Budżet obywatelski. Spotkanie konsultacyjne

2
161
Fot. Pixabay

Mławski ratusz czeka na osoby, które są zainteresowane złożeniem projektu. Organizuje też spotkanie, które ma rozwiać ewentualne wątpliwości i pomóc w przygotowaniu dokumentu. Odbędzie się ono we wtorek (23 maja) o godz. 16.10 w sali ślubów urzędu miasta.

Urzędnicy przypominają też, że codziennie w godzinach pracy pozostają do dyspozycji osób zainteresowanych przygotowaniem projektu.

O ogólne zasady dotyczące regulaminu Mławskiego Budżetu Obywatelskiego można pytać pod nr tel. 23 654-64-33, lub tel. kom. 604417109, pytania można przesłać też pocztą na adres [email protected] Wątpliwości dotyczące kwestii inwestycyjnych należy przesyłać natomiast na adres [email protected] lub [email protected] W tych sprawach można kontaktować się także telefonicznie pod nr 23 654-64-42.

Przypominamy. Projekt może zgłosić każdy mieszkaniec Mławy, który ukończył 16 lat. Można złożyć tylko jeden wniosek. Środki przeznaczone na realizację projektów na rok budżetowy 2018 wynoszą 300.000 złotych. W przypadku projektów inwestycyjnych propozycje mogą dotyczyć infrastruktury, która należy do Miasta Mława.


PRZEZamil
ŹRÓDŁOUMM/oprac red.
PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Może tym razem Wólka będzie miała więcej szczęścia bo na razie to mniasto(pisownia celowa i przemyślana) raczej Wólki nie uważa za częśc Mławy.Chyba,że akurat trzeba na kogoś nakrzyczeć ,że żul i chuligan co śpi na ławkach to wtedy mniastowi sobie gęby Wólką wycierają

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię