31 finał WOŚP coraz bliżej także w Mławie. Przedstawiciele Mławskiego sztabu WOŚP byli w Warszawie w siedzibie głównej organizacji 29 grudnia. W tym roku 31 Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!.
Mławianie w siedzibie WOŚP. Finał coraz bliżej
Pieniądze na ten cel już są zbierane i na koncie 31 finału 31 grudnia było już 2,3 mln zł. Mławscy wolontariusze tak opisali swój pobyt:
- Mława w stolicy! Mamy już identyfikatory dla wolontariuszy, mamy serduszka mamy gadżety, MAMY AUTOGRAFY JURKA! Mieliśmy szczęście poznać Naszego Dyrygenta osobiście. Życzymy jeszcze raz dużo zdrowia i pozdrawiamy całą Fundację! Wszyscy są uśmiechnięci, spontaniczni. Nie ma barier, nie ma focha, jest praca w rodzinnej atmosferze! Wielkie serducha widać od razu! Dodatkowo, o Mławie jest głośno! I będzie głośno! Nasze Finały są magiczne niech cały świat o tym wie! - relacjonowali na profilu społecznościowym członkowie mławskiego sztabu w składzie: Szymon Zejer - Zastępca Burmistrza Miasta Mława, Agniecha Danilewicz, Andżelika Wrotna, Agata Danilewicz.Jednocześnie zamieścili kilka zdjęć z pobytu w siedzibie głównej WOŚP
0 0
A CÓŻ TU KOMENTOWAĆ --- JEDNAK NIE MA TO JAK W RODZINIE !! Z CZEGO WŁAŚNIE MŁAWA SŁYNIE !!!
0 0
Bardzo rodzinna atmosfera i taka typowo mławska. Teraz rozumiem komentarze Pani Agnieszki wobec mojej osoby.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu naszamlawa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz