mogli osiągnąć wiele wspaniałych rzeczy dla jej mieszkańców. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie przez ostatnie lata w Mławie – Wasze wsparcie i współpraca były nieocenione. Tak jak dotychczas, deklaruję swoją pomoc mieszkańcom Mławy, zawsze możecie na mnie liczyć. Do zobaczenia — napisał na Facebooku Szymon Zejer.

Teraz po około dwóch miesiącach Szymon Zejer zobowiązany jest do złożenia rezygnacji z funkcji radnego. Gdy Komisarz Wyborczy w Ciechanowie stwierdzi wygaśnięcie mandatu, będzie możliwe obsadzenie go przez Janusza Wojnarowskiego Oczywiście pod warunkiem wyrażenia przez niego zgody na zasiadanie w Radzie Miasta Mława.

- R E K L A M A -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie
sportowiec
sportowiec
5 dni temu

Lubią tam wuefistów, hehe 🙂

Iłowianin
Iłowianin
5 dni temu

Po prostu ręce same składają się do oklasków [WYMODEROWANO] i brakiem jakichkolwiek przesłanek uzasadniających przywrócenie stanowiska zastępcy wójta gminy Iłowo-Osada. Apeluję Panie Wójcie iść po rozum do głowy, [WYMODEROWANO] a na dokładkę fundujesz Pan dodatkowe obciążenie finansowe z ciężko zarobionych pieniędzy podatników. Gmina Iłowo-Osada jeszcze takiego Pana Wójta [WYMODEROWANO] nie miała. O losie

Mławianki
Mławianki
5 dni temu

Drodzy mieszkańcy gminy Iłowo Osada, gratulujemy !

kawka
kawka
6 dni temu

„Mój mąż jest z zawodu dyrektorem ” To i tak dobrze bo np w Rosji car rządził dożywotnio. Tak samo I sekretarz KPZR .Pewnie podobnie będzie z Putinem. Jeszcze jedno. Krytykować wolno, ale tylko po śmierci . Nihil novi .Wójt na burmistrza lub za kierownika Wydziału Komunikacji , dyrektor szpitala na funkcję naczelnika PP itd. Ty głupi mławiaku stój w kolejce po numerek od 5 rano to może załatwisz swoją sprawę. A i nie zapomnij głosować .Przecież Twój głos daje żyć tym notablom.
Ps. Proszę nie cenzurować.

kawka
kawka
6 dni temu

” Mój mąż jest z zawodu dyrektorem ” To i tak dobrze bo np w Rosji car rządził dożywotnio. Tak samo I sekretarz KPZR .Pewnie podobnie będzie z Putinem. Jeszcze jedno. Krytykować wolno, ale tylko po śmierci . Nihil novi .Wójt na burmistrza lub za kierownika Wydziału Komunikacji , dyrektor szpitala na funkcję naczelnika PP itd. Ty głupi mławiaku stój w kolejce po numerek od 5 rano to może załatwisz swoją sprawę. A i nie zapomnij głosować .Przecież Twój głos daje żyć tym notablom.

Wyborca
Wyborca
6 dni temu

A TO JUŻ W GMINIE IŁOWO NIE MA LUDZI KOMPETENTNYCH DO PRACY NA TO STANOWISKO ? SMIESZNE

zainteresowany
zainteresowany
6 dni temu

Dla jednego Pana spadochron, dla drugiego furtka na kolejne lata w Mławie. Ciekawy jestem jak ta współpraca będzie między Panami wyglądała bo obecny Wójt ma ciężki charakter. Druga sprawa, zaczynając rządy w Iłowie obecny Wójt deklarował, że nie potrzebuje zastępcy w tak małej gminie i zlikwiduję to stanowisko. To był jeden z ważnych argumentów w pierwszej kampanii wyborczej kilka ładnych lat temu. Towarzystwo wzajemnej adoracji musi sobie pomagać przecież w tak trudnych chwilach. Za pięć lat może się temat powtórzyć. W Gminie Iłowo przecież nie ma „dobrych” fachowców.

Irena
Irena
6 dni temu

Gratulacje, ma Pan najwyższe kompetencje do pracy w samorządzie. Życzę sukcesów i powrotu do nas w kolejnej kadencji.

Wyborca
Wyborca
6 dni temu

WSTYD I HAŃBA. CO TO NIE MA LUDZI KOMPETENTNYCH W GMINIE IŁOWO I NAGLE PO TAK DŁUGIM CZASIE BEZ ZASTĘPCY. WIADOMO O CO CHODZI.

Roman
Roman
6 dni temu

ŻENADA brak wstydu tylko stołki się liczą

karol
karol
6 dni temu

Kiedy napiszecie o sprawie aresztowanych żołnierzach przez Bodnara .

Xawery
Xawery
Odpowiedź do  karol
6 dni temu

Wtedy kiedy pan Kaczyński pozwoli !!

poinformowany
poinformowany
Odpowiedź do  karol
41 minut temu

Aresztowała ich żandarmeria A sprawę przejął prokurator Janeczek ,człowiek ZZ . Jeśli nie wiesz o czym piszesz to pisz tylko to co wiesz .

Mławianie
Mławianie
6 dni temu

Drodzy Mieszkańcy Gminy Iłowo,
współczujemy.

mmmmmm
mmmmmm
Odpowiedź do  Mławianie
2 dni temu

Co żal tyłek ściska;-).

Setki mieszkańców pobiegło ulicami Mławy [ZDJĘCIA]

0
Setki najmłodszych mieszkańców miasta uczestniczyło we wtorek na mławskim rynku w 11 odsłonie biegu ulicznego im. Ojca Bernarda Kryszkiewicza.  Setki mieszkańców pobiegło ulicami Mławy 11...

Ruszyła budowa plaży nad Zalewem Ruda

4
Ruszyła budowa plaży nad Zalewem Ruda. Dowiedzieliśmy się, że prace rozpoczęto z inicjatywy mławskiego samorządu. Powstanie miejsce do kąpieli z ratownikami, którzy będą zatrudnieni...

Nasi biegacze bez zadyszki. Podium w Szulmierzu

0
Impreza o nazwie Leśna Zadyszka organizowana w Szulmierzu doczekała się już dziewiątej edycji. Tradycyjnie biegacze mieli do wyboru dwa odcinki o długości 5 lub...

Informacje z Mazowsza 63 [SPONSOROWANE]

0
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" mówimy m.in. o pięćdziesięciu latach chirurgii dziecięcej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu, otwarciu północnej...
 • Do wynajęcia lokal użytkowy 152m2 na OKM
  Do wynajęcia lokal użytkowy 152m2 na OKM
  Cena: 2 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Las w Uniszkach Zawadzkich p. 3,1027 ha
  Las w Uniszkach Zawadzkich p. 3,1027 ha
  Cena: 160 000 zł  / Miejscowość: Uniszki Zawadzkie  / Kategoria:
 • Efektowne mieszkanie na nowym osiedlu w Mławie
  Efektowne mieszkanie na nowym osiedlu w Mławie
  Cena: 470 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:

Rezerwy znowu zwycięskie. W sobotę czekamy na awans

4
Rezerwy Mławianki wróciły na zwycięską ścieżkę. To sprawia, że kwestia awansu naszej „dwójki” do okręgówki rozstrzygnie się w ostatniej kolejce. Jeśli podopieczni Piotra Króla...
praca

Dyżury telefoniczne ZUS w czerwcu

0
Dyżury telefoniczne ZUS w czerwcu 2024 roku. Mieszkańcy województwa mazowieckiego mogą skorzystać z porad ekspertów z ZUS podczas dyżurów telefonicznych zorganizowanych w czerwcu. Sprawdź,...

Kierowcy tracili prawko i otrzymywali surowe mandaty

0
Kierujący muszą się liczyć z tym, że patrole mławskiej grupy SPEED, mają pod szczególnym nadzorem miejsca zagrożone przekraczaniem prędkości, zgłoszone przez użytkowników Krajowej Mapy...
- REKLAMA -
- REKLAMA -

Twórcy powitali lato [ZDJĘCIA]

0
Mławscy twórcy zrzeszeni w Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej w niedzielę 9 czerwca powitali lato na imprezie integracyjnej w Podkrajewie.  Twórcy powitali lato Powitanie lata stało...

Jest utrzymanie, Mławianka zostaje w trzeciej lidze

53
Dramatyczny finisz wyłonił ostatniego spadkowicza. Trzecią ligę opuszcza Olimpia Zambrów, mimo że w ostatnim meczu pokonała wysoko wysoko notowaną Lechię Tomaszów Mazowiecki. Mławianka obroniła...

Frekwencja wyborcza z godziny 17

0
Frekwencja podczas wyborów do Parlamentu Europejskiego w Polsce do godziny 17:00 wyniosła 28,20 proc. - poinformowała Państwowa Komisja Wyborcza. Województwo mazowieckie Frekwencja do godziny 17 31,65% Liczba kart...

Luksusowe wakacje – czy warto zainwestować w komfort? [SPONSOROWANE]

0
Czym są ekskluzywne wakacje? Choć wielu urlopowiczów może różnie interpretować ten termin to dla wielu luksusowy urlop kojarzy się z pięciogwiazdkowym, nowoczesnym hotelem z...
- REKLAMA -
15
0
Przejdź do komentarzyx