Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Spraw bliskim radość
zanim będzie za późno!
Kup prezent
Zamknij

Sparingowe otwarcie Mławianki. Porażka w Toruniu

. 05:37, 07.07.2025 Aktualizacja: 16:45, 24.10.2025
23

Za piłkarzami Mławianki pierwszy tego lata mecz kontrolny. W Toruniu zmierzyli się z tamtejszą Elaną. Gospodarze okazali się skuteczniejsi, strzelając  w ciągu stu dwudziestu minut trzy gole. Podopieczni Dominka Bednarczyka odpowiedzieli tylko raz.

Rywalizacja potrwała tak długo, bowiem trenerzy umówili się na dwie połowy – każda z nich trwała po godzinie.  To pozwoliło na roszady personalne. W poszczególnych częściach wystąpiły  zupełnie inne składy. Jednym stałym elementem kadry był młody golkiper. Był jednym z pięciu testowanych zawodników. Zaprezentował swoje umiejętności w pełnym dystansie czasowym. 

Pierwsza część przyniosła dominację futbolistów ze stolicy województwa kujawsko-pomorskiego. Stworzyli kilka wyśmienitych okazji strzeleckich. Wykorzystali jedną z nich. Nasi gracze odpowiedzieli pudłem Kacpra Zielskiego i jednego z ofensywnych testowanych zawodników.

Po zmianie stron gra się zdecydowanie wyrównała. Jednak nasi gracze zdołali zdobyć tylko jednego gola. W polu karnym faulowany był Maciej Kmiecik. Skutecznym egzekutorem jedenastki okazał się Duilio Ribas. Torunianie wbili dwa – kończąc mecz, zwycięstwem 3:1.

W kolejnym meczu sparingowym Mławianka zmierzy się na swoim boisku z Hutnikiem Warszawa. Spotkanie odbędzie się w piątek 11 lipca, początek godz. 18.30

Elana Toruń – Mławianka Mława 3:1

Mławianka: Testowany 1- Markowicz, Łydkowski, Iwański, Rutkowski- Testowany 2, Testowany 3, Mich. Stryjewski, Zielski, Mat. Stryjewski, Testowany 4.

Druga połowa: Testowany 1 - Karwowski, Duilio, Kurowski, Kmiecik- Rogalski, Olczak, Derlatka, Chmielewski, Testowany 5, Matuszewski

Fot: Hugo Więckowski

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (23)

MaxMax

4 8

Mam nadzieję że zarząd ściągnie swojego wychowanka Szymona Masiaka

09:21, 07.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Kamil Kamil

6 1

Po co ,żeby robił zament w zespole. Za duże ego zaale umiejętności

22:35, 07.07.2025

KIBICUJE i OBSERWUJEKIBICUJE i OBSERWUJE

8 3

Słabo. Noworyta pewnie odejdzie. Jedyny co poza braćmi coś wnosił w ofensywie.
Matuszewski... jeszcze został w Mławie? Ludzie spakować i odlot.
Potrzeba co najmniej 2 napastników z ograniem 3-ligowym lub wyżej. Środkowy pomocnik, obrońca, bramkarz.

13:32, 07.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

Normal Normal

5 4

Ochłoń kolego.....🤕

14:11, 07.07.2025

KibicKibic

3 0

Już w Radomiu

17:20, 08.07.2025

Mławianin Mławianin

4 6

Spokojnie czekajmy na początek sezonu bo po pierwszej grze kontrolnej nie ma Co wyciągać wniosków. To okres budowy kolektywu zespołu który ma przynosić zwycięstwa w grze o punkty. Wiadomo że dzisiaj aby myśleć o dobrym wyniku należy wzmocnić zespół i mam nadzieję że takie zostanie zrobione. Powodzenia podczas przygotowań mądrych decyzji personalnych i Powodzenia w grze o punkty

15:57, 07.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mir K.O.Mir K.O.

8 3

Czyli zapowiada się sezon jak co roku. Już z 5 zawodników odeszło. Póki co o wzmocnieniach nawet nie ma słowa. Większość klubów podpisało już pierwszych zawodników. Wiadomo, że im dłużej zwlekamy tym gorszy "towar" zostaje na rynku. Nie oszukujmy się najlepsi zawodnicy, którzy byli wolni to już dawno znaleźli sobie nowego pracodawcę. Ja rozumiem, że jak podpiszemy nowych od sierpnia to w lipcu nie trzeba płacić im kasy, ale litości ludzie, przecież 5 już dawno odeszło, więc budżet płacowy nie byłby uszczuplony. Zobaczcie jakie wzmocnienia robi Łomża, jakiego trenera w ogóle zatrudnili. My to jak zwykle będziemy walczyć do ostatniej kolejki o utrzymanie się w lidze. Zapowiadali walkę o najwyższe cele, człowiek się trochę łudził, a wyszło jak zawsze. O awans powalczą Łomża, Suwałki, Elbląg, Legia II, Widzew II, Bełchatów, Troszyn. My to maks środek tabeli.

12:53, 08.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

MądruśMądruś

4 4

Do Mir K.O. z tą walką Widzewa II, Bełchatowa i i Suwałk to poleciałeś, Wigry będą miały się utrzymać, Makuszewski skończył karierę, mają grać swoimi bo im się budżet nie spina. Łomża awansuje, będzie wysoko Elbląg a czy Legia II będzie wysoko czas pokaże. Troszyn namiesza ale walka o awans? To za dużo powiedziane. Skończą w pierwszej 8 ale nie awansują nawet przez baraże.

14:22, 08.07.2025

KibicKibic

9 1

Jak zawsze po co podpisywać bo trzeba płacić zaraz,a piłkarze odchodzą bo na co mają czekać skoro tu na ostatnią chwilę masakra..co Wy robicie co roku..

23:16, 09.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

ObserwatorObserwator

3 0

Mamy przykład nie podpisywania na czas umów/ kontraktów
Kolejny zawodnik id nas ucieka i idzie do Radomia

11:47, 10.07.2025

KIBIC KIBIC

5 1

JESZCZE KILKU ODEJDZIE BO NA CO MAJA CZEKAĆ ,A MY JAK ZAWSZE NA OSTATNIĄ CHWILE LEPIMY SKŁAD NIE MA STABILIZACJI,BO ROZMAWIA SIE DOPIERO POD KONIEC PRZYGOTOWAŃ A ZAWODNIK NA CO MA CZEKAĆ SKORO NIE WIE CO Z NIM BĘDZIE TO JEST MASAKRA CO SIE DZIEJE.INNY PREZES BY NA TO NIE POZWOLIŁ.

12:17, 10.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

kibic kibic

7 0

to jak z tym wyjazdem i z dopingiem bedzie coś z tego czy bedzie pustka na młynie

12:18, 10.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

FakensFakens

4 1

Dwóch dobrych zawodników poszło, więc jest plan jakiś tajny na tę rundę.

12:24, 10.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Mir K.O.Mir K.O.

9 1

Plan jest podobny do tego co było przed rokiem czy dwoma laty. Czyli kilka miesięcy nie musimy płacić pensji, bo kilku odeszło. W sierpniu podpiszemy kilku zawodników z łapanki (kasa zaoszczędzona). Na pewno ktoś z nich wypali, może 2 albo 3. Do tej pory taki plan działał, więc po co to zmieniać? Gorzej, gdy okaże się, że w tym sezonie to nie wystarczy.
Przypominam, że dwa lata temu utrzymaliśmy się na styk, a w poprzednim sezonie też walczyliśmy do samego końca.
Nie chcę być złym prorokiem, ale w końcu nadejdzie ten moment, że polecimy do IV ligi.

13:46, 10.07.2025

Mir K.O.Mir K.O.

6 0

W takim tempie rozbioru to nam niedługo zostaną tylko bracia i młodzi z Akademii.

12:58, 10.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KiBiCKiBiC

6 1

miała być bomba transferowa ; póki co tylko odejścia wartościowych zawodników, wróbelki ćwierkają że to nie wszystkie odejścia wartościowych zawodników.
Pachnie rozczarowaniem i amatorszczyzno

17:45, 10.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Mir K.O. Mir K.O.

3 0

Obstawiam, że niedługo odejdzie UA, Zielu albo ten co ma ksywę od dolnej części kończyny Ł. Za 3 tygodnie start sezonu, a od nas uciekła/ucieknie połowa składu. Litości, jak ci nowi mają się zgrać. Co ja zresztą piszę o zgrywaniu skoro tych nowych jeszcze nawet nie ma i długo nie będzie. Ostatni gasi światło.

19:30, 10.07.2025

KibicKibic

4 1

Są dzieci na treningach, gramy na pjs

19:41, 10.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kibic 69Kibic 69

4 0

Jak się z zawodnikami nie podpisuje papieru to taki sobie idzie gdzie mu dadzą parę zł więcej. Ale jak się jedzie na wakacje zamiast pisać papiery to tak jest. Już było kilku trenerów co brali sami sobie zawodników i widzieliśmy jak to się skończyło. Teraz może być podobnie

22:55, 10.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

olabogaolaboga

2 0

część tych testowanych to nawet do Piotrka się nie nadaje. A obrońca nie grał bo co, testujemy chłopa z kontuzją??

20:38, 11.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

kibickibic

2 0

dzwonić do Plamki bo Ivanowi chyba już się nie chce grać w Mławie

21:30, 11.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Mir K.O.Mir K.O.

2 0

Tutaj już mało komu chce się grać. Podpiszą teraz z 7 grajków z letniej zbieraniny, z czego do gry nadaje się pewnie maksymalnie 2. No i wszyscy będą szczęśliwy. A myślisz, że taki Plamka będzie chciał tu przyjść skoro wie co tutaj się dzieje? To obstawiamy kogo niedługo podpiszą. Ja mówię, że takich dla których IV liga była najwyższym szczeblem, na którym grali. La cabaret.

22:08, 11.07.2025

obserwator obserwator

2 0

Mateusz Małecki dobry bramkarz jest do wzięcia

21:37, 11.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%