Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Spraw bliskim radość
zanim będzie za późno!
Kup prezent
Zamknij

Koronawirus. Praca w LG i innych zakładach

Iwona Łazowa 08:27, 17.03.2020 Aktualizacja: 08:09, 19.10.2025
Skomentuj
W związku z zagrożeniem koronawirusem docierają do nas różne sygnały. Także m.in. informacja o rzekomym zatrudnieniu - w LG Electronics w Mławie, oraz w innych firmach kooperujących - osób sprowadzonych ostatnio z Azji. Mławianie obawiają się zagrożenia epidemiologicznego w związku z przybyciem tych osób.Od mieszkańców jednej z ulic w Mławie otrzymaliśmy informację, że w sąsiedztwie pojawili się nowi lokatorzy, podobno niedawno sprowadzeni z Azji.

  • Z autokaru wysiadło kilkadziesiąt osób w maskach, prawdopodobnie pochodzenia azjatyckiego. Podejrzewamy, że mogli Musieli niedawno przybyć do Mławy. Wcześniej nie mieszkali na naszej ulicy. Obawiamy się zagrożenia epidemiologicznego w tym tak trudnym okresie. Na naszej ulicy mieszkają osoby starsze i rodziny z małymi dziećmi. Nie czujemy się bezpiecznie. Dlaczego firmy sprowadzają w tym czasie pracowników w zewnątrz - denerwuje się mławianka.
Podobne sygnały napływają od internautów.

  • Portal powinien poprosić o skomentowanie przedstawicieli LG, dlaczego zatrudniają nowych ludzi, którzy dopiero co przyjechali ze wschodu i są bez żadnych badań. Dlaczego Koreańczycy sprowadzają tak duże ryzyko na mieszkańców Mławy? - pyta jedna z czytelniczek.
LG odpowiadaZwróciliśmy się w tej sprawie do LG oraz do jednego z zakładów współpracujących z tą firmą - który nam wskazano, jako prawdopodobne miejsce zatrudnienia nowych pracowników.Uzyskaliśmy odpowiedź tylko od LG Electronics. Przedstawiciel zakładu podkreśla, że reprezentuje jedynie swoją firmę. Za inne nie odpowiada.

  • Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż reprezentuję wyłącznie Spółkę LG Electronics Mława Sp. z o.o. i nie jestem umocowany prawem do wypowiedzi w imieniu firm kooperujących z LG Electronics Mława Sp. z o.o. W nawiązaniu do skierowanych pytań dotyczących zagrożeń wynikających z rozprzestrzenianiem się wirusa SARC-COV-2, informuję, iż w marcu br. (do dnia sporządzenia niniejszej odpowiedzi), LG Electronics Mława Sp. z o.o. nie była odwiedzana przez osoby podróżujące z Azji. W sytuacji natomiast gdyby wystąpiła potrzeba przyjazdu takich osób, zastosowane zostaną środki bezpieczeństwa, standardowo funkcjonujące na lotniskach (kontrola temperatury) oraz zalecenie przez SANEPID (ewidencja takich osób kartą lokalizacyjną). Dodatkowo wszystkie osoby przemieszczające się na teren zakładu poddawane są pomiarowi temperatury ciała w celu oceny możliwości wejścia. Ponadto chciałbym zaznaczyć, iż Spółka w oparciu również o zalecenia kwatery głównej LG Electronics, wprowadziła ograniczenia do niezbędnego minimum w zakresie podróży służbowych - informuje portal Nasza Mława Krystian Karcz, LGEMA Administration Department.
Niestety - pomimo oczekiwania - nie uzyskaliśmy odpowiedzi od koreańskiego zakładu w Mławie, który nam wskazano jako prawdopodobne miejsce zatrudnienia nowych pracowników z zewnątrz. Opublikujemy stanowisko firmy, jeśli otrzymamy odpowiedź.Zdaniem sanepiduCo na to mławski sanepid, który jest koordynatorem w sytuacji epidemiologicznej? Zapytaliśmy szefową instytucji m.in. o to, czy mają możliwości sprawdzenia - pod kątem zdrowia - osób ostatnio (przez ostatnie 2 tygodnie) zatrudnionych w zakładzie LG i koreańskich firmach kooperujących. Chcieliśmy też znać ustalenia sanepidu w sprawie zakładów.

  • PSSE w Mławie nie ma możliwości sprawdzenia pod kątem zdrowia osób zatrudnionych w zakładzie. PSSE w Mławie prowadzi jedynie nadzór nad badaniami do spraw epidemiologicznych. PSSE w Mławie jest koordynatorem w sytuacji epidemiologicznej. Wszelkie rekomendacje zostały wysłane do zakładów koreańskich, decyzje o dalszych zasadach działania zakładu decyduje prezes zakładu. Po wielu kontaktach z w/w zakładem reżim sanitarny jest przestrzegany - informuje Ewa Sztuba z PPIIS w Mławie.
Pozostaje mieć nadzieję, że podjęte w Mławie działania wystarczą w dobie koronawirusa.W międzyczasie pojawiają się nowe pytania. Fabryka Fiata, fabryka Opla wstrzymują produkcję. A co z LG? Postaramy się dowiedzieć. Tymczasem zachęcamy do dyskusji. Czy wstrzymanie produkcji w LG to dobry pomysł?  
(Iwona Łazowa)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Bogdan sz.Bogdan sz.

0 0

To super działają wszyscy. Cała Mława trąbi że przywożą ludzi że badania temp. To pic na wodę a jak jtor ma gorączkę to się go wypuszcza po cichu i wy chcecie być w Europie co za ciemnogród.

08:45, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KrzychuKrzychu

0 0

Nawet raz nie miałem zbadanej temperatury A pracuje w budynku LG..
Poza tym jaki sens jest badanie temperatury po wejściu z dworu i jednym termometrem kilku osobom w ciągu minuty? Przecież logiczne jest to ,że termometr nie wskaże prawidłowej temperatury.

Przyjechalo dużo osób z Malezji do pracy w Heesungu. Dlaczego HS nie odpowiedział na pytania portalu, czyżby mieli coś na sumieniu?

08:58, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

WmlWml

0 0

To, że nie miałeś zmierzonej temperatury to wina Twojego przełożonego. Zasada jest jedna: Wszyscy pracownicy mają mieć zmierzoną temperaturę. Podejdź do niego i tyle. Chyba, że schowałeś się do kibla bonie chciałeś mieć zmierzonej.

09:38, 17.03.2020

SuchySuchy

0 0

"Po wielu kontaktach z w/w zakładem reżim sanitarny jest przestrzegany – informuje Ewa Sztuba z PPIIS w Mławie" Zapewne Sanepid zadzwonił to im odpowiedzieli że wszystko w porządku. Brawo dla sanepidu. Jakby sklep czy restaurację otwierali to pojechał by sanepid po prezenciki.

09:01, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

do Suchydo Suchy

0 0

A może pobłażliwość zależy od wymiaru "prezenciku"?

09:39, 17.03.2020

WirusWirus

0 0

Tak coś w tym jest.Pełno nowych twarzy w maskach na ulicach żeby nie czepiać się do koloru skóry.Rzadamy od burmistrza starosty szybkich racjonalnych kroków nie chcemy epidemii w Mławie nie obchodzą nas w tej chwili telewizory.

09:04, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

do wirusado wirusa

0 0

Na Republiki Pińczowskiej dopiero co azjaci przyjechali.Strach dziecko z domu wypuścić. Co na to Pani Sztuba?

09:57, 17.03.2020

MlawiankaMlawianka

0 0

Ludzie Polacy którzy mają rodziny powinni iść na zwolnienia A Koreańczycy niech narazie pracują.Z tym należy coś zrobić.

09:07, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

KrasKras

0 0

Do zwolnienia lekarskiego trzeba mieć podstawę.

10:14, 17.03.2020

Pracownik LGPracownik LG

0 0

Dziś 17.03 wrócił Koreańczyk w masce ,który 13.03 wrócił z Egiptu i gdzie kwarantanna?????????
czemu LG nie podejmuje najprostszych środków zapobiegawczych . nie dość że wrócił do pracy to jeszcze cały czas przemieszcza się na Hali miedzy ludźmi

09:24, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MichałMichał

0 0

Widzę wszyscy oburzeniu że zakłady pracy cały czas na pełnych obrotach. Otóż w tych zakładach zarabia dużo ludzi, zamykając te wszystkie zakłady gospodarka by tego niewytrzymała a konsekwencje były by takie że wirus to jest pikuś.

09:25, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

InkaInka

0 0

Aby kasa, kasa..... Zastanawia mnie też co miało wpływ na wzrost cen wyrobów z kurczaka w mławskich sklepach, no przecież Mława kurczakami stoi. Czy z powodu koronawirusa kurczakom nie rosną skrzydełka, że są po 9 zł, a filety po 26. Wszystkim co żerują na obecnej sytuacji chciałam przekazać " gest posłanki Lichockiej"

09:31, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkankaMieszkanka

0 0

Moim zdaniem powinno być wstrzymane, bo przecież to nie jest żywność czy środki, które są niezbędne do życia. Pozamykane dla interesantów urzędy wszystkie, sklepy z odzieżą itp, przecież tam jest mniej ludzi, a taka wielka fabryka działa z tak różna narodowością. Pieniądze wiadomo są najważniejsze dla prezesów i tych, którzy mają z tego %,ale dostaliśmy pomoc z UE przecież. Pan Burmistrz powinien chronić swoich mieszkańców i zająć się tym.

09:37, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KrasKras

0 0

Osobiście uważam że zakłady produkcji powyżej 20 osób powinny być zamknięte przynajmniej na tydzień czy na dwa. Wiadomo strata będzie, ale co zrobi zarząd firmy LG jak wykryją u siebie osobę zarażoną. Kwarantanna dla wszystkich pracowników czyli koło 2 tysiecy ludzi plus rodziny. I zakład nie będzie zamknięty na 2 tygodnie ale z miesiąca. Tym bardziej że teraz w zakładzie jest spadek produkcji jak co roku. Chyba że za mioto to pod dywan.

09:38, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

MieszkankaaMieszkankaa

0 0

No chyba, że zataja... Bo akurat za bardzo nie wierzę im

09:50, 17.03.2020

MieszkankaaMieszkankaa

0 0

Wiadomo, że chodzi tylko o kasę, a nie o zdrowie mieszkańców i okolic. Z tego, że działa LG wiadomo [WYMODEROWANO] Urzędy zamykają, a przecież w nim się mniej przewinie dziennie ludzi niż w takim LG z różnych krańców świata. Dlaczego Pan Burmistrz nie chroni mieszkańców? Dlaczego sanepid nic nie robi? [WYMODEROWANO]. Powiem tak wszyscy dobrze wiemy jak jest w LG i wiemy, że nie są tam przestrzegane nawet podstawowe zasady bhp, a co tu mówić w tym czasie jak szaleje wirus? Teraz możemy poznać jakich mamy reprezentantów miasta, [WYMODEROWANO]. Oczywiście pieniądze są ważne, ale życie i zdrowie mamy jedno. A co do mierzenia temperatury to nie tak prawidłowo się ją mierzy, a jak wskazuję wyższa to i tak jest to zatajone. Bądźmy rozsądni.

09:49, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mławianin 1Mławianin 1

0 0

Z waszego myślenia wynika, że powinny być zamknięte wszystkie zakłady pracy w naszym kraju . Przecież wirus może być wszędzie. Powinny też być zamknięte wszystkie sklepy spożywcze i drogerie bo Pani na kasie może być już zakażona. Ludzie, uderzcie się mocną w głowę. .....
I nie siejecie paniki od dłuższego czasu nikt do LG nie przyjechał z zewnątrz. A maseczki bardzo często noszą Azjaci nawet gdy nie ma mowy o pandemii. Napisze taki pa....ant jeden paniczny tekst a wszyscy to potem "kopiują". Ręce myć po każdym wyjściu z kibla i nie kichać sobie w łapy. To już połowa sukcesu drodzy rodacy.

09:53, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

do Mławianin1do Mławianin1

0 0

W ubiegłym tygodniu przyjechali do HS z Indonezji. Pełno ich na Republiki Pińczowskiej. Na drugi dzień już pracowali. Bez żadnych badań.

10:18, 17.03.2020

MichałMichał

0 0

Ty chyba jesteś krótko myśląca osobą albo kolejną tutaj, której płacą za poprawę wizerunku LG.
Ten zakład jest o tyle specyficzny bo zatrudnia olbrzymią jak na wasze tereny ilość ludzi w dodatku z różnych miejsc. Co to za porównanie do potencjalnie zakażonej kasjerki z którą masz kontakt wynoszący średnio minutę, skoro w zakładzie spędzasz 8-10 godzin gdzie setki różnych ludzi dotyka klamek, czy kranów w łazienkach i bardzo łatwo o przekazywanie wirusa dalej.
Kolejna rzecz to autobusy. Pół godziny do odjazdu w gdzie kilkadziesiąt osób oddycha w prawie zamkniętym obiegu. Albo te termometry co zaniżają temperaturę, bo jakim cudem większość ludzi ma 35° a czasami nawet 34°
Już nie od dawna wiadomo, że LG rządzą złotówy.
Ogłoszą przestój dopiero jak będzie problem to jest pewne...

10:56, 17.03.2020

BubuBubu

0 0

W LG tylko kasa się liczy czynnik ludzki już nie bo mają robić robić robić bo plan. Ciekaw jestem jak będą robić jak w kwarantannę ich wsadza. Jest zakaz zgromadzeń powyżej 50 osob. Przecież tam przy jednej linii jest więcej ludzi.

09:58, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Ten kto się znaTen kto się zna

0 0

Lepiej to zamknąć na 2,3 tygodnie wtedy ma być podobno kulminacja przypadkow przeczekać to. Bo jak się pojawi 1 przypadek to nie będzie to miesiąc zamknięcia tylko z pół roku... Telewizor nie jest produktem pierwszeej potrzeby.. Najwyższe standardy bezpieczenstwa ktoś się wypowiedział? To chyba jakieś jaja. Termometr wskazuję te samą temperaturę u wszystkich czyli wszyscy zdrowi,czasem jest tak że wgl nie można zmierzyć temperatury wcale bo urządzenie szwankuje. Czy naprawdę te urządzenia są wiarygodne? Nie sądzę. papieru do wycierania rąk brak co w drugiej toalecie, mydła brak, o płynie do dezynfekcji już nie wspomnę.

10:32, 17.03.2020

LoluśLoluś

0 0

A w niektórych kibelkach nawet mydła nie ma. Pozdrowienia z hali 0.

10:02, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

0 0

Zamknąć LG i inne zakłady! Telewizory nie są ważne ❕ Później da się wszystko odrobić życia i zdrowia się nie odrobi..

10:26, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gość123Gość123

0 0

Na halę MA0 przyjeżdzają kierowcy z różnych miast, którzy korzystają z toalety oraz stołówki. Nikt sobie z tego nic nie robi...

10:45, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KoloKolo

0 0

Bzdury !!!!!!

10:57, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

You2You2

0 0

Nic nie mam do obcokrajowców ale chyba powinni być przebadani albo poddani kwarantannie. Polaków poddaje się kwarantannie tuż po przekroczeniu granicy a ich NIE

11:03, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KarolaKarola

0 0

My mamy ale też nie codziennie i nie na wejściu. Jak się przypomni to zmierzą, zapiszą. Odbywa się to w różnym czasie od przybycia do pracy. Na pewno nie jest to warunkiem wiążącym z wejściem i możliwością uczestniczenia w pracy.

11:06, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

JolkaJolka

0 0

Cała gospodarka miasta opiera się na tej firmie. No ale najlepiej zamknąć. Może wszyscy nie pracujmy. Będziemy sobie polować w lesie na zwierzynę, poic sie z okolicznych stawow i srac do dziury w ziemii.

11:15, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz

HahaHaha

0 0

Nikt nie mówi o zamknięciu zakładu na pół roku :D

12:16, 17.03.2020

MlawiakMlawiak

0 0

Jolka jak zachorujeszcto co, zarobisz na przysłowiowy chleb? A zdrowie? [WYMODEROWANO]

18:02, 17.03.2020

KoloKolo

0 0

Oooo jjjjeeejjjjj. Koronawirus masakra zamknąć wszystko na miesiąc i to już dzwonie do Jarka.K

19:58, 17.03.2020

GregGreg

0 0

W związku z epidemią koronawirusa Volkswagen zamierza wstrzymać produkcję w większości zakładów. Jak podaje Informacyjna Agencja Radiowa, prezes koncernu zapowiedział tymczasowe zamknięcie większości fabryk spółki w Europie od najbliższej soboty na dwa lub 3 tygodnie.

11:30, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

PRACOWNIKPRACOWNIK

0 0

Najwięcej pracowników przyjeżdża do Koreańskich firm z Ukrainy. Wczoraj na Ukrainie pojawiły się oficjalnie 3 przypadki koronawirusa. Mają pozwolenie na pracę, więc na granicy ich wpuszczają. A zatrudniani nie są bezpośrednio przez firmy koreańskie, tylko firmy pośredniczące... Nikt tego dokładnie nie bada. Kierownicy koreańscy chowają się w swoich biurach, chodzą w maskach, a na hali robota wre. W końcu i u nas się to pojawi, tak samo jak odra w zeszły roku. Dla nich liczy się tylko wynik przed centralą w Korei. Reżim.(WYMODEROWANO)

11:52, 17.03.2020

NormalNormal

0 0

A co wy tak się przyjeba.......ście do tego LG? A Wipasz ? A Cedrob? A HIT w Ciechanowie? Wiecie ilu tam Azjatów? A może właśnie przyjechali w tamtym tygodniu? Tam już nie ma szans się roznieść wirus? Widzę, że solą w oku wam to LG. Tylko jak go zabraknie to będziecie płakać do burmistrza, że to jego wina.... Pacan......k.i . Zadbać o higienę. Połowa z tych co tu pisze to myje ręce raz dziennie a teraz nagle LG ..... Leniom pracować się nie chce. To jest główny powód a nie troska o zdrowie.

11:33, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:5
Odpowiedz

do Normaldo Normal

0 0

W Cedrobie nie pracują żądni Azjaci. Po za tym produkują żywność a nie telewizory. czy elektronikę. Telewizora nie zjesz jak będziesz głodny.

11:42, 17.03.2020

srssrs

0 0

słabe to .

11:48, 17.03.2020

ZibiZibi

0 0

Normal aż trudno czytać Twoje wypociny. Co innego Wipasz i Cedrob a co innego produkcja elektroniki. Zakład taki jak LG powinien dzisiaj zając się produkcją respiratorów a nie telewizorów. Rozumiem że masz lodówkę wypełnioną po brzegi elektroniką. Zapewne przetrwasz.

12:11, 17.03.2020

MlawiankaMlawianka

0 0

Czuję w wypowiedzi NORMAL iż spadają zarobki może mu....praca jest najważniejsza ! A pandemia zobowozuje ludzi do tego iż jeśli mogą niech ZOSTANĄ W DOMACH raczej nie chcelibysby STANU WYJĄTKOWEGO!Więc po co ta agresja zamiast tego nich rozsądek weźmie górę!

12:30, 17.03.2020

0 0

A ten normal to chyba [WYMODEROWANO]. bo tak broni tych [WYMODEROWANO].

22:49, 17.03.2020

srssrs

0 0

witaj. a jak to byś widział ? od strony technicznej załatwić ? może nie ma takiego prawa na tą chwilę , albo brak egzekucji . dlatego zamykane są miasta żeby nie było takich sytuacji .

11:38, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZamartwionaZamartwiona

0 0

Według mnie na jakiś czas powinni zamknąć zakłady gdzie nie produkuje się żywności takie jak LG i podobne. Telewizory się teraz i tak nie sprzedają. A co będzie jak znajdą chociaż jeden przypadek z podejrzeniem? Kwarantanna całego zakładu??? Wtedy to będzie afera i panika. Ludzie sami pójdą na chorobowe.

12:45, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

NormalNormal

0 0

Droga Mławianko, nic mi nie spada. Jeśli nie zrozumiałaś przekazu to nie zazdroszczę. Trzeba czasami użyć trochę wyobraźni. Ale to już wyższa szkoła jazdy. No cóż, to może inaczej: Widziałem dziś człowieka w biurze, który kichnął sobie w dłoń po czym powiedział, że idzie szybko do łazienki umyć ręcę bo sobe nakichał. Poszedł, ale najpierw wychodząc dotknął klamki w biurze (no comments). Oczywiście wócił z czystymi rączkami. Takich ludzi jest więcej i dlatego można równie dobrze załatwić się wchodząc do drogerii bo właśnie taki jełop zrobił to samo. Przykład Wipaszu czy Cedrobu to tylko......przykład.... Ale dla Ciebie i innych podałem wyżej przykład prostszy. Wniosek jest jeden, higiena to podstawa. Bez tego możesz się zarazić nawet u siebie w kiblu (pardon).
W Polsce pracują praktycznie wszystkie zakłady produkcyjne, również w rejonach, w których koronawirus już występuje. Dopiero teraz fabryka Fiata w Tychach się zamknie na jakiś czas. A wiesz dlaczego???? No, próbuj....No właśnie , bo tam jest wielu Włochów, którzy byli świeżo po powrocie do Polski.

13:21, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

0 0

Zamknąć LG i już nigdy nie otwierać!!

13:57, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

PracownikPracownik

0 0

Każdy z nas się boi o swoje rodziny i dzieci a szczególnie o tych co mają słaba odporność i nie ma znaczenia czy to jest LG Wipasz Polonus Curtis czy Cerdrob na to chwile wszystkie zakłady powinny być zamknięte bo za chwilę może się okazać że nie będzie komu pracować a nie oszukujmy się że te zakłady pracy to jedna wielka zbieranina ludzi

14:08, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AnnaAnna

0 0

Ludzie,[WYMODEROWANO] Musicie zwrócić się bezpośrednio do władz miasta

14:16, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

GogolGogol

0 0

A co z ludźmi którzy pracują na budowie u prywatnych przedsiębiorców?Co mają zrobić,tez siedzieć w domu?Wszyscy Wszystkiego nie zamkną,i nie będą siedzieć w domu,bo niedługo by ludzie nie mieli za co żyć,i z glodu umierali.A jak wirus potrwa do czerwca,albo lipca i co wtedy?Dzieci do szkoły też chodzić muszą,nic nie trwa wiecznie ,wirus też.Niektorzy już tak panikuja,ze szkoda mówić,ludzie przez tego durnego wirusa są bardzo egoistyczni,niezyczliwi.

14:34, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AnonimAnonim

0 0

Omg...masakra...ludziska przestrzegajcie zasad i będzie dobrze, a jak nie będzie pracy to nie będzie za co żyć...ja nie rozumiem tych obelg...jak LG zamkną to miasto Mława zmieni się w bidę i nędzę i dopiero sie pukniecie w czoło... Z tego zakładu miasto przede wszystkim żyje...zamknąć mogą od dziś mawet ale jak będziecie płakać że na chleb nie ma....to już po kaczaku...niby pieniądze się nie liczą...wszyscy wołacie..a bez nich ...płacz i zgrzytanie zębów

14:39, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

srssrs

0 0

żyjemy by pracować . czy pracujemy by żyć ?

15:25, 17.03.2020

AluskaAluska

0 0

Teraz największe skupiska ludzi to supermarkety i mnóstwo tam wirosow.A ludzi codziennie w nich pełno,i nie pomyślą,ze kasjerki też mają rodziny i są narażone na zarażenie.Ale ciemnogród codziennie biega po marketach i zapasy robi,a pozniej na śmietnik.Ja omijam szerokim łukiem markety,zakupy robię w małych sklepach,gdzie ludzi jak na lekarstwo i wszystko jest dostępne.

14:46, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

0 0

Czy ktoś się w końcu zajmie zakładem pracy LG. Pracownicy mający gorączkę odsyłani są do domu, nie jest to nigdzie zgłoszone wszystko robione jest po cichu. Jedna osoba została zabrana przez służby medyczne do szpitala. Ludzie stają w bliskich odległościach. Podczas przerwy na stołowkach znajduję się setki ludzi... Czy w Ty momencie najważniejsza jest produkcja telewizorów... Zdrowiem ludzi nikt się nie przejmuje. Też mamy rodziny, dzieci nikt nie chce zarażać... Czekacie aż wszyscy pracownicy się wykonczą i nie będzie komu pracować... To w tedy zarząd będzie miał ułatwione zadanie...

15:20, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

TolaTola

0 0

Dużo ludzi się zastanawia czy ten wirus jest naprawdę taki groźny,czy jest dużo nakręcane żeby panika była,bo prawda zawsze jest pomiędzy.Grypa też groźna i co roku chorują i umierają,podobno jest bardziej zaraźliwa udowodnili naukowcy.

15:30, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

srssrs

0 0

Słabe to.

16:04, 17.03.2020

MarMar

0 0

Tak czytam te posty i się niczemu nie dziwię wszędzie jest tak.pracuje w Ciechanowie jednym z zakładów i jest to samo.dopiero mydła się pojawiły i zaczynają badać temperaturę a najlepsze jest to że przyjechało dwóch Ukraińców w piątek i prauja normalnie od poniedziałku gdzie jest jakaś kwarantanna itd a przełożeni udają że nic nie widzą

15:43, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MławiakMławiak

0 0

Witam wszystkich, Praca i pieniądze ważne! Ale życie człowieka i zdrowie ważniejsze! Co nam z pracy jak Ciebie nie będzie. Co Ci z kasy jak Ciebie nie bedzie. JAK poradzi sobie rodzina gdy się zawiniesz. Zarazki są wszędzie, tam gdzie są ludzie i się szerzą. Pani w sklepie polize odruchowo palce bo nie może rozdzielić torebki i.. sytuacji jest co sekunde. A wiec żeby żyć, przeżyć musimy zacisnąć dupy i się odizolowac i zamknąć się w domach. A za pewien czas wyjść i nadrobić ten czas i zarobić nie zarobione pieniądze. SYTUACJA JEST BARDZIEJ POWAZNA NIZ W TELEWIZJI!!! PIERWSZY RAZ TAKA W MOIM ZYCIU I W WASZYM TEZ !!!

15:52, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

srssrs

0 0

Ale większość Januszy i Sebixów nie kuma czaczy. Najbardziej tutaj chyba lamenty toczą co najlepiej zarabiają bo jak to się mówi pracownik szeregowy zrozumie z pokorą sytuację .

16:02, 17.03.2020

ObywatelObywatel

0 0

Nie stety ale co do tych termometrow to jest taka prawda ile osób by nie wchodziło wszyscy maja 35 więc o czym mówić wszyscy wchodzą czy mają katar czy nie i nie mówcie ze wystarczy przestrzegać higieny co z tego że 15 przestrzega gdy jeden ma to gdzieś i co potem płacz potem może być za późno i nie pomoże nawet wasza higiena

16:04, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

RomanRoman

0 0

W tym przypadku ten zakład liczy się tylko z samym sobą. Nigdy nie patrzyli na ludzi, mają ich za nic, za przedmiot który zawsze można wymienić na następny. Tu nie chodzi o zdrowie ludzi tu chodzi o sztuki schodzące z linii. Taka jest prawda....

16:17, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

LGLG

0 0

Dokladnie tak jest

17:06, 17.03.2020

Jot 20Jot 20

0 0

Przestań głupoty pisać żeby nie LG zbieral byś śmieci całe rodziny są zatrudnione

17:36, 17.03.2020

0 0

Ludzie czy zdajecie sobie sprawę z sytuacji w jakiej obecnie się znajdujemy? Szczególnie zwracam się do osób którzy podchodzą niechętnie do zamknięcia LG. Ważniejsze od zarabiania pieniędzy jest rodzina, jej bezpieczeństwo. Ktoś może w tym miejscu zarzucić mi że w tworzeniu bezpieczeństwa potrzebne są pieniądze. A ja się pytam, jak je zarobisz gdy nie będziesz miał zdrowia. Jesteś taki pewien że należysz do tych bardziej odpornych. Powodzenia.

18:19, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

WW

0 0

Ludzie czy zdajecie sobie sprawę z sytuacji w jakiej obecnie się znajdujemy? Szczególnie zwracam się do osób którzy podchodzą niechętnie do zamknięcia LG. Ważniejsze od zarabiania pieniędzy jest rodzina, jej bezpieczeństwo. Ktoś może w tym miejscu zarzucić mi, że w tworzeniu bezpieczeństwa potrzebne są pieniądze. Zarobisz je gdy nie będziesz miał zdrowia? Jesteś taki pewien że należysz do tych bardziej odpornych. A jeśli nawet, to gdzie masz choć trochę wyobraźni. Naprawdę nie boisz się że zarazisz drugiego człowieka. Tak lekko podchodzicie do tego usprawiedliwiając się że zwykła grypa też jest bardzo niebezpieczna i że na nią też umierają ludzie. Powiedzcie mi w takim razie, bo może się mylę, kiedy światowa organizacja zdrowia tak reagowała ostro na tę zwykłą grypę jak w przypadku wirusa który teraz zmienia naszą rzeczywistość?

18:38, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

LidLid

0 0

Panie burmistrzu moze teraz pan sie wypowie w jaki sposob chce pan zadbac o nasze miasto i zdrowie mieszkancow. Jaki ma pan plan dzialania. Czy widzi pan co sie dzieje w europie? Powinnismy wyciagac wnioski

20:23, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

0 0

Szkoły zamknięte, zaklady fryzjerskie, sklepy w zdecydowanej wiekszosci a ten moloch LG działa. Nie rozumiem logiki. Panie burmistrzu. Gospodarzu drogi pytanie do pana

21:26, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AnonimusAnonimus

0 0

Lg oraz wszystkie firmy współpracujące na terenie lg to syf brud i wyzysk. Dla nich liczy się ich dobro i pieniądz nie człowiek. Groźby nakazy kary. Układy i układziki. W XXI w nie można mieć własnego zdania czuć się wolnym chyba że to nazwiemy niewolnictwem. W dobie panującego wirusa na niektórych stanowiskach brak dostępu do bierzacej wody do mydła rękawiczek toalety czy środków odkażających. Brak zaplecza socialnego na niektórych stanowiskach Śmieszne zmiany ludzie pracujący ponad siły czasami za 2 czy 3 osoby sprawy zamiatane pod dywan żeby nie wyciekły. Nie sprawne samochody technicznie przewożące towar. Kierowcy tych pojazdów którzy nie powinni nimi jeździć mogą zagrażać ludziom tak jest i było kilku takich. Tymi sprawami powinny się zająć odpowiednie służby sanepid inspekcja pracy drogowa i wiele innych. Jest dużo więcej tego ale szkoda gadać może inni się wypowiedzą pracujący na terenie lg

21:28, 17.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

0 0

Zamknąć LG

09:36, 18.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

XYZXYZ

0 0

Przecież tam za te grosze robią głównie obcokrajowcy, wielki mi pracodawca. W LG to akurat mlawianin mlawianinowi wilkiem, to jest nieludzki burdel, liczy się tylko kasa i je*anie psychiczne innych, nie liczy się zdrowie, jak to mówi kierownictwo "Nie ma miękkiej gry".

20:13, 18.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu naszamlawa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%