Już jest nowy numer kwartalnika „Mława Life”. Sprawdź, co w środku

2
928
- REKLAMA -

Szanowni Czytelnicy, zachęcamy do lektury szóstego numeru kwartalnika „Mława Life”, bezpłatnego czasopisma wydawanego przez redakcję portalu „Nasza Mława”. Można je odebrać m.in. w naszej redakcji przy Alei Piłsudskiego 5a (budynek biura nieruchomości) oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

- REKLAMA -

Mamy nadzieję, że teksty, które przygotowaliśmy do tego numeru, umilą Państwu coraz dłuższe jesienne wieczory. Jak zawsze polecamy wywiady z wyjątkowymi mławianami i osobami, które są z Mławą związane.

O miłości do muzyki, bitach i spełnianiu marzeń rozmawiamy z RX-em, czyli Rafałem Sielawą, który pracował z największymi nazwiskami polskiej sceny hip-hoppowej. O przygodzie z muzyką również, ale także o badaniu ludzkiej świadomości oraz relacji z Mławą i mławianami mówi Domenico Agresta, włoski psycholog i psychoterapeuta, a zarazem lider zespołu metalowego Exitium.

Gen. Leszek Surawski opowiada nam o sympatii do naszego miasta oraz blaskach i cieniach życia żołnierza, a o tym, jak została żołnierką – pochodząca z Mławy por. Marzena Jargieło.

„Rozmowę bardzo literacką” przeprowadziliśmy z Jarosławem Trześniewskim-Kwietniem. O ich pasje pytamy także Patrycję Grochowską, dziennikarkę i instruktora jeździectwa oraz Pawła Ziemlewicza, instruktora sztuk walki.

Odwiedzamy Muzeum Volkswagena, cofamy się również w czasie i przypominamy o miejscach i ludziach z Mławy dawnej, przedwojennej.

Co więcej? Przekonajcie się sami.

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Powiadomienia są wysyłane na podany adres email.
Adres email nie jest widoczny dla innych użytkowników.
Nie wysyłamy niechcianych wiadomości.
Jednym kliknięciem możesz zrezygnować z subskrybcji