Strona główna Na sygnale Tak się jeździ w Mławie? Szaleńcza jazda mławskimi ulicami

Tak się jeździ w Mławie? Szaleńcza jazda mławskimi ulicami [AKTUALIZACJA]

-

Czytelnik przesłał nam film na którym można zobaczyć niewłaściwy sposób jazdy jednego z kierowców. Łamie on przepisy, wyprzedza w miejscu niedozwolonym, niemal doprowadzając do wypadku.  

- R E K L A M A -"))

Kierowca białego samochodu wyprzedza na wiadukcie, niemal zderzając się czołowo z drugim autem. Następnie na trzeciego wyprzedza rząd samochodów, potem wymusza pierwszeństwo na rondzie.

– Mam nagranie kierującego, który wykazuje się wyjątkową głupotą. Najpierw na wiadukcie na linii ciągłej – tuż przed samym zakrętem – wyprzedza jadący przed nim samochód, o mało co nie doprowadzając do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka autem. Następnie na trzeciego wyprzedza cały rząd samochodów, po czym wjeżdża na rondo bez zatrzymywania się wymuszając pierwszeństwo. Nagrałem to 26 kwietnia o godz.16:59. Takie zachowania należy pokazywać i piętnować, gdyż zagrażają zdrowiu i życiu nas wszystkich – pisze Czytelnik.

Skontaktował się z nami kierowca auta. Podczas spotkania uzasadnił swoje postępowanie stanem wyższej konieczności. Potwierdził relację materiałem dowodowym. Z uwagi na to usuwamy dostarczone nam przez Czytelnika nagranie. Co nie zmienia naszej oceny takiego sposobu jazdy.

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

15 KOMENTARZE

 1. 2
  1

  Przykład daje sama policja Dziś byłem świadkiem jak krawężnik policjant z Opla mokki o godz ok. 10.20 na ul płockiej radiowózem szalał wyprzedzal bez kierunków niestety nie zdążyłem go nagrać spieszyl się na Orlen pozdrawiam CB czubie który sam dajesz przykład

 2. 14
  2

  Też raz tak jechałem (stan wyższej konieczności) od przychodni przy parku (Medical Park) do szpitala. Kilka lat temu mój Syn w przychodni stracił nagle przytomność i zesztywniał. Pani z recepcji się wystraszyła i zadzwoniła po pogotowie. Niestety nie było żadnej. Więc nie wiele się zastanawiając wsiedliśmy do auta(żona trzymała Syna na rękach) i popędziliśmy Lelewela. Przekraczając skrzyżowanie (nie wiem na jakim świetle) trąbiłem i starałem się bezpiecznie pokonać skrzyżowanie. Dalej Kopernika i PCK do szpitala. Pomijam fakt, że po dojechaniu na miejsce stały dwie karetki (może akurat zbieg okoliczności).
  Piszę swoją historię, by każdy z nas uświadomił sobie, że jak widzi takiego łamiącego przepisy barana jak ja w tamtym czasie, i trąbi jak idiota. To warto pomyśleć, że może ten idiota walczy właśnie o życie najbliższej mu osoby. Nie oceniajmy pochopnie. Zjedźcie mu z drogi, bo czas jest kluczowy. Pozdrawiam serdecznie. Szczęśliwy ojciec dziewięcioletniego Syna.

 3. FROG, Boguś z białego BMW? hmm chama można wypędzić ze wsi, ale wsi z chama nigdy, nawet jeżeli jeździ białym pinknym BMW i jest obwieszony złotem.

 4. Ale po co obrażać może miał ważny powód ale Buraków chodzacych pieszo co sie tylko madrza nie brakuje ciekawe czy ten burak wyżej by na swoim rowerze tak zrobił.

 5. Co za [wymoderowano] wyprzedza na wiadukcie na podwójnej ciągłej ? Czy ja dobrze widzę że wpycha się z na czwartego przed samochody oczekujące na wjazd na rondo ?

Dołącz do dyskusji...

Będzie zwrot „nadpłaty” za wodę i ścieki? Ratuszowy prawnik nie ma wątpliwości

W połowie lutego br. Naczelny Sąd Administracyjny uznał uchwałę Rady Miasta Mława dotyczącą taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i odbieranie ścieków za niezgodną...

Samochody, oszczędności, kredyty, nieruchomości. Oświadczenia majątkowe burmistrza i starosty

Oświadczenia majątkowe osoby pełniące funkcje publiczne miały złożyć do 30 kwietnia, według stanu na dzień 31 grudnia 2018 roku.I tak, Sławomir Kowalewski pełniąc funkcję...

Filip dzielnie ćwiczy, bo wierzy, że będzie chodził. Rodzice zbierają na operację

10-latek ze Szreńska, Filip Prątnicki, chorujący na artrogrypozę wierzy, że będzie chodził. Jedyną jego szansą jest specjalistyczna i kosztowna operacja. Rodzice apelują o wsparcie....

R E K L A M A

R E K L A M A

Kontakt z redakcją tel. 517-023-517
[email protected]
Dział reklamy
tel. 517-121-517
[email protected]
Kontakt z redakcją
Napisz lub zadzwoń