piątek, 12 sierpnia 2022
- REKLAMA -
naszamlawa.plNa sygnaleAKTUALIZACJA: 18-latek zamordowany w Mławie
- REKLAMA -
 • Hala produkcyjna, park maszynowy na gruncie 5787 m2
  Hala produkcyjna, park maszynowy na gruncie 5787 m2
  Cena: 920 000 zł  / Miejscowość: Kuczbork-Osada  / Kategoria: Nieruchomości
 • Wykończone 3-pokojowe mieszkanie na parterze, nowe budownictwo!
  Wykończone 3-pokojowe mieszkanie na parterze, nowe budownictwo!
  Cena: 399 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • M3 na OKM- atrakcyjna CENA!
  M3 na OKM- atrakcyjna CENA!
  Cena: 228 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Wolnostojący lokal użytkowy
  Wolnostojący lokal użytkowy
  Cena: 99 000 zł  / Miejscowość: Krępa  / Kategoria: Nieruchomości
 • Atrakcyjna działka budowlana w Mławie
  Atrakcyjna działka budowlana w Mławie
  Cena: 158 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Przestronne mieszkanie na I piętrze, ul. Wysoka!
  Przestronne mieszkanie na I piętrze, ul. Wysoka!
  Cena: 412 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Dwupokojowe mieszkanie 27,56 m2
  Dwupokojowe mieszkanie 27,56 m2
  Cena: 175 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Nowy przestronny dom z dużą działką!
  Nowy przestronny dom z dużą działką!
  Cena: 500 000 zł  / Miejscowość: Sinogóra  / Kategoria: Nieruchomości

AKTUALIZACJA: 18-latek zamordowany w Mławie

-

W centrum miasta przy ul. Stary Rynek został zamordowany 18-latek. Prokuratura poczyniła ustalenia w sprawie. 

- R E K L A M A -

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę około kwadrans przed trzecią. Wówczas 48-latek dźgnął nożem 18-latka z Nidzicy.

Chłopak trafił do mławskiego szpitala skąd przewieziono go do Ciechanowa. Tam po kilku godzinach ratowania chłopaka lekarze stwierdzili, że niestety zmarł. Policja ujęła sprawcę, który wcześniej był już jej znany. Śledztwo w tej sprawie prowadzi mławska prokuratura.

Aktualizacja z godziny 17:20

Chłopak został raniony w okolicach lędźwiowych, miał uszkodzoną nerkę w taki sposób, że to doprowadziło go śmierci. Sprawcą jest Witold W. wcześniej karany. W momencie zdarzenia był pijany.

Z dotychczasowych ustaleń policji i mławskiej prokuratury wynika, że jego ofiarą mógł być ktoś inny. Sprawca pomylił osoby z którymi był skonfliktowany. Mieszkańca Nidzicy, któremu zadał cios, nie znał. Prokuratura informuje, że sprawca w poniedziałek stanie przed sądem, który zdecyduje czy zastosować środek zapobiegawczy w postaci aresztu.

- R E K L A M A -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Na podany adres email otrzymasz powiadomienie po akceptacji komentarza przez moderatora.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy.

UŻYTKOWNIK PONOSI WYŁĄCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI ZAMIESZCZANE PRZEZ SIEBIE W PORTALU NASZA MŁAWA, W SZCZEGÓLNOŚCI JEST ODPOWIEDZIALNY ZA EWENTUALNE NARUSZENIE PRAW LUB DÓBR OSÓB TRZECICH ORAZ SZKODY Z TEGO TYTUŁU.
56 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie
Natalka
Natalka
2 lat temu

Skoro chciał zabić kogoś innego to powinien odpowiadać z dwóch paragrafów. Za próbę zabójstwa oraz za morderstwo.

ChadaRIP
ChadaRIP
2 lat temu

My mamy popęd do agresji? Ty za to w każdej najprostszej sytuacji widzisz od razu czarny scenariusz i jeszcze jakieś chore akcje wymyślasz:

„…że Ty zaprowadzisz, założysz sznur, uruchomisz zapadnię. …”

„… Strach pomyśleć, co by było gdybyśmy ten temat omawiali gdzieś na żywo w bliskości ostrych narzędzi. Ludzie! …”

Twoje zachowanie jest wg. Ciebie normalne? Podjeżdża mi tutaj jakaś sektą.

