Zakończenie Dni Mławy. Histeria fanek na koncertach ich idoli

7
4763
Fot. Nasza Mława
- REKLAMA -

Ostatni dzień Summer City Festival Mława rozpoczął się od kabaretowego recitalu Roberta Rozmusa. Artysta prowadził także konkursy z nagrodami dla publiczności.

- REKLAMA -

Niestety, na początku szyki organizatorom pokrzyżował deszcz. Niewiele osób zdecydowało wybrać się na stadion miejski, gdy lał deszcz i grzmiało. Z upływem czasu pogoda się poprawiła, a kolejnych muzyków oklaskiwało coraz więcej fanów.

Gusta miłośników cięższej muzyki zaspokoił występ włoskiego, metalowego zespołu Exitum, czerpiącego inspiracje z twórczości grupy Black Sabbath. Pop-rockowa formacja Felivers zgromadziła przed samą sceną głównie nastolatków. Podczas koncertu Dawida Kwiatkowskiego młode fanki krzyczały, piszczały, płakały i wyznawały miłość wokaliście. Gwiazdą wieczoru była Ewa Farna. Jej koncert także spotkał się z dużym aplauzem.

7 KOMENTARZE

  1. Jak zwykle źle. A to koszt a to slaby koncert. Wina miasta bo pogoda nie taka. Dlaczego oni nie przeniosą Mławy o Afryki. To musi byc obietnica wyborcza jak nic. Nie pasuje? Nie przychódz.

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Powiadomienia są wysyłane na podany adres email.
Adres email nie jest widoczny dla innych użytkowników.
Nie wysyłamy niechcianych wiadomości.
Jednym kliknięciem możesz zrezygnować z subskrybcji