To będzie wyjątkowy koncert. Bezpłatne wejściówki już dostępne

0
606
Źródło: Organizator

Kuba Stankiewicz – wybitny polski jazzman, kompozytor i pianista – wystąpi w Mławie w sobotę 10 listopada w koncercie „Pieśni Jana Kochanowskiego”. Fundacja For ART, burmistrz Miasta Mława, a także dyrektorzy Miejskiego Domu Kultury i Państwowej Szkoły Muzycznej zapraszają mieszkańców na to wyjątkowe wydarzenie. Sala Koncertowa PSM (ul. Sienkiewicza 24), sobota 10 listopada, godzina 18.

- REKLAMA -

Kuba Stankiewicz skomponował muzykę do pieśni Jana Kochanowskiego zawartych w księgach pierwszych i wtórych. Mława jest jednym z dwóch miast, gdzie jazzman wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami zagra dla publiczności w ramach projektu dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu „Kultura Dostępna. Narodowe Centrum Kultury 2018”.

Poza Kubą Stankiewiczem (fortepian) na scenie wystąpią Jacek Kotlarski – wokal, Maciej Sikała – saksofony, Wojciech Pulcyn – kontrabas oraz Sebastian Frankiewicz – perkusja.

Organizatorami koncertu są Fundacja For ART oraz burmistrz Miasta Mława, współorganizatorami – Miejski Dom Kultury w Mławie i Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Mławie. Koncert jest wpisany w kalendarz imprez organizowanych z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Bezpłatne miejscówki będą dostępne w MDK i PSM od 5 listopada. Serdecznie zapraszamy!

- REKLAMA -

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię