piątek, 27 maja 2022
- REKLAMA -
naszamlawa.plWiadomościNa środku drogi znaleziono ciało 15-latka. Kto go zabił?
- REKLAMA -
 • Nieruchomość 18200 m2 z halą i cz. mieszkalną - okolice Mławy
  Nieruchomość 18200 m2 z halą i cz. mieszkalną - okolice Mławy
  Cena: 450 000 zł do negocjacji  / Miejscowość: Kosiny Bartosowe …
 • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum Mławy
  Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum Mławy
  Cena: 259 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Przestronny narożny lokal usługowo-handlowy, 96,94m2
  Przestronny narożny lokal usługowo-handlowy, 96,94m2
  Cena: 3 393 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości

Na środku drogi znaleziono ciało 15-latka. Kto go zabił?

-

Zwłoki chłopca zostały znalezione w sobotę, 29 września ok. godz. 20 na drodze w okolicach miejscowości Kamień (gm. Dzierzgowo).

– Nie mamy sprawcy. 15-latek został potrącony, ale można było to stwierdzić dopiero po dzisiejszej sekcji zwłok – informuje Marcin Bagiński, prokurator rejonowy w Mławie.

- R E K L A M A -

Prawdopodobnie nieznany pojazd potrącił chłopca i oddalił się z miejsca zdarzenia. Policja prosi o pomoc – przekazywanie wszelkich informacji mogących przyczynić się do ustalenia sprawcy lub pojazdu, np. o uszkodzeniach pokolizyjnych. Informację można przekazać także anonimowo, kontakt pod numerami tel. 23 654 72 01, 23 654 72 39 lub 23 654 72 00.

- R E K L A M A -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie
Anonimowo
Anonimowo
3 lat temu

Czy wiadomo juz cos na temat co sie stało ?

Anonim
Anonim
3 lat temu

Odpowiadam na tekst od „czytelnika”a co ty masz od ludzi z Kamienia?a od ich stodol to wara może ty coś masz na sumieniu i probujesz odwrócić uwagę od siebie co?????

Anka
Anka
3 lat temu

„Policja prosi o pomoc bo sama żadnej sprawy nie potrafi dobrze rozstrzygnąć! Ale wypłata to się z nikim za to nie podziela” popieram

Wkurzona
Wkurzona
Odpowiedź do  Anka
3 lat temu

Weź się zastanów co ty piszesz. Z jakiego powodu mają dzielić się swoją wypłatą? Za to, że byłaś świadkiem zdarzenia/albo masz dowody w sprawie to Twój PRAWNY obowiązek. Praca policji na tym polega, że w takich sytuacjach (gdzie sprawca zbiega z miejsca zdarzenia), to MY musimy im pomóc. jak inaczej maja rozwiązać sprawę? Może iść do jasnowidza?

Ewa
Ewa
3 lat temu

Szacunku trochę dla innych. Przedewszystkim rodzinie dziecka.. sama przeżyłam w swoim otoczeniu śmierć bardzo bliskiej osoby na wskutek potrącenia na pasach i nie udzielenia pomocy którą prawdopodobnie uratowalaby życie bo śmierć nastąpiła w szpitalu… minęło 8 lat sprawcy się udał O zbiec i do dziś dnia sobie chodzi ,żyje własnym życiem tyle że ze śmiercią na własnych barkach. Ale to są ludzie bez sumienia. Nikomu takiej tragedii nie życzę i dużo sił dla rodziny przesyłam..

Ewka
Ewka
3 lat temu

Zgadzam się Olo przypadki nie zależne od kierowcy tylko usprawiedliwiają Kierowcę.

Olo
Olo
3 lat temu

Nie, nie żartuje i właśnie w sobotę w godz szczytu jezdze 15km na godz.I nie muszę dźwigać zakupów . A jeśli Ty jeździsz inaczej to może ZREZYGNUJ Z AUTA.A to że ludzie co niektórzy źle zachowuje się na ulicy Ok ale to oni tracą a osoba zbliżającą się do pasów i na pasach to człowiek który powinien być pod ochroną bezpieczeństwa przedewszydtkim dzieci i inni piesi.W centrum miasta kierowcaTIRA potrafi zatrzymać się przed pasami dlaczego ? Kultura jazdy.A na niewidomych KTO MA UWAŻAĆ …KIIEROWCA ..!

Ewka
Ewka
3 lat temu

Dlatego ZWOLNIJ KIEROWCO to tereny ZABUDOWANE, ścigać się po siódemce.

Olo
Olo
3 lat temu

DOCHODZĘ DO PASÓW O JESTEM BEZPIECZNY TAK POWINO BYĆ NIE CZEPIAJCIE SIĘ O ROZGLADANIE NA PRAWO I LEWO BO BĘDĄC NA ŚRODKU PASÓW DZIEWCZYNĘ ZABITO.TO KIEROWCA W TERENIE ZABUDOWANYM ZBLIŻAJĄC SIĘ DO PASÓW POOOOWINIEN ZWOLNIĆ I UWAŻAĆ!PASY SĄ DLA LUDZI!

Olo
Olo
3 lat temu

Tak jest gdzie Policja!najlepiej PODWYZKI i biurko . Więcej POLICJI NA DROGACH MIEJSKICH i nie ZATRZYMYWAC o BYLE CO tylko wyłapywać PIRATÓW BO JEST ICH MNÓSTWO W MŁAWIE.

Mlawianka
Mlawianka
3 lat temu

Gdzie patrole gdzie praca PPLICJI to stróże prawa ZATRZYMYWAC ZA PREDKOSC A NIE BRAK WLOCZONYCH ŚWIATEŁ W DZIEŃ … więcej patroli w Mławie małolaty za kierownicą to koszmar w Mławie. Kopernika , Marszałkowska, Piłsudskiego Warszawska tam jest szok….nawet w dzień.

Ewka
Ewka
3 lat temu

Łączę się w bólu z rodziną. Jeśli sprawca był pod wpływem czegoś czy jechał jak….w Mławie też takich nie BRAKUJE GDZIE POLICJA. …..to powinna być najwyższa kara TO ŚMIERĆ DZIECKA. Jeśli natomiast dziecko było niezauwaxone , nieoznakowane odblaskiem bo to już o tej porze ciemno to też inna sprawa kierowca też człowiek a za kierownicą wszystko możliwe.DLACZEGO NIE UDZIELIŁ POMOCY…najszczersze kondolencje.Więcej POLICJI NA DROGACH A POTEM PODWYSZKI.!W Mławie też STRACH nawet na pasach … jedzie koperńika z prędkością masakryczna oczywiście widać młodzi ludzie 18-25 lat OPAMIETAJCIE SIĘ!

Mlawiak
Mlawiak
Odpowiedź do  Ewka
3 lat temu

Na Kopernika strach jak pisza wlezie na pasy i sie nie obejrzy a wyłazi prosto pod koła !

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  Mlawiak
3 lat temu

Na Kopernika to jest jeszcze ten problem, że przechodzą ludzie w niedozwolonym miejscu i to nagminnie. A ogólnie największy problem w Mławie to jest taki, że piesi często wchodzą na „ślepo” nie rozglądając się najpierw w obie strony czy coś nie jedzie. Takie przypadki to mam co wyjadę na miasto i to po kilka dziennie. Ludzie myślą, że kierowcy to widzą wszystko i mają oczy dookoła głowy.

Olo
Olo
Odpowiedź do  Mir K.O.
3 lat temu

Właśnie po to jesteśmy kierowcami żeby mieć oczy dookoła głowy!

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  Olo
3 lat temu

No chyba sobie żartujesz. Nie zgodzę się z tobą. Wyjedź na miasto w godzinach szczytu np. w sobotę o godz. 10 i miej „oczy dookoła głowy”. Przecież nie da się kontrolować wszystkich stron pojazdu jak masz pasy co parę metrów i do tego ludzie ci wchodzą z każdej strony w dowolnym miejscu. No chyba, że ty przejeżdżasz miasto z prędkością 15 km/h. Ale to jak mamy jeździć tylko z taką prędkością to w ogóle darujmy sobie jeżdżenie samochodami. W Mławie to jest „wolna Amerykanka”. Ludzie chodzą nie po pasach, na czerwonym świetle, rowerzyści jeżdżą ulicą podczas gdy obok jest ścieżka rowerowa albo na rowerze przejeżdżają po pasach.

kos
kos
Odpowiedź do  Olo
3 lat temu

Mir K.O, trochę demonizujesz nas jako mieszkańców w tym względzie. Ja zarówno jeżdżę jak i (czasami) chodzę po mieście. To nie jest tak, że piesi chodzą na czerwonym, że przechodzą nie po pasach. Oczywiście zdarzają się takie przypadki ale z Twego wpisu wynika, że jest taka norma, że dziwakiem jest ten kto przechodzi na zielonym lub po pasach. Nie przesadzaj – ja niezwykle rzadko widzę, żeby ktoś wchodził na czerwonym świetle, nie pamiętam takiej sytuacji. No, ok dobra, wczoraj widziałem stojąc na czerwonym na Lelewela na lewym pasie, widziałem taki przypadek ale okazało się, że była to trójka Ukraińców, którzy nic sobie z czerwonego nie robili. Za chwilę ruszyliśmy na zielonym a oni tak szli sobie dalej… Niestety w tym względzie psują oni wizerunek pieszych tzw, lokalnych, którzy oczywiście święcie nie są. Gdy czasami jestem w innym mieście widuję podobne przypadki (ostatni w poprzedni weekend) np, w Olsztynie gość przebiegał na czerwonym w okolicach UWM na Warszawskiej (pewnie za zajęcia się spieszył….. 🙂 ) . Kiedyś – kilka lat temu kobieta w Działdowie wpakowała mi się prosto pod koła, nie na pasach. Jechałem wolno i spokojnie wyhamowałem ale babkę trochę op…łem :). Podsumowując masz trochę racji ale chyba delikatnie przesadzasz.

Edek
Edek
3 lat temu

To sprawca był albo pijany albo nacpany lub jechał kradzionym samochodem bo inaczej by śie zatrzymał bydlak. Takiego bydła ka na 100 lat do paki z [wymoderowano] zamknac.

Anonimowo
Anonimowo
Odpowiedź do  Edek
3 lat temu

Takie bydło to szkoda trzymać w więzieniu, trzeba wieszać za przyr.dzenie.

Czytelnik
Czytelnik
3 lat temu

A ja polecam pogrzebać w stodołach w Kamieniu. Mieszkają tam same [wymoderowano]. Niestety miałem kiedyś okazję tego doświadczyć i nie było to miłe spotkanie.
Droga policjo szukajcie w Kamieniu, najlepiej od razu…

Anonim
Anonim
Odpowiedź do  Czytelnik
3 lat temu

Chyba cię pogrzalo żeby czepiac się ludzi z kamienia to z tej wioski zamordowano chłopaka którego wszyscy znali i lubili zastanów się czlowieku co ty piszesz

Hm...
Hm...
3 lat temu

W obliczu ludzkiej tragedii takie,, coś,, upuszcza jadu swojej złośliwości. A policja to jasnowidz?

:)
:)
3 lat temu

Policja prosi o pomoc bo sama żadnej sprawy nie potrafi dobrze rozstrzygnąć! Ale wypłata to się z nikim za to nie podziela

niedowiary
niedowiary
Odpowiedź do  :)
3 lat temu

To jest całkiem naturalne, że Policja prosi o pomoc, być może „ktoś” zauważył „coś” podejrzanego. Wyrazy współczucia dla rodziny.

Nieznajomy
Nieznajomy
Odpowiedź do  :)
3 lat temu

Wez czlowieku puknij sie w glowe zanim cos napiszesz

policyjna taśma

Makabryczne odkrycie w rzece. Tragedia na Mazowszu

0
Wczoraj po południu w rzece Wisła na wysokości miejscowości Czerwińsk nad Wisłą (powiat płoński) znalezione zostały zwłoki mężczyzny.   Makabryczne odkrycie w rzece. Tragedia na Mazowszu Ciało,...
policja mierzy prędkość

Kierowca musi zdać kolejny egzamin

0
Teren zabudowany — noga z gazu! To powinno być motto kierujących. Inaczej grożą nam surowe konsekwencje. Ostatnio przekonał się o tym kierowca w...
strażacy

Bus zderzył się z osobówką na drodze wojewódzkiej

0
Na drodze wojewódzkiej pomiędzy Turzą Wielką a Lipowcem Kościelnym 26 maja doszło do zderzenia busa z osobówką. Samochodami podróżowały 3 osoby, które doznały niewielkich...
rury w przekopie

Zmiany na Wójtostwie

0
1 czerwca 2022 r. rozpocznie się budowa sieci wodociągowej w ulicy Wójtostwo. W związku z tym mogą wystąpić chwilowe przerwy w dostawie wody. Nastąpi...
- REKLAMA -
Loading RSS Feed

Od półmaratonu po IronMan. Kuciejczyk na podium

0
Sezon biegowy oraz triathlonowy rozpoczął się na dobre. Korzystają na tym nasi sportowcy. Reprezentujący Tempo Mława Henryk Kuciejczyk powalczył w Serocku w piątej edycji...
Z OSTATNIEJ CHWILI

Z ostatniej chwili: Wypadek na drodze wojewódzkiej

0
Na drodze wojewódzkiej między Turzą na Lipowcem Kościelnym dziś 26 maja doszło do wypadku drogowego.   Z ostatniej chwili: Wypadek na drodze wojewódzkiej Na tę chwilę wiadomo,...
dziewczyna z laptopem

Zalety zakupów online

0
Internet zrewolucjonizował nasze życie. Obecnie wiele spraw można załatwić online bez wychodzenia z domu. Wielu Polaków bardzo cieszy możliwość robienia zakupów online. Zakupy w...
- REKLAMA -
Dni Mławy

Burmistrz na Dni Mławy: „Rozważamy Shakirę”

0
Oczywiście Shakira na Dni Mławy to żart, na który pozwolił sobie burmistrz Sławomir Kowalewski podczas ostatniej sesji rady miasta. Dobra wiadomość jest taka, że...
śmieci

Spalarnia w Mławie? Burmistrz wypowiedział się jednoznacznie

2
Temat ewentualnego powstania spalarni śmieci w Mławie rozgrzewa emocje mławian nie od dziś. Ostatnio dyskutowano o tym podczas sesji rady miasta. Burmistrz Sławomir Kowalewski...
karta

Dzień Matki. Nasza Mława życzy wszystkiego najlepszego

0
Dziś obchodzimy Dzień Matki. Nasza Mława życzy wszystkiego najlepszego wspaniałym mamom z okazji ich święta.     W Miejskim Domu Kultury w Mławie zaplanowano na dziś koncert,...
mieszkanie po pożarze

Płonęło mieszkanie. Wyniesiono lokatora

0
Do groźnego zdarzenia doszło w Glinojecku. Strażacy gasili pożar mieszkania w jednym z bloków. Panowało silne zadymienie, a płomienie szybko się rozprzestrzeniały. Razem z...
- REKLAMA -
25
0
Przejdź do komentarzyx
()
x