wtorek, 07 grudnia 2021
- REKLAMA -
naszamlawa.plWiadomościBili, grozili, szantażowali. Wyszli z aresztu za 15 tys. zł. Znamy uzasadnienie...
- REKLAMA -
 • Przestronny narożny lokal usługowo-handlowy, 96,94m2
  Przestronny narożny lokal usługowo-handlowy, 96,94m2
  Cena: 3 393 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Nieruchomość 18200 m2 z halą i cz. mieszkalną - okolice Mławy
  Nieruchomość 18200 m2 z halą i cz. mieszkalną - okolice Mławy
  Cena: 450 000 zł do negocjacji  / Miejscowość: Kosiny Bartosowe …
 • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum Mławy
  Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum Mławy
  Cena: 259 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości

Bili, grozili, szantażowali. Wyszli z aresztu za 15 tys. zł. Znamy uzasadnienie sądu

-

Mimo mocnych dowodów winy i uzasadnionej obawy ucieczki i matactwa Sąd Rejonowy w Mławie zdecydował o zwolnieniu z aresztu za kaucją mężczyzn, którzy pobili dwóch mławian. Z tą decyzją nie zgadza się mławska prokuratura.

- R E K L A M A -

Do zdarzenia doszło z 2 na 3 listopada w mławskiej kręgielni w centrum miasta. Dodajmy, że tej samej nocy podejrzani grozili ojcu poszkodowanych, a kilka dni później próbowali zastraszyć jednego ze świadków.
– Zawiadomienie o przestępstwie pojawiło się po kilkudziesięciu godzinach od pobicia – mówi Marcin Bagiński, prokurator rejonowy w Mławie. – Policja wszczęła wtedy postępowanie karne, przesłuchano świadków, zabezpieczono monitoring i wszystkie możliwe dowody. Akta po dwóch dniach trafiły do prokuratury. Po zapoznaniu się  z nimi, mając na uwadze fakt, że sprawcy wpływali moim zdaniem bezprawnie na tok tego postępowania, podjąłem decyzję o ich zatrzymaniu w celu niezwłocznego zastosowania środków zapobiegawczych – dodaje prokurator.
Jak się dowiedzieliśmy, podczas aresztowania 9 listopada, mężczyźni próbowali uciekać, policja udaremniła im jednak ten zamiar.

Matactwo i recydywa
Sprawców pobicia było czterech. Wobec dwóch, na których ciążyły lżejsze zarzuty, zastosowano dozór policyjny i poręczenia majątkowe.
– Wobec dwóch pozostałych złożyłem do sądu wnioski o tymczasowe aresztowanie. Podstawą była obawa, w zasadzie już urzeczywistniona, o matactwa z ich strony – wyjaśnia prokurator Bagiński.
Jak dodaje, śledztwo wymaga jeszcze przesłuchania kilkunastu świadków – uczestników imprezy w klubie oraz przeprowadzenia badania psychiatrycznego jednego z podejrzanych.   Sąd Rejonowy w Mławie rozpatrywał wnioski 12 listopada. W obu przypadkach, w uzasadnieniach postanowienia stwierdził, że za aresztem tymczasowym przemawia „jak najbardziej uzasadniona obawa ucieczki lub ukrycia się, jak również obawa, że będzie on (podejrzany – red.) starał się w bezprawny sposób utrudniać postępowanie karne, chociażby poprzez wpływanie na postawę pokrzywdzonych. Co za tym idzie zastosowanie tymczasowego aresztowania jest uzasadnione koniecznością zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania”.
Sąd zwrócił również uwagę, w przypadku jednego z mężczyzn, że jest on recydywistą i odbywał niedawno karę 6 miesięcy więzienia za podobne przestępstwo.

Wolność za 15 tys. zł
Sędzia podkreślił jednak, że „materiał dowodowy w sprawie został już w zasadzie zgromadzony i niewiele jest okoliczności wskazujących na potrzebę jego uzupełnienia”, a jego zdaniem ewentualne przesłuchania świadków i uzyskanie opinii lekarskich mogą być przeprowadzane, gdy podejrzani będą przebywać na wolności.
„W zasadzie mało prawdopodobnym jest, aby w chwili obecnej podejrzany starał się wpływać na osoby pokrzywdzone” – czytamy (wciąż w tych samych) uzasadnieniach. Dlatego sąd zdecydował o możliwości wpłacenia przez podejrzanych poręczenia majątkowego po 15 tys. zł i zamianie aresztu na dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Odnośnie do „recydywisty” sąd argumentował dodatkowo swoją decyzję jego trudną sytuacją rodzinną i potrzebą sprawowania opieki nad chorym członkiem rodziny.

Prokurator złoży zażalenie
Z tym postanowieniem nie zgodził się prokurator rejonowy. -Tego samego dnia 12 listopada sporządziłem wniosek o jego wstrzymanie. Chciałem, by do czasu rozpatrzenia zapowiedzianego przeze mnie zażalenia na tę decyzję, podejrzani przebywali jednak w warunkach izolacji – tłumaczy prokurator Bagiński.
Sąd wniosek odrzucił i 13 listopada zatrzymani wpłaciwszy poręczenie, wyszli na wolność.
Prokurator zapowiada złożenie zażalenia do Sądu Okręgowego w Płocku jeszcze w tym tygodniu, obawia się bowiem, że podejrzani będą mogli próbować wpłynąć na zeznania świadków. Płocki wymiar sprawiedliwości sprawę powinien rozpatrzeć „niezwłocznie”.
Do tematu wrócimy.

- R E K L A M A -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
157 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie
jan kowalski
jan kowalski
4 lat temu

Policja łapie, Prokurator daje surowa kare a Sad wypuszcza jaja 😉 PEWNIE ZABRAKŁO ZEBY NOWEGO MUSTANGA KUPIC 😉

JA
JA
4 lat temu

a jaki adwokat ich reprezentował?

Gandalf
Gandalf
4 lat temu

Przynajmniej tyle co Doda. 100 tyś

Gandalf
Gandalf
4 lat temu

Komentuje to krótko: Doda dziś dostała 100 tyś poręczenia majątkowego za nękanie lub wpływ na świadka. Nik tam na zdrowiu nie ucierpiał. A w Mławie za pobicie dostaje się 15 tyś. I to za dzialanie w recydywie. Nie wierzę już w sprawiedliwość. Nigdy się do niczego nie przyznam… odmówię wszelkich przyjęć mandatów. Teraz będę się bał tylko samego siebie.

Mirko
Mirko
Odpowiedź do  Gandalf
4 lat temu

Tyle, że oficjalnie jakim majątkiem dysponuje Doda a jakim pan cygan? Poręczenie majątkowe przyznaje się proporcjonalnie do zarabianych pieniędzy lub do majątku jaki osoba posiada. Osoba o większym statusie majątkowym dostanie wyższe poręczenie niż taki pan cygan co oficjalnie nie pracuje i prawie nic nie posiada

kkkkkk
kkkkkk
Odpowiedź do  Mirko
3 lat temu

nic nie posiada? ty nie wiesz ile tam kasy sie [wymoderowano]. jak by siana nie mial by mercedesem AMG nie jezdził

Zadowolona Klientka
Zadowolona Klientka
4 lat temu

Każdy tak psioczy na ten lokal ale jak przychodzi co do czego to nie można tam wejść bo tyle ludzi się schodzi. A po co? Chyba logiczne jest ze każdy od czasu do czasu musi w jakiś sposób się zabawić, potańczyć itd. Jedni wola odpoczywac w domu inni w lokalu, ktoś kto uważa że jest to lokal w którym się czuje zagrożony to poprostu niech tam nie chodzi. Ja chodziłam tam bardzo często i jakoś nigdy nie czułam się zagrożona, może dlatego że nie prosiłam się o to żeby dostać w zęby? Co do ochrony też nie mam zarzutów, zawsze rozwiązywali problem jeśli się to wcześniej zgłosiło. Jest to jedyny sensowny lokal w Mławie do którego warto wyjść i dziwię się że tyle ludzi obsmarowuje teraz właściciela. To nie jest jego wina ze jest to jedyny nocny lokal w tym mieście i że akurat takie kwiatki tam wychodzą. Co do mafijnych porachunkow, to tak to działa że każdy tego typu lokal musi mieć swoje plecy albo zostanie sprzatniety jak wszystkie inne dyskoteki w tym mieście…

Do Zadowolona Klientka
Do Zadowolona Klientka
Odpowiedź do  Zadowolona Klientka
4 lat temu

Napisałaś „Jest to jedyny sensowny lokal” – masz rację.
„Jedyny” – bo więcej kręgielni w Mławie nie ma.
„Sensowny” – bo jedyny.
Po za tym otwierają nową kręgielnię w Mławie, więc lokal nie będzie już być jedyny.

Ktos
Ktos
Odpowiedź do  Zadowolona Klientka
4 lat temu

Dobra jestes

admin
admin
4 lat temu

Milono misiek jan rustan powinni z nimi zrobić porządek i wszystkich zamknąć do jednego pudla bo robią sobie co chcą a większość milczy !!

Obiektywny
Obiektywny
4 lat temu

Dajcie już spokoj temu [wymoderowano], bo facet sie stara, zeby cos w tym smiesznym miescie zrobic, a wy z taka latwoscia mieszacie czlowieka z blotem. Kto go zna to wie, ze to jest naprawde porzadny i uczciwy czlowiek i nie zasluguje na takie traktowanie. Prowadzi lokal, ktorego wierzcie wiekszosc nie mialaby odwagi prowadzic nawet w paru procentach. Wszyscy pseudoznawcy puknijcie sie w swoje puste lby zanim cos napiszecie.
Druga sprawa to taka, ze na 200 osob na imprezie z alkoholem zawsze sie ktos znajdzie co bedzie szukal szczescia. A tu nagle wszyscy swieci, abstynenci to co tylkom pija mleko i sluchaja Chopina. Zal.

Filozof
Filozof
Odpowiedź do  Obiektywny
4 lat temu

Chcieć a potrafić prowadzić lokal to wielka różnica. Właściciel prowadzi lokal tak jak potrafi a to że chce a nie umie to już druga sprswa. W każdym bądź razie w normalnym kraju za takie zdarzenia w lokalu odpowiadałby przed sądem.

Spot
Spot
Odpowiedź do  Obiektywny
4 lat temu

Nie chcemy tego lokalu w Mławie

Paulisia0708
Paulisia0708
Odpowiedź do  Spot
4 lat temu

To się wyprowadzić na wieś tam nie ma lokali…

Juro
Juro
Odpowiedź do  Paulisia0708
4 lat temu

On jest ze wsi. Haha dlatego nie chce w Mławie dyskoteki. Woli remizę strażacką to widać, słychać i czuć…

Rodzic
Rodzic
4 lat temu

Prokurator z urzędu powinie wszcząć śledztwo przeciwko Panu [wymoderowano] za niezabezpieczenie imprezy juz nie pierwszy raz ,oraz ochronie za współudział .
Każdy wie co tam sie dzieje ,tylko ludzie boja sie zeznawać bo po każdym pobiciu sa zastraszani i wycofują zeznania.
A Pan [wymoderowano] powinien mieć natychmiast cofnięto koncesje.

Hihotek
Hihotek
Odpowiedź do  Rodzic
4 lat temu

Hahahahaha dobre sobie. W innych miastach co tydzień są bójki i dyskoteki funkcjonują. Zalosne

Loti
Loti
Odpowiedź do  Rodzic
3 lat temu

Nie przesadzaj.

Irak
Irak
4 lat temu

Znajomy ochroniarz mówił ,że jak Jean-Claude Van Damme przebywał w Polsce to musiał mieć podwójną ochronę, bo dużo było takich co się chciało sprawdzić kto lepszy .Ja myślę, że z tym gościem bez zęba też tak może być i nie wiem ,czy to źle czy nie , że go sędzia nie zamknął .W pierdlu by był bezpieczny ,a teraz to jest jak ranny zwierz .Jeszcze parę zębów mu zostało, a zawsze ktoś się może pokusić, bo koleś pokazał, że sam to może tylko zęba stracić . Myślę ,że wyjedzie do Anglii czy gdzieś , raczej sam po lokalach chodzić nie będzie .

Ktos
Ktos
Odpowiedź do  Irak
4 lat temu

Tez mnie kiedyś sprawdzaligdy zacząłem ćwiczyć u po i mp i to dla nich źle się skonczylo

panna
panna
Odpowiedź do  Ktos
4 lat temu

Przeciez bezjedno zebny kozak nigdy sam nie chodzi. Przynajmniej nigdy go samego nigdzie nie widzialam.

Ktoś 2
Ktoś 2
Odpowiedź do  Ktos
4 lat temu

Łał hahaha

Paulisia0708
Paulisia0708
Odpowiedź do  Irak
4 lat temu

Nie chciał byś trafić na niego sam na sam

Ktos
Ktos
4 lat temu

Jak go spotkam sam na sam to udowodnie że to zwykła pala a nie kozak to samo co i ten misiek. Kiedyś w kasadzie mój kolega mu pociągnął to dwa stoliki zaliczyl

panna
panna
Odpowiedź do  Ktos
4 lat temu

Misiek chlop stary, rodzina, dzieci, dom, a obce dzieci bije ? Oj Tomus byloby mi wstyd. Moze poszukasz sobie rownego przeciwnika ? No chyba, ze masz takie poczucie wartosci, ze mierzysz sie z dzieciakami.

Ja
Ja
Odpowiedź do  panna
4 lat temu

Jak równego? To dziecko go znokautowalo jednym uderzeniem. Już wiadomo, że to zwykły lamus i jest totalnie nie groźny. To samo ten cygan, też padł po jednym ciosie i jeszcze zęba stracił. Dopiero jak we 4 dopadli chlopaczka to sobie z nim poradzili. Od tamtej soboty wiadomo, że ci niby gangsterzy są tak naprawdę nikim i już nikt się ich nie boi to jednostrzalowcy.

Wulka
Wulka
4 lat temu

Wlasciciel to jest w kieszeni tych pseudo gangsterow tak jak i ochrona [wymoderowano]. Brakuje niestety takich ludzi jak pan Prokurator ktorzy sie nie boja ,nie sa w kieszeni tych gangsterkow. Ktos wczesniej napisal opieka nad dzieckiem chyba na imprezach i z kolegami .kasa nie wiadomo skad . Przeciez to wszystko mozna spr.

panna
panna
Odpowiedź do  Wulka
4 lat temu

zapewne naczelnik mlawskego urzedu skarbowego siedzi w tym po uszy

Kamil Przybyszewski
Kamil Przybyszewski
4 lat temu

Wolne sady, a moze wolne zarty?
Ci, ktorzy demonstrowali pod sadem, moga sie zastanowic do czego te protesty prowadza.

Odpowiedzialny rodzic
Odpowiedzialny rodzic
4 lat temu

Nie chcę, żeby moje dziecko chodziło do tego lokalu, a jeśli jakiś nauczyciel zabierze go w godzinach lekcyjnych pod jakimkolwiek pozorem (dobrej zabawy itp ) to postaram się i zrobię wszystko, oczywiście zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce( a trochę się na tym znam), żeby tan pedagog w najlepszym wypadku, może nie stracił pracy ,ale został przeniesiony do pracy z trudną młodzieżą/ dziećmi. Może wtedy zrozumie jakie są skutki demoralizacji dzieci i od czego to się zaczyna .

Popieram
Popieram
Odpowiedź do  Odpowiedzialny rodzic
4 lat temu

I słusznie bo w tej kręgielni zawsze pełno szumowin. To jest miejsce spotkań lokalnego półświatka. Zbyt często dochodzi tam do bójek
Dlaczego na wyobraźnię właściciela nie wpłynęła śmierć dziennikarza która miała miejsce kilka lat temu ? Może ostatnie wydarzenia coś zmienią i uruchomią w nim poczucie odpowiedzialności.

DS
DS
Odpowiedź do  Popieram
4 lat temu

Każdy wie że ochrona w tym lokalu ochrania gangsterów. O roli policji można dyskutować.

Tak
Tak
Odpowiedź do  Popieram
4 lat temu

Masz racje

SsTsDs
SsTsDs
Odpowiedź do  Odpowiedzialny rodzic
4 lat temu

Czy ten lokal jest tylko dla bandziorów ? To co tam się dzieje nie jest raczej normalne. Częste przepychanki i bijatyki w tym jedna zakończona śmiercią nie dała właścicielowi żadnej nauczki. Po co wpuszcza tam takie towarzystwo ? W Mławie „karki” i buractwo zniszczą każdą inicjatywę i każdy lokal. Zobaczcie w Ciechanowie jest taki klub muzyczny jak Fabryka Kultury Zgrzyt. Znacie ? Nie ma tam ochrony a mimo to, nigdy nie zdarzają się takie ekscesy jak w tej kręgielni w Mławie.. Nie usłyszycie tam Disco Polo ! Przychodzą ludzie kulturalni żeby wypić piwko, posłuchać rocka,reggae, jazzu, bluesa, poezji śpiewanej i innej ambitnej muzyki. Bandziory takiej muzy nie słuchają – zrozumcie dobrze – NIE SŁUCHAJĄ (to dla nich zbyt skomplikowane wręcz niezrozumiałe), więc omijają lokal szerokim łukiem. Właściciel kręgielni puszcza to co lubią bandziory, kumpluje się z nimi, jednym zdaniem stwarza klimat- więc ma to co ma. Nic w tym dziwnego – prawda ? Jest współtwórcą tego „klimatu”. Opinia tego lokalu jest powszechnie znana. Ja omijam z dala jak tylko zorientowałem się co jest grane. Tylko ludzi szkoda którzy tam wejdą przypadkiem. Bo stałych bywalców nie ma co żałować gdyż ten”klimat” im odpowiada. A prokuratorowi życzę powodzenia w walce z tą mławską „gangsterką”.

Do Myślenia
Do Myślenia
Odpowiedź do  SsTsDs
4 lat temu

To daje do myślenia. A może żona zabitego dziennikarza powinna rozważyć pozew przeciwko właścicielowi lokalu że nie zadbał o bezpieczeństwo klentów.

okj
okj
Odpowiedź do  Do Myślenia
4 lat temu

100% racji

Renia
Renia
Odpowiedź do  SsTsDs
4 lat temu

Kto madry to tam nie chodzi. Proste. Kilka lat temu poszlam tam z ciekawosci z kolezankami i zniechecil mnie widok pijanych i malych dzieci razem. Tak. Przy jednym stoliku lala sie wodka, a obok biegaly malenkie dzieci. Jak widac mamusie w Mlawie tez madroscia nie grzesza. Teraz sama mam dzieci i nie wyobrazam sobie tam pojsc z dziecmi.

jan
jan
4 lat temu

Swojego dzieciaka tam nie puszczę.

Sis
Sis
Odpowiedź do  jan
4 lat temu

Sam pójdzie i dowiesz się o tym albo i nie.

Michał
Michał
4 lat temu

Prawo jest jak płot,żmija się prześliźnie tygrys przeskoczy, a bydło będzie stało.

Brawo
Brawo
4 lat temu

Dobra robota Panie Prokuratorze i to nie tylko w tej sprawie .

Zdziwiony
Zdziwiony
4 lat temu

W tej kręgielni zabito już człowieka a właściciel nadal wpuszcza kryminalistów i gangsterów. Kompromitacja sądu. Recydiwistów na wolność wypuszczać za 15 tys. Co to za sędzia ?

Prawy
Prawy
4 lat temu

Nie podoba mi się ten lokal

Adam
Adam
4 lat temu

Nasza policja pod czas zwykłej kontroli traktuje czlowieka jak przestepce a tutaj nie reaguje panie Arturze Ryfinski czas zrobic tam porzadek bo polowa tych ludzi nie powinna pracowac w policji

Adam
Adam
4 lat temu

To jest sprawa dla pani jaworowicz ale nie sprawy pobicia tylko nasz sad i policja ich działania

Mławianin
Mławianin
4 lat temu

Zachowanie tego całego Milanka to jedno ,bardziej śmieszne jest zachowanie naszych lokalnych watażków z miśkiem na czele.
Chłopy po 40 lat a są na jedno skinięcie biednego cyganiaczka, który dostał po mordzie od małolata.

Stoik
Stoik
4 lat temu

Niepotrzebnie podkreślana jest tu narodowość chłopaka. Jest wielu uczciwych Romów w naszym powiecie, którzy na tym cierpią. Pamiętajcie o tym!

Do Stoik
Do Stoik
Odpowiedź do  Stoik
4 lat temu

To prawda jest wielu porządnych Romów. Ale może takie dyskusje i komentarze wpłyną na to aby społeczność romska napiętnowała swojego rodaka i dała mu reprymendę. Aczkolwiek z drugiej strony w to wątpię gdyż to wnuk wójta cyganów.

wolm
wolm
Odpowiedź do  Do Stoik
4 lat temu

Moim zdaniem skoro ma za soba wplywowe osoby tym bardziej powinny jednak wymagac od niego rozsadku. Czy to dla nich korzystne, ze wnuk, syn tak sie zachowuje. Naprawde z calym szacunkiem to nie jest mafia tylko pajacowanie. Czy to budowanie autorytetu pobic dzieciaka ? Wedlug mnie to osmieszajace. Byc moze jego rodzina ma glowe na karku ale niestety trafila im sie czarna owca. Nie powinni na to przyzwalac tym bardziej jesli tak im na nim zalezy i go tak kochaja. Dla jego dobra powinni uczyc go tych dobrych rzeczy, a nie przyzwalac na te zle. Kiedys nie bedzie dziadka, nie bedzie taty i bedzie trzeba samemu sobie radzic.

Ktos
Ktos
Odpowiedź do  wolm
4 lat temu

Dlaczego ojciec tego nie zgłosił do telewizji. Jaja normalnie

Anonimowo
Anonimowo
Odpowiedź do  Stoik
4 lat temu

Skąd tyjestes

ola
ola
Odpowiedź do  Stoik
4 lat temu

Też tak kiedyś mysilalam

Loti
Loti
Odpowiedź do  Stoik
3 lat temu

Wielu ? Serio? Na palcach jednej ręki ich policzysz…

Stoik
Stoik
4 lat temu

Złagodźmy emocje drodzy państwo i tak na nic nie mamy wpływu. Możemy jedynie okazać swoje niezadowolenie wobec polskiego prawa…

milanoZJEDZzsnicersa
milanoZJEDZzsnicersa
4 lat temu

Milano i ojciec chrzestny hahahahahahahahahahahaha 😀 Mafia z Modły.

UnoDX
UnoDX
4 lat temu

Demoralizacja w tym lokalu na całego. Bóg strzegł puszczać tam dzieci.

prosty człowiek
prosty człowiek
4 lat temu

Co to za miasto, w którym jeden cygan od lat terroryzuje kogo chce i bije kogo chce. 25 lat temu już dawno byłby posadzony na wózek inwalidzki i byłoby by po sprawie. Co do Sądu, to ta decyzja jest nieporozumieniem i mam nadzieje, że się nie ostanie przed Sądem Okręgowym, a zapewne się tam znajdzie jeżeli Prokurator jest kompetentny. Jeżeli jeden ze sprawców dopiero co odbył karę wiezienia za pobicie to z automatu powinien trafić na 3 miesiące do aresztu, sprawa śmierdzi na kilometr. Jeden ze sprawców musi się opiekować chorym dzieckiem? I dlatego w każdy piątek i sobotę spędza wieczory w dyskotece a pozostałe dni tygodnia na jeżdżeniu w kółko po mieście samochodem, który od pół roku nie jest przerejstrowany z niemieckich tablic. Wszystko to kpina, cała sytuacja, w której rzekomo ostrzy zawodnicy w 4 katują jednego chłopaka (prawdziwi twardziele, szacunek panowie, jesteście wielcy), w której Sąd ich puszcza na wolność pomimo, iż grozili ojcu ofiary i świadkom a do tego jeden z nich jest recydywistą. Mam nadzieje, że sprawa trafi do mediów i w końcu wezmą się za tych pseudo gangsterów.

Do „prostego człowieka”
Do „prostego człowieka”
Odpowiedź do  prosty człowiek
4 lat temu

Widać po tak dużym zakresie wiedzy na temat tych „gangsterów” musisz być świetnym obserwatorem albo Twoje życie musi być zajebiście nudne

hrdj
hrdj
Odpowiedź do  Do „prostego człowieka”
4 lat temu

No wiec uwazaj gangsterze bo patrza ci na łapy

Stoik
Stoik
Odpowiedź do  prosty człowiek
4 lat temu

No jak nie zauważyłeś, to właśnie trafiła 🙂

Brat
Brat
4 lat temu

W [wymoderowano] robi się speluna. Towarzystwo,które udaje gangsterów. Tylko patrzeć kiedy to upadnie

Wyborca
Wyborca
4 lat temu

Od kogo zależy wydawanie zezwolenia, ewentualne cofnięcie na sprzedaż napojów alkoholowych w Mławie? I czy byłoby zasadne w w tym lokalu cofnięcie pozwolenia ? Moim zdaniem TAK.

Mila
Mila
4 lat temu

Naprawdę prokurator wypełnił swoje czynności w 100% uczciwie, a pan sędzia … O co chodzi może cyganiaki też i go zastraszyli ? Moim zdaniem właściciel kręgielni też jest zastraszony i tyle. No niestety w Mławie tak jest, że tutaj szybko lokal zostaje zamknięty. Kaskada, Black Diamond, Yellow czy coś tam. W Mławie chodzi pełno [wymoderowano] robiących za gangsterów. Są żałośni. Można by tu nazwiskami to [wymoderowano] wymienić. Do pięt nikomu nie dorastają ale mafia.

olo
olo
4 lat temu

do Mlawa: Policja stała trzema radiowozami i przygladała się calej sytuacji z nadzieją że sama się rozwiąże. Chłopcy bali się ruszać koleszków..

Weronika
Weronika
Odpowiedź do  olo
4 lat temu

Co sie dzieje z panem K…. z komendy który był na miejscu. To był funkcjonariusz o najwyższym stopniu ze wszystkich policjantów tam obecnych. Czy już jest zdegradowany ? Czy może jest w Kanadzie z tym pseudo gangsterem? Pytam kochani pytam!

Mlawa
Mlawa
Odpowiedź do  Weronika
4 lat temu

Weronika idź złóż sama na komendę zawiadomienie ze byłaś swiadkiem ze policja stała biernie i nie dopełnia swoich obowiązków. może wtedy poniosą konsekwencje swojego biernego zachowania.

Do Olo
Do Olo
Odpowiedź do  olo
4 lat temu

Może razem wódkę piją i mają wspólne interesy ?

policja kontroluje kierowcę

Ucieczka przed policją na siódemce

0
Patrol ruchu drogowego, pełniący nadzór na krajowej siódemce w Uniszkach Zawadzkich, zauważył kierującą mercedesem kobietę, która znacznie przekroczyła prędkość w terenie zabudowanym. Widząc sygnały,...
wypadek na torach

U sąsiadów. Tragiczny wypadek na torach

0
Tragiczne zderzenie osobówki z szynobusem nastąpiło 4 grudnia rano, tuż przed godziną 9 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Płońsku. Kierująca nie żyje.  Toyota, którą kierowała...
akcja gaśnicza

15-letni chłopak seryjnym podpalaczem?

1
Mławska policja zatrzymała domniemanego seryjnego podpalacza. Trwają czynności w sprawie podejrzanego zatrzymanego w sobotę wieczorem w Dąbku. Patrol z wydziału kryminalnego zauważył sprawcę w...
policja na drodze

Kierowcy alarmują. Na drogach ślisko

1
Do redakcji od samego rana (dziś w poniedziałek 6 grudnia) dzwonią kierowcy i narzekają na śliskość dróg w okolicy Mławy. Według dzisiejszego ranka dojechanie...
- REKLAMA -
 • nowe projekty nowa wizja Twoich potrzeb pożyczkowych.
  nowe projekty nowa wizja Twoich potrzeb pożyczkowych.
  Cena: 5 000 zł  / Miejscowość: Biała Panieńska  / Kategoria:…
 • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum Mławy
  Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum Mławy
  Cena: 259 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Mieszkania
 • Samsung S21 Ultra 5G, Samsung S21, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, i
  Samsung S21 Ultra 5G, Samsung S21, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, i
  Cena: 1 800 zł  / Miejscowość: Lublin  / Kategoria: Telefony…
 • POZYCZKI PRYWATNE dla osób prywatnych i firm. / Dzialamy na terenie ca
  POZYCZKI PRYWATNE dla osób prywatnych i firm. / Dzialamy na terenie ca
  Cena: 1 zł  / Miejscowość: Wrocław  / Kategoria: Księgowo-finansowe
 • Inwestycje, pozyczki, finansowanie projektu.
  Inwestycje, pozyczki, finansowanie projektu.
  Cena: 1 zł  / Miejscowość: Kraków  / Kategoria: Księgowo-finansowe
 • Producent materacy Materace z Gór
  Producent materacy Materace z Gór
  Cena: 10 zł  / Miejscowość: Nowy Sącz  / Kategoria: Ubrania
 • Ochrona Zarządu Spółek z o.o. Skuteczne Unikanie art. 299 K.s.h
  Ochrona Zarządu Spółek z o.o. Skuteczne Unikanie art. 299 K.s.h
  Cena: 1 zł  / Miejscowość: Elbląg  / Kategoria: Księgowo-finansowe
 • Nowe rozwiązanie online w nauce niemieckiego dla dorosłych
  Nowe rozwiązanie online w nauce niemieckiego dla dorosłych
  Cena: 10 zł  / Miejscowość: Babi Dół  / Kategoria: Pozostałe
 • Apple iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPho
  Apple iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPho
  Cena: 1 800 zł  / Miejscowość: Opole  / Kategoria: Telefony…
 • Kredyt świąteczny: kiedy przyjemność z dawania jest bezcenna.
  Kredyt świąteczny: kiedy przyjemność z dawania jest bezcenna.
  Cena: 1 zł  / Miejscowość: Warszawa  / Kategoria: Księgowo-finansowe
 • Lokal do wynajęcia, 57,50 m2, ścisłe centrum
  Lokal do wynajęcia, 57,50 m2, ścisłe centrum
  Cena: 3 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Lokal/biuro
 • Kredyty pozabankowe / Pozyczki prywatne
  Kredyty pozabankowe / Pozyczki prywatne
  Cena: 1 zł  / Miejscowość: Lublin  / Kategoria: Księgowo-finansowe
lampy i stół w pokoju

Jak dobrać lampy do salonu i jadalni?

0
Dobre oświetlenie jest ważnym elementem wygodnego mieszkania. Niestety często o tym zapominamy. W ferworze przeprowadzki skupiamy się na wyborze mebli, płytek i masy innych...
mężczyzna i kobieta

Kolekcja szykownych płaszczy damskich od Lavard Woman

0
Płaszcze damskie są flagowym okryciem produkowanym przez firmę Lavard. Marka ta specjalizuje się w szyciu klasycznej mody damskiej i męskiej, w skład której wchodzi...
Zdewastowane przejście dla pieszych

Tak jeżdżą w Mławie

9
Niecałe 3 tygodnie wystarczyły, by przejście dla pieszych na ulicy Grzebskiego w Mławie - z nowo zamontowanym azylem na środku jezdni - zostało zdewastowane.   Nie...
- REKLAMA -
psy

Nie będzie paki dla psiaka

0
Jak informuje na portalu społecznościowym schronisko dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie, przez obecną sytuację nie odbędzie się XXV Akcja Mikołajkowa ŚWIĄTECZNA PAKA DLA PSIAKA.     Mimo...
pieniądze

Dotkliwe kary za pensje na czarno

3
Dotkliwe kary za pensje na czarno mają obowiązywać od nowego roku. Według ministerstwa finansów, w Polsce ok. 6% wynagrodzeń w całości jest wypłacanych bez...
Walczak i Ćwik mistrzami.

Walczak i Ćwik mistrzami. Draft Liga zakończona

0
Dobiegła końca jesienna edycja warszawskiej ligi koszykówki amatorów o nazwie Draft Liga. Główne trofeum zgarnęli reprezentanci New York. W ich szeregach ważne role odegrał ...
dziewczynka przyjmująca komunię

Kobiety dopuszczone do udzielania komunii

0
Kościół katolicki zdecydował się na coś, o co zabiegano od dawna. Kobiety dopuszczono do udzielania komunii świętej.      Za tydzień w niedzielę 12 grudnia wchodzi w...
- REKLAMA -
157
0
Przejdź do komentarzyx
()
x