czwartek, 02 lutego 2023
- REKLAMA -
naszamlawa.plWiadomościNa środku drogi znaleziono ciało 15-latka. Kto go zabił?
- REKLAMA -
 • Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na OKM w Mławie
  Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na OKM w Mławie
  Cena: 255 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Nieruchomość inwestycyjna w dzielnicy przemysłowej
  Nieruchomość inwestycyjna w dzielnicy przemysłowej
  Cena: 4 950 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:…
 • Działka 3683m2 pod handel, usługi, zabudowę mieszkaniową
  Działka 3683m2 pod handel, usługi, zabudowę mieszkaniową
  Cena: 1 200 000 zł do negocjacji  / Miejscowość: Mława …
 • Działka pod inwestycję w centrum Mławy
  Działka pod inwestycję w centrum Mławy
  Cena: 1 300 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:…
 • Trzypokojowe mieszkanie na osiedlu "Zielone Tarasy"
  Trzypokojowe mieszkanie na osiedlu "Zielone Tarasy"
  Cena: 367 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Dwupokojowe mieszkanie na partarze, pow. 47 m2
  Dwupokojowe mieszkanie na partarze, pow. 47 m2
  Cena: 255 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Działka w Mławie o pow. 8116m2
  Działka w Mławie o pow. 8116m2
  Cena: 295 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Chcesz sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas: 502 483 438
  Chcesz sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas: 502 483 438
  Cena: 350 000 zł do negocjacji  / Miejscowość: Mława  /…
 • Posiadłość ze stawami w otoczeniu ciszy i natury...
  Posiadłość ze stawami w otoczeniu ciszy i natury...
  Cena: 590 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Lokal Użytkowy 88,19 m2, ŚWIETNA LOKALIZACJA!
  Lokal Użytkowy 88,19 m2, ŚWIETNA LOKALIZACJA!
  Cena: 1 950 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Gustownie i stylowo wykończone mieszkanie w bloku z 2017r.
  Gustownie i stylowo wykończone mieszkanie w bloku z 2017r.
  Cena: 399 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Dom wolnostojący na 19-arowej działce w Wiśniewie
  Dom wolnostojący na 19-arowej działce w Wiśniewie
  Cena: 589 000 zł  / Miejscowość: Wiśniewo  / Kategoria: Nieruchomości

Na środku drogi znaleziono ciało 15-latka. Kto go zabił?

-

Zwłoki chłopca zostały znalezione w sobotę, 29 września ok. godz. 20 na drodze w okolicach miejscowości Kamień (gm. Dzierzgowo).

– Nie mamy sprawcy. 15-latek został potrącony, ale można było to stwierdzić dopiero po dzisiejszej sekcji zwłok – informuje Marcin Bagiński, prokurator rejonowy w Mławie.

- R E K L A M A -

Prawdopodobnie nieznany pojazd potrącił chłopca i oddalił się z miejsca zdarzenia. Policja prosi o pomoc – przekazywanie wszelkich informacji mogących przyczynić się do ustalenia sprawcy lub pojazdu, np. o uszkodzeniach pokolizyjnych. Informację można przekazać także anonimowo, kontakt pod numerami tel. 23 654 72 01, 23 654 72 39 lub 23 654 72 00.

- R E K L A M A -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie
Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

Czy wiadomo juz cos na temat co sie stało ?

Anonim
Anonim
4 lat temu

Odpowiadam na tekst od „czytelnika”a co ty masz od ludzi z Kamienia?a od ich stodol to wara może ty coś masz na sumieniu i probujesz odwrócić uwagę od siebie co?????

Anka
Anka
4 lat temu

„Policja prosi o pomoc bo sama żadnej sprawy nie potrafi dobrze rozstrzygnąć! Ale wypłata to się z nikim za to nie podziela” popieram

Wkurzona
Wkurzona
Odpowiedź do  Anka
4 lat temu

Weź się zastanów co ty piszesz. Z jakiego powodu mają dzielić się swoją wypłatą? Za to, że byłaś świadkiem zdarzenia/albo masz dowody w sprawie to Twój PRAWNY obowiązek. Praca policji na tym polega, że w takich sytuacjach (gdzie sprawca zbiega z miejsca zdarzenia), to MY musimy im pomóc. jak inaczej maja rozwiązać sprawę? Może iść do jasnowidza?

Ewa
Ewa
4 lat temu

Szacunku trochę dla innych. Przedewszystkim rodzinie dziecka.. sama przeżyłam w swoim otoczeniu śmierć bardzo bliskiej osoby na wskutek potrącenia na pasach i nie udzielenia pomocy którą prawdopodobnie uratowalaby życie bo śmierć nastąpiła w szpitalu… minęło 8 lat sprawcy się udał O zbiec i do dziś dnia sobie chodzi ,żyje własnym życiem tyle że ze śmiercią na własnych barkach. Ale to są ludzie bez sumienia. Nikomu takiej tragedii nie życzę i dużo sił dla rodziny przesyłam..

Ewka
Ewka
4 lat temu

Zgadzam się Olo przypadki nie zależne od kierowcy tylko usprawiedliwiają Kierowcę.

Olo
Olo
4 lat temu

Nie, nie żartuje i właśnie w sobotę w godz szczytu jezdze 15km na godz.I nie muszę dźwigać zakupów . A jeśli Ty jeździsz inaczej to może ZREZYGNUJ Z AUTA.A to że ludzie co niektórzy źle zachowuje się na ulicy Ok ale to oni tracą a osoba zbliżającą się do pasów i na pasach to człowiek który powinien być pod ochroną bezpieczeństwa przedewszydtkim dzieci i inni piesi.W centrum miasta kierowcaTIRA potrafi zatrzymać się przed pasami dlaczego ? Kultura jazdy.A na niewidomych KTO MA UWAŻAĆ …KIIEROWCA ..!

Ewka
Ewka
4 lat temu

Dlatego ZWOLNIJ KIEROWCO to tereny ZABUDOWANE, ścigać się po siódemce.

Olo
Olo
4 lat temu

DOCHODZĘ DO PASÓW O JESTEM BEZPIECZNY TAK POWINO BYĆ NIE CZEPIAJCIE SIĘ O ROZGLADANIE NA PRAWO I LEWO BO BĘDĄC NA ŚRODKU PASÓW DZIEWCZYNĘ ZABITO.TO KIEROWCA W TERENIE ZABUDOWANYM ZBLIŻAJĄC SIĘ DO PASÓW POOOOWINIEN ZWOLNIĆ I UWAŻAĆ!PASY SĄ DLA LUDZI!

Olo
Olo
4 lat temu

Tak jest gdzie Policja!najlepiej PODWYZKI i biurko . Więcej POLICJI NA DROGACH MIEJSKICH i nie ZATRZYMYWAC o BYLE CO tylko wyłapywać PIRATÓW BO JEST ICH MNÓSTWO W MŁAWIE.

Mlawianka
Mlawianka
4 lat temu

Gdzie patrole gdzie praca PPLICJI to stróże prawa ZATRZYMYWAC ZA PREDKOSC A NIE BRAK WLOCZONYCH ŚWIATEŁ W DZIEŃ … więcej patroli w Mławie małolaty za kierownicą to koszmar w Mławie. Kopernika , Marszałkowska, Piłsudskiego Warszawska tam jest szok….nawet w dzień.

Ewka
Ewka
4 lat temu

Łączę się w bólu z rodziną. Jeśli sprawca był pod wpływem czegoś czy jechał jak….w Mławie też takich nie BRAKUJE GDZIE POLICJA. …..to powinna być najwyższa kara TO ŚMIERĆ DZIECKA. Jeśli natomiast dziecko było niezauwaxone , nieoznakowane odblaskiem bo to już o tej porze ciemno to też inna sprawa kierowca też człowiek a za kierownicą wszystko możliwe.DLACZEGO NIE UDZIELIŁ POMOCY…najszczersze kondolencje.Więcej POLICJI NA DROGACH A POTEM PODWYSZKI.!W Mławie też STRACH nawet na pasach … jedzie koperńika z prędkością masakryczna oczywiście widać młodzi ludzie 18-25 lat OPAMIETAJCIE SIĘ!

Mlawiak
Mlawiak
Odpowiedź do  Ewka
4 lat temu

Na Kopernika strach jak pisza wlezie na pasy i sie nie obejrzy a wyłazi prosto pod koła !

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  Mlawiak
4 lat temu

Na Kopernika to jest jeszcze ten problem, że przechodzą ludzie w niedozwolonym miejscu i to nagminnie. A ogólnie największy problem w Mławie to jest taki, że piesi często wchodzą na „ślepo” nie rozglądając się najpierw w obie strony czy coś nie jedzie. Takie przypadki to mam co wyjadę na miasto i to po kilka dziennie. Ludzie myślą, że kierowcy to widzą wszystko i mają oczy dookoła głowy.

Olo
Olo
Odpowiedź do  Mir K.O.
4 lat temu

Właśnie po to jesteśmy kierowcami żeby mieć oczy dookoła głowy!

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  Olo
4 lat temu

No chyba sobie żartujesz. Nie zgodzę się z tobą. Wyjedź na miasto w godzinach szczytu np. w sobotę o godz. 10 i miej „oczy dookoła głowy”. Przecież nie da się kontrolować wszystkich stron pojazdu jak masz pasy co parę metrów i do tego ludzie ci wchodzą z każdej strony w dowolnym miejscu. No chyba, że ty przejeżdżasz miasto z prędkością 15 km/h. Ale to jak mamy jeździć tylko z taką prędkością to w ogóle darujmy sobie jeżdżenie samochodami. W Mławie to jest „wolna Amerykanka”. Ludzie chodzą nie po pasach, na czerwonym świetle, rowerzyści jeżdżą ulicą podczas gdy obok jest ścieżka rowerowa albo na rowerze przejeżdżają po pasach.

kos
kos
Odpowiedź do  Olo
4 lat temu

Mir K.O, trochę demonizujesz nas jako mieszkańców w tym względzie. Ja zarówno jeżdżę jak i (czasami) chodzę po mieście. To nie jest tak, że piesi chodzą na czerwonym, że przechodzą nie po pasach. Oczywiście zdarzają się takie przypadki ale z Twego wpisu wynika, że jest taka norma, że dziwakiem jest ten kto przechodzi na zielonym lub po pasach. Nie przesadzaj – ja niezwykle rzadko widzę, żeby ktoś wchodził na czerwonym świetle, nie pamiętam takiej sytuacji. No, ok dobra, wczoraj widziałem stojąc na czerwonym na Lelewela na lewym pasie, widziałem taki przypadek ale okazało się, że była to trójka Ukraińców, którzy nic sobie z czerwonego nie robili. Za chwilę ruszyliśmy na zielonym a oni tak szli sobie dalej… Niestety w tym względzie psują oni wizerunek pieszych tzw, lokalnych, którzy oczywiście święcie nie są. Gdy czasami jestem w innym mieście widuję podobne przypadki (ostatni w poprzedni weekend) np, w Olsztynie gość przebiegał na czerwonym w okolicach UWM na Warszawskiej (pewnie za zajęcia się spieszył….. 🙂 ) . Kiedyś – kilka lat temu kobieta w Działdowie wpakowała mi się prosto pod koła, nie na pasach. Jechałem wolno i spokojnie wyhamowałem ale babkę trochę op…łem :). Podsumowując masz trochę racji ale chyba delikatnie przesadzasz.

Edek
Edek
4 lat temu

To sprawca był albo pijany albo nacpany lub jechał kradzionym samochodem bo inaczej by śie zatrzymał bydlak. Takiego bydła ka na 100 lat do paki z [wymoderowano] zamknac.

Anonimowo
Anonimowo
Odpowiedź do  Edek
4 lat temu

Takie bydło to szkoda trzymać w więzieniu, trzeba wieszać za przyr.dzenie.

Czytelnik
Czytelnik
4 lat temu

A ja polecam pogrzebać w stodołach w Kamieniu. Mieszkają tam same [wymoderowano]. Niestety miałem kiedyś okazję tego doświadczyć i nie było to miłe spotkanie.
Droga policjo szukajcie w Kamieniu, najlepiej od razu…

Anonim
Anonim
Odpowiedź do  Czytelnik
4 lat temu

Chyba cię pogrzalo żeby czepiac się ludzi z kamienia to z tej wioski zamordowano chłopaka którego wszyscy znali i lubili zastanów się czlowieku co ty piszesz

Hm...
Hm...
4 lat temu

W obliczu ludzkiej tragedii takie,, coś,, upuszcza jadu swojej złośliwości. A policja to jasnowidz?

:)
:)
4 lat temu

Policja prosi o pomoc bo sama żadnej sprawy nie potrafi dobrze rozstrzygnąć! Ale wypłata to się z nikim za to nie podziela

niedowiary
niedowiary
Odpowiedź do  :)
4 lat temu

To jest całkiem naturalne, że Policja prosi o pomoc, być może „ktoś” zauważył „coś” podejrzanego. Wyrazy współczucia dla rodziny.

Nieznajomy
Nieznajomy
Odpowiedź do  :)
4 lat temu

Wez czlowieku puknij sie w glowe zanim cos napiszesz

20-tonowy kontener runął na siódemkę

20-tonowy kontener runął na siódemkę [ZDJĘCIE]

0
Na drodze ekspresowej S7 doszło do groźnego wypadku. Z rozpędzonej ciężarówki spadł kontener o wadze 20 ton. Według policji, 35-latek kierujący samochodem ciężarowym z...
kontrole prędkości

Kolejne prawa jazdy zatrzymane

0
Kolejne prawa jazdy zatrzymane. Mazowiecka grupa SPEED podsumowała kolejny tydzień służby na naszych drogach. Kierowcy wciąż przekraczają prędkość. Emocje na drodze skutecznie studzą policjanci z...
kadr z filmu

Blef doskonały z muzyką mławianina RX-a

0
Komedia "Blef doskonały" to najnowsze dzieło polskich filmowców. Obraz uświetniła muzyka autorstwa mławianina RX Rafała Sielawy. 1 lutego 2023 r. zaprezentowano zwiastun filmu.  Blef doskonały...
ostrzeżenie o oszustwie

Oszuści podają się za biuro do zwalczania cyberprzestępczości

0
Pojawił się nowy typ ataku polegający na przesyłaniu wiadomości e-mail rzekomo pochodzącej z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości. Przestępcy sugerują pobranie, rzekomo przygotowanego przez CBZC,...
 • Lokal Użytkowy 88,19 m2, ŚWIETNA LOKALIZACJA!
  Lokal Użytkowy 88,19 m2, ŚWIETNA LOKALIZACJA!
  Cena: 1 950 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Dwupokojowe mieszkanie na partarze, pow. 47 m2
  Dwupokojowe mieszkanie na partarze, pow. 47 m2
  Cena: 255 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Działka 3683m2 pod handel, usługi, zabudowę mieszkaniową
  Działka 3683m2 pod handel, usługi, zabudowę mieszkaniową
  Cena: 1 200 000 zł do negocjacji  / Miejscowość: Mława …

Finasowanie firmy przez faktoring sposobem na utrzymanie płynności finansowej

0
Biznes w naszym kraju opiera się w znacznym stopniu na kredycie kupieckim, czyli płatnościach z długimi terminami. O ile dla nabywców takie rozwiązanie jest...

Czarna Elka zatrzymana. Joker nie odpuszcza

0
Na dwie kolejki przed końcem tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu w walce o tytuł mistrzowski liczą się już tylko trzy zespoły. Owszem Czarna...
radiowóz na drodze

Kompletnie pijany staranował ogrodzenie na Napoleońskiej

1
Czytelnicy sygnalizują nam o wypadku, w którym kompletnie pijany obywatel Ukrainy wjechał w ogrodzenia posesji przy ulicy Napoleońskiej w Mławie. Policja potwierdza zdarzenie i...
- REKLAMA -
- REKLAMA -
samochód po wypadku

Tragedia na drodze. Zginął 19-latek

0
Dziś około godz. 7.45 na drodze gminnej relacji Ościsłowo – Ościsłowo Kolonia doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym zginął 19-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego....

Płaskostopie poprzeczne – czym jest, przyczyny i sposoby leczenia

0
Płaskostopie poprzeczne to schorzenie dotykające wielu osób, które często nie są go nawet świadome. Jest to o tyle szkodliwe, że odkładanie w czasie wdrożenia...

Pożar w kotłowni w Mławie [ZDJĘCIA]

0
Strażacy interweniowali w jednym z domów przy ulicy Szpitalnej w Mławie, gdzie wybuchł pożar w kotłowni. Pożar w kotłowni w Mławie Do niebezpiecznej sytuacji w...
monety

Stracił ponad 9 500 zł na kupon zakupowy

0
Oszuści nieustannie pracują nad wymyślaniem nowych metod, aby wyłudzić pieniądze. Przekonał się o tym 51-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, który stracił ponad 9 500 zł....
- REKLAMA -
25
0
Przejdź do komentarzyx
()
x