Udana szarża Husarii. Mińsk zdobyty

1
677
- REKLAMA -

Mińsk Mazowiecki okazał się szczęśliwym miejscem dla reprezentantów mławskiej Husarii. Podczas szóstej edycji Grand Prix Polski w brazylijskim jiu-jitsu cieszyli się aż z dziewięciu krążków. Trzech naszych wojowników zapracowało na miano multimedalistów.

- REKLAMA -

Tradycyjnie nie zawiódł Paweł Jaworski. Jeden z najbardziej aktywnych w ostatnim czasie zawodników, nie miał problemów z wygraniem kategorii dzieci 15-17 lat. Sięgnął po złoto, pokonując m.in. Marcina Uzarka z Lublina. Potem wśród juniorów (waga 74 kg) poradził sobie z całą koalicją starszych przeciwników – w decydującym pojedynku okazał się lepszy od Mateusza Szatkowskiego.

W juniorskiej kategorii do 84 kg srebro wywalczył Jakub Gola. Nie dał rady jedynie przegonić łodzianina Igora Rudnickiego. Natomiast wśród seniorów walczyło z powodzeniem aż czterech husarzy. Bogdan Wróblewski sięgnął po brąz w kat. Masters do 76 kg, a Michał Juszczyk po złoto w kategorii adult biały do 82,3 kg. Natomiast Michał Wodowski i Robert Wodzyński cieszyli się dwukrotnie. Pierwszy okazał się najlepszy w Masters 94,4 kg, a w adult brązowe/czarne został sklasyfikowany na trzeciej pozycji. Z kolei Wodzyński cieszył się ze złota w Masters +100,5 kg oraz srebra w adult +100,5 purpurowe.

Na mińskiej imprezie zaprezentowali się jeszcze Adrian Juszczyk i Jarosława Gołaś. Niestety żadnemu z nich nie udało się przedostać do strefy medalowej.

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Powiadomienia są wysyłane na podany adres email.
Adres email nie jest widoczny dla innych użytkowników.
Nie wysyłamy niechcianych wiadomości.
Jednym kliknięciem możesz zrezygnować z subskrybcji