Mławianie się dzielą. Raz Adam, raz Daniel

1
587
- REKLAMA -

Na kortach w Ciechanowie rozgrywany jest cykl „Trzy, cztery, gramy!”. Wśród uczestników przeważają miejscowi tenisiści, ale najważniejsze rolę odgrywają mławianie. Daniel Kaczerski i Adam Chocholski dzielą się na razie turniejowymi zwycięstwami.

- REKLAMA -

Wszystko zaczęło się po myśli starszego z graczy. Najpierw Daniel poradził sobie w grupie z Michałem Olszewskim, Hubertem Kilianem i Grzegorzem Nałęczem. Także drugi z naszych reprezentantów (jego tata Wojciech to wielokrotny tenisowy mistrz Mławy) nie miał problemów z przejściem eliminacji. Dobra forma obu zawodników zaowocowała promocją do finału. W nim lepszy okazał się Kaczerski.

Na rewanż przyszedł czas kilka tygodni później. Kolejne zawody zgromadziły na starcie tuzin śmiałków. Scenariusz wydarzeń był identyczny, jak w przypadku pierwszej imprezy. Nasi przedstawiciele przeszli fazę grupową, a to oznaczało pojedynki z Marcinem Tarnowskim, Kilianem, Mariuszem Gostkowskim i Paweł Chyliński. Żaden z nich nie zablokował awansu mławianom, którzy ponownie zmierzyli się w decydującym starciu. Tym razem skuteczniejszy w swoich poczynaniach na korcie okazał się Chocholski.

W ramach cyklu zostaną rozegrane jeszcze dwa turnieje. Liderami klasyfikacji generalnej są młodzi tenisiści z Mławy.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Brawo Adam !!!. Gratulacje dla taty Wojtka za zaszczepienie chęci do tej wspaniałej i trudnej dyscypliny. Czekamy na otwarcie szkółki przez Wojtka Chocholskiego by trenował najmłodszych.Choć jest to droga i wysiłkowo ciężka dyscyplina, ale jakże fascynująca. Może warto pomyśleć .Pozdrowionka.

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Powiadomienia są wysyłane na podany adres email.
Adres email nie jest widoczny dla innych użytkowników.
Nie wysyłamy niechcianych wiadomości.
Jednym kliknięciem możesz zrezygnować z subskrybcji