Nasi gracze muszą zacząć wygrywać na swoim boisku, jeśli marzą o pozostaniu na poziomie trzeciej ligi. W czterech wiosennych starciach w roli gospodarza nie sięgnęli ani razu po komplet oczek (walkower z rezerwami Jagiellonii Białystok się nie liczy). Punktowanie na wyjazdach to zdecydowanie za mało.Niestety do rywalizacji z Pelikanem Łowicz mławianie nie mogli przystąpić w pełnym składzie. Owszem Gabor Grabowski wrócił do kadry po przeziębieniu, za to wyleciał z niej Mateusz Karol. Młody napastnik narzeka na ból mięśni brzucha. Niewykluczone, że czeka go dłuższy rozbrat z futbolem. Mamy nadzieję, że jak najkrótszy.Mławianie próbowali zaskoczyć defensywę trzeciego w tabeli Pelikana Łowicz. W premierowej partii warte odnotowania były dwie akcje. Szybki kontratak próbował wykończyć Gabor Grabowski. Jednak pocelował wprost w ręce bramkarza gości. Mateusz Wlazłowski zatrzymał także szarżę Jakuba Tworka.W drugiej odsłonie nie udało przełamać ofensywnego impasu. Parę razy w polu karnym Łowicza zrobił się gorąco, ale brakowało celnego uderzenia. Piłka przelatywała obok słupka albo nad poprzeczką jak w przypadku Oleksandra Masalova.Swoje szanse mieli także goście. Najlepszą akcję przeprowadził lider ligowych strzelców. Szymon Sołtysiński popędził na bramkę strzeżoną przez Norberta Florczaka. Najpierw próbował mu przeszkodzić Ivan Hurenko, potem został na tyle przyblokowany, że nie mógł oddać strzału. Próbował jeszcze szukać podania. Na szczęście nie odnalazł żadnego z kolegów.Mławianka Mława - Pelikan Łowicz 0:0
Mławianka: Florczak - Markowicz (16. Karwowski), Mikołajewski, Hureńko, Jońca, Stefański, Zielski, Hreben (85. Pacholec), Tworek (70. Masalov), Grabowski, Odilon
Pozostałe wyniki XXIV kolejki (6-7 kwietnia): Lechia - Warta 0:1, Victoria - GKS Wikielec 0:1, ŁKS Łomża - Legionovia 1:1, Pogoń - Jagiellonia II 4:0, Unia - GKS Bełchatów 3:2, Pilica - Olimpia 0:5, Świt - Legia II 2:2, Concordia - Broń 5:01. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 53 64:22
2. Legia II Warszawa 24 49 53:23
3. Pelikan Łowicz 24 45 40:16
4. GKS Bełchatów 24 44 46:31
5. Unia Skierniewice 24 40 46:33
6. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 24 37 45:34
7. Lechia Tomaszów Mazowiecki 24 37 38:37
8. Broń Radom 24 34 28:32
9. Olimpia Zambrów 24 30 36:32
10. Victoria Sulejówek 24 30 27:33
11. GKS Wikielec 24 30 26:34
12. Jagiellonia II Białystok 24 27 34:40
13. Warta Sieradz 24 27 29:37
14. Mławianka Mława 24 25 29:36
15. ŁKS 1926 Łomża 24 24 26:41
16. Concordia Elbląg 24 23 32:58
17. Pilica Białobrzegi 24 18 24:60
18. Legionovia Legionowo 24 18 24:49XXV kolejka (12-13 kwietnia): Concordia - Lechia, Broń - Mławianka (piątek godz. 18), Pelikan - Świt, Legia II - Pilica, Olimpia - Unia, GKS Bełchatów - Pogoń, Jagiellonia II - ŁKS Łomża, Legionovia - Victoria, GKS Wikielec - WartaFot: Bogdan Jakubowski
0 0
To mamy transfer do Mińska. Zaklepane. Brak zaangażowania, granie na 50 % możliwosci. To i uposażenie zmniejszyć za takie granie. Umowę ma do czerwca.
0 0
Kto odchodzi??
0 0
?? Co za orzeł
0 0
O kim Ty piszesz?
0 0
Chyba do grudnia?
0 0
Na Białoruś nikt nie odejdzie!!!!!!
0 0
wzmocniliśmy obronę a zapomnieliśmy o ofensywie, jeżeli ktoś uważa że Gabor i Pawłow ....to wzmocnienie to raczej średnio
0 0
Ciekawe kto za to odpowiada?Pewnie kibice.
0 0
Drużyna ma charakter. Poprawić skuteczność i wszystko zagra.
0 0
Brakuje tylko bramek . Może nasi napastnicy się obudzą w Radomiu.
0 0
Teraz co najmniej punkt w Radomiu i dwa mecze u siebie.Trzeba walczyć.Po wynikach widać,że nikt nie odpuszcza.
0 0
Najbardziej szkoda,że nie widać światełka w tunelu,jeśli chodzi o naszą młodzież.Powinni już aspirować do pierwszego składu a tu zonk.Nie potrafią nawet ograć wioski Karolinów.Widać,że środek tabeli w A klasie,to szczyt ich możliwości.Myśle,że trzeba już działać w kwestii młodzieżowców na następny sezon.Może wypożyczyć.Do 3 ligi na pewno jakiś mocniejszy klub będzie chciał to zrobić.Może z jakiejś czwartej.Trzeba tylko pojezdzić i poobserwować.
0 0
Te rezerwy to powinny być rozwiązane,gramy tak mizernie jeśli chodzi o rezerwy,a z rezerw i tak się nikt nie wyróżnia przecież za pieniądze które idą na rezerwy typu wyjazdy można sprowadzić jednego solidnego do klubu .
0 0
Rutek jest
0 0
Młodzieżowcy z ławki w meczu z Pelikanem dostali zakaz gry w meczu rezerw. Trenera decyzja.
0 0
Akademia akademią ale nie oszukujmy się nawet jeśli których z młodych chłopaków wyróżnia się i ma ambicje grać w piłkę nie będzie grał w Mławiance takie akademie jak w Mławie produkują młodzież ale do innych lepszych i bardziej perspektywicznych klubów dla seniorów zostaną Ci co się nigdzie nie wybiją albo wrócą bo z różnych przyczyn nie uda im się właśnie w tych wyższych klubach, Mławianka powinna bazować na wychowankach ale jest ich bardzo mało którzy mogliby reprezentować poziom III czy IV ligowy.
0 0
Może dlatego graliśmy gorzej, ponieważ w podstawowym składzie było 2 bramkarzy? W opisie meczu jest, że ktoś szarżował na bramkę strzeżoną przez Florczaka, a w podanym składzie poniżej na bramce stoi Piotrowski.
0 0
Do czego tu się.... wyluzuj.
0 0
Hejka. Kurde dobry mecz, walczyli do końca, tylko szkoda że w ofensywie nie ma tego czegoś. Joao już długo bez gola. Oby do przodu!
HEJ MŁAWA GOL
0 0
podoba mi się zie lsk i, dawno nie było środkowego pomocnika któremu piłka nie przeszkadza w grze
0 0
Ten zespół nie utrzyma się w lidze. Słaby trener i goście bez ambicji i woli walki. Tylko przy życiu utrzymuję nas walkower za Jagiellonie, bo byśmy byli już na spatkowym miejscu.
0 0
Ten nie, ale tamten tak. Następny wróżbita. Dopóki piłka w grze , to wszystko może się zdarzyć
0 0
Słuchajcie kibice. DRUŻYNA POTRZEBUJE WSPARCIA SWOICH FANÓW. KTO JEDZIE DO RADOMIA??????
0 0
Pomysł super ale ten termin, kurcze......Piątek 18:00. Nie mogę .Ale szacun dla tych co jadą.
0 0
Beniaminek na 4 miejscu to bardzo dobry wynik.
0 0
Nie wiem czy dobrze,ale postawiłem trzy stówki na Mławianke.Kurs 3,20.
0 0
Spadniemy !!! Jak można nie wygrać z Bronią ??? Zmiana trenera potrzebna ! Musimy zacząć wygrywać
0 0
Wiem że trzeba ich wspierać ale to co gramy z przodu to tragedia
Znowu jest Nam strzelać nie kazano
Klępa klapa klepa
Kiwki kiwki
Każdy chce sam
Tragedia
0 0
wnusio to gra bo jest młodzieżowiec, zero formy jakiejkolwiek
0 0
żeby nie walkower to by była strefa spadkowa
0 0
Już jest pacz na Stomil
0 0
Drużyna do spadku niestety
0 0
Czekałem długo z oceną sytuacji, ale po wczorajszym meczu postanowiłem w końcu się odezwać i przemówić. No nie wygląda to dobrze. Nie ma kreatywnego zawodnika, nie potrafimy wymienić kilku składnych podań i często na boisku widzimy chaos i kopaninę. Jednakże nie będę mocno krytykował zespołu, bo winnym moim zdaniem jest ten trener. Od początku zastanawiałem się czy chłopak podoła zadaniu, ale teraz stanowczo odpowiem, że nie. Do tego nie widać światełka w tunelu. Ten pan prochu już nie wymyśli. Może i jest dobrym teoretykiem, ale praktykiem słabym. Czasami to oczy aż bolą, gdy się patrzy na naszą grę, a przecież ten skład nie jest aż tak słaby. Teraz sami pomyślcie, gdyby nie dar od losu i walkower w meczu z Jagiellonią to byśmy mieli o 3 punkty mniej i 3 miejsce od końca. No chociaż i tak nie jesteśmy w jakiejś rewelacyjnej sytuacji, bo może okazać się, że z II ligi polecą Stomil i Olimpia i te miejsce, które teraz zajmujemy nie da nam szczęśliwego utrzymania. Nasza sytuacja z rundy jesiennej wcale się nie poprawiła. Naszą sytuację uratował tylko ten walkower. Drodzy Państwo za tydzień chyba najważniejszy mecz sezonu. Liczą się tylko 3 punkty, remis nam dużo nie daje. W przypadku porażki będzie bardzo źle i rozważałbym zmianę trenera na jakąś sprawdzoną osobę z większym pojęciem o piłce.
0 0
Papszun jest wolny.
0 0
I taka analiza mi się podoba.
0 0
Więcej gry z klepki i bardziej ofensywnie, bo spadniemy . Coś szwankuje tu nam taktyka trenera, ponieważ nie mamy ataku. Odważniej, szybciej , skuteczniej. Dołożyć strzały z daleka, to będzie więcej miejsca dla wchodzących pomocników i ataku. Wpuścić Masalova , bo ma dobry strzał z dystansu.
0 0
Pisałem już po Pelikanie, że jesteśmy do spadku jeśli nie zmienimy trenera.
Prawdopodobnie zdobędziemy 9 pkt., czyli zremisujemy wszystkie mecze do końca przy takiej grze i ustawieniu trenera. Gość tylko broni i sadza na ławkę jedynego napastnika wstawia za niego człapaka bez sił.