naszamlawa.plWiadomościO tym informujemy pierwsiKoronawirus. Praca w LG i innych zakładach
- REKLAMA -
Loading RSS Feed
- REKLAMA -

Koronawirus. Praca w LG i innych zakładach

-

W związku z zagrożeniem koronawirusem docierają do nas różne sygnały. Także m.in. informacja o rzekomym zatrudnieniu – w LG Electronics w Mławie, oraz w innych firmach kooperujących – osób sprowadzonych ostatnio z Azji. Mławianie obawiają się zagrożenia epidemiologicznego w związku z przybyciem tych osób.

- R E K L A M A -"))

Od mieszkańców jednej z ulic w Mławie otrzymaliśmy informację, że w sąsiedztwie pojawili się nowi lokatorzy, podobno niedawno sprowadzeni z Azji.

 • Z autokaru wysiadło kilkadziesiąt osób w maskach, prawdopodobnie pochodzenia azjatyckiego. Podejrzewamy, że mogli Musieli niedawno przybyć do Mławy. Wcześniej nie mieszkali na naszej ulicy. Obawiamy się zagrożenia epidemiologicznego w tym tak trudnym okresie. Na naszej ulicy mieszkają osoby starsze i rodziny z małymi dziećmi. Nie czujemy się bezpiecznie. Dlaczego firmy sprowadzają w tym czasie pracowników w zewnątrz – denerwuje się mławianka.

Podobne sygnały napływają od internautów.

 • Portal powinien poprosić o skomentowanie przedstawicieli LG, dlaczego zatrudniają nowych ludzi, którzy dopiero co przyjechali ze wschodu i są bez żadnych badań. Dlaczego Koreańczycy sprowadzają tak duże ryzyko na mieszkańców Mławy? – pyta jedna z czytelniczek.

LG odpowiada

Zwróciliśmy się w tej sprawie do LG oraz do jednego z zakładów współpracujących z tą firmą – który nam wskazano, jako prawdopodobne miejsce zatrudnienia nowych pracowników.

Uzyskaliśmy odpowiedź tylko od LG Electronics. Przedstawiciel zakładu podkreśla, że reprezentuje jedynie swoją firmę. Za inne nie odpowiada.

 • Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż reprezentuję wyłącznie Spółkę LG Electronics Mława Sp. z o.o. i nie jestem umocowany prawem do wypowiedzi w imieniu firm kooperujących z LG Electronics Mława Sp. z o.o. W nawiązaniu do skierowanych pytań dotyczących zagrożeń wynikających z rozprzestrzenianiem się wirusa SARC-COV-2, informuję, iż w marcu br. (do dnia sporządzenia niniejszej odpowiedzi), LG Electronics Mława Sp. z o.o. nie była odwiedzana przez osoby podróżujące z Azji. W sytuacji natomiast gdyby wystąpiła potrzeba przyjazdu takich osób, zastosowane zostaną środki bezpieczeństwa, standardowo funkcjonujące na lotniskach (kontrola temperatury) oraz zalecenie przez SANEPID (ewidencja takich osób kartą lokalizacyjną). Dodatkowo wszystkie osoby przemieszczające się na teren zakładu poddawane są pomiarowi temperatury ciała w celu oceny możliwości wejścia. Ponadto chciałbym zaznaczyć, iż Spółka w oparciu również o zalecenia kwatery głównej LG Electronics, wprowadziła ograniczenia do niezbędnego minimum w zakresie podróży służbowych – informuje portal Nasza Mława Krystian Karcz, LGEMA Administration Department.

Niestety – pomimo oczekiwania – nie uzyskaliśmy odpowiedzi od koreańskiego zakładu w Mławie, który nam wskazano jako prawdopodobne miejsce zatrudnienia nowych pracowników z zewnątrz. Opublikujemy stanowisko firmy, jeśli otrzymamy odpowiedź.

Zdaniem sanepidu

Co na to mławski sanepid, który jest koordynatorem w sytuacji epidemiologicznej? Zapytaliśmy szefową instytucji m.in. o to, czy mają możliwości sprawdzenia – pod kątem zdrowia – osób ostatnio (przez ostatnie 2 tygodnie) zatrudnionych w zakładzie LG i koreańskich firmach kooperujących. Chcieliśmy też znać ustalenia sanepidu w sprawie zakładów.

 • PSSE w Mławie nie ma możliwości sprawdzenia pod kątem zdrowia osób zatrudnionych w zakładzie. PSSE w Mławie prowadzi jedynie nadzór nad badaniami do spraw epidemiologicznych. PSSE w Mławie jest koordynatorem w sytuacji epidemiologicznej. Wszelkie rekomendacje zostały wysłane do zakładów koreańskich, decyzje o dalszych zasadach działania zakładu decyduje prezes zakładu. Po wielu kontaktach z w/w zakładem reżim sanitarny jest przestrzegany – informuje Ewa Sztuba z PPIIS w Mławie.

Pozostaje mieć nadzieję, że podjęte w Mławie działania wystarczą w dobie koronawirusa.

W międzyczasie pojawiają się nowe pytania. Fabryka Fiata, fabryka Opla wstrzymują produkcję. A co z LG? Postaramy się dowiedzieć.

Tymczasem zachęcamy do dyskusji. Czy wstrzymanie produkcji w LG to dobry pomysł?

 

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
73 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie
XYZ
XYZ
1 rok temu

Przecież tam za te grosze robią głównie obcokrajowcy, wielki mi pracodawca. W LG to akurat mlawianin mlawianinowi wilkiem, to jest nieludzki burdel, liczy się tylko kasa i je*anie psychiczne innych, nie liczy się zdrowie, jak to mówi kierownictwo „Nie ma miękkiej gry”.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Zamknąć LG

Anonimus
Anonimus
1 rok temu

Lg oraz wszystkie firmy współpracujące na terenie lg to syf brud i wyzysk. Dla nich liczy się ich dobro i pieniądz nie człowiek. Groźby nakazy kary. Układy i układziki. W XXI w nie można mieć własnego zdania czuć się wolnym chyba że to nazwiemy niewolnictwem. W dobie panującego wirusa na niektórych stanowiskach brak dostępu do bierzacej wody do mydła rękawiczek toalety czy środków odkażających. Brak zaplecza socialnego na niektórych stanowiskach Śmieszne zmiany ludzie pracujący ponad siły czasami za 2 czy 3 osoby sprawy zamiatane pod dywan żeby nie wyciekły. Nie sprawne samochody technicznie przewożące towar. Kierowcy tych pojazdów którzy nie powinni nimi jeździć mogą zagrażać ludziom tak jest i było kilku takich. Tymi sprawami powinny się zająć odpowiednie służby sanepid inspekcja pracy drogowa i wiele innych. Jest dużo więcej tego ale szkoda gadać może inni się wypowiedzą pracujący na terenie lg

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Szkoły zamknięte, zaklady fryzjerskie, sklepy w zdecydowanej wiekszosci a ten moloch LG działa. Nie rozumiem logiki. Panie burmistrzu. Gospodarzu drogi pytanie do pana

Lid
Lid
1 rok temu

Panie burmistrzu moze teraz pan sie wypowie w jaki sposob chce pan zadbac o nasze miasto i zdrowie mieszkancow. Jaki ma pan plan dzialania. Czy widzi pan co sie dzieje w europie? Powinnismy wyciagac wnioski

W
W
1 rok temu

Ludzie czy zdajecie sobie sprawę z sytuacji w jakiej obecnie się znajdujemy? Szczególnie zwracam się do osób którzy podchodzą niechętnie do zamknięcia LG. Ważniejsze od zarabiania pieniędzy jest rodzina, jej bezpieczeństwo. Ktoś może w tym miejscu zarzucić mi, że w tworzeniu bezpieczeństwa potrzebne są pieniądze. Zarobisz je gdy nie będziesz miał zdrowia? Jesteś taki pewien że należysz do tych bardziej odpornych. A jeśli nawet, to gdzie masz choć trochę wyobraźni. Naprawdę nie boisz się że zarazisz drugiego człowieka. Tak lekko podchodzicie do tego usprawiedliwiając się że zwykła grypa też jest bardzo niebezpieczna i że na nią też umierają ludzie. Powiedzcie mi w takim razie, bo może się mylę, kiedy światowa organizacja zdrowia tak reagowała ostro na tę zwykłą grypę jak w przypadku wirusa który teraz zmienia naszą rzeczywistość?

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Ludzie czy zdajecie sobie sprawę z sytuacji w jakiej obecnie się znajdujemy? Szczególnie zwracam się do osób którzy podchodzą niechętnie do zamknięcia LG. Ważniejsze od zarabiania pieniędzy jest rodzina, jej bezpieczeństwo. Ktoś może w tym miejscu zarzucić mi że w tworzeniu bezpieczeństwa potrzebne są pieniądze. A ja się pytam, jak je zarobisz gdy nie będziesz miał zdrowia. Jesteś taki pewien że należysz do tych bardziej odpornych. Powodzenia.

Roman
Roman
1 rok temu

W tym przypadku ten zakład liczy się tylko z samym sobą. Nigdy nie patrzyli na ludzi, mają ich za nic, za przedmiot który zawsze można wymienić na następny. Tu nie chodzi o zdrowie ludzi tu chodzi o sztuki schodzące z linii. Taka jest prawda….

LG
LG
Odpowiedź do  Roman
1 rok temu

Dokladnie tak jest

Jot 20
Jot 20
Odpowiedź do  Roman
1 rok temu

Przestań głupoty pisać żeby nie LG zbieral byś śmieci całe rodziny są zatrudnione

ROMAN
ROMAN
Odpowiedź do  Jot 20
1 rok temu

Czy 2 czy 3 tygodnie przestoju to jakiś problem? Nie dla polaków których co roku ubywa i jest może ich z 20% produkcji. Jedyne co stracą to Ukraińcy którzy stanowią tam 80% kardy, oni zarabiają najwięcej. Polacy już dawno w tej fabryce przeszli na ostatni plan. Pracują tam tylko osoby starsze które chcą dociągnąć do emerytury i się im nie dziwie. Ja nie pisze o całkowitym zamknięciu, ale jeśli widzę że media expert, kik, empik zamykają sklepy, volkswagen w Poznaniu wstrzymuje produkcję, nie patrzą na potrzeby rynku to się zawszę da odrobić.. patrzą na to czy w przyszłości bedzie miał kto dla nich pracować. W LG zarząd myśli że jeśli nie Polacy wypełnią to ludźmi z zagranicy… żeby się nie rozczarowali. Roman

yo
yo
Odpowiedź do  Jot 20
1 rok temu

Gdyby nie Lg byloby cos Polskiego w tym samym miejscu. A co do smieci chyba ty bys zbieral skoro takie masz pomysly na prace…

Były pracownik
Były pracownik
Odpowiedź do  yo
1 rok temu

Witaj. Jak sięgam pamięcią to miały powstać w Mławie lub jej okolicy zakłady Morliny. Wedel ale nie jest LG znienawidzony przez setki jak nie tysiące ludzi które tam pracowały

Obywatel
Obywatel
1 rok temu

Nie stety ale co do tych termometrow to jest taka prawda ile osób by nie wchodziło wszyscy maja 35 więc o czym mówić wszyscy wchodzą czy mają katar czy nie i nie mówcie ze wystarczy przestrzegać higieny co z tego że 15 przestrzega gdy jeden ma to gdzieś i co potem płacz potem może być za późno i nie pomoże nawet wasza higiena

Mławiak
Mławiak
1 rok temu

Witam wszystkich, Praca i pieniądze ważne! Ale życie człowieka i zdrowie ważniejsze! Co nam z pracy jak Ciebie nie będzie. Co Ci z kasy jak Ciebie nie bedzie. JAK poradzi sobie rodzina gdy się zawiniesz. Zarazki są wszędzie, tam gdzie są ludzie i się szerzą. Pani w sklepie polize odruchowo palce bo nie może rozdzielić torebki i.. sytuacji jest co sekunde. A wiec żeby żyć, przeżyć musimy zacisnąć dupy i się odizolowac i zamknąć się w domach. A za pewien czas wyjść i nadrobić ten czas i zarobić nie zarobione pieniądze. SYTUACJA JEST BARDZIEJ POWAZNA NIZ W TELEWIZJI!!! PIERWSZY RAZ TAKA W MOIM ZYCIU I W WASZYM TEZ !!!

srs
srs
Odpowiedź do  Mławiak
1 rok temu

Ale większość Januszy i Sebixów nie kuma czaczy. Najbardziej tutaj chyba lamenty toczą co najlepiej zarabiają bo jak to się mówi pracownik szeregowy zrozumie z pokorą sytuację .

Mar
Mar
1 rok temu

Tak czytam te posty i się niczemu nie dziwię wszędzie jest tak.pracuje w Ciechanowie jednym z zakładów i jest to samo.dopiero mydła się pojawiły i zaczynają badać temperaturę a najlepsze jest to że przyjechało dwóch Ukraińców w piątek i prauja normalnie od poniedziałku gdzie jest jakaś kwarantanna itd a przełożeni udają że nic nie widzą

Tola
Tola
1 rok temu

Dużo ludzi się zastanawia czy ten wirus jest naprawdę taki groźny,czy jest dużo nakręcane żeby panika była,bo prawda zawsze jest pomiędzy.Grypa też groźna i co roku chorują i umierają,podobno jest bardziej zaraźliwa udowodnili naukowcy.

srs
srs
Odpowiedź do  Tola
1 rok temu

Słabe to.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Czy ktoś się w końcu zajmie zakładem pracy LG. Pracownicy mający gorączkę odsyłani są do domu, nie jest to nigdzie zgłoszone wszystko robione jest po cichu. Jedna osoba została zabrana przez służby medyczne do szpitala. Ludzie stają w bliskich odległościach. Podczas przerwy na stołowkach znajduję się setki ludzi… Czy w Ty momencie najważniejsza jest produkcja telewizorów… Zdrowiem ludzi nikt się nie przejmuje. Też mamy rodziny, dzieci nikt nie chce zarażać… Czekacie aż wszyscy pracownicy się wykonczą i nie będzie komu pracować… To w tedy zarząd będzie miał ułatwione zadanie…

Aluska
Aluska
1 rok temu

Teraz największe skupiska ludzi to supermarkety i mnóstwo tam wirosow.A ludzi codziennie w nich pełno,i nie pomyślą,ze kasjerki też mają rodziny i są narażone na zarażenie.Ale ciemnogród codziennie biega po marketach i zapasy robi,a pozniej na śmietnik.Ja omijam szerokim łukiem markety,zakupy robię w małych sklepach,gdzie ludzi jak na lekarstwo i wszystko jest dostępne.

Anonim
Anonim
1 rok temu

Omg…masakra…ludziska przestrzegajcie zasad i będzie dobrze, a jak nie będzie pracy to nie będzie za co żyć…ja nie rozumiem tych obelg…jak LG zamkną to miasto Mława zmieni się w bidę i nędzę i dopiero sie pukniecie w czoło… Z tego zakładu miasto przede wszystkim żyje…zamknąć mogą od dziś mawet ale jak będziecie płakać że na chleb nie ma….to już po kaczaku…niby pieniądze się nie liczą…wszyscy wołacie..a bez nich …płacz i zgrzytanie zębów

srs
srs
Odpowiedź do  Anonim
1 rok temu

żyjemy by pracować . czy pracujemy by żyć ?

Gogol
Gogol
1 rok temu

A co z ludźmi którzy pracują na budowie u prywatnych przedsiębiorców?Co mają zrobić,tez siedzieć w domu?Wszyscy Wszystkiego nie zamkną,i nie będą siedzieć w domu,bo niedługo by ludzie nie mieli za co żyć,i z glodu umierali.A jak wirus potrwa do czerwca,albo lipca i co wtedy?Dzieci do szkoły też chodzić muszą,nic nie trwa wiecznie ,wirus też.Niektorzy już tak panikuja,ze szkoda mówić,ludzie przez tego durnego wirusa są bardzo egoistyczni,niezyczliwi.

Anna
Anna
1 rok temu

Ludzie,[WYMODEROWANO] Musicie zwrócić się bezpośrednio do władz miasta

Pracownik
Pracownik
1 rok temu

Każdy z nas się boi o swoje rodziny i dzieci a szczególnie o tych co mają słaba odporność i nie ma znaczenia czy to jest LG Wipasz Polonus Curtis czy Cerdrob na to chwile wszystkie zakłady powinny być zamknięte bo za chwilę może się okazać że nie będzie komu pracować a nie oszukujmy się że te zakłady pracy to jedna wielka zbieranina ludzi

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Zamknąć LG i już nigdy nie otwierać!!

Normal
Normal
1 rok temu

Droga Mławianko, nic mi nie spada. Jeśli nie zrozumiałaś przekazu to nie zazdroszczę. Trzeba czasami użyć trochę wyobraźni. Ale to już wyższa szkoła jazdy. No cóż, to może inaczej: Widziałem dziś człowieka w biurze, który kichnął sobie w dłoń po czym powiedział, że idzie szybko do łazienki umyć ręcę bo sobe nakichał. Poszedł, ale najpierw wychodząc dotknął klamki w biurze (no comments). Oczywiście wócił z czystymi rączkami. Takich ludzi jest więcej i dlatego można równie dobrze załatwić się wchodząc do drogerii bo właśnie taki jełop zrobił to samo. Przykład Wipaszu czy Cedrobu to tylko……przykład…. Ale dla Ciebie i innych podałem wyżej przykład prostszy. Wniosek jest jeden, higiena to podstawa. Bez tego możesz się zarazić nawet u siebie w kiblu (pardon).
W Polsce pracują praktycznie wszystkie zakłady produkcyjne, również w rejonach, w których koronawirus już występuje. Dopiero teraz fabryka Fiata w Tychach się zamknie na jakiś czas. A wiesz dlaczego???? No, próbuj….No właśnie , bo tam jest wielu Włochów, którzy byli świeżo po powrocie do Polski.

Zamartwiona
Zamartwiona
1 rok temu

Według mnie na jakiś czas powinni zamknąć zakłady gdzie nie produkuje się żywności takie jak LG i podobne. Telewizory się teraz i tak nie sprzedają. A co będzie jak znajdą chociaż jeden przypadek z podejrzeniem? Kwarantanna całego zakładu??? Wtedy to będzie afera i panika. Ludzie sami pójdą na chorobowe.

Normal
Normal
1 rok temu

A co wy tak się przyjeba…….ście do tego LG? A Wipasz ? A Cedrob? A HIT w Ciechanowie? Wiecie ilu tam Azjatów? A może właśnie przyjechali w tamtym tygodniu? Tam już nie ma szans się roznieść wirus? Widzę, że solą w oku wam to LG. Tylko jak go zabraknie to będziecie płakać do burmistrza, że to jego wina…. Pacan……k.i . Zadbać o higienę. Połowa z tych co tu pisze to myje ręce raz dziennie a teraz nagle LG ….. Leniom pracować się nie chce. To jest główny powód a nie troska o zdrowie.

do Normal
do Normal
Odpowiedź do  Normal
1 rok temu

W Cedrobie nie pracują żądni Azjaci. Po za tym produkują żywność a nie telewizory. czy elektronikę. Telewizora nie zjesz jak będziesz głodny.

Normal
Normal
Odpowiedź do  do Normal
1 rok temu

O Azjatach napisałem odnośnie HITa , dlatego wymieniem go na końcu – półg……ku. Czytaj ze zrozumieniem albo wracaj do szkoły.

srs
srs
Odpowiedź do  Normal
1 rok temu

słabe to .

Zibi
Zibi
Odpowiedź do  Normal
1 rok temu

Normal aż trudno czytać Twoje wypociny. Co innego Wipasz i Cedrob a co innego produkcja elektroniki. Zakład taki jak LG powinien dzisiaj zając się produkcją respiratorów a nie telewizorów. Rozumiem że masz lodówkę wypełnioną po brzegi elektroniką. Zapewne przetrwasz.

Mlawianka
Mlawianka
Odpowiedź do  Normal
1 rok temu

Czuję w wypowiedzi NORMAL iż spadają zarobki może mu….praca jest najważniejsza ! A pandemia zobowozuje ludzi do tego iż jeśli mogą niech ZOSTANĄ W DOMACH raczej nie chcelibysby STANU WYJĄTKOWEGO!Więc po co ta agresja zamiast tego nich rozsądek weźmie górę!

Anonimowo
Anonimowo
Odpowiedź do  Normal
1 rok temu

A ten normal to chyba [WYMODEROWANO]. bo tak broni tych [WYMODEROWANO].

Greg
Greg
1 rok temu

W związku z epidemią koronawirusa Volkswagen zamierza wstrzymać produkcję w większości zakładów. Jak podaje Informacyjna Agencja Radiowa, prezes koncernu zapowiedział tymczasowe zamknięcie większości fabryk spółki w Europie od najbliższej soboty na dwa lub 3 tygodnie.

PRACOWNIK
PRACOWNIK
Odpowiedź do  Greg
1 rok temu

Najwięcej pracowników przyjeżdża do Koreańskich firm z Ukrainy. Wczoraj na Ukrainie pojawiły się oficjalnie 3 przypadki koronawirusa. Mają pozwolenie na pracę, więc na granicy ich wpuszczają. A zatrudniani nie są bezpośrednio przez firmy koreańskie, tylko firmy pośredniczące… Nikt tego dokładnie nie bada. Kierownicy koreańscy chowają się w swoich biurach, chodzą w maskach, a na hali robota wre. W końcu i u nas się to pojawi, tak samo jak odra w zeszły roku. Dla nich liczy się tylko wynik przed centralą w Korei. Reżim.(WYMODEROWANO)

Jolka
Jolka
1 rok temu

Cała gospodarka miasta opiera się na tej firmie. No ale najlepiej zamknąć. Może wszyscy nie pracujmy. Będziemy sobie polować w lesie na zwierzynę, poic sie z okolicznych stawow i srac do dziury w ziemii.

Haha
Haha
Odpowiedź do  Jolka
1 rok temu

Nikt nie mówi o zamknięciu zakładu na pół roku 😀

Jolka
Jolka
Odpowiedź do  Haha
1 rok temu

Uważasz że dwa tygodnie wystarczą?

Mlawiak
Mlawiak
Odpowiedź do  Jolka
1 rok temu

Jolka jak zachorujeszcto co, zarobisz na przysłowiowy chleb? A zdrowie? [WYMODEROWANO]

Kolo
Kolo
Odpowiedź do  Jolka
1 rok temu

Oooo jjjjeeejjjjj. Koronawirus masakra zamknąć wszystko na miesiąc i to już dzwonie do Jarka.K

Gość123
Gość123
1 rok temu

Na halę MA0 przyjeżdzają kierowcy z różnych miast, którzy korzystają z toalety oraz stołówki. Nikt sobie z tego nic nie robi…

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Zamknąć LG i inne zakłady! Telewizory nie są ważne ❕ Później da się wszystko odrobić życia i zdrowia się nie odrobi..

Loluś
Loluś
1 rok temu

A w niektórych kibelkach nawet mydła nie ma. Pozdrowienia z hali 0.

Bubu
Bubu
1 rok temu

W LG tylko kasa się liczy czynnik ludzki już nie bo mają robić robić robić bo plan. Ciekaw jestem jak będą robić jak w kwarantannę ich wsadza. Jest zakaz zgromadzeń powyżej 50 osob. Przecież tam przy jednej linii jest więcej ludzi.

Ten kto się zna
Ten kto się zna
Odpowiedź do  Bubu
1 rok temu

Lepiej to zamknąć na 2,3 tygodnie wtedy ma być podobno kulminacja przypadkow przeczekać to. Bo jak się pojawi 1 przypadek to nie będzie to miesiąc zamknięcia tylko z pół roku… Telewizor nie jest produktem pierwszeej potrzeby.. Najwyższe standardy bezpieczenstwa ktoś się wypowiedział? To chyba jakieś jaja. Termometr wskazuję te samą temperaturę u wszystkich czyli wszyscy zdrowi,czasem jest tak że wgl nie można zmierzyć temperatury wcale bo urządzenie szwankuje. Czy naprawdę te urządzenia są wiarygodne? Nie sądzę. papieru do wycierania rąk brak co w drugiej toalecie, mydła brak, o płynie do dezynfekcji już nie wspomnę.

Mławianin 1
Mławianin 1
1 rok temu

Z waszego myślenia wynika, że powinny być zamknięte wszystkie zakłady pracy w naszym kraju . Przecież wirus może być wszędzie. Powinny też być zamknięte wszystkie sklepy spożywcze i drogerie bo Pani na kasie może być już zakażona. Ludzie, uderzcie się mocną w głowę. …..
I nie siejecie paniki od dłuższego czasu nikt do LG nie przyjechał z zewnątrz. A maseczki bardzo często noszą Azjaci nawet gdy nie ma mowy o pandemii. Napisze taki pa….ant jeden paniczny tekst a wszyscy to potem „kopiują”. Ręce myć po każdym wyjściu z kibla i nie kichać sobie w łapy. To już połowa sukcesu drodzy rodacy.

do Mławianin1
do Mławianin1
Odpowiedź do  Mławianin 1
1 rok temu

W ubiegłym tygodniu przyjechali do HS z Indonezji. Pełno ich na Republiki Pińczowskiej. Na drugi dzień już pracowali. Bez żadnych badań.

Kolo
Kolo
Odpowiedź do  do Mławianin1
1 rok temu

Bzdury !!!!!!

You2
You2
Odpowiedź do  do Mławianin1
1 rok temu

Nic nie mam do obcokrajowców ale chyba powinni być przebadani albo poddani kwarantannie. Polaków poddaje się kwarantannie tuż po przekroczeniu granicy a ich NIE

Michał
Michał
Odpowiedź do  Mławianin 1
1 rok temu

Ty chyba jesteś krótko myśląca osobą albo kolejną tutaj, której płacą za poprawę wizerunku LG.
Ten zakład jest o tyle specyficzny bo zatrudnia olbrzymią jak na wasze tereny ilość ludzi w dodatku z różnych miejsc. Co to za porównanie do potencjalnie zakażonej kasjerki z którą masz kontakt wynoszący średnio minutę, skoro w zakładzie spędzasz 8-10 godzin gdzie setki różnych ludzi dotyka klamek, czy kranów w łazienkach i bardzo łatwo o przekazywanie wirusa dalej.
Kolejna rzecz to autobusy. Pół godziny do odjazdu w gdzie kilkadziesiąt osób oddycha w prawie zamkniętym obiegu. Albo te termometry co zaniżają temperaturę, bo jakim cudem większość ludzi ma 35° a czasami nawet 34°
Już nie od dawna wiadomo, że LG rządzą złotówy.
Ogłoszą przestój dopiero jak będzie problem to jest pewne…

Xxx
Xxx
Odpowiedź do  Michał
1 rok temu

Michał, tak czytam ten Twój wpis z tymi termometrami i nie wierzę. Człowieku nie ośmieszaj się i nie kompromituj. Czyśbyś był tym Michałem, którego znam? Ło jezu , fe.

Magdalena
Magdalena
Odpowiedź do  Xxx
1 rok temu

Z tymi termometrami jest coś nie halo. Mówiła o tym osoba pracująca w LG która przyszła po zwolnienie. Mówiła jeszcze wiele innych nieciekawych rzeczy o tym zakładzie i osobach tam zatrudnianych. Wierzyć się nie chce ze my mlawianie bronimy tego zamiast bronić się przed tym, żeby się nie zarazić. I przykre jest też to, że na siebie warcxyny i obrażamy w komentarzach. Niczego was ten Kryzys nie uczy. Wszędzie pieniądz zero życzliwości dla drugiego człowieka.

Mieszkankaa
Mieszkankaa
1 rok temu

Wiadomo, że chodzi tylko o kasę, a nie o zdrowie mieszkańców i okolic. Z tego, że działa LG wiadomo [WYMODEROWANO] Urzędy zamykają, a przecież w nim się mniej przewinie dziennie ludzi niż w takim LG z różnych krańców świata. Dlaczego Pan Burmistrz nie chroni mieszkańców? Dlaczego sanepid nic nie robi? [WYMODEROWANO]. Powiem tak wszyscy dobrze wiemy jak jest w LG i wiemy, że nie są tam przestrzegane nawet podstawowe zasady bhp, a co tu mówić w tym czasie jak szaleje wirus? Teraz możemy poznać jakich mamy reprezentantów miasta, [WYMODEROWANO]. Oczywiście pieniądze są ważne, ale życie i zdrowie mamy jedno. A co do mierzenia temperatury to nie tak prawidłowo się ją mierzy, a jak wskazuję wyższa to i tak jest to zatajone. Bądźmy rozsądni.

Prowadziła forda i piła

27-letni Gruzin zatrzymany w Mławie na Napoleońskiej

0
Trwa ogólnoeuropejska akcja ROAD SAFETY DAYS, której celem jest dążenie do zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa na drodze, pod hasłem WIZJA ZERO – zero ofiar śmiertelnych...

Za czym kolejka ta stoi?

0
Z cyklu ,,Fotka z PRL-u” mławskie archiwum prezentuje zdjęcia wykonane w lipcu 1980 roku przedstawiające kolejkę przed kioskiem RUCH-u na ulicy Warszawskiej w Mławie.   Swoją...

Mazowsze. Pijany wyjechał skradzionym busem na trasę

0
Nawet 7,5 roku więzienia grozi 46-latkowi, sprawcy kradzieży busa (w recydywie), który w stanie nietrzeźwości stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego na DK...

A jednak było oficjalne otwarcie [ZDJĘCIA]

0
Dużo wcześniej (26 sierpnia) udostępniony dla ruchu kołowego nowy odcinek Alei Świętego Wojciecha w Mławie został oficjalnie otwarty 13 września br.    W kameralnej uroczystości (bez...
 • Mieszkanie do wynajęcia 51,97 wpełni wyposażone
  Mieszkanie do wynajęcia 51,97 wpełni wyposażone
 • Medyczna Szkoła Policealna w Przasnyszu
  Medyczna Szkoła Policealna w Przasnyszu
 • MIeszkanie w centrum z trzema sypialniami!
  MIeszkanie w centrum z trzema sypialniami!
 • Dom przy ul. Zabrody, 2 pokoje, wynajem od zaraz!
  Dom przy ul. Zabrody, 2 pokoje, wynajem od zaraz!
 • Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie!
  Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie!
 • 3-pokojowe mieszkanie z rynku wtórnego, II piętro
  3-pokojowe mieszkanie z rynku wtórnego, II piętro
 • ZEZWOLENIA/KARTY POBYTU
 • Urokliwe siedlisko z własnym lasem!
  Urokliwe siedlisko z własnym lasem!

Nagrała rozmowę z oszustem. Chciał wyczyścić jej konto [NAGRANIE]

1
Oszust chciał wyczyścić konto 26-letniej mieszkanki Piaseczna. Kobieta nagrała rozmowę z oszustem, który podszywając się pod pracownika banku, wymusza zainstalowanie aplikacji tzw. Zdalnego pulpitu....

Nie wiedział jak jechać? [ZDJĘCIA]

0
Osobowe renault zderzyło się z motorowerem yamaha. Jedna osoba została rana. Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w powiecie płońskim 15 września. Policjanci wstępnie ustali ...

Trzecia podwyżka cen gazu uderzy po kieszeni

2
Już trzeci raz w tym roku PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. (PGNiG) dostarczająca gaz ziemny m.in. do Mławy podnosi ceny. Nową taryfę dla...
- REKLAMA -

Dzień Sybiraka w Mławie. Zmiana w planie obchodów

0
Związek Sybiraków w Mławie zaprasza 17 września 2021 r. na uroczyste mławskie obchody 82. rocznicy napaści sowieckiej na Polskę oraz Światowego Dnia Sybiraka. Ze względu...

Spis powszechny 2021 r. Do kiedy?

0
Za brak udziału w Narodowym Spisie Powszechnych Ludności i Mieszkań 2021 można dostać karę — nawet 5 tysięcy złotych. Kto się nie spisał, ma...

Memoriał Grzegorza Morawskiego. Budowlani górą

0
Za nami pierwsza edycja siatkarskiego memoriału Grzegorza Morawskiego. Główne trofeum wzniosły do góry reprezentantki Grot-u Budowlani Łódź. W finałowym spotkaniu, który przy okazji było...

U sąsiadów. Zaatakował policjantów siekierą

0
Decyzją Sądu Rejonowego w Wyszkowie 54-letni mieszkaniec gminy Długosiodło (powiat wyszkowski) po tym jak zaatakował policjantów siekierą i znęcał się nad 89-letnim ojcem najbliższe...
- REKLAMA -
73
0
Przejdź do komentarzyx
()
x