PKP wprowadziło wiosenny rozkład jazdy. Były problemy z wyszukiwarkami

0
370
fot. Nasza Mława
- REKLAMA -

Weszła w życie (od 10 marca) wiosenna korekta rozkładu jazdy pociągów. Przez pierwsze dni niektóre wyszukiwarki nie spisywały się. PKP PLK informuje, że aktualny rozkład znajdziemy w gablotach na stacjach oraz na stronie internetowej.

- REKLAMA -

Rozkład jazdy PKP dostępny jest na portalpasazera.pl. Warto zorientować się przed podróżą.

W pierwszych dniach obowiązywania nowego rozkładu pasażerowie sygnalizowali, że wyszukiwarki połączeń nie działają. Obecnie nie ma z tym problemów, co sprawdziliśmy.

Korekta rozkładu jazdy pociągów, która weszła w życie 10 marca i będzie obowiązywała do 8 czerwca br.

– Dla podróżnych przygotowano optymalną ofertę połączeń. Przewoźnicy i zarządca infrastruktury wykorzystali dostępne możliwości linii kolejowych. Często obok pociągów prowadzone są inwestycje z Krajowego Programu Kolejowego. Ich efektem są nowoczesne stacje i przystanki oraz sprawne i bezpieczniejsze podróże. Poprawia się komunikacja w aglomeracjach, regionach i między nimi, podróżni zyskają lepszy dostęp do kolei – informują na stronie PKP PLK.

Koleją przez regiony

Na Mazowszu w związku z przebudową peronów na stacji w Nowym Dworze Mazowieckim, PKP zapowiadało zmiany w komunikacji lokalnej i dalekobieżnej. Szczegółowe informacje na temat rozkładu jazdy pociągów są dostępne na stacjach i przystankach oraz w internecie na portalpasazera.pl, rozkład-pkp.pl oraz na stronach przewoźników. Odjazdy i przyjazdy pociągów są wyświetlane także na tablicach oraz infokioskach na stacjach. Podróżni mogą liczyć na wsparcie pracowników InfoDworców. Pasażerowie PKP Intercity uzyskają informację o ofercie połączeń na stronie intercity.pl lub dzwoniąc pod nr 703 200 200.

 

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Powiadomienia są wysyłane na podany adres email.
Adres email nie jest widoczny dla innych użytkowników.
Nie wysyłamy niechcianych wiadomości.
Jednym kliknięciem możesz zrezygnować z subskrybcji