KPP Mława: 18-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

13
1313
Fot. KPP Mława

Mławscy policjanci z referatu do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją zatrzymali młodego mężczyznę, u którego znaleźli narkotyki. Zabezpieczone środki to w przeliczeniu ponad 46 porcji dilerskich o czarnorynkowej wartości kilku tysięcy złotych.

- REKLAMA -

Policjanci ustalili, że młody mężczyzna posiada środki odurzające w postaci marihuany. Przeszukali miejsca zamieszkania mężczyzny, ujawnili trzy plastikowe pojemniki z zawartością suszu roślinnego. Znalezione narkotyki to w przeliczeniu ponad 46 porcji dilerskich o czarnorynkowej wartości kilku tysięcy złotych. 18-letni mieszkaniec pow. mławskiego został zatrzymany. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat więzienia.

- REKLAMA -

13 KOMENTARZE

 1. Ja nie muszę patrzeć na statystyki bo tam mieszkam przez 6miesiecy w roku chłopcze po 1. A po drugie wzrosła przestępczość bo przyjmują do siebie wszystkich emigrantów którzy nie pracują tylko krsdno itp. A co do twojej opinii widać że pojęcia nie masz jak działa silne państwo.

  • Czyli silne państwo handluje narkotykami i bogaci się na podatkach z ich sprzedaży. No ok… Nietuzinkowa i nieszablonowa definicja silnego państwa. Z chęcią bym jeszcze popytał o definicje innych terminów, ale szkoda mi czasu na ciebie. Ja bym chyba poszedł dalej i zalegalizował jeszcze dopalacze… Wiele problemów by się wtedy rozwiązało, a najsłabsze ogniwa by po prostu wyginęły…

 2. A co ma prostytucja do marihuany weź ty wyjdź z domu jedz do Holandii i zobacz jak ludzie żyją cieszą się życiem i nikt glupotami typu thc nie zawraca sobie głowy. Wręcz maja tyle kasy z podatków że stać ich rząd na to żeby np. 24h świeciły się wszystkie lampy na autostradach a w pl na lampy ludzie czekają po 10lat. Bo państwo wie że to jestniejsze zło jak jest dostępne legalnie a nie pseudo gangster zarabia kasę a pseudo policjant za 2tys zł musi za.nim latać po parku widzisz różnice?

  • Masz jakieś dziwne myślenie, możliwe że zaburzone przez zażywanie wyżej wymienionych specyfików. Uważasz, że dobrobyt Holandii oparty jest na podatkach uzyskanych ze sprzedaży marihuany? Jak co ma prostytucja do marihuany? Ona też tam jest legalna a twoje ziomeczki powołują się ciągle na ten kraj. Czyli co mamy wprowadzać wszystko co jest w Holandii? Prostytucję też? Powiem ci tak chłopcze. Takie kraje jak Szwecja, Norwegia, Szwajcaria, Luksemburg czy kraje arabskie są bardziej bogate niż Holannia a narkotyki tam nie są zalegalizowane (w krajach arabskich nawet alkohol jest zakazany). Czyli da się osiągnąć dobrobyt nie zarabiając na ćpunach. Kolejna sprawa to to, że często zaczyna się od marihuany a kończy się na czymś o wiele gorszym. Nie mów mi, że to nieprawda, bo tylko się ośmieszysz i potwierdzi się to, że masz znikomą wiedzę w temacie. A na koniec sobie poczytaj o statystykach policyjnych w Holandii i zobacz jak wzrosła tam przestępczość w ostatnich 20 latach. Proste, że ma to duży związek z legalizacją narkotyków czy prostytucji. Nie wiem co za ludzie się tu wypowiadają, ale chyba nie sadzicie, że normalne państwo będzie się dorabiało i rozwijało na korzyściach związanych ze sprzedaza narkotyków??

 3. Co ty Miro piszesz? Czyli jak w Holandii jest legalna i sprzedają w sklepach to co cała Holandia to ćpuny? Widać że jestes mało miasteczkowy czlowieczek z ciebie. kto chce niech pali kto Chce powtarzam ty pewnie wolisz nawalic się gorzka rzoladkowo?i awantury kręcisz pewnie pod sklepem haha

  • 1
   5

   Panie wielkomiasteczkowy. Prostytucja tez w Holandii jest legalna. I czy oznacza to, ze jest dobrym zjawiskiem? Jezeli chcielibyscie wiedziec to pisze to na podstawie wlasnie obserwacji moich bylych kolegow. Pala oni to cos dopiero kilka lat a i tak wiekszosc z nich ma problem chociazby ze sklejeniem kilku zdan złozonych. Do tego dochodzi zjawisko jąkania sie. Chcecie czy nie marihuana tez robi dziury w mozgu.

    • Może i tak, nie będę dyskutował ze znawcą w tej dziedzinie, dla którego jedynym zajęciem jest zarzucenie w weekend kilku piguł na baletach lub codzienne jaranie zielska z ćpunami i opowiadanie wynaturzonych historii. A ten top topów to pewnie sam tworzyłeś. Jeżeli uważasz, że marihuana to specyfik ostatnich niespełna 10 lat to chyba ta dyskusja nie ma sensu. Domyślam się, że musisz mieć maksymalnie 17 lat w porywach do 19. Ale tak ku twojej znikomej wiedzy w temacie to marihuana nie była żadną nowością nawet 20 lat temu.

   • 2
    8

    A jak będzie usiłowanie zabójstwa to też to przeliczysz na złotówki? Będzie jedno szycie rany 200 zł, 2h operacja 2 tys. Razem 2200 zł. 2200 za 25 lat za kratkami? Substancje na liście środków zakazanych to narkotyki i nie ma co dyskutować. Nie można ich posiadać, a tym bardziej handlować nimi. Wiesz człowieku jakie spustoszenie sieją narkotyki? Nawet ta twoja „małihułana”. Nie widzisz skutków jej używania to poobserwuj kolegów… I nie wyskakuj mi tu z medyczną marihuaną, bo parsknę śmiechem. Jeden jedyny argument ćpunów to: „aaa medycna marihuana??”.

    • 5
     1

     Ale można być pod wpływem marihuany w polsce.
     Jak byłem w Amsterdamie, gdzie marihuana jest ogólno dostępna nie widziałem skutków jej używania bo po marihuanie każdy zachowuje się normalnie, ma lepsze samopoczucie, nikomu tym nie szkodzi. Papierosy i alkohol są gorszym zagrożeniem, a są dostępne. Wyjdź z piwnicy bo też chyba nie widziałeś ich skutków, twoja wiedza jest zaczerpnięta jedynie ze spotów przeciw narkotykowym, tak jak zwykłego Janusza.

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię