piątek, 24 maja 2024
naszamlawa.plNa sygnaleMotocyklista zderzył się z ciągnikiem
- REKLAMA -
 • Przestronny dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami
  Przestronny dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami
  Cena: 5 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Działka inwestycyjna k. Mławy, pow. 2,22 ha
  Działka inwestycyjna k. Mławy, pow. 2,22 ha
  Cena: 450 000 zł  / Miejscowość: Turza Mała  / Kategoria:
 • Do sprzedaży siedlisko na działce o pow. 1600 m2
  Do sprzedaży siedlisko na działce o pow. 1600 m2
  Cena: 158 000 zł  / Miejscowość: Wyszyny Kościelne  / Kategoria:
 • Dom na dzialce o pow. 1105 m2, ul. Piłsudskiego
  Dom na dzialce o pow. 1105 m2, ul. Piłsudskiego
  Cena: 540 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Przestronny trzykondygnacyjny dom w Mławie
  Przestronny trzykondygnacyjny dom w Mławie
  Cena: 650 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Dom na dużej 28-arowej działce, blisko centrum
  Dom na dużej 28-arowej działce, blisko centrum
  Cena: 750 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Teren w Mławie - pod usługi, produkcję, magazyn
  Teren w Mławie - pod usługi, produkcję, magazyn
  Cena: 590 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Zakład produkcji stolarskiej na działce 2,2775 ha
  Zakład produkcji stolarskiej na działce 2,2775 ha
  Cena: 3 250 000 zł  / Miejscowość: Narzym  / Kategoria:
 • Działka budowlana 1181 m2 w sąsiedztwie lasu
  Działka budowlana 1181 m2 w sąsiedztwie lasu
  Cena: 170 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Działka budowlana w części zalesiona - Wola Kolonia
  Działka budowlana w części zalesiona - Wola Kolonia
  Cena: 280 000 zł  / Miejscowość: Stupsk  / Kategoria:
 • Dom dla pracowników firm – Wynajem - Działdowo
  Dom dla pracowników firm – Wynajem - Działdowo
  Cena: 2 500 zł  / Miejscowość: Działdowo  / Kategoria:

Motocyklista zderzył się z ciągnikiem

-

Kierujący hondą 58-letni mławianin, podczas wyprzedzania kilku pojazdów, zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Motocyklista został ciężko ranny. Policja wstępie ustaliła, że kierowca ciągnika, 25-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, chwilę przed zderzeniem, skręcił w lewo, nie ustępując pierwszeństwa motocykliście. Do wypadku doszło w piątek (8 marca) po południu, na drodze W 615 w Stupsku.

- R E K L A M A -

Motocyklista zderzył się z ciągnikiem

Jak wynika z ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący motocyklem, 58-letni mławianin, jadąc ul. Sienkiewicza w Stupsku, w kierunku Mławy, podczas wyprzedzania kilku pojazdów, zderzył się z ciągnikiem rolniczym.

 – Kierowca ciągnika, 25-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, jechał w tym samym kierunku. Chwilę przed zderzeniem, skręcił w lewo, nie ustępując pierwszeństwa motocykliście. Motocyklista uderzył w przednie koło ciągnika, następnie wpadł na chodnik, uderzając w ogrodzenie prywatnej posesji, przy ul. Reja. W wyniku wypadku kierowca motocykla doznał licznych obrażeń ciała, został przewieziony do szpitala w Mławie. Trwają szczegółowe ustalenia przebiegu i przyczyn wypadku. Postępowanie prowadzi mławska komenda policji — informuje asp.szt. Anna Pawłowska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

 

Policja ostrzega – bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas. Od tego, czy będziemy przestrzegać ograniczeń  prędkości, wykonywać manewry z zachowaniem ostrożności, szanować na drodze wszystkich uczestników ruchu drogowego, kierować się rozsądkiem i odpowiedzialnością za siebie i innych. Chwila brawury może kosztować Twoje życie lub zupełnie przypadkowej osoby.

Jedziesz samochodem i zapomniałeś, że auto wyposażone jest w lusterka i kierunkowskazy? Wykonując niesygnalizowany manewr, nie upewniając się o bezpieczeństwie, możesz zajechać drogę motocykliście i doprowadzić do tragedii.

Kierujesz motocyklem i uważasz, że ograniczenia prędkości Ciebie nie dotyczą? Mandat, punkty karne i utrata prawa jazdy to najłagodniejsze, co może Ciebie spotkać w takiej sytuacji. Twoja brawura  może doprowadzić do tragedii. Nie ryzykuj własnym zdrowiem i życiem oraz zdrowiem i życiem innych uczestników ruchu drogowego.

Nikt nie jest na drodze sam. Każdy, na równych zasadach, ma prawo korzystać z drogi i na równych zasadach dbać o bezpieczeństwo. 

- R E K L A M A -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie
Zawalhehe
Zawalhehe
2 miesięcy temu

Teren zabudowany, podwójna ciągła, wyprzedza kilka pojazdów naraz, czyli prędkość ma niedozwoloną i jeszcze gadka ze kierowca ciągnika mu pierwszeństwa nie ustąpił, dramat

Piotrek
Piotrek
Odpowiedź do  Zawalhehe
2 miesięcy temu

Skąd wiadomo że ma nie dozwoloną prędkość ????

Piotrek
Piotrek
2 miesięcy temu

Podczas manewru skrętu w lewo należy ustąpić pierwszeństwa wszystkim pojazdom znajdującym się na przeciwnym pasie ruchu. Zarówno z przeciwka jak i z tyłu. Mandat za wyprzedzanie na skrzyżowaniu dla motocyklisty, mandat dla traktorzysty za nie ustąpienie pierwszeństwa na przeciwnym pasie ruchu. Wina pół na pół, szkoda tylko zdrowia chłopaka z motocykla bo sezon dopiero przed nami

Stupsk
Stupsk
2 miesięcy temu

A od kiedy to można wyprzedzać na podwójnej ciągłej,w dodatku na skrzyżowaniu. Teraz będą chcieli zwalic winę na kierowcę ciągnika. Oj chyba motocykilsta to jakaś wpływowa persona.

Piotrek
Piotrek
Odpowiedź do  Stupsk
2 miesięcy temu

Nie wolno wyprzedzać na ciągłej linii i nie wolno skręcać jeśli nie przepuścimy wszystkich na przeciwnym pasie ruchu. Taki chory jest przepis.

Zawalhehe
Zawalhehe
Odpowiedź do  Stupsk
2 miesięcy temu

Tak też właśnie mi się wydaje. Najlepiej winę zrzucić na najbardziej utrudzonego

Konopki
Konopki
2 miesięcy temu

Coś mi się wydaje że tam jest ciągła linia, skoro jest skrzyżowanie. Motocykliści to barany. Myślą że są sami na drodze.

calkiemnormalny
calkiemnormalny
Odpowiedź do  Konopki
2 miesięcy temu

Motocykliści to bardzo obszerny zbiór ludzi o różnym profilu psychologicznym. Akurat „barany” stanowią mniejszość. Widziałem na własne oczy jak kobieta kierująca samochodem zajechała drogę prawidłowo jadącemu motocykliście, doprowadzając do wypadku. Czy w takim razie mogę rzec z cała pewnością, że wszystkie kobiety za kierownicą stanowią zagrożenie dla innych użytkowników dróg? Widziałem wiele nagrań z wypadków gdzie kierowcy samochodów wjeżdżają w stojących na światłach motocyklistów, zmieniają pas bez upewnienia się, czy nie są wyprzedzani, nie patrzą na znaki, bądź po prostu nie znają przepisów ruchu, nie używają kierunkowskazów. Są też kierowcy którzy lubią jeździć pod wpływem alkoholu. Prowadząc auto poprawiają makijaż, jedzą, piszą sms’y, oglądają/nagrywają Tik Toki, podziwiają łąki zbożem usiane, ale na trasę nie patrzą. Mimo wszystko daleki jestem od stwierdzenia, że kierowcy samochodów to barany. Wielu jeździ bezpiecznie, ale o nich się nie mówi. Co do rolników, to jak wyglądają asfaltowe drogi przy polach? Europejski rolnik, wjeżdża na matę i czyści sprzęt przed zjechaniem z pola na drogę publiczną. Polski jest europejskim tylko jak trzeba dotację odebrać. Błoto z pola zwożą na jezdnię. Idąc śladem obornika na jezdni można prześledzić z którego pola do którego gospodarstwa jechał ciągnik. Połącz sobie obornik na zakręcie na asfalcie i jadący nawet z przepisową prędkością motocykl. Wiesz co wchodzi z takiego połączenia?

Sukcesy mławskich kickbokserów. Do Suszu po medale

0
W Suszu, malowniczym mieście na Mazurach odbyła się tegoroczna edycja Pucharu Polski kadetów starszych i młodszych w formule kick-light. Na starcie prestiżowej imprezy stanęli...

Mławianka Maja Góralczyk nagrodzona na Design Festival

0
Mławianka Maja Góralczyk nagrodzona w 18. edycji Łódź Design Festival, który odbywa się w dniach 21–26 maja 2024. Projektantka otrzymała nagrodę Interprint Award oraz...
pociąg na peronie

Zmiana organizacji ruchu pociągów

0
Dojeżdżający do Warszawy powinni wiedzieć o zmianach organizacji ruchu pociągów w dniach od 3 do 8 czerwca 2024 r. w obrębie stacji Warszawa Zachodnia....

Mazowsze zaprasza do lasu i parku [SPONSOROWANE]

0
Na naszym niezwykle różnorodnym Mazowszu jest wiele atrakcji, z których można skorzystać w okresie wiosenno-letnim. Rowerzystów, pieszych, miłośników wędrówek i amatorów aktywnego wypoczynku zachwycą...
 • Dom na dużej 28-arowej działce, blisko centrum
  Dom na dużej 28-arowej działce, blisko centrum
  Cena: 750 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Przestronny trzykondygnacyjny dom w Mławie
  Przestronny trzykondygnacyjny dom w Mławie
  Cena: 650 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:
 • Działka inwestycyjna k. Mławy, pow. 2,22 ha
  Działka inwestycyjna k. Mławy, pow. 2,22 ha
  Cena: 450 000 zł  / Miejscowość: Turza Mała  / Kategoria:

Kredyt we frankach — jak odzyskać pieniądze? [SPONSOROWANE]

0
Dziś frankowicze mierzą się z trudnym wyzwaniem związanym z koniecznością uiszczania znacznie wyższych rat kredytu niż na początku spłaty. Wzrost kursu franka szwajcarskiego sprawił,...

Ciężarówka zderzyła się z motocyklem

0
39-letni motocyklista, z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Mławie, po tym jak ciężarówka zderzyła się z motocyklem na drodze Podkrajewo — Wiśniewo....

W ten sposób stracił z konta prawie 28 tysięcy złotych

1
Rzekomy konsultant poinformował telefonicznie o zagrożeniu środków na koncie i w celu uniknięcia kradzieży właściciel powinien wdrożyć procedurę zabezpieczenia środków. Oczywiście „konsultant” zaoferował pomoc....
- REKLAMA -
- REKLAMA -

Triumf Krzykowskiego w Grand Prix. Pogorzelski wicemistrzem

0
Dobiegła końca tegoroczna edycja Grand Prix w tenisie stołowym o puchar dyrektora Mławskiej Hali Sportowej. Główne trofeum zgarnął po raz pierwszy w historii imprezy...

Stracił auto kupione tego samego dnia

0
Kilka razy w ciągu tygodnia, mławscy policjanci zatrzymują kolejnych nietrzeźwych kierujących lub kierowców, lekceważących sądowe zakazy. Za przestępstwa te grożą wysokie grzywny, utrata pojazdu...

Drugi walkower dla rezerw. Degradacja Żaka

0
Po raz drugi w sezonie reprezentantom drugiej ekipy Mławianki nie dane było wybiec na boisko. Na wyprawę do Mławy nie zdecydowali się futboliści z...

Dzień Dziecka w Mławie

1
Mławski park w centrum miasta zamieni się w centrum rozrywki z okazji Dnia Dziecka już w najbliższą niedzielę 2 czerwca 2024 r. Na dzieci...
- REKLAMA -
8
0
Przejdź do komentarzyx