Wielka kradzież w LG Electronics
Z nieoficjalnych informacji wynika, że w sprawie kradzieży wczoraj doszło do przesłuchania wielu osób. Mławska policja potwierdza, że wpłynęło zgłoszenie o kradzieży i prowadzone są czynności. Z uwagi na dobro toczącego się postępowania policjanci nie ujawniają szczegółów śledztwa.Z naszych informacji wynika, że kradzież mogła nastąpić na początku marca. Natomiast zgłoszenie o kradzieży wpłynęło do mławskiej komendy policji 10 marca 2023 roku.Z LG zginęły elementy specjalistyczne, czyli elektronika o znacznej wartości (wielu tysięcy złotych). Policja szczegółowych udzieli informacji w późniejszym terminie.Ustalenia śledztwa będziemy przekazywać, jak tylko uzyskamy informacje.
0 0
to ja leżą na ulicy pod mławą
0 0
A później znowu się okaże że nie zginęło tylko stoi w porcie bo brygadzista zrzucił na kogoś swoją robote i ten ktoś się pomylił. Ale wkoncu lg
0 0
He za te lewe zawyzone faktury się weźcie co druga firma musi płacić na górze żeby zlecenie dostać na lg
0 0
Nie ma czegoś takiego jak lewe faktury w dzisiejszych czasach jak są zawyżone to jest odpowiednio wysoki VAT który jest płacony. Nikt nie traci. Wielu zyskuję.
0 0
Ciekawy temat. Moglbys powiedziec cos wiecej?
0 0
Wkoncu sie do igrał pan (WYMODEROWANO) to nie jego pierwszy przekręt ale mam nadzieję że ostatni :)
0 0
a ochrona
0 0
Jak to sie moglo stac ? To nie prawda
0 0
Prawda w oczy kole . Teraz się okaże jakie z nich herbatniki
0 0
Tego co wyrzucili z LG PRACUJE W FINE ALTECHU i kasę trzepie większą.jakie samochody stoją na parkingu?A CHRONA TOREBKI PRACOWNIKOM SPRAWDZA?Zmienić ochronę i popatrzeć na parking?nadgodziny sobie piszą i kasę tłuką.