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  ChadaRIP
2 lat temu

Kolego Chada ten „typ” nas się obawia. Ale za to mordercę to by trzymał w więzieniu z innymi ludźmi, dla których też mógłby być poważnym zagrożeniem. A przypominam, że przy dożywociu tez można się ubiegać o zwolnienie warunkowe po iluś tam latach.
W pierwszej części komentarza zgrywa człowieka, który by nie chciał zabijać mordercy, ale w drugiej części już się podnieca jak to by ten morderca cierpiał w takiej celi. 100% racji, że „typ” ma coś nie tak pod kopułą.
Najlepiej to go zamknąć z tym Witoldem W. i jemu podobnymi w jednej celi to momentalnie zmieni postrzeganie świata.

calkiemnormalny
calkiemnormalny
2 lat temu

Źle kliknąłem na tel.. Komentarz miał być pod ChadaRIP i nawiązuje też do tego co przeczytałem na FB. Widzę, że nic nie zrozumiałeś. Tylko w jednym stanie USA – Illinois, pośmiertnie oczyszczono z zarzutów 13 osób. Powtarzam to tylko jeden stan a poza USA też są kraje gdzie wykonuje się kare śmierci. Uważasz, że w przypadku tych niewinnych nie było niezbitych dowodów, wiarygodnych zeznań, czy nagrań? Skoro ich skazano to znaczy, że sąd był pewien ich winy. Jeśli sie wprowadzi karę śmierci to na pewno pomyłki będą się zdarzać o to już jest okrutne. Nie twierdzę, że ten jest akurat niewinny, ale nie wprowadza się prawa na jeden dzień, tylko dla jednego człowieka.

Mir K.O.
Mir K.O.
2 lat temu

A w ogóle kto tu powiedział, że ci co się domagają kary śmierci są katolikami albo gorliwie wierzącymi ludźmi? Typ przeprowadził jakiś sondaż czy jak? Przy aborcji nie przeszkadza im to, że się morduje niewinne istoty, ale jeżeli chodzi o morderców (zabójców) to zawsze stają w ich obronie. O co tu chodzi? Co za czasy, że doszliśmy do takiego absurdu.
Jeszcze mam pytanie typie. Pochwalasz wyroki jakie zapadły w Procesach Norymberskich i w Tel Avivie na zbrodniarzach niemieckich? Czy ich też byś się starał edukować i resocjalizować?

calkiemnormalny
calkiemnormalny
Odpowiedź do  Mir K.O.
2 lat temu

Dwa razy przez dwie różne osoby zostałem nazwany „typem”. To jakaś Sebiksowa gadka? Jeśli tak to wiele tłumaczy a przynajmniej silny popęd do agresji. To ma być obraźliwe? Napisałem, że nie zgadzam się na karę śmierci, żeby min. podkreślić, że ChadaRIP pisząc „My obywatele …”, nie pisze w moim imieniu i mam wrażenie, że wywołałem tym złość u co niektórych. Strach pomyśleć, co by było gdybyśmy ten temat omawiali gdzieś na żywo w bliskości ostrych narzędzi. Ludzie! Macie problem z agresją i szkoda, że tego nie dostrzegacie. Co do procesów po II w światowej to były to wydarzenia innego kalibru i tak uważam, że w tamtych czasach mogło być takie postępowanie zrozumiałe, choć nie miałbym nic przeciwko temu aby tacy zbrodniarze resztę swoich dni spędzili w pasiakach z kulą u nogi o suchym chlebie i kwarcie wody, rozmyślając o tym czego się dopuścili i, że za to nigdy już nie zaznają wygód życia. Teraz jednak mamy czasy pokoju (przynajmniej u nas) i społeczeństwa powinny jednak ewoluować w kierunku wyzbycia się agresji, wznosić na intelektualne wyżyny. Jeśli będziemy zabijać skazańców, to pozostaniemy prymitywni.

Mir K.O.
Mir K.O.
Odpowiedź do  calkiemnormalny
2 lat temu

Nie wiem o co ci chodzi z tą Sebiksową nomenklaturą. Może za dużo się naoglądałeś memów i nasłuchałeś rówieśników na przerwie pomiędzy „pszyrą” a „majzą” i chcesz zabłysnąć. Ale jeżeli nie wiesz co ten termin oznacza to spieszę z definicją prosto ze słownika PWN.
Typ – «osobnik, indywiduum»
Oskarżasz Chadę o to, że cię obraża a popatrz sobie na twoje wypowiedzi. Czujesz jakąś wyższość intelektualną nad innymi czy co?
Umówmy się tak. Ja będę wykonywał karę śmierci a ty będziesz dokonywał aborcji na życzenie… Może być?
A teraz wznieśmy się na intelektualne wyżyny i wyobraźmy sobie, że karę śmierci można przeprowadzić bez torturowania owych osobników. Wystarczy tylko zastrzyk. A inna sprawa, że kara śmierci mogłaby mieć przynajmniej charakter odstraszający. Nie musimy jej przecież wykonywać za każdym razem, gdy dojdzie do zbrodni.
Wiem ty wolisz tortury psychiczne i fizyczne więźniów. Wolisz, żeby siedzieli w zamkniętych celach dla więźniów niebezpiecznych. A może skoro to jest lepsza kara to sam byś może został strażnikiem w takim więzieniu co (dla więźniów niebezpiecznych)? Bo cały czas próbujesz nas przekonać, że jak ktoś jest czegoś zwolennikiem np. kary śmierci to sam musi ją wykonywać.
Moim zdaniem człowiek, który morduje z zimną krwią ileś tam osób, sam się wyklucza z naszego gatunku.

do Anna Kowalska
do Anna Kowalska
2 lat temu

Kręgielnia to odzwierciedlenie mławskiego poziomu życia towarzyskiego. Jest szansa że po wizycie w tym przybytku wyjdziesz bez szwanku na zdrowiu i urodzie. Chociaż nie każdy miał takie szczęście.

ChadaRIP
ChadaRIP
2 lat temu

Jak ja lubię takich mądralińskich. Ciekaw jestem jakbyś się do sprawy odnosił jeżeli to dotyczyłaby Twojego dziecka. Zapewne na sprawie do sędziego powołałbyś się na Boga, na przykazania i prosił aby go wypuszczono bez kary, bo może owieczka Boża zstąpiła na moment ze złej drogi i nie chcący ugodziła nożem bezbronnego człowieka.
Chory typie Ty, na leczenie idź biegusiem.

calkiemnormalny
calkiemnormalny
Odpowiedź do  ChadaRIP
2 lat temu

Nie, nie powołałbym się, gdyż nie wyznaję wiary w żadnego Boga. Domagałbym się sprawiedliwości. Natomiast z nas dwojga to nie jestem chory. To nie ja kipię nienawiścią, do osób które maja odmienne zdanie niż ja. Nie znasz mnie a już obrażasz, bo swoim śwaiatopogladem nie pasuję do Twojego wyobrażenia świata. Zapewne jedynego słusznego. To nie ja domagam się mordowania ludzi, aby zaspokoić prymitywną rządzę zemsty, która w cywilizowanym społeczeństwie nie jest sprawiedliwością. Ja nie ulegam emocjom. Gdyby była taka kara, ale pod warunkiem, że Ty zaprowadzisz, założysz sznur, uruchomisz zapadnię. Zrobiłbyś to? Sprawiłoby Ci to frajdę? Jeśli tak to warto się zastanowić, czy bardzo daleko Ci do tego mordercy. Mam nadzieje, że kiedyś odnajdziesz spokój ducha, wewnętrzna równowagę, czy jak to tam zwał, bo chyba z taką złością jaką w sobie nosisz, ciężko jest żyć. Zwróć uwagę na to, że ten co zabił też pielęgnował w sobie nienawiść, frustrację.

Mir K.O.
Mir K.O.
2 lat temu

A jak jest wszystko nagrane na monitoringu i zabójstwo jest z premedytacją to na co wtedy złożysz? Że materiał został zmanipulowany albo przerobiony w Paincie? Chyba umiesz odróżnić sytuacje jasne i klarowne, gdzie dowody są niepodważalne od takich zbrodni czy przestępstw, gdzie śledczy działają na podstawie poszlak?

calkiemnormalny
calkiemnormalny
2 lat temu

Czytam i oczom nie wierzę. Cóż za chęć mordu jest w ludziach. Kra śmierci, Kara śmierci, kara śmierci! Mam nadzieje, że to tylko chwilowe przyćmienie umysłu spowodowane wzburzeniem, tragedią jaka miała miejsce w naszym mieście. Każdy chyba zna przypadek Tomasza Komendy. Radzę się zainteresować ilu takich „Tomków” w ubiegłym stuleciu poszło w USA na krzesło, do komory itp.. System nie jest idealny, świadkowie kłamią, świadomie lub nieświadomie. Nieumiejętnie przesłuchując można wmówić zeznania. Nasze mózgi są omylne. Policjanci też się mylą a niezbite dowody po jakimś czasie okazują się nic nie warte. Nawet gdyby jeden na dziesięciu skazanych był niewinny to nadal to zbyt wysoka cena, aby wprowadzić kare śmierci. Więzienia w których więźniowie by ciężko pracowali na swoje utrzymanie byłby czymś lepszym. Poza tym, ciągle słyszę, że Polacy to taki mocno wierzący naród. „6. Nie będziesz zabijał”, już nie obowiązuje? Kościół odwołał? Może jakieś adnotacje są, przypisy o wyjątkach które przeoczyłem? Kiepsko z tą wiarą skoro niewierzący musi się na dekalog powoływać w obronie życia w kraju gorliwych katolików

megi
megi
2 lat temu

nigdy nie pojade do Mlawy

Anonimowo
Anonimowo
Odpowiedź do  megi
2 lat temu

Wszędzie jest tak samo.

Zygi
Zygi
2 lat temu

Kręgielnia to miejsce wyjątkowo ohydne i nieprzyjemne ale co najciekawsze niektórym bardzo odpowiada. Poziom na miarę Mławy i dużej części jej mieszkańców.

Anna Kowalska
Anna Kowalska
2 lat temu

A w tej sytuacji co ma do tego kręgielnia?

iwona
iwona
2 lat temu

znam osobisie

Www
Www
2 lat temu

Niestety, wielu obecnie czuje odgórne przyzwolenie w naszym państwie dla bandyckich zachowań, widać to na stadionach i marszach. Spirala nienawiści jest kreowana i się nakręca. Niestery bedzie coraz gorzej. Policja nie pomoże w zapobieganiu, jak ktoś już tu pisał nie bedzie plicjanta na każdym rogu, to niemożliwe, policja szybko namierzyła sprawcę i to należy docenić. Ważne jest poczucie niechronności wykrycia i osądzenia.

Pzp
Pzp
2 lat temu

Nic. Tych rzeczy nie pomoże. Zjawiska o których piszesz mogą zniwelować tylko esklację. Dlatego już pewne rzeczy się dzieją zamknięte monitorowane osiedla . Kluby tylko dla wybranych i wszędzie samochodem . Tutaj patus biegał z nożem w środku nocy ale pewnie też i za dnia z zamiarem ewentualnym morderstwa i to jest masakryczne. Może faktycznie może jakby patrol zdjął gościa wcześniej z ulicy . Może więcej patroli . Trudno gdybać. Np. w Anglii za posiadania już scyzoryka masz problem i się grubo tłumaczysz. Czasami bez narzędzi jesteś śmiertelnym zagrożeniem. Można minimalizować zdarzenia przez te wszystkie obostrzenia ale efekt będzie taki jak początku pisałem zamkniemy się w twierdzach nie którzy w gettach itd… Szkoda chłopaka .

ChadaRIP
ChadaRIP
2 lat temu

Ja do dziś nie mogę zrozumieć jednej rzeczy.
KAŻDY doskonale wie, że Kręgielnia w Mławie to najgorsze miejsce w mieście. Bójki, wszędzie pijani ludzie, już nie wspomnę o zabójstwie ś.p dziennikarza. Czy nie można tego zamknąć i byłby święty spokój?! Albo chociaż zakaz imprez w weekendy. Od poniedziałku do piątku wprowadzić najpóźniejszą godzinę zamknięcia do 20:00 i byłby święty spokój. Co musi się jeszcze stać żeby ktoś przejrzał na oczy. Jeżeli ludzie nie potrafią się bawić to ograniczyć imprezy w mieście do „0” i od razu miasto byłoby bezpieczniejsze.

I po raz kolejny apeluję o wprowadzenie kary śmierci. My obywatele nie życzymy sobie aby teraz „to” było utrzymywane w więzieniu z naszych podatków. Smierć za smierć!

Normalny
Normalny
Odpowiedź do  ChadaRIP
2 lat temu

Kara śmierci to żadna kara a ulga dla takiego sk..wiela. Więzienie do końca życia, ale takie żeby musiał ciężko pracować na swoje utrzymanie, inaczej suchy chleb, woda i spanie na betonie do końca swoich dni.

Moia
Moia
2 lat temu

Zakaz alkoholu po 22 jak w Olsztynie,Mława to wie . A więc radni działać.

ALI
ALI
2 lat temu

W tej sprawie, która nigdy nie powinna się zdarzyć, pod okiem miejskiego monitoringu, w Koło Kościoła w Pobliżu pomnika Jana Pała 2 ”, ginie młody człowiek. Rzecz jasna sprawca tego bestialskiego czynu jest zatrzymany.
W tej sprawie pojawia się pytanie, co w tym czasie robiła obsługa monitoringu wizyjnego? Mamy nadzieję, że działała sprawnie!
Zadaniem osób operujących wspomniany monitoring jest wychwytywanie zagrożeń, przestępstw i wykroczeń, które zagrażają porządkowi publicznemu.
Czy w Mławie można czuć się tak naprawdę bezpiecznym, jak to próbują wmawiać nam władze miejskie?
Ostatnio można odnieść wrażenie, że nie! Za dużo śmiertelnych zdarzeń w centrum miasta

Mlawiak
Mlawiak
2 lat temu

Co ma piernik do wiatraka, jaki to argument że go pomylił z kimś innym, a jakby go nie pomylił to mógł zabić bo kogos nie lubil? Mogło trafić na każdego, na mnie, na Ciebie, pech chcial ze na tego chlopaka. Co to za usprawiedliwienie że pod wpływem, jak nie umiesz pić to nie pij. Człowiek stracił życie, zabójstwo z premedytacją, najwyższy wymiar kary.

Ona1
Ona1
2 lat temu

Straszna tragedia. Ja zastanawiam się czy można było go uratować? Często się słyszy że nie została udzielona odpowiednio pomoc.

mia
mia
2 lat temu

Monitoring jest do ścigania za złe parkowanie itp więc czuj się bezpiecznie 😀

pit
pit
2 lat temu

z tego wynika że mógł to być każdy. Zdradziecki cios od tyłu bez możliwości obrony. patus najgorszego sortu . Niech pokażą jego zakazaną gębę. Bo pewnie dostanie max 10 lat i wróci znowu na ulicę. Dlatego ważne żeby było ważne kto to jest. I to w takim małym mieście.

Mława to zło
Mława to zło
2 lat temu

Też tak uważam

Gąska
Gąska
2 lat temu

fajny to on nie byl….nie chce sie tu wypowiadac zle o zmarlym,ale watpie ze go znales.co nie zmienia faktu ze to wielka tragedia

Woo
Woo
2 lat temu

Mława to bandyckie miasto..

bob
bob
2 lat temu

A po co monitoring ??? czemu nie było zgłoszenia i interwenci pełno kamer a koło kręgelni burdy i biiatyki a w samym centrum zabiają młodego chłopaka nożem i nikt nic nie widzi to po co ten cały monitoring i Policia ???

G
G
Odpowiedź do  bob
2 lat temu

Piszę się policja

AD
AD
2 lat temu

A kto to jest ta łajza ?

Aha
Aha
2 lat temu

No tak

AD
AD
2 lat temu

Wyrazy współczucia.

do mławianki
do mławianki
2 lat temu

A kto to taki ten morderca? Zna go ktoś?

Jack
Jack
2 lat temu

Współczucie dla rodziny Józka bo teraz jest im potrzebne a nie głupie komentarz

Pogoda na długi weekend w Mławie

0
Pogoda na nadchodzący długi weekend dla Mławy na najbliższe dni nastraja optymistycznie. Aura będzie dopisywać. Choć zdarzą się też krótkie opady deszczu. Pogoda będzie...
Uczestnicy piknik z czworonogiem w Mławie

Piknik z czworonogiem. Przyjdź z psem

0
Piknik z czworonogiem. Przyjdź z psem. Weź udział w pokazie. Impreza odbędzie się w sobotę 13 sierpnia w parku miejskim w Mławie.   Piknik z czworonogiem....
rajd

Piknik historyczny, marsz i rajd pamięci bohaterów Bitwy pod Mławą

0
Piknik historyczny w parku, marsz i rajd rowerowy — odcinkami Mławskiego Szlaku Turystycznego — organizują w tym roku władze naszego miasta w sobotę 27...

W niedzielę Puchar Polski. Rezerwy kontra Orlęta

0
Rozgrywki w piłkarskiej B-klasie ruszą dopiero na początku września. Wcześniej podopiecznych Piotra Króla czeka pucharowe wyzwanie. W niedzielę 14 sierpnia o godzinie 16 w...
- REKLAMA -
 • Do wynajęlcia lokal usługowo-handlowy, 130,35 m2
  Do wynajęlcia lokal usługowo-handlowy, 130,35 m2
  Cena: 4 565 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
 • Lokal na sprzedaż w centrum Mławy !
  Lokal na sprzedaż w centrum Mławy !
  Cena: 120 000 zł  / Miejscowość: Mława  / Kategoria: Nieruchomości
wypadek

Podróżowało 5 osób, w tym małe dziecko [ZDJĘCIA]

1
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem 5 osób w tym małego dziecka doszło dziś w godzinach wieczornych na skrzyżowaniu ulic Tadeusza Kościuszki z...
https://www.geobear.pl/jak-rozpoznac-osiadanie-podlogi-fundamentow/

Ściany i posadzki pękają. Jak skutecznie pozbyć się problemu i uniknąć kosztownych napraw?

0
Ignorowanie pierwszych oznak osiadania domu - jak pękające ściany i posadzki -może prowadzić do większych kłopotów związanych z kosztownymi naprawami, które potrafią przewyższyć koszty zaradzenia problemowi.    Posiadanie własnego...

27-latek zginął na miejscu

2
Płońska policja podaje nowe informacje w sprawie śmiertelnego wypadku na drodze krajowej nr 50. Śmierć na miejscu poniósł kierowca osobowej hondy, a jedna osoba...
- REKLAMA -
węgiel

Dodatek węglowy. Kiedy wnioski?

2
Wnioski o dodatek węglowy złożymy jeszcze w sierpniu. Projekt rozporządzenia, w którym znalazł się wzór wniosku o wypłatę dodatku węglowego, opublikowało w środę Rządowe...
kontrola drogowa policji

Kontrole w długi weekend

0
Przed nami długi sierpniowy weekend. Na drogach Mazowsza zwiększona liczba policjantów czuwać będzie prowadzić działania prewencyjno-kontrolne. Sprawdzą prędkość i trzeźwość kierowców, a także stan...
mężczyzna z telefonem

Informują rozmówcę, że jego pieniądze są zagrożone

0
Informowaliśmy o próbie oszustwa mieszkańca Mławy (TUTAJ) metodą na bankowca. Otrzymujemy informacje o podobnych oszustwach w sąsiednich powiatach. W ubiegłym tygodniu oszuści dzwonili również...
Królowa Bona czuwała. Kuciejczyk na podium

Królowa Bona czuwała. Kuciejczyk na podium

0
W Różanie rozegrano imprezę biegową o nazwie Piątka Królowej Bony. Na głównym dystansie 5000 metrów swoje umiejętności zaprezentowało blisko stu biegaczy. Na szesnastej pozycji...
- REKLAMA -
56
0
Przejdź do komentarzyx
()
x