Połączenia MKM na linii nr 2 mogą być zawieszone. Na razie utrudnienia

2
568
Linia nr 2 może być zawieszona fot. mlawa.pl
- REKLAMA -

Mławianie korzystający z kursów Mławskiej Komunikacji Miejskiej na trasie linii nr 2 powinni uzbroić się w cierpliwość. Przez najbliższe dwa tygodnie autobusy będą kursowały z utrudnieniami. Może też dojść do czasowego zawieszenia funkcjonowania „dwójki”.

- REKLAMA -

Mławski ratusz informuje, że trudności na linii nr 2 wynikają z przyczyn technicznych.

– Pasażerowie korzystający z linii nr 2 będą odbierani z przystanku przy ul. Żuromińskiej o godz. 7.20. Kolejne kursy będą się odbywać w godzinach 8.30 (pętla „Żuromińska”) – 8.56 (pętla „Szreńska”) oraz 12.30 (pętla „Żuromińska”) – 12.56 (pętla „Szreńska”) – informuje Urząd Miasta w Mławie.

Mławskie władze przepraszają za niedogodności.

 

2 KOMENTARZE

  1. To już 6 autobusów MKM zostały prawdopodobnie tylko 4 sprawne. 2 są zepsute. Niedługo to samo będzie się działo na innych trasach, aż w końcu znikną.

  2. Te rozkłady to w ogóle porażka. Autobus jedzie na pusto na pętlę Cegielnia a za 5 min dzieci ze szkoły wracają pieszo. Żadnej konsultacji ze szkołami, nic. Jak dla mnie bez sensu. Szkoda tylko dzieci.

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Powiadomienia są wysyłane na podany adres email.
Adres email nie jest widoczny dla innych użytkowników.
Nie wysyłamy niechcianych wiadomości.
Jednym kliknięciem możesz zrezygnować z subskrybcji