Sport

Zamknij

Wkra nie umie na wyjazdach. Koniec pracy Lubińskiego

. 05:56, 19.05.2026 Aktualizacja: 22:15, 18.05.2026
Skomentuj Wkra nie umie na wyjazdach. Koniec pracy Lubińskiego

Seria niepowodzeń sprawiła, że z dalszej pracy w GKS-ie Strzegowo zrezygnował Sebastian Lubiński (na zdjęciu). Na pięć kolejek przed końcem sezonu stery trenerskie objęli Miłosz Papierzyński i Kamil Gatyński. To rozwiązanie wydaję się jednak być zdecydowanie tymczasowe.

Nowy duet szkoleniowców (obaj czynni gracze, Papierzyński leczy obecnie kontuzję) nie zaliczył udanego debiutu. Trzecia w tabeli Opia Opinogóra wypunktowała strzegowian na ich stadionie.  

Siódme niepowodzenie z rzędu sprawiło, że strefa spadkowa pojawiła się na horyzoncie. Nie mogą się z niej wydostać reprezentanci Wkry Radzanów. Ugrzęzli w dolnych rejonach tabeli na dobre. To nie może dziwić, bowiem zupełnie nie radzą sobie na wyjazdach. W delegacji w trzynastu próbach odnieśli tylko jeden sukces. 

Derby powiatu mławskiego rozegrane w Morawach nie przyniosły poprawy. Lokalni rywale z Konopek okazali się skuteczniejsi. Strzelili na swoim boisku o jednego gola więcej -  do siatki trafili Dominik Benecki i dwa razy Patryk Jankowski. Radzanowianie odpowiedzieli dubletem Mateusza Bednarskiego.

Rezerwy Mławianki podejmowały wicelidera rozgrywek. Zagrały bez żadnych kompleksów, wychodząc dwa razy na prowadzenie. Niestety za każdym razem przeciwnicy zdołali odpowiedzieć. W drugim przypadku zrobili to już w doliczonym czasie. Ostatecznie padł remis 2:2 – celnymi uderzeniami w szeregach beniaminka popisali się Jakub Nowiński i Szymon Krystkiewicz (premierowe trafienie w seniorskim futbolu w oficjalnym meczu)

GKS Strzegowo – Opia Opinogóra 0:2 (0:2)

Narew II Ostrołęka – Korona Szydłowo  2:0 (0:0)

Mławianka II Mława – Rzekunianka Rzekuń 2:2 (1:1)

Konopianka Konopki  – Wkra Radzanów 3:2 (1:0)

Pozostałe wyniki XXVI kolejka (16-17 maja): ULKS Ołdaki – Kurpik 4:2, Wkra Bieżuń – Wkra Żuromin 1:3, Gladiator – Kryształ 1:1, Ostrovia – Sona 2:0

XXVII kolejka (23-24 maja): Ostrovia – Ołdaki, Sona – Konopianka (sobota godz. 16.30), Wkra Radzanów – Mławianka II (sobota godz. 12), Rzekunianka – Narew II, Korona – Gladiator (sobota godz. 17), Kryształ – GKS Strzegowo (niedziela godz. 17),  Opia – Wkra Bieżuń, Wkra Żuromin - Kurpik

Tabela znajduje się na stronie http://www.90minut.pl/liga/1/liga14180.html

Fot: GKS Strzegowo

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu naszamlawa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%