100. urodziny Pani Weroniki Morawskiej-Brzeźniak
Podczas wzruszającego spotkania, goście przekazali Jubilatce nie tylko osobiste gratulacje, ale również specjalne upominki od Burmistrza Miasta Mława, w tym elegancki dyplom grawerowany na drewnie, upamiętniający ten wyjątkowy jubileusz. Szczególnym momentem było wręczenie Pani Weronice listu z gratulacjami od samego Prezesa Rady Ministrów.
Wizyta była okazją do rozmowy z Panią Weroniką i jej córką. Wysłuchano wielu ciekawych i wzruszających wspomnień z długiego i bogatego życia Jubilatki. Nie zabrakło również świętowania przy urodzinowym cieście.
Przedstawiciele miasta wyrazili radość z dobrego zdrowia Pani Weroniki i złożyli jej życzenia kolejnych lat wypełnionych radością i szczęściem. Redakcja portalu Nasza Mława również przyłącza się do życzeń.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu naszamlawa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz