Nagranie z włamania do sklepu

0

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzn, którzy 31 grudnia fordem transitem staranowali drzwi do sklepu ze sprzętem RTV-AGD przy ul. Piłsudskiego w Mławie i ukradli telewizory oraz laptopy o wartości ok. 50 tys. zł.

– Każdy, kto rozpoznaje te osoby, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mławie – apelują stróże prawa.

Informacje można przekazać – także anonimowo – dzwoniąc pod numer 23 654 72 56 lub 23 654 72 37 albo w formie elektronicznej, pisząc na adres: [email protected]

Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie