naszamlawa.pl Sport Siatkówka Zmiany, zmiany. Porażka na początek
 • Działka rolna w Łomii - 5,32 ha w jednym kawałku
  Działka rolna w Łomii - 5,32 ha w jednym kawałku
  Oferujemy do sprzedaży DZIAŁKĘ ROLNĄ o pow. 5,32 ha w…
 • Urokliwa w części zalesiona działka - Wola Kolonia
  Urokliwa w części zalesiona działka - Wola Kolonia
  Poszukujesz ładnej i dużej działki budowlanej z własnym lasem, do…
 • Grunt 98,74 ha w jednym kawałku – ok. Działdowa
  Grunt 98,74 ha w jednym kawałku – ok. Działdowa
  Przedmiotem sprzedaży jest grunt o powierzchni 98,74 ha w jednym…

Zmiany, zmiany. Porażka na początek

-

To może być trudny sezon w trzeciej lidze dla siatkarzy mławskiego Zawkrza. Zmiana zaszła w zasadzie na każdym polu. Odszedł trener Szymon Zejer, z drużyną pożegnało się kilku zawodników. Zgrywanie na nowo musi trochę potrwać.

- R E K L A M A -"))

Zamiast jednego będzie dwóch szkoleniowców – na dodatek obaj będą łączyć nową dla siebie funkcję z występami na parkiecie. Zaszły także roszady w kadrze. W Wyszkowie zabrakło Pawła Domżalskiego, Kacpra Wiśniewskiego, Radosława Rochny, Serafina Gruźlewskiego, Mateusza Paluszkiewicza i Łukasza Bobra. Z kolei do szkoły w Olsztynie wyjechał Dominik Marlęga.

To radykalna rewolucja, do tego trzeba dodać nieobecność na inaugurację rozgrywającego Krzysztofa Szafrańca. Za to zagrali dawno niewidziani w kadrze Zawkrza Dawid Podlaski i Łukasz Gumowski.

Niestety na nowo budowana drużyna okazała się tylko tłem dla Campera. O sukcesie z lutego bieżącego roku (Wyszków przegrał w Mławie 1:3) mogła tylko pomarzyć. Dwa premierowe sety potoczyły się bez żadnej historii. Gospodarze dominowali w każdym aspekcie. Bez trudu radzili sobie z zagrywkami, a potem z łatwością wyprowadzali ataki.

Początek trzeciej partii okazał się bardziej wyrównany. Jednak nie na tyle, żeby zawkrzanie mogli marzyć o zbliżeniu się do konkurentów. Tym bardziej, że w pewnym momencie wyszkowianie opanowali na dobre sytuację na parkiecie. W ostatecznym rozrachunku wypracowali sobie aż dziesięciopunktową przewagę.

W kolejnym meczu Zawkrze zmierzy się w niedzielę 20 października w Przytyku z tamtejszym Gromem.

Camper Wyszków – Zawkrze Mława 3:0 (25:17, 25:16, 25:15)
Zawkrze: Daniel Kruszewski, Mateusz Miecznikowski, Łukasz Gumowski, Robert Rybka, Dawid Podlaski, Tomasz Szwęch, Miłosz Kwieciński (libero), Sebastian Kosek, Michał Drajer, Łukasz Bartnicki, Cezary Jędrzejczak, Patryk Ejnik

Fot: Tuba Wyszkowa

W Mławie wygrał PiS. Jak głosowali sąsiedzi?

W Mławie Prawo i Sprawiedliwość osiągnęło wysoki wynik podczas niedzielnych wyborów. Postanowiliśmy sprawdzić jak głosowali nasi sąsiedzi. Zarówno mieszkańcy Ciechanowa jak i Przasnysza czy Żuromina...

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasza Mława, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasza Mława" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

3 komentarzy

 1. Siatkówka i piłka w Mławie to zabawa dla dzieci ,jeśli ktoś osiąga jakiś sukces od razu ucieka do dużego miasta , ostatnio Marlęga ,Bryks ,tyczkarka ,małe miasta i kluby są dostarczycielami talentów dla możnych ,podobnie z dobrymi uczniami,takie życie ,pozostaje zabawa ,najgorsze jest to że wychowujesz piłkażyka 10 lat licząc na jego grę dla klubu ,po dwóch występach i małej krytyce oznajmia że w Mławie nie zagra woli iść na wioskę,takich grajków i dużo lepszych było na pęczki i gdzie oni są,zapewne chcieli by naprawić błędy za póżno,wiem coś o tym sam błądziłem

Dodaj swój komentarz...

Loading RSS Feed

R E K L A M A

R E K L A M A

Maluch na wakacjach. Wyniki naszej zabawy

Zakończył się facebookowy plebiscyt pt. Maluch na wakacjach. Nasza zabawa trwała od 9 września 2019 r. do 30 września 2019 r. do godziny 24. Prezentowaliście...

ZNALEZIONE W SIECI

PORADY KOSMETOLOGA

FELIETONY ORAZ BLOGI

PORADY PRAWNE

DODAJ BEZPŁATNE OGŁOSZENIE

Serwis ogłoszeniowy powiatu mławskiego i regionu
Z nami sprzedasz, kupisz, wynajmiesz, znajdziesz pracę lub pracownika. Szybko i skutecznie.

X
Kontakt z redakcją tel. 517-023-517
[email protected]zamlawa.pl
Dział reklamy
tel. 517-121-517
[email protected]
Kontakt z redakcją
Napisz lub zadzwoń