Strona główna Wiadomości Zakończenie Dni Mławy. Histeria fanek na koncertach ich idoli

Zakończenie Dni Mławy. Histeria fanek na koncertach ich idoli

-

Ostatni dzień Summer City Festival Mława rozpoczął się od kabaretowego recitalu Roberta Rozmusa. Artysta prowadził także konkursy z nagrodami dla publiczności.

- R E K L A M A -"))

Niestety, na początku szyki organizatorom pokrzyżował deszcz. Niewiele osób zdecydowało wybrać się na stadion miejski, gdy lał deszcz i grzmiało. Z upływem czasu pogoda się poprawiła, a kolejnych muzyków oklaskiwało coraz więcej fanów.

Gusta miłośników cięższej muzyki zaspokoił występ włoskiego, metalowego zespołu Exitum, czerpiącego inspiracje z twórczości grupy Black Sabbath. Pop-rockowa formacja Felivers zgromadziła przed samą sceną głównie nastolatków. Podczas koncertu Dawida Kwiatkowskiego młode fanki krzyczały, piszczały, płakały i wyznawały miłość wokaliście. Gwiazdą wieczoru była Ewa Farna. Jej koncert także spotkał się z dużym aplauzem.

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

7 KOMENTARZE

  1. Jak zwykle źle. A to koszt a to slaby koncert. Wina miasta bo pogoda nie taka. Dlaczego oni nie przeniosą Mławy o Afryki. To musi byc obietnica wyborcza jak nic. Nie pasuje? Nie przychódz.

Dołącz do dyskusji...

Będzie zwrot „nadpłaty” za wodę i ścieki? Ratuszowy prawnik nie ma wątpliwości

W połowie lutego br. Naczelny Sąd Administracyjny uznał uchwałę Rady Miasta Mława dotyczącą taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i odbieranie ścieków za niezgodną...

Filip dzielnie ćwiczy, bo wierzy, że będzie chodził. Rodzice zbierają na operację

10-latek ze Szreńska, Filip Prątnicki, chorujący na artrogrypozę wierzy, że będzie chodził. Jedyną jego szansą jest specjalistyczna i kosztowna operacja. Rodzice apelują o wsparcie....

Ilu kandydatów na jedno miejsce w szkołach w Mławie?

W poniedziałek zakończył się pierwszy etap rekrutacji do mławskich techników, liceów i szkól branżowych. Wnioski o przyjęcie do tych szkół składali uczniowie klas ósmych...

R E K L A M A

R E K L A M A

Kontakt z redakcją tel. 517-023-517
[email protected]
Dział reklamy
tel. 517-121-517
[email protected]
Kontakt z redakcją
Napisz lub zadzwoń