- Cieszę się bardzo, że państwo są z nami. Są także rodziny, najbliższe osoby, najbardziej kochane - mówił. Gratulował parom imponującego stażu małżeńskiego.
Medale otrzymali:1. Edwarda i Adam Adamscy,2. Irena i Stefan Drozodowscy,3. Teresa i Henryk Gołębczykowie,4. Maria i Stanisław Głowaccy,5. Danuta i Zygmunt Kubiakowie,6. Wiesława i Krzysztof Wasiłowscy,7. Marianna i Czesław Wiśniewscy,8. Anna i Władysław Urbańscy.Dom kultury przygotował część artystyczną, była poezja miłosna i wokalne popisy chóru Cantare.
0 0
Dlaczego medalu nie dostają wszyscy, którzy brali ślub 50 lat temu - czy są jakieś specjane zasady wyboru osób do tego medalu?
0 0
Najpierw trzeba złożyć wniosek w USC, że w ogóle ktoś ma życzenie taki medal otrzymać bo nie każdy chce.
0 0
A jeśli ktoś o tym nie wie?
Przecież ten medal przysługuje z urzędu.
Czy nie powinno być tak, że USC przegląda śluby z danego roku, sprawdza czy dany klient jeszcze żyje i zamieszkuje w Mławie (chyba nie jest to takie trudne w XXI wieku) i zawiadamia, o możliwości otrzymania medalu, wysyłając jednocześnie odpowiedni wniosek do wypełnienia.