Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

Interwencja policji w szpitalu

Redakcja 05:31, 04.03.2025 Aktualizacja: 08:04, 21.10.2025
Skomentuj
Interwencja policji w szpitalu w Ciechanowie, niedaleko Mławy. Agresywny 26-latek demolował pomieszczenia. 

Policja interweniowała w szpitalu w Ciechanowie w związku ze zgłoszeniem o agresywnym mężczyźnie w sobotę 1 marca. 26-latek, będący pod wpływem alkoholu, zniszczył część wyposażenia szpitalnego.

Agresywne zachowanie i zniszczenia

Mężczyzna, znajdujący się w stanie silnego pobudzenia, uszkodził m.in. szafki pracownicze oraz wyposażenie łazienki, co spowodowało wyciek wody i zalanie innych pomieszczeń.

Interwencja i zatrzymanie

Dzięki szybkiej reakcji pracownika ochrony i policjantów sytuacja została opanowana. Mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany. W chwili zatrzymania miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Konsekwencje prawne

Po wytrzeźwieniu 26-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(Redakcja)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu naszamlawa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%