piątek, 03 lutego 2023
- REKLAMA -
naszamlawa.plWiadomościMławscy policjanci podejrzewani o pobicie. Sprawa w prokuraturze
- REKLAMA -
 • Działka 3683m2 pod handel, usługi, zabudowę mieszkaniową
  Działka 3683m2 pod handel, usługi, zabudowę mieszkaniową
  Cena: 1 200 000 zł do negocjacji  / Miejscowość: Mława …
 • Nieruchomość inwestycyjna w dzielnicy przemysłowej
  Nieruchomość inwestycyjna w dzielnicy przemysłowej
  Cena: 4 950 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:…
 • Dwupokojowe mieszkanie na partarze, pow. 47 m2
  Dwupokojowe mieszkanie na partarze, pow. 47 m2
  Cena: 255 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Chcesz sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas: 502 483 438
  Chcesz sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas: 502 483 438
  Cena: 350 000 zł do negocjacji  / Miejscowość: Mława  /…
 • Dom wolnostojący na 19-arowej działce w Wiśniewie
  Dom wolnostojący na 19-arowej działce w Wiśniewie
  Cena: 589 000 zł  / Miejscowość: Wiśniewo  / Kategoria: Nieruchomości
 • Działka pod inwestycję w centrum Mławy
  Działka pod inwestycję w centrum Mławy
  Cena: 1 300 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria:…
 • Lokal Użytkowy 88,19 m2, ŚWIETNA LOKALIZACJA!
  Lokal Użytkowy 88,19 m2, ŚWIETNA LOKALIZACJA!
  Cena: 1 950 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Posiadłość ze stawami w otoczeniu ciszy i natury...
  Posiadłość ze stawami w otoczeniu ciszy i natury...
  Cena: 590 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Działka w Mławie o pow. 8116m2
  Działka w Mławie o pow. 8116m2
  Cena: 295 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Gustownie i stylowo wykończone mieszkanie w bloku z 2017r.
  Gustownie i stylowo wykończone mieszkanie w bloku z 2017r.
  Cena: 399 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na OKM w Mławie
  Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na OKM w Mławie
  Cena: 255 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Trzypokojowe mieszkanie na osiedlu "Zielone Tarasy"
  Trzypokojowe mieszkanie na osiedlu "Zielone Tarasy"
  Cena: 367 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości

Mławscy policjanci podejrzewani o pobicie. Sprawa w prokuraturze

-

Rodzina i znajomi 35-letniego mieszkańca Mławy próbują ustalić, co dokładnie wydarzyło się wieczorem 21 marca. Wtedy pan Dominik wracał z lokalu Biesiadowo do domu – tego dnia jednak do niego nie dotarł. O 4.00 nad ranem zadzwonił do swojej partnerki i mimo dużych problemów z mówieniem zdołał jej przekazać, że jest w warszawskim szpitalu na Bielanach, na oddziale neurochirurgii.

- R E K L A M A -

– Powiedział, że pobili go policjanci z Mławy – relacjonuje siostra mężczyzny. Jego partnerka od razu zadzwoniła na tutejszą komendę. Tam usłyszała, że się przewrócił i policja zawiadomiła pogotowie, które zabrało go do mławskiego szpitala. Stamtąd, jeszcze tej samej nocy został przewieziony do Warszawy.

– Okazało się, że brat ma złamane kręgi szyjne, krwiaka mózgu, złamaną szczękę, kość skroniową i potyliczną, złamaną rękę, uszkodzony nerw twarzowy, liczne obrażenia ciała. Na pewno nie będzie słyszał w pełni na jedno ucho. Zdaniem lekarza, który z nami rozmawiał, takie obrażenia nie mogły powstać w wyniku upadku – zaznacza siostra.

Uraz głowy spowodował, że 35-latek ma luki w pamięci. Tego wieczora mężczyzna pił alkohol. Z jego relacji wynika, że gdy wracał do domu, zatrzymali go dwaj policjanci. Nie pamięta, jak do tego doszło, ale według niego jeden go trzymał, drugi bił. Gdy dostał cios w głowę, stracił przytomność i odzyskał ją dopiero w bielańskim szpitalu.

– Nie wiemy, dlaczego policja go zatrzymała. Chcemy to ustalić. Niezależnie od powodu, nawet jeśli zrobił coś nie tak, jeśli byli wezwani na interwencję, to nie mieli prawa go bić i to do takiego stopnia – zauważa nasza rozmówczyni i dodaje, że według tego, co udało się jej ustalić, to nie pogotowie przywiozło jej brata na mławski SOR, ale policja.
Mławianin wyszedł już ze szpitala, ale prawdopodobnie będzie jeszcze musiał wrócić na oddział neurologiczny.

Rodzina zgłosiła sprawę m.in. do Prokuratury Okręgowej w Płocku.
– Pismo wpłynęło do nas 23 marca. Z uwagi na to, że osobami podejrzewanymi są funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Mławie, aby nie było podejrzenia o brak obiektywizmu i bezstronności, prokurator okręgowy postanowieniem z 30 marca wyłączył Mławę z postępowania i wyznaczył do jego prowadzenia prokuraturę w Sierpcu – wyjaśnia prokurator Iwona Śmigielska-Kowalska, rzeczniczka prasowa PO w Płocku.

Grzegorz Jędrzejewski, prokurator rejonowy w Sierpcu poinformował nas, że sprawa trafiła do niego 5 kwietnia, śledztwo od razu zostało wszczęte. Wstępne ustalenia mają być znane w ciągu najbliższych dni.

Mławska komenda rozpoczęła wewnętrzne dochodzenie, ale nie wypowiada się w tej sprawie. Do tematu wrócimy.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu wydarzeń prosimy o kontakt z redakcją [email protected], 517 023 517 lub przez wiadomość na naszym profilu FB

- R E K L A M A -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
53 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie
Grisza
Grisza
4 lat temu

To jest mieszkaniec Pultuska a nie Mlawy

Do Grisza
Do Grisza
Odpowiedź do  Grisza
4 lat temu

A skąd wiesz ? Ze szpitala czy od policji ?

Miki
Miki
4 lat temu

Ciekawe czy jak sprawa się wyjaśni i wyjdzie że policja nie brała w tym udziału to rodzina mężczyzny przeprosi za swoje oszczerstwa. Znając życie nie

Anonimowo
Anonimowo
Odpowiedź do  Miki
4 lat temu

Tak, masz rację – znając życie nikt nie przeprosi, niestety.

Denis
Denis
4 lat temu

Szkoda że w tv pokazuje się tylko nagonke na policje a nie pokazuje się innych zasług nie ceni tego że narażają często swoje życie a wynagrodzenia pozostawiają wiele do życzenia… obywatele często winia funkcjonariuszy w ramach zemsty niszcząc czyjeś dobre imię i chęć niesienia pomocy

Denis
Denis
4 lat temu

Pozwólmy wyjaśnić sprawę odpowiednim do tego typu zadań jednostkom. Chciałbym nadmienić że prawa policjanta względem obywateli są coraz bardziej ograniczone co powoduje brak szacunku względem służb mundurowych. Nie zgadzamy się na bicie obywateli to oczywiste ale prawda jest taka że ludzie nie szanują policjantów. Czy uważacie państwo że dobrym słowem przemówi się do agresywnego człowieka pijanego bo interwencje są tam gdzie zazwyczaj jest agresja alkohol itp. Biciu do takiego stopnia mówimy nie ale nie wiadomo czy nie został pobity w drodze powrotnej a policjanci widząc obrażenia i stan tego człowieka odwieźli go na sor…

Mir K.O.
Mir K.O.
4 lat temu

Czytając te wasze komentarze i analizy zdarzenia można dojść do wniosku, że większość z was ma zadatki na policyjnych sierżantów. Nie myśleliście nigdy, żeby się podjąć tej „służby”? Przecież tyle się ostatnio mówi, że brakuje chętnych do pracy w policji.

Zxcv
Zxcv
4 lat temu

Wybaczcie, ale patrzac na zdjęcia nie wyglada to na „upadek ze schodów” Logika. Nie wiem kto tak skatował tego człowieka, nie ja jestem sędzia ale współczuje z całego serca. Mam nadzieje, ze szybko się znajdzie sprawca lub sprawcy 🙂 oraz poniosa ogromne konsekwencje! A i tak mlawscy policjanci czuja się zbyt pewnie jak [wymoderowano] 😉

mieszkaniec
mieszkaniec
4 lat temu

Czy to byl ten gosc nabuzowany ,przewracajacy sie w bloku na Sienkiewicza

Miki
Miki
Odpowiedź do  mieszkaniec
4 lat temu

Tak to on. Jak coś wiesz więcej to pisz

ChadaRIP
ChadaRIP
4 lat temu

Każdy się wypowiada, a nikt się nie domyśla kto jest sprawca.

Pamiętacie nawiedzony dom w Turzy Wielkiej?

Teraz te duchy grasują po Mławie i biją niewinnych ludzi.
Sam trzy razy im uciekłem.
Ja już po 24:00 z domu nie wychodzę. A o 3:33 chodzą grupami.

Kili
Kili
4 lat temu

Bardzo dziwne jest to że ma zanik pamiéci ale uwaga …nagle zgania na policje?? Cos mi tu nie pasuje …A moze niech powie jak to było naprawdę?

Mławianka
Mławianka
4 lat temu

Strach po nocy po mieście chodzić jeśli okaże się że to policja. Uderzenia pasują do pałki policyjnej. Jakim to trzeba być człowiekiem aby zamiast pomagać obawytelowi skatować go w ten sposób. Trzymam kciuki za złapanie sprawcy. Na upadek to to nie wygląda. Dobrze że sprawę zgłoszono i wyłączono z niej Mławę, która mogłaby po znajomosci umorzyć postępowanie z braku dowodów.

Emerytka
Emerytka
Odpowiedź do  Mławianka
4 lat temu

Dostałaś pałką? najlepiej jest oceniać i ferować wyroki… trochę cierpliwości… może sędziowie są bardziej kompetentni od Ciebie i myślę, że do nich należy ocena, a nie do Ciebie, Mławianko.

sdfksdo
sdfksdo
4 lat temu

za co go mieli pobic? tylu pijanych się bląka to nie jest nic nowego nie raz było mi dane widziec na własne oczy jak któryś się przewraca i policja to akurat go zbierała z chodnika po paru minutach, nikt go nie pobil tylko spadl ze schodow pod wpływem alkoholu nawet nie pamiętał, można to zauwazyc po obrażeniach na zdjeciu, brednie

Marcin
Marcin
Odpowiedź do  sdfksdo
4 lat temu

To że człowiek jest krótko ścięty i ma tatuaż to odrazu jest przestępcą? To jak ktoś się ubiera i ma tatuaże nie należy do złych rzeczy. W dzisiejszych czasach jest to dyskryminacja. Najlepiej ocenić po wyglądzie. Znam bardzo ludzi którzy mają tatuaże, są krótko ostrzyzeni i są ludźmi wysoko postawionymi zawodowo. Widać, że wychowales się na wsi i jedyne czego doznales to własną wieś. Jedź do dużego miasta typu Warszawa, Gdańsk itp wtedy zobaczysz prawdziwa kulturę ludzką. Wiesniak z krwi i kości.

dawny mieszkaniec
dawny mieszkaniec
4 lat temu

tzw. poszkodowany nie wygląda niewinnie-krótko obcięty jegomość z tatuażem, masywnej sylwetki…Ale z drugiej strony, takich też pełno w policyjnych mundurach. Nowożytni troglodyci, jeden wart drugiego. Cytując klasyka „kotłują się, kotłują i które silniejsze, to sobie radę dało”

Do dawnego mieszkańca
Do dawnego mieszkańca
Odpowiedź do  dawny mieszkaniec
4 lat temu

Po włosach ich poznacie mówił prorok ? Niesamowite jak można oceniać ludzi po fryzurze. Idąc Twoją logiką to jak ma wąsy to wart tyle samo co Stalin albo Hitler.

Koza
Koza
4 lat temu

Jak czytam takie komentarze to wymiotować się chce. Jak złapali Milana to wszyscy zachwyceni bo to najgorszy zboj teraz jak okoliczności są bardzo niejasne już są źli bo nawalony gościu powiedział że go pobili. A gdzie leży prawda to nikt z komentujących nie wnika. Ja na miejscu policji jakbym miał służyć takim ludziom jak wy to nawet palcem bym nie kiwnal jakby któryś przyszedł coś zgłosić. Mam ponad 40 lat i nigdy żaden policjant mnie nie uderzył choć parę razy spisał po pijaku. Jak ktoś się do nich odnosi tak oni do niego. A kamera miejska jest nad Biesiadowem to będzie wszystko widać i się wyjaśni.

Gość
Gość
Odpowiedź do  Koza
4 lat temu

Masz chore podejście do życia. To co piszesz świadczy o stanie Twojego umysłu. Policjant zawsze nawet gdyby ktoś był pijany i nawet ubliżał … jest stróżem prawa a Ty namawiasz aby prawo łamał. Normalny jesteś człowieku ?

JA
JA
4 lat temu

dobrodziej pewno był grzeczny podczas interwencji.

Do Ja
Do Ja
Odpowiedź do  JA
4 lat temu

Nawet gdyby był niegrzeczny to nie można katować człowieka.

Emerytka
Emerytka
Odpowiedź do  Do Ja
4 lat temu

Skąd wiesz, że to zrobili policjanci? byłeś tam?

....
....
Odpowiedź do  Emerytka
4 lat temu

Czytaj ze zrozumieniem Emerytko.

Emerytka
Emerytka
Odpowiedź do  ....
4 lat temu

Czytam i niestety nie doczytałam się iż jest pewność, kto tego gościa stłukł, to raczej ty czytaj ze zrozumieniem

Anonimowo
Anonimowo
Odpowiedź do  Emerytka
4 lat temu

A TY emerytką byłaś tam czy jesteś emerytką policyjną

Anonimowo
Anonimowo
Odpowiedź do  Anonimowo
4 lat temu

A ty jesteś kolegą od kielicha z Biesiadowa tego typka?

Wml
Wml
4 lat temu

Wygląda jakby na schody się przewrócił i z nich stoczył ,ewentualnie został przekonany .Wersja tego gościa jest tak wiarygodna ,że nie potrzeba śledztwa, ewentualnie Jaworowicz potwierdzi to co on mówi i jego partnerka (konkubina ).

Julian
Julian
4 lat temu

Mlawski policja wozi sia jak szlachta i patrzo kto po pasach nie idzie a sami nie mają pojęcia o przepisach.

Gucio
Gucio
Odpowiedź do  Julian
4 lat temu

a Ty nie masz pojęcia o ortografii, gramatyce i lepiej wróć do szkoły, bo pewnie też byś chciał się wozić jak szlachta. 😀

Ktos
Ktos
4 lat temu

A może jeszcze „okradli” . Ja często wracam nad ranem i jakoś Policja mni nie napadła i nie pobiła

do ktos
do ktos
Odpowiedź do  Ktos
4 lat temu

Miałeś szczęście. A co powiesz jak tak się stanie ? Dziękuję Panowie policjanci że mnie pobiliście ?

Bedzie dobrze
Bedzie dobrze
Odpowiedź do  do ktos
4 lat temu

Ja tez zostalem pobity I jak im powiedzialem ze pojde zrobic obdukcje to uslyszalem ze to nic mi nie da, bo jestem pod wplywem alkoholu I sam sie przewrucilem . Po czym mam zarzut obrazy I stawiania oporu policy.pozdro frajerzy z kpp mlawa moze ktos sie za was wezmie . Moge podac nazwiska tych fajnych mundurowych.

czytelniczka
czytelniczka
4 lat temu

Zawsze wyjdą na prosto-winny obywatel.gdyż znalazł się w nieodpowiednim miejscu i nie odpowiedniej porze.A stróże prawa są po to ,aby pomóc .Tylko ta pomoc jak widać to nie tylko w tym przypadku jakoś dziwnie wygląda.Nie wiadomo jak było.ale jeśli wezwano policje i widzieli w jakim jest stanie to bezzwłocznie powinny pomóc takiemu człowiekowi, a nie jak widzą, że jest pod wpływem alkoholu i nie będzie pamiętał, bo ma tyle promili to najlepiej użyć pały i napisać w raporciku jaką to pomoc ofiarowano człowiekowi.Wiemy jak nasi stróże prawa wywiązują się ze swoich kompetencji służbowych-widziałam na własne oczy jak potraktowali sąsiada obok do którego wezwano interwencję -szkoda słów -facet wyrżnął głową o schody . i nic się nie stało po prostu był upojony alkoholem i w czasie interwencji się potknął.Szkoda słów za co my ludzie im płacimy pieniądze ? a na dodatek jak mieć zaufanie do tych ludzi?

BeEst
BeEst
Odpowiedź do  czytelniczka
4 lat temu

Policja widząc wypitego uznaje go za winnego. Nie pomoże tylko od razu leje. Czasem zastanawiam się po co tacy ludzie idą do Policji ? Chcą się czuć ważni czy co ?

Anonimowo
Anonimowo
Odpowiedź do  czytelniczka
4 lat temu

Nie wiadomo kto go zlał, przecież ten człowiek nie pamięta wszystkiego, bo ma zaniki pamięci, najlepiej zwalić wszystko na policjantów. To chyba dobre, że każdy policjant ma mieć kamerkę przy sobie, wtedy nikt nie będzie na nich wszystkiego zwalał, a może i oni będą mniej agresywni jeśli są i tacy.
Teraz, gdy do policji przyjmowani są wszyscy z ulicy może być coraz więcej takich zdarzeń jak pobicia.

Danka
Danka
4 lat temu

Jakis czas temuktos znajomy zostal zabrany na komende,poniewaz po klotni z zona wyszedl z domu i powiedzial,ze nie wroci.Zona zadzwonila na policje i zaczeli go szukac.Znalezli go jak szedl do swojego ojca.Byl 30 metrow od domu rodzinnego.Nie chcial z nimi rozmawiac i wtedy go na sile zabrali na komende.W tym momencie jego zona zrozumiala,ze popelnila blad,bo powod byl zbyt blahy na taka interwencje.Tam ten czlowiek zostal pobity.Uderzali po glowie i ten mezczyzna nie slyszal przez jakis czas.Policja umie bic,nie pozostawiajac sladow.A w tym wypadku widocznie byli bardzo pobudzeni skoro zostawili takie slady.Ale bili po tez po glowie bo sa tam slady,wiec to jest ich metoda.Trzeba ich ukarac i to bardzo surowo.Dla takich zwyrodnialcow nie powinno byc miejsca w zadnej pracy oplacanej z publicznych pieniedzy.Bija ludzi a wynagrodzenie maja z kasy panstwowej,czyli wszystkich pracujacych ludzi.

Sędzia
Sędzia
Odpowiedź do  Danka
4 lat temu

Jak Twoje oskarżenia się nie potwierdzą to Ciebie trzeba ukarać!

Do Sędzia
Do Sędzia
Odpowiedź do  Sędzia
4 lat temu

Ja miałem podobną sytuację, też byłem wypity i mnie pobił policjant.

taja
taja
Odpowiedź do  Danka
4 lat temu

Człowieczku, jakby tak dostał pałą w głowę jak widać na zdjęciach, to by juz zwyczajnie nie żył. Ciemny naród. Ulega sugestii mediów

Endrju
Endrju
4 lat temu

Jak by nie zasłużył to by nie dostał a że był nawalony i nic nie pamięta to już inna bajka a policja to powinna walić palami tak jak kiedyś jak ktoś jest winien bo dziś policjanci mają związane ręce a żądamy aby był spokuj

do "Endrju"
do "Endrju"
Odpowiedź do  Endrju
4 lat temu

Spokój pisze się przez „ó” a nie przez „u” otwarte. Walenie pałą chyba Ci nie pomogło w edukacji. Walj tą pałą po swojej głowie może nauczysz się poprawnie pisać.

miły
miły
4 lat temu

Trochę wygląda jakby spadł ze schodów, równe odstępy między siniakami, chyba że policjanci mają bardzo dobre oko.

Do "miły"
Do "miły"
Odpowiedź do  miły
4 lat temu

Głupie gadanie. Jakbym policjanta słuchał.

miły
miły
Odpowiedź do  Do "miły"
4 lat temu

może sam nim jesteś:)

Z Torunia
Z Torunia
4 lat temu

Patrząc na fotki to pewnie sam się pobił. Przecież to nie policja go pobiła. Policja pilnuje porządku a nie bije.

Damian
Damian
4 lat temu

Znam sytuację gość dostał za Biedronką bo podrywał zajęta dziewczynę, pewnie później policja go chciała zawinąć to teraz że to oni go pobili żeby odszkodowanie wyrwać.

Miki
Miki
Odpowiedź do  Damian
4 lat temu

Jak znasz sytuację to staw się na Sienkiewicza i złóż zeznania. Ale pewnie po co, nikt z psami nie gada, ale jak coś się stanie to leci do nich z płaczem po pomoc

Szalony91
Szalony91
Odpowiedź do  Damian
4 lat temu

A ja znam sytuacje gdzie dziewczyna mowila ze jej partner pobil kogos i jest w krytycznym stanie za ro ze do niej zagadal. A ten koleś ma już zawiasy za pobicie. Odezwij sie do mnie nawet jako anonim

Miki
Miki
Odpowiedź do  Szalony91
4 lat temu

Jak składasz zeznania na policji to twoje dane są trzymane w tajemnicy. A w tej sprawie każdy wątek powinien być sprawdzony

calkiemnromalny
calkiemnromalny
Odpowiedź do  Damian
4 lat temu

Skoro znasz sytuację, to złóż zeznania, aby winni mogli być ukarani a niewinni nie byli niesłusznie skarżeni. Jeśli tego nie zrobisz, powinieneś zostać namierzony i mieć jakiś paragraf za zachowanie w tajemnicy informacji, mogących pomóc w śledztwie

Anonimowo
Anonimowo
Odpowiedź do  calkiemnromalny
4 lat temu

Policjanci jak będą chcieli to znajdą kolesia bez problemu

Mariula
Mariula
4 lat temu

Miejski monitoring mamy! Szukajcie winnego, bo na upadek to to nie wygląda.
No chyba że akurat kamery tej nocy nie działały, albo przypadkowo skasowały się nagrania.
Policja ostatnio bardzo przekracza swoje kompetencje, czują sie zbyt pewnie.

20-tonowy kontener runął na siódemkę

20-tonowy kontener runął na siódemkę [ZDJĘCIE]

0
Na drodze ekspresowej S7 doszło do groźnego wypadku. Z rozpędzonej ciężarówki spadł kontener o wadze 20 ton. Według policji, 35-latek kierujący samochodem ciężarowym z...
kontrole prędkości

Kolejne prawa jazdy zatrzymane

1
Kolejne prawa jazdy zatrzymane. Mazowiecka grupa SPEED podsumowała kolejny tydzień służby na naszych drogach. Kierowcy wciąż przekraczają prędkość. Emocje na drodze skutecznie studzą policjanci z...
kadr z filmu

Blef doskonały z muzyką mławianina RX-a

0
Komedia "Blef doskonały" to najnowsze dzieło polskich filmowców. Obraz uświetniła muzyka autorstwa mławianina RX Rafała Sielawy. 1 lutego 2023 r. zaprezentowano zwiastun filmu.  Blef doskonały...
ostrzeżenie o oszustwie

Oszuści podają się za biuro do zwalczania cyberprzestępczości

0
Pojawił się nowy typ ataku polegający na przesyłaniu wiadomości e-mail rzekomo pochodzącej z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości. Przestępcy sugerują pobranie, rzekomo przygotowanego przez CBZC,...
 • Dwupokojowe mieszkanie na partarze, pow. 47 m2
  Dwupokojowe mieszkanie na partarze, pow. 47 m2
  Cena: 255 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Działka 3683m2 pod handel, usługi, zabudowę mieszkaniową
  Działka 3683m2 pod handel, usługi, zabudowę mieszkaniową
  Cena: 1 200 000 zł do negocjacji  / Miejscowość: Mława …
 • Lokal Użytkowy 88,19 m2, ŚWIETNA LOKALIZACJA!
  Lokal Użytkowy 88,19 m2, ŚWIETNA LOKALIZACJA!
  Cena: 1 950 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości

Finasowanie firmy przez faktoring sposobem na utrzymanie płynności finansowej

0
Biznes w naszym kraju opiera się w znacznym stopniu na kredycie kupieckim, czyli płatnościach z długimi terminami. O ile dla nabywców takie rozwiązanie jest...

Czarna Elka zatrzymana. Joker nie odpuszcza

0
Na dwie kolejki przed końcem tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu w walce o tytuł mistrzowski liczą się już tylko trzy zespoły. Owszem Czarna...
radiowóz na drodze

Kompletnie pijany staranował ogrodzenie na Napoleońskiej

1
Czytelnicy sygnalizują nam o wypadku, w którym kompletnie pijany obywatel Ukrainy wjechał w ogrodzenia posesji przy ulicy Napoleońskiej w Mławie. Policja potwierdza zdarzenie i...
- REKLAMA -
- REKLAMA -
samochód po wypadku

Tragedia na drodze. Zginął 19-latek

0
Dziś około godz. 7.45 na drodze gminnej relacji Ościsłowo – Ościsłowo Kolonia doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym zginął 19-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego....

Płaskostopie poprzeczne – czym jest, przyczyny i sposoby leczenia

0
Płaskostopie poprzeczne to schorzenie dotykające wielu osób, które często nie są go nawet świadome. Jest to o tyle szkodliwe, że odkładanie w czasie wdrożenia...

Pożar w kotłowni w Mławie [ZDJĘCIA]

0
Strażacy interweniowali w jednym z domów przy ulicy Szpitalnej w Mławie, gdzie wybuchł pożar w kotłowni. Pożar w kotłowni w Mławie Do niebezpiecznej sytuacji w...
monety

Stracił ponad 9 500 zł na kupon zakupowy

0
Oszuści nieustannie pracują nad wymyślaniem nowych metod, aby wyłudzić pieniądze. Przekonał się o tym 51-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, który stracił ponad 9 500 zł....
- REKLAMA -
53
0
Przejdź do komentarzyx
()
x