Zakończenie Dni Mławy. Histeria fanek na koncertach ich idoli

7
4734
Fot. Nasza Mława

Ostatni dzień Summer City Festival Mława rozpoczął się od kabaretowego recitalu Roberta Rozmusa. Artysta prowadził także konkursy z nagrodami dla publiczności.

- REKLAMA -

Niestety, na początku szyki organizatorom pokrzyżował deszcz. Niewiele osób zdecydowało wybrać się na stadion miejski, gdy lał deszcz i grzmiało. Z upływem czasu pogoda się poprawiła, a kolejnych muzyków oklaskiwało coraz więcej fanów.

Gusta miłośników cięższej muzyki zaspokoił występ włoskiego, metalowego zespołu Exitum, czerpiącego inspiracje z twórczości grupy Black Sabbath. Pop-rockowa formacja Felivers zgromadziła przed samą sceną głównie nastolatków. Podczas koncertu Dawida Kwiatkowskiego młode fanki krzyczały, piszczały, płakały i wyznawały miłość wokaliście. Gwiazdą wieczoru była Ewa Farna. Jej koncert także spotkał się z dużym aplauzem.

- REKLAMA -

7 KOMENTARZE

  1. Jak zwykle źle. A to koszt a to slaby koncert. Wina miasta bo pogoda nie taka. Dlaczego oni nie przeniosą Mławy o Afryki. To musi byc obietnica wyborcza jak nic. Nie pasuje? Nie przychódz.

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię