Mławianin wystąpił w „Kole fortuny”

2
3901
- REKLAMA -

Cezary Kaliszewski z Mławy, zawodnik KS „Zawkrze”Mława, wystąpił w telewizyjnej „Dwójce”, w popularnym programie „Koło fortuny”. Odcinek z jego udziałem mogliśmy oglądać w sobotę 9 lutego.

- REKLAMA -

Tego dnia widzowie mogli podziwiać zmagania trojga uczestników programu „Koło fortuny”- wśród nich mławianina Cezarego Kaliszewskiego – od godziny 14:35. Ich sukcesy i porażki śledziła cała Polska. Mławianinowi poszło całkiem nieźle. Wygrał m.in. gotówkę, choć szczęścia nie starczyło na przejście do finału.

W trakcie programu, każdy z uczestników powiedział kilka słów o sobie. Siatkarz z KS „Zawkrze” Mława wspomniał o życiu zawodowym oraz o swoich pasjach.

– Jestem technologiem w fabryce produkującej kable. Nadzoruję procesy technologiczne wytwarzania powłok i izolacji. (…) Wolę jednak mówić o pasjach. Gram w siatkówkę w trzeciej, polskiej lidze – powiedział na antenie TVP2 Cezary Kaliszewski.

Udział w programie był na pewno niezapomnianym przeżyciem. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Powiadomienia są wysyłane na podany adres email.
Adres email nie jest widoczny dla innych użytkowników.
Nie wysyłamy niechcianych wiadomości.
Jednym kliknięciem możesz zrezygnować z subskrybcji