Lasery zimą

0
366
Mgr kosmetologii Iwona Pogorzelska
- REKLAMA -

Zbliża się zima, najlepszy okres w roku, kiedy bez obaw można poddać się zabiegom laserowym. Brak słońca, letnia opalenizna to już przeszłość, więc brak jest przeciwwskazań do laseroterapii. Jakie zabiegi przy pomocy lasera możemy wykonać w gabinecie?

- REKLAMA -

O tym że zimą laseroterapia cieszy się ogromnym powodzeniem decyduje wiele czynników. W tym okresie bez przeszkód można wykonywać zabiegi laserem frakcyjnym CO2, złagodzić po lecie objawy uporczywego trądziku, zredukować widoczność porów skóry, usunąć rozstępy i przebarwienia, pozamykać naczynka na twarzy i ciele, usunąć zbędne owłosienie, oraz zafundować sobie zabiegi fotoodmładzania.

Lasery frakcyjne CO2 najnowszej generacji nie powodują krwawienia, karbonizacji i wysączeń – wiązka lasera przegrzewa tylko mikroobszary, pozostawiając sąsiednie tkanki w stanie nie naruszonym przez co okres rekonwalescencji skrócony jest do minimum. Zabiegi frakcyjnym laserem CO2 pomogą nam pozbyć się przebarwień, blizn, rozstępów oraz zmarszczek. Laserowe usunięcie starych i zniszczonych komórek skóry w równoległy sposób stymuluje fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu. Skóra staje się jędrna, sprężysta i gładka – wyraźnie odmłodzona i pełna blasku.

W następnych wydaniach „Porad Kosmetologa” będą omawiane inne rodzaje laserów stosowanych do depilacji, zamykania naczyń, usuwania przebarwień, makijażu permanentnego, tatuaży oraz do redukcji i wspomagania kuracji cer trądzikowych i problematycznych.

PRZEZMgr kosmetologii Iwona Pogorzelska
PODZIEL SIĘ

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Powiadomienia są wysyłane na podany adres email.
Adres email nie jest widoczny dla innych użytkowników.
Nie wysyłamy niechcianych wiadomości.
Jednym kliknięciem możesz zrezygnować z subskrybcji