2l9 listopada br. w Mławie odbyła się gala kickboxingu Night of Warriors, której organizatorem był nasz klub Studio Treningu Kickboxing Wróblewski.
Walki odbywały się na zasadach półzawodowych w formule K-1, boks oraz full kontakt.
W gali brali udział zawodnicy Warszawy, Olsztyna, Ostrołęki, Ciechanowa, Działdowa, Nidzicy, Przasnysza oraz Mławy.
W karcie walk nie mogło zabraknąć naszych zawodników, którzy stoczyli mocne 3 rundowe pojedynki. Ustalając kartę walk jako organizator, ale zwłaszcza jako wymagający trener chciałem żeby moi zawodnicy mimo młodego wieku (15-19 lat )stoczyli walki z zawodnikami, którzy mają już osiągnięcia w turniejach amatorskich, a także doświadczenie w walkach półzawodowych i zawodowych. Tylko takie wyzwania pozwolą naszym zawodnikom rozwijać się sportowo.
Nasz klub reprezjentantowali:
Antoni Kaźmierczak
Alan Kaliszewski
Krystian Wąsik
Robert Milewski
Fabian Wtulich
Bilans naszych walk:
2 zwycięstwa i 3 porażki
Nasi zawodnicy podczas swoich walk pokazali bardzo dobre przygotowanie motoryczne, umiejętności techniczne oraz charakter do walki.
Jestem dumny z ich występu jako trener oraz z całego wydarzenia , do organizacji którego przygotowywaliśmy się od kliku miesięcy .
Cieszyły mnie słowa kibiców, gości, sponsorów, zawodników i trenerów , którzy bardzo wysoko ocenili poziom naszej gali pod względem
sportowym i organizacyjnym.
W tym miejscu chciałbym podziękować mojej żonie Iwona Wróblewska za wyrozumiałość i pomoc w przygotowaniach i przebiegu tej imprezy , jak zawsze stanęła na wysokości zadania
Dziękuję mojemu przyjacielowi Marcinowi Leckiemu, który dodał mi odwagi i motywacji w organizacji oraz był głównym sponsorem
Dziękuję wszystkim patronom gali Maria Koźlakiewicz - patronat honorowy , Burmistrz Miasta Mława Pan Piotr Jankowski oraz Polski Związek Kickboxingu , patroni medialni Nasza Mława sponsorom bez których zorganizowanie takiego wydarzenia nie byłoby możliwe:
Miasto Mława
Powiat Mławski
Polski Związek Kickboxingu
Uniszki
Cedrob
Raj-Bud
Izolamp Krzysztof Lampkowski
Dr Estetics - Stomatologia Mława i Działdowo
Daniel Mastalski
Gallus sp. z o. o.
Sklep Jubilerski ONYX
Zbigniew Mączewski Kancelaria Radcy Prawnego
Maksym Babenko Stomatologia
Pak-Pol Mława
Transbud.Mlawa
Sushi TuTaj Ciechanów
NextMove
Piekarnia Szczepkowscy
RCS Livestream
Bogdan Jakubowski dziękujemy za profesjonalną relację fotograficzną
Dziękuję wszystkim moim przyjaciołom z klubu, którzy obstawili praktycznie wszystkie stanowiska jako obsługa, nie byli widoczni, ale zrobili mega robotę. Dziękuję, że zawsze mogą na Was liczyć. Prowadzenie imprezy przez Krzysztof Koziatek to klasa sama w sobie
Już teraz wiem i mam takie sygnały, że gala Night of Warriors nie zakończy się na pierwszej edycji! Każda kolejna będzie stała na jeszcze wyższym poziomie sportowym i organizacyjnym mimo tego,
że postawiliśmy sobie wysoką poprzeczkę.
Fot. Bogdan Jakubowski
[FOTORELACJANOWA]12149[/FOTORELACJANOWA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz