AKTUALIZACJA z godziny 12:40
Jedna osoba została przetransportowana śmigłowcem ratowniczym do szpitala. Niestety są dwie ofiary śmiertelne zdarzenia. Nie żyje osoba, którą reanimowano i wiadomo też, że nie żyje osoba, która nie została jeszcze wydobyta spod gruzów.Rzeczniczka prasowa mławskiej policji poinformowała media o sytuacji na miejscu tragedii. Dowiedzieliśmy się, że w starej zajezdni PKS w Mławie - w miejscu, gdzie wcześniej była stacja kontroli pojazdów - prowadzone były działania remontowo-budowlane. W pewnym momencie zawalił się dach budynku oraz częściowo jego ściany.- W tej chwili wiem, że jedna osoba została przetransportowana w stanie ciężkim do szpitala. Na miejscu znajdują się dwa śmigłowce. Na miejsce jadą też specjalne jednostki straży pożarnej z psami tropiącymi, które będą przeszukiwać teren. Spodziewamy się ich za jakieś dwie godziny (muszą dojechać). W tym tragicznym zdarzeniu zginęły dwie osoby, do jednej z tych osób trafiliśmy bardzo szybko po zgłoszeniu. Niestety nie udało się jej uratować. Trwa wydobycie trzeciej z ofiar. Niestety jest to ofiara śmiertelna - informuje asp. szt. Anna Pawłowska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Mławie.Do służb dotarła też niepotwierdzona jeszcze informacja, że w budynku - w chwili zawalenia - mogła znajdować się jeszcze jedna osoba. Jeżeli to się potwierdzi, służby będą chciały jak najszybciej do niej dotrzeć.
AKTUALIZACJA
AKTUALIZACJA z 13:30
0 0
Gdzie był nadzór budowlany, od razu widać że budynek to ruina. W dong yang też zawaliła się hala namiotowa podczas zakładania przez pracowników plandeki i dalej stoi ta ruina gdzie kontrolę i gdzie służby.
0 0
To jest prywatna posesja i budynek
0 0
Czy prawdą jest, że ten teren miał być przygotowywany pod tzw. deweloperkę?
0 0
Nieprawdą.
0 0
Jakie to znaczenie . Katastrofa to katastrofa. Co ma trw. Deweloperska .
0 0
Straszna tragedia, współczucie dla rodzin zmarłych
0 0
ludzie są niepoważni - ciekawi tragedii i ruch na grota jak na marszałkowskiej!!! ludzie ogarnijcie się!
0 0
Czy mechanicy zginęli autobusów czy pracownicy budowlani?
0 0
Mnie przeraza BHP a raczej jego brak na budowach w Polsce w porownaniu np z panstwami wysp Brytyjskich gdzie na budowach nie ma takiego syfu i tylu tragedii. Budowlancy pracowali najwyrazniej na terenie ktory [WYMODEROWANO], kto wydal na to pozwolenie. Mam nadzieje ze rodziny zrobia pozew i dostana wysokie odszkodowanie. Zmarli tragicznie to pewnie niewiele zarabiajacy, bardzo ciezko pracujacy ludzie. Tragedia, to byli synowie, bracia, byc moze ojcowie
0 0
A co z pieniędzmi jak ludzie nie żyją [WYMODEROWANO]
0 0
Jak to się stało
0 0
Ja nie wiem, ja nie wiem :)
0 0
Ale to nie znaczy że ma prywatnej posesji można robić co się chce, przepisy prawa w tym budowlanego również obowiazuja
0 0
Ciekawe czy nadzór budowlany wydał pozwolenie na remont po tym czy przed tym jak została rozebrana część budynku
0 0
Nieumiejętna rozbiórka części biurowej a w szczególności konstrukcji stropu z płyt kanałowych powyrywanych z miejsca utwierdzenia przyczyniła się do naruszenia konstrukcji ściany co w konsekwencji doprowadziło do naruszenia stateczności konstrukcji pozostałej części hali i jej zawalenia !!!
0 0
Też jestem tego zdania.Ciekawe komu teraz przypiszą winę?
0 0
Popieram.
0 0
https://zrzutka.pl/k67jm4
Prosimy o wsparcie. Dziękujemy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu naszamlawa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